Zo, zeg dat wel!quote:Op donderdag 16 april 2009 17:23 schreef Daantke het volgende:
Mijn telefoon kan de basedrum niet zo goed aan.
Oh, zeg dat dan. Ja, dan zou ik hem ook laten staan!quote:Op donderdag 16 april 2009 17:55 schreef Daantke het volgende:
Het gaat om het idee!
En daarbenevens heeft een andere kerel ook vier filmpjes ge-uploaded, die wél redelijk zijn.
quote:Op donderdag 16 april 2009 17:55 schreef Daantke het volgende:
Het gaat om het idee!
En daarbenevens heeft een andere kerel ook vier filmpjes ge-uploaded, die wél redelijk zijn.
Dank jequote:Op donderdag 16 april 2009 20:41 schreef Gitaarmat het volgende:
Complimenten Cynic.Ik heb geloof ik een keer een filmpje van je gezien toen je nog 4 jaar jonger was ofzo.
Die is er toch al?quote:Op donderdag 16 april 2009 20:53 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik heb trouwens met een mod overlegd en er komt nóg (ja nóg) een gitaristentopic. Voor de íets minder goede gitaarspelers.En wat algemener, die mod vond dat het hier soms bijna een SC was.
Dus er komt nog een topic niet boos worden of schrikken hoor.
Ja, ik vind dat echt zo'n gezeik. Daar had ik ook zo vaak discussie over met de crew toen ik nog mod was hier. Dit is een gitaristentopic, hier lullen gitaristen dus. Gitaristen die lullen over dingen die gitaristen bezig houden. Dat is vaak gitaarspelen en gear, maar ook vaak dingen er omheen. Meer ontopic dan dat wordt het niet.quote:Op donderdag 16 april 2009 20:53 schreef Gitaarmat het volgende:
En wat algemener, die mod vond dat het hier soms bijna een SC was.
Iedereen onder de 35 naar een ander topic?quote:Op donderdag 16 april 2009 21:12 schreef Cynic het volgende:
Misschien moet er toch echt op leeftijd gesegmenteerd worden
Volgens mij ben je niet eens de oudste.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:26 schreef brother52 het volgende:
[..]
Iedereen onder de 35 naar een ander topic?
Dan blijf ik hier alleen over
Dat kan je op veel manieren opvattenquote:Op donderdag 16 april 2009 21:02 schreef Cynic het volgende:
En zo enorm hoog is het niveau hier toch ook niet?
Ja precies, en ik had al begrepen dat het daar ook niet bepaald storm loopt.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:37 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat kan je op veel manieren opvatten.
Bovendien, het "leer hier gitaarspelen" topic is er toch al als tweede topic? Voldoende mensen van hier die ook daar wel eens een kijkje nemen en omgekeerd.
Maar dat is niet echt één van de vaste gasten.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:34 schreef Cynic het volgende:
Volgens mij ben je niet eens de oudste.
Ik ben even zijn naam kwijt, maar die user die hier laatst wat opnames van zijn band had gepost en een tijdje daravoor ruzie met Dean had gemaakt is volgens mij een behoorlijk stuk ouder nog weer.
Klopt, de laatste tijd gaat het daar niet zo heel erg snel.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:38 schreef Cynic het volgende:
Ja precies, en ik had al begrepen dat het daar ook niet bepaald storm loopt.
Hij was wel wat stellig in zijn meningen, ja. Niet dat hij daar helemaal alleen in is hier natuurlijk...quote:Op donderdag 16 april 2009 21:42 schreef brother52 het volgende:
[..]
Maar dat is niet echt één van de vaste gasten.
Hij had niet alleen met Dean ruzie btw
Daar heb je ook weer helemaal gelijk in.quote:Op donderdag 16 april 2009 21:49 schreef Litpho het volgende:
Hij was wel wat stellig in zijn meningen, ja. Niet dat hij daar helemaal alleen in is hier natuurlijk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |