Even afwachten tot hij met de foto's en keiharde beschuldigingen komt. Ik zou dit ook even voorleggen aan de aannemer en eventueel de rechtsbijstandsverzekering.quote:Op woensdag 15 april 2009 20:17 schreef wc-eend het volgende:
Ze hebben bij mij ong. twee weken geleden de voor en achter gevel uitgehakt, gezandstraalt en opnieuw gevoegd..
Nu zei de buurman ong. anderhalve week geleden dat hij er al niet tevreden mee was dat het gebeurde en dat er bij hem scheuren in de muur kwamen en lichte water lekkage had daardoor..
Nu stond hij vanavond dus toevallig achter en heb ik even met hem gesproken en begon hij erover dat hij foto's ging maken enzovoort..
Simpel gezegd, hij wilt geld gaan zien..
Nu is mijn vraag wat moet ik doen? Gewoon afwachten tot hij aankomt met foto's? En wat als hij met foto's komt, moet ik dan naar mijn aannemer? of moet ik hem gewoon direct naar de aannemer sturen? Hij zegt dat ik (en de bovenburen, we hebben gezamenlijk de gevel laten doen) aansprakelijk zijn.
Maar hoe moet ik nou weten dat door werkzaamheden van de aannemer schade kan ontstaan, en hoe moet ik nou de aannemer gaan vertellen hoe die zijn werk moet doen als ik zelf niet eens weet hoe het moet?
Hebben jullie tips, suggesties?
precies. Misschien was het al zo en denkt hij nu slim te zijn en het via jou te spelen.quote:Op woensdag 15 april 2009 20:21 schreef miss_sly het volgende:
Heeft hij ook foto's van voor waarop duidelijk geen schade te zien was?
In ieder geval niet zomaar de schade accepteren. Als hij inderdaad zijn gelijk wil halen, kan hij een expert inschakelen bijvoorbeeld.
Dan had ik bij 4 mensen langs moeten gaan en hoe moet ik nou weten dat een voeg uithakken een scheur kan veroorzaken in een muur die niet eens aan de voor of achterzijde zit van zijn woning.. Zelfs ik heb op die plekken geen scheuren..quote:Op woensdag 15 april 2009 21:12 schreef klipper het volgende:
De TS of de aannemer had natuurlijk vooraf de buren moeten informeren en vragen of ze een momentopname mochten doen, oude scheuren en gebreken zijn dan reeds bekend en dan is er ook weinig te twisten als er na de werkzaamheden wel of niet nieuwe scheuren bij zijn gekomen of dat het verergert is.
Beetje met een kanon op een mug schieten. De genoemde werkzaamheden kunnen mijns inziens onmogelijk scheuren veroorzaken. Het is bij onze buren een jaar of wat geleden ook gedaan... je hebt last van stof, maar zwaar materieel komt er niet aan te pas. Dus scheuren lijken me absoluut niet causaal te bewijzen...quote:De TS of de aannemer had natuurlijk vooraf de buren moeten informeren en vragen of ze een momentopname mochten doen, oude scheuren en gebreken zijn dan reeds bekend en dan is er ook weinig te twisten als er na de werkzaamheden wel of niet nieuwe scheuren bij zijn gekomen of dat het verergert is.
Tuurlijk niet, dan had ie direct uitgelachen geworden door de aannemers. Met een beiteltje veroorzaak je geen scheuren in het huis van de buurman. Het zal wel een stukje jalouzie zijn; hij wel een mooie gevel en ik nietquote:Op donderdag 16 april 2009 13:27 schreef geevee het volgende:
...
Heeft trouwens je buurman zijn ongenoegen laten merken op het moment dat de aannemer bezig was?
Hij heeft alleen maar laten zien dat hij wat lichte lekkage had tijdens schoonmaken/zandstralen.. Maar dat hadden ik en de bovenburen ook..quote:Op donderdag 16 april 2009 13:27 schreef geevee het volgende:
Ik zou hem doorverwijzen naar de aannemer voor de schade,als er werkelijk schade door de aannemer is aangericht is het een verzekeringskwestie.
Heeft trouwens je buurman zijn ongenoegen laten merken op het moment dat de aannemer bezig was?
quote:
Voor die lekkage ben je dan wel verantwoordelijk als dit een direct gevolg is van de werkzaamheden.quote:Op donderdag 16 april 2009 23:55 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Hij heeft alleen maar laten zien dat hij wat lichte lekkage had tijdens schoonmaken/zandstralen.. Maar dat hadden ik en de bovenburen ook..
Als hij komt met foto's geef ik ze aan de aannemer, dan mogen hun het onderling uitzoeken..
Natuurlijk heb je hierin gelijk, maar om te zeggen dat het geheel onmogelijk is, gaat me iets te ver.quote:Op woensdag 15 april 2009 22:17 schreef sanger het volgende:
Het uithakken levert niet genoeg kracht op om scheuren te veroorzaken op een grotere afstand dan ca. 1 meter. En dat is alleen bij verkeerd gebruik. En ik heb het zelf ook een tijdje gedaan dus ik kan het wel een beetje weten
Niet in mee gaan (tenzij je hem een plezier wilt doen) en hem laten aantonen dat de scheuren zijn ontstaan door de gevelrenovatie.
Alsof dat zoveel is, bij ons in de buurt gingen ze heien, en hebben ze dus ruim 500 woningen van te voren geïnspecteerd en schriftelijk vastgelegd met foto's.quote:Op woensdag 15 april 2009 21:23 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Dan had ik bij 4 mensen langs moeten gaan en hoe moet ik nou weten dat een voeg uithakken een scheur kan veroorzaken in een muur die niet eens aan de voor of achterzijde zit van zijn woning.. Zelfs ik heb op die plekken geen scheuren..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |