Blijf van accu's uit china af. Deze hebben vaak geen CE-markering en bezitten geen overlaad-beveiliging en protectie-printjes.quote:Op donderdag 16 april 2009 14:09 schreef Skiet het volgende:
Nou, speciaal voor dit topic maar een FOK! account aangemaakt haha. Net als jullie actief op de sites DX en DP en met Jack zelf in communicatie. Vooral leuk dit topic vanwege de leuke tips die hier uitgewisseld worden.
Nog mensen die mooie laptop tassen gespot hebben?
Ik ga een nieuwe batterij voor mijn Asus A6T bestellen. Iemand ervaring met die dingen uit China? Toch een stuk goedkoper dan hier halen.
Dan blijf je zitten met het verzendprobleem. Veel TaoBao adverteerders versturen niet zo goedkoop naar het buitenland.quote:Op donderdag 16 april 2009 14:16 schreef Skiet het volgende:
Iedereen koopt via TaoBao via Jack begrijp ik? Heeft er niemand hier een contact in China of spreekt Chinees? Op die manier zouden we toch direct zelf kunnen kopen op TaoBao tegen een beter prijs... of is dat niet het geval?
Ik heb wel een aantal topics meegelezen hier. Maar niet alles, dus sorry als ik iets vraag wat al besproken is.
Chinees spreken, checkquote:Op donderdag 16 april 2009 14:16 schreef Skiet het volgende:
Heeft er niemand hier een contact in China of spreekt Chinees? Op die manier zouden we toch direct zelf kunnen kopen op TaoBao tegen een beter prijs... of is dat niet het geval?
Klopt, maar deze zijn allemaal gecertificeerd. Namaak vrijwel nooit. De accu zelf is geen troep, het missende protectieprintje wel. Afblijven dusquote:Op donderdag 16 april 2009 14:24 schreef Skiet het volgende:
Maar mijn Asus laptop is volgens mij ook daar gefabriceerd en de accu (originele) zit ook vol met niet te lezen tekens. Maar jij zegt dus dat die accu's echt troep zijn?
Whehehehe, dan bel je ze toch gewoon even op voor ons?quote:Op donderdag 16 april 2009 14:27 schreef Andyy het volgende:
[..]
Chinees spreken, check
Chinees typen...
en ik praat als een allochtoon in Chinees sprekende landen
(en nee, ik ben geen chinees/communist)
En voor zover ik weet werkt dat gewoon wel en ja, ik heb wat ervaring met 2 geluidskaarten in 1 PCquote:Op woensdag 15 april 2009 23:51 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Dan wens ik je veel plezier wat je niet gaat hebben.Voor zover ik weet werkt het zo niet.
Godver... net die model 1 besteld en nu komt ie met twee nog veel mooiere brillen! Ook maar bestellen dan hehe.quote:Op donderdag 16 april 2009 14:15 schreef Sc0Peh het volgende:
Mailtje van Jack:
[..]
Geen idee of die ze nou wel of niet kan leverenMaar iig binnenkort nieuwe brillen op zn website
Geluid krijgen gaat ook wel maar hoe wil je frustratieloos gaan mixen? (had het wat verkeerd verwoord zie ik nu)quote:Op donderdag 16 april 2009 14:52 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
En voor zover ik weet werkt dat gewoon wel en ja, ik heb wat ervaring met 2 geluidskaarten in 1 PC
Zoiets wordt gewoon gezien als een 2e geluidskaart, in VirtualDJ (om een voorbeeld te noemen) kun je dan instellen dat je koptelefoon in dat ding zit en dat de sound-output via je laptop zelf gaat.
Het is zeker niet onmogelijkquote:Op donderdag 16 april 2009 16:04 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Geluid krijgen gaat ook wel maar hoe wil je frustratieloos gaan mixen? (had het wat verkeerd verwoord zie ik nu)
Als je een RealTek geluidschip hebt (dat zijn vrijwel alle on-board chips) gewoon even naar je panel toe gaan, en je line-in instellen als back line-out, en je normale line-out als front line-out ofzo. Kan allemaal. Dan kun je in je mixersoftware gewoon het ene channel op front zetten, en de andere op back, en dan werkt het allemaal. (kan in virtualdj iig wel)quote:Op woensdag 15 april 2009 23:35 schreef mstr het volgende:
[..]
Nou, dat je zeg maar de tweede plaat via je koptelefoon kan luisteren
Maar ik wil geen 10tallen of 100en euro's gaan uitgeven
Thanksquote:Op donderdag 16 april 2009 17:01 schreef drummerdude het volgende:
Leuk idee voor de voetbalfans hier, shirtjes uit China halen! Voor minder als 10 euro een voetbalshirt![]()
http://shop33031134.taobao.com/ is wel een goede![]()
Nog geen ervaring er mee, maar Jack is welwillend! (Natuurlijk)
Ditis de gewone zoekopdracht in TB
Het is een RealTek-chip ja.quote:Op donderdag 16 april 2009 17:50 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Als je een RealTek geluidschip hebt (dat zijn vrijwel alle on-board chips) gewoon even naar je panel toe gaan, en je line-in instellen als back line-out, en je normale line-out als front line-out ofzo. Kan allemaal. Dan kun je in je mixersoftware gewoon het ene channel op front zetten, en de andere op back, en dan werkt het allemaal. (kan in virtualdj iig wel)
PSV shirt en broekje voor omgerekend 4,5euro..quote:Op donderdag 16 april 2009 17:01 schreef drummerdude het volgende:
Leuk idee voor de voetbalfans hier, shirtjes uit China halen! Voor minder als 10 euro een voetbalshirt![]()
http://shop33031134.taobao.com/ is wel een goede![]()
Nog geen ervaring er mee, maar Jack is welwillend! (Natuurlijk)
Ditis de gewone zoekopdracht in TB
Volgens mij werkt dat alleen op een multi-channel geluidschip van Realtek in desktopPC's, dus ben bang dat dat niet op je laptopje werkt.quote:Op donderdag 16 april 2009 17:58 schreef mstr het volgende:
[..]
Het is een RealTek-chip ja.
Ik kan het even niet zo snel vinden?
Waar moet dat staan?
(Vista)
Control Panel > RealTek <nogiets>quote:Op donderdag 16 april 2009 17:58 schreef mstr het volgende:
[..]
Het is een RealTek-chip ja.
Ik kan het even niet zo snel vinden?
Waar moet dat staan?
(Vista)
Zou niet uit moeten maken. Je kunt bij Realtek-chips elke poort in een ander soort poort veranderen, dus je kunt je microfoon of line-in opofferen.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:01 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Volgens mij werkt dat alleen op een multi-channel geluidschip van Realtek in desktopPC's, dus ben bang dat dat niet op je laptopje werkt.
Voor ¤5,50 een AC Milan-shirt inclusief broekje!quote:Op donderdag 16 april 2009 17:01 schreef drummerdude het volgende:
Leuk idee voor de voetbalfans hier, shirtjes uit China halen! Voor minder als 10 euro een voetbalshirt![]()
http://shop33031134.taobao.com/ is wel een goede![]()
Nog geen ervaring er mee, maar Jack is welwillend! (Natuurlijk)
Ditis de gewone zoekopdracht in TB
Ik heb een Pisen-accu van DX voor mijn cameraatje, maar die werkt prima en er zit ook CE-markering op (of dat niet gefaked is weet ik ook niet), maar ik denk dat je iets te snel bent met je conclusiequote:Op donderdag 16 april 2009 14:20 schreef Stinosss het volgende:
[..]
Blijf van accu's uit china af. Deze hebben vaak geen CE-markering en bezitten geen overlaad-beveiliging en protectie-printjes.
Pisen is wel een redelijk merk idd, heb er ook twee voor me camera.quote:Op donderdag 16 april 2009 18:57 schreef lezut het volgende:
[..]
Ik heb een Pisen-accu van DX voor mijn cameraatje, maar die werkt prima en er zit ook CE-markering op (of dat niet gefaked is weet ik ook niet), maar ik denk dat je iets te snel bent met je conclusie
Ik heb alleen met normale controllers en tafels gewerkt en ik kan me niks voorstellen bij gepiel met muis en toetsenbord. (hoewel grote studio panelen deze ook hebbenquote:Op donderdag 16 april 2009 16:37 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Het is zeker niet onmogelijkNatuurlijk gaat het beter met een DJ-controller o.i.d. maar voor wat te experimenteren is het goed zat
Je kan de site wel ff door google halen om te vertalen. shop33031134.taobao.comquote:Op donderdag 16 april 2009 18:17 schreef Sneijder5 het volgende:
[..]
Voor ¤5,50 een AC Milan-shirt inclusief broekje!
Hier kun je best goed in handelen. Maar heeft iemand een snelcursus Chinees voor mij en kun je met paypal betalen?
quote:Op donderdag 16 april 2009 11:37 schreef fuhrer11 het volgende:
[..]
Oke relax.. Ook M-Frame gevraagd?
quote:Op donderdag 16 april 2009 19:32 schreef drummerdude het volgende:
Wat dan ook weer leuk is... (DD zit vol ideeën)
Als je er 09 10 achter gooit heb je recente shirts.![]()
(Met OA de nieuwe van Man Utd)
Super vet! Die had ik nog niet gezien. Ik zou toch voor deze gaan: Dezequote:Op donderdag 16 april 2009 19:25 schreef PiRANiA het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20158
Die gekocht, schijnt echt supervet te zijn. Even een WEP cracker op mijn laptop en gaan met die banaan
Retail en wholesale prijzen.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:39 schreef Mirjam het volgende:
wil iemand me ff bijlullen w.b. dealperfect?
ik snap niet waarom er 2 verschillende prijzen op de site staan
quote:Op donderdag 16 april 2009 19:44 schreef Skiet het volgende:
[..]
Ik neem aan dat die shirts nog niet officieel bekend zijn gemaakt? Voor 2009/2010..
[..]
Super vet! Die had ik nog niet gezien. Ik zou toch voor deze gaan: Deze
Met draad en magnetische voet. Kan je hem net even beter positioneren..
Yep! sure ,and for rayban sunglasses,it will come with a white rayban handbagquote:Op donderdag 16 april 2009 19:39 schreef Mirjam het volgende:
wil iemand me ff bijlullen w.b. dealperfect?
ik snap niet waarom er 2 verschillende prijzen op de site staan
en jack: the sunglasses, the ones with cases in the picture, do they actually come with a case?
Inderdaad, wholesale prijs.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:39 schreef Mirjam het volgende:
wil iemand me ff bijlullen w.b. dealperfect?
ik snap niet waarom er 2 verschillende prijzen op de site staan
en jack: the sunglasses, the ones with cases in the picture, do they actually come with a case?
This supplier has zero reputation,so please change a supplier : )quote:Op donderdag 16 april 2009 19:45 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Retail en wholesale prijzen.
Net een prijs teruggekregen van Jack voor deze: http://item.taobao.com/au(...)ad47e.jhtml?cm_cat=0
20 tientjes is niet gek maar het kan altijd goedkoper, zijn er niet meer netbook bezitters die iets dergelijks willen hebben?
Ja, dat kan, anders had ik het ook niet gezegd...quote:Op donderdag 16 april 2009 19:47 schreef Sneijder5 het volgende:
Jack, can you rule soccershirts from taobao.com?
Why don't you reply to my emails(from yesterday)?quote:Op donderdag 16 april 2009 19:49 schreef jack-peng het volgende:
[..]
This supplier has zero reputation,so please change a supplier : )
And I will reply with you for the freeshipping price ,you just need to reply that Email.
I will go to sleep,reply Email 8 hours later,too tired.
And one news,do not order any DSTTI and TF card from DX before 20090501 ,they will not ship them until the purchasing price get down.
The purchasing price of DSTTI from 73yuan to 78yuan in the past 7 days ,and the TF card has been risen price for 15yuan in the past 2 weeks ,and the price will not down before 20090501.
OK,go to sleep!
quote:Op donderdag 16 april 2009 19:47 schreef Sneijder5 het volgende:
Jack, can you rule soccershirts from taobao.com?
Bij 99% van de speedtouch modems kan je zo de wpakey krijgen met dit prog...quote:Op donderdag 16 april 2009 19:25 schreef PiRANiA het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20158
Die gekocht, schijnt echt supervet te zijn. Even een WEP cracker op mijn laptop en gaan met die banaan
OK,I will go to sleep,tell you a format to caculate the freeshipping price.quote:Op donderdag 16 april 2009 19:53 schreef Skiet het volgende:
I have requested these shirts (prices) are there more people who are interested in one of these shirts. Maybe Jack can then get a better price for them!
URL Product Size Quantity
http://item.taobao.com/au(...)1ae639fac0f8cb2a.htm
Ajax Home Shirt L 1
http://item.taobao.com/au(...)7b0faa178e3d806d.htm
Inter Ibrahimovic L 1
http://item.taobao.com/au(...)4f8ab15e7a3d01a9.htm
Man U Ronaldo L 1
http://item.taobao.com/au(...)0c0d20798628456b.htm
Barca Eto'o L 1
http://item.taobao.com/au(...)4e430597a96038f1.htm
Arsenal V. Persie L 1
http://item.taobao.com/au(...)6c17c1f41ce34d47.htm
Barca Messi L 1
http://item.taobao.com/au(...)ebffdb0401acbaba.htm
RealMadrid Robben L 1
http://item.taobao.com/au(...)f9d92b4657db102e.htm
RealMadrid Sneijder L 1
OK ,no problem,as I said, my office is near the biggest toy market of Shen Zhen,I can get many interesting items easily, I will update more new type recently.And could you please send some picture to me ? Then I will print it to show the supplierquote:Op donderdag 16 april 2009 19:56 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
Jack can you get more BB guns? i'd like to see the walter p5 or colt
Dat wacht op een Excel sheetquote:Op donderdag 16 april 2009 20:01 schreef jack-peng het volgende:
[..]
OK,I will go to sleep,tell you a format to caculate the freeshipping price.
If the shirt weight 200g,and the price is 50yuan,the freeshipping fee will be:
[(50+10+200/1000*90+1)*1.039+2]*1.025*1.2/6.83=15.1$
10yuan is the shipping fee from the taobao supplier to me,if you need many items ,you should better order them from one supplir ,then you just need to pay for 10yuan one time
200/1000*90+1 is the airmail shipping fee
)*1.039+2]*1.025 is paypal fee
1.2 is my profit,for order below 200yuan ,I will need 1.2, if over 200yuan,will be1.15. if over 1000,I will just get 1.1 s profit.I do not earn much.
So,with this format,with your estimated weight ,you can calculate the freeshipping price yourself : )
Next time you go to the market, maybe you can take a few pictures of the stands over there? Then we can tell if we're interested in anything.quote:Op donderdag 16 april 2009 20:03 schreef jack-peng het volgende:
[..]
OK ,no problem,as I said, my office is near the biggest toy market of Shen Zhen,I can get many interesting items easily, I will update more new type recently.And could you please send some picture to me ? Then I will print it to show the supplier
i will update youquote:Op donderdag 16 april 2009 20:03 schreef jack-peng het volgende:
[..]
OK ,no problem,as I said, my office is near the biggest toy market of Shen Zhen,I can get many interesting items easily, I will update more new type recently.And could you please send some picture to me ? Then I will print it to show the supplier
Misschien kan je dan ook zo'n leuk filmpje maken als deze:quote:Op donderdag 16 april 2009 14:09 schreef Skiet het volgende:Ik ga een nieuwe batterij voor mijn Asus A6T bestellen. Iemand ervaring met die dingen uit China? Toch een stuk goedkoper dan hier halen.
Zelfs in het DX topic krijgen we dat vijandige gezeik over voetbalquote:Op donderdag 16 april 2009 20:50 schreef Zapper het volgende:
Requesting PSV and Celtic, don't do Ajax, they suck
Heracles?quote:Op donderdag 16 april 2009 20:50 schreef Zapper het volgende:
Jack, in which sizes are the soccer shirts? I suggest you buy a lot of them, I will definitely buy some at your website.
Requesting PSV and Celtic, don't do Ajax, they suck
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |