Hey bek houwe over Wilders! Door mensen als jij is Pim er niet meer!quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:14 schreef -0- het volgende:
Mensen die gelijk met de PVV gaan gooien.
Dat clubje kan ook beter vandaag dan morgen opgeheven worden.
Niks mis met buitenlanders zolang ze zich maar niet zo misdragen.
De kogel kwam van links!quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:18 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Hey bek houwe over Wilders! Door mensen als jij is Pim er niet meer!
MELKERT MOORDENAAR!!88!8!!!8!88!!!!!!6!6!!!!6666!!!!6!6!!66quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:18 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Hey bek houwe over Wilders! Door mensen als jij is Pim er niet meer!
Door stenen naar een trauma-heli te gooien wisten ze anders een interessante draai aan een afgezaagd thema te geven.quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:15 schreef Penisbaard het volgende:
Begin die Marokkanen die met dingen gooien ook zat te worden inderdaad, begint wel erg afgezaagd te worden. Laat ze eens iets nieuws verzinnen
En Kok! En die klere van Dam! MOORDENAARS!! En Pim wist het, Pim wist het! Pim heeft ze gewaarschuwd.quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:19 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
MELKERT MOORDENAAR!!88!8!!!8!88!!!!!!6!6!!!!6666!!!!6!6!!66
Maar ze misdragen zich wel degelijk. Volgens jouw redenatie is er dus WEL heel wat mis met buitenlanders. En daarom bestaat de PVV. Als (vooral marokkanen) zich eens zouden gaan gedragen was de PVV in no time weer verdwenen. Maar op het moment zijn ze de grootste in de peiling, dat zegt wel genoeg.quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:14 schreef -0- het volgende:
Mensen die gelijk met de PVV gaan gooien.
Dat clubje kan ook beter vandaag dan morgen opgeheven worden.
Niks mis met buitenlanders zolang ze zich maar niet zo misdragen.
Mijn gok blijft staan op Eddy in Overvecht winkelcentrum.quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:24 schreef Q. het volgende:
Ik heb nog steeds geen flauw idee waar dit topic over gaat.
Dan zou ik het topic maar even gaan lezen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 22:24 schreef Q. het volgende:
Ik heb nog steeds geen flauw idee waar dit topic over gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |