Voor de rest was ze negerin?quote:
Dan zing je toch zelf een koddig deuntje?quote:Op dinsdag 14 april 2009 22:10 schreef ShadyLane het volgende:
Ik kan ook nog geen filmpjes bekijken sinds m'n algehele opschoning. En geen muziek luisteren. GEEN MUZIEK LUISTEREN
Ik heb ook nog een gewone, ouderwetse radio.quote:Op dinsdag 14 april 2009 22:13 schreef Marble het volgende:
Dan zing je toch zelf een koddig deuntje?
Zeven keer. En every time I want to like what I seequote:Op dinsdag 14 april 2009 20:11 schreef ShadyLane het volgende:
En hoe vaak kijk je nou naar je voeten tijdens het hardlopen?
Naja!quote:Op dinsdag 14 april 2009 13:46 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Dit klinkt wel wat crypto-fascistisch.
Het is een geniale lezing van ruim een uur. Ik ga morgen beginnen in zijn boek (Crash Proof: How to profit from the coming economic collapse); daar zal ik nog verslag van uitbrengen.quote:Op dinsdag 14 april 2009 21:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Helaas kan ik met mijn eigenhandig in elkaar geflanste laptop nog geen filmpjes bekijken. Maar ik houd hem in mijn achterhoofd!
Zijn dat verbasteringen van 'dominee' en 'beer'?quote:Op woensdag 15 april 2009 12:40 schreef JAM het volgende:
Weet jij wat een dominede is, Lienekien? Of een beder?
Nee hoor. Dominede is natuurlijk de koopzieke ebayjunkie en Beder is natuurlijk de parochie van de Deense Volkskerk.quote:Op woensdag 15 april 2009 12:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zijn dat verbasteringen van 'dominee' en 'beer'?
Flotseklats is, zo ik mij heb laten vertellen, de strijdkreet van 'Flots, het natte kletsmonster' die hij slaakt voor het aanvallen van onschuldige voorbijgangers in het voorbijgaan of wanneer zij onder de douche staan.quote:Op woensdag 15 april 2009 12:44 schreef Lienekien het volgende:
Wat is flotseklats?
Ja, dat denken er wel meder.quote:Op woensdag 15 april 2009 12:46 schreef Lienekien het volgende:
Nou, ik dacht 'leer -leder', 'beer-beder'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |