Wacht even.... dat is over een uur of 10? Ga eens snel schrijven jijquote:Op dinsdag 28 april 2009 08:40 schreef nyny83 het volgende:
om vanavond bij het verslagje te zetten?
Zit op werkquote:Op dinsdag 28 april 2009 09:04 schreef maartena het volgende:
[..]
Wacht even.... dat is over een uur of 10? Ga eens snel schrijven jij
Pff dat kan ik dus echt niet aanzien hequote:Op dinsdag 28 april 2009 13:58 schreef Doler12 het volgende:
Haha dag sharkskon het niet laten om alvast te kijken, vanavond wordt de rerun uitgezonden op ESPN.
1 goal en 4 assists, dus 5 punten in 6 wedstrijden. In dat perspectief gezien valt het wel weer mee, zoveel spelers zijn er niet die 1 op 1 gemiddeld lopen.quote:Op dinsdag 28 april 2009 14:24 schreef Saviola het volgende:
Leuke fight met Thornton, maar dat moet dan de enige keer zijn dat ie opviel in deze playoffs?in 6 wedstrijden 1 goal en en een +/- van -3. Tsja.
Goed verslag!quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:12 schreef nyny83 het volgende:
Ik ga er nu aan beginnen, iemand anders is zo vriendelijk geweest om ze te resizen en te uploaden.
edit: [NHL][Fotoverslag] Uitslag Ducks - Sharks![]()
![]()
![]()
empty net? Waarom zouden de Sharks met een 1-4 achterstand gaan empty-netten? Alsof je 3 goals goed maakt in zo'n korte tijdquote:Op dinsdag 28 april 2009 16:00 schreef maartena het volgende:
Overigens hadden de Ducks zeker twee keer de mogelijkheid om het empty net te voorzien van een puck, maar werd er in de hoek geschoten om de puck uit de Ducks zone te krijgen.... de dus score had nog meer vernederend kunnen zijn.
quote:Op dinsdag 28 april 2009 16:11 schreef nyny83 het volgende:
empty net? Waarom zouden de Sharks met een 1-4 achterstand gaan empty-netten? Alsof je 3 goals goed maakt in zo'n korte tijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |