Knop induwen 5 sec ingeduwt houden en hij is uit.quote:Op donderdag 9 april 2009 14:05 schreef 2xuq773pps het volgende:
hallo ,
ik heb een toshiba L350D Vista draait erop enzo maar... mijn laptop gaat niet meer uit ik heb op virussen/spyware gescand lost ook niets op hij blijft op afmelden hangen .
Als ik mijn notebook wil afsluiten staat er dat groupmanager.exe nog aan staat en dat ik die moet beeindigen maar ik kan die groupmanager nergens vinden .
Kan iemand me helpen ?![]()
doe ik ook maar ik wil gewoon dat hij meteen uitzichzelf afsluitquote:Op donderdag 9 april 2009 14:05 schreef Mirjam het volgende:
als hij bij mij niet wil afsluiten, druk ik gewoon lang op het aan/uit knopje, dan gaat 'ie vanzelf wel uit
Je stappen plan staat er al.....quote:Op donderdag 9 april 2009 14:15 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
doe ik ook maar ik wil gewoon dat hij meteen uitzichzelf afsluit![]()
![]()
![]()
![]()
ik heb gedaan wat je zei ik heb norton nog effe over dat bestandje heen laten lopen maar hij detecteert niets is het dan wel verstandig om dat groupmanager te verwijderen?quote:Op donderdag 9 april 2009 14:25 schreef qltel het volgende:
Voer bij start -> uitvoeren MSCONFIG in en klik op OK. Bij het tabblad opstarten staan allerlei programma's waarbij je onder opdracht kunt zien wat er opgestart wordt. Staat daar toevallig iets bij met die groupmanager.exe erin? Zo ja, vink dan het vinkje uit wat voor die regel staat en herstart je laptop. Je zult 'm nog 1x geforceerd uit moeten zetten. Als je hierna start is het probleem wellicht opgelost. Als het probleem opgelost is, zoek dan die groupmanager.exe op (in die opdrachtregel kun je zien waar hij stond) en verwijder het bestand.
Succes.
Maar sluit je laptop goed af als je het bestand uitvinkt?quote:Op donderdag 9 april 2009 14:36 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
ik heb gedaan wat je zei ik heb norton nog effe over dat bestandje heen laten lopen maar hij detecteert niets is het dan wel verstandig om dat groupmanager te verwijderen?
ik heb geen driver magician weet niet eens wat dat isquote:Op donderdag 9 april 2009 14:41 schreef klasseben het volgende:
Ben even voor je wezen zoeken.
Ik denk dat je driver magician op je pc hebt geinstalleerd groupmanager.exe in daar onderdeel van.
Verwijder drive magician van je pc
Check ook even in je program files bijvoorbeeld C:/Program Files/Driver Magician/
verwijder deze map ook even.
Druk daarna op ctrl alt del
In Taakbeheer klik je met RechterMuisKnop op groupmanager.exe / daarna op Eigenschappen / en dan opent een pagina ''achter'' taakbeheer pagina omdat taakbeheer altijd op voorgrond blijft, dus sluit taakbeheer af nadat je op eigenschappen van groupmanager.exe hebt geklikt !, en dan kijk je waar het bestand groepmanager.exe in zit en verwijder en start je pc opnieuw op !.
hij ging deze keer wel uit zich zelf afsluitenquote:Op donderdag 9 april 2009 14:43 schreef qltel het volgende:
[..]
Maar sluit je laptop goed af als je het bestand uitvinkt?
Want dan veroorzaakt hij het probleem en zou ik 'm weggooien. Als je 'm niet weg wilt gooien, geef hem dan een andere naam. Bijvoorbeeld groupmanager.exe_ ofzo. Overigens, als dat vinkje er niet meer staat dan wordt hij toch niet meer uitgevoerd en is het feitelijk hetzelfde als het bestand verwijderen.
Ik zou het doen.. Of een andere naam geven, dat zal het ook wel oplossen.quote:Op donderdag 9 april 2009 14:50 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
hij ging deze keer wel uit zich zelf afsluiten![]()
maar aarvoor szei tie weer van dat groupmanager aanstond gewoon verwijderen dan maar ??
kan eigenlijk toch geen kwaad?
jaaaah ik heb het gedaan ff pc opnieuw opstarten enquote:Op donderdag 9 april 2009 14:51 schreef qltel het volgende:
[..]
Ik zou het doen.. Of een andere naam geven, dat zal het ook wel oplossen.
Mooi zo, het is opgelost!quote:Op donderdag 9 april 2009 15:01 schreef 2xuq773pps het volgende:
[..]
jaaaah ik heb het gedaan ff pc opnieuw opstarten en
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |