Dat lijkt mij een vreemde combinatie.quote:
* DragonFire geeft een raketje aan Knuffelzachtquote:
Ik zei het in de hoop dat ze aan het lurken was. Is een stopzin van haar. Toen ik het opmerkte zei ze het de rest van de dag niet meer, maar denk dat ze na het poolen gewoon heel vrolijk was.quote:Op zondag 5 april 2009 13:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat is niet het doel.Maar ben gewoon geïnteresseerd.
Ja, ik zie het! De r is mooiquote:Op zondag 5 april 2009 13:54 schreef DragonFire het volgende:
[..]
Superrrrrrrrrrrrr (met een lange rrrrrr, zie je)
Ik heb zin in ijs, jij ook?
Hier zouden ze ook stoppen, maar ik merk er weinig vanquote:Op zondag 5 april 2009 13:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mijn vader verjaard vandaag en normaal houdt hij het ook met heel de familie etc. Maar ze hebben er nooit zin in en daarom heeft ie dit jaar besloten het niet te vieren.![]()
Ik ben ook zeer blij daarmee.
Geen idee.. Nooit last vanquote:Op zondag 5 april 2009 14:01 schreef Knuffelzacht het volgende:
wtf... waarom krijg ik de op niet zoals hij hoort?
Ja moet even de 3e nemen uit geschiedenis die werkt wel.quote:Op zondag 5 april 2009 14:01 schreef Knuffelzacht het volgende:
wtf... waarom krijg ik de op niet zoals hij hoort?
Gewoon een magnum in je tosti apparaat doen, ik zie het probleem nietquote:Op zondag 5 april 2009 14:00 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat lijkt mij een vreemde combinatie.
En zo hoort het! altijd verliezen om de andere kant een goed gevoel te geven..quote:Op zondag 5 april 2009 14:01 schreef zbbrox het volgende:
[..]
Ik zei het in de hoop dat ze aan het lurken was. Is een stopzin van haar. Toen ik het opmerkte zei ze het de rest van de dag niet meer, maar denk dat ze na het poolen gewoon heel vrolijk was.
Volgens mij ben ik met 6-3 ingemaakt.Minstens.
quote:Op zondag 5 april 2009 14:03 schreef Knuffelzacht het volgende:
gebruik gewoon die uit wiki... zucht laat maar lekker zitten geen zin meer in
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | [img]http://i42.tinypic.com/347ad8z.gif]afbeelding[/img] [b]De plek voor je beslommeringen als single! *O*[/b] [i]Alles over je single bestaan! Zoals... het daten en stappen! Verliefd zijn! Je ex vervloeken! Scharrels en seks! Die toch wel heel leuke dame/heer! en nog veel meer! Het hoeft hier niet altijd serieus te zijn en alles heeft een plekje hier. Veel is bespreekbaar *)[/i] [b]Wel even een grande note: het is hier [u]geen[/u] Slowchat.[/b] :{w [u][b]Agenda:[/b] [i]9 Mei Singles Meet in Utrecht[/i][/u] Terrasje pakken, elkaar leren kennen, alle andere posters uitvoerig bespreken, mensen kijken en van het zonnetje genieten. *O* En het is een leuke pré meet voor de 10jarige bestaansmeet van Fok! op 5 september. Dan komen we als [Singles] voorbereid tevoorschijn. Dus houd deze datum vrij in je agenda. Meer info volgt. Aanmelden kan natuurlijk in dit topic! [b]Regels:[/b] [*]Degene die het topic sluit, maakt een nieuwe aan. Is dit binnen 5 minuten niet gedaan, dan mag iemand anders het doen. [*]Nogmaals, dit is geen SC, daarvoor is de R&P SC. [*]Het is hier geen datingtopic, dus behandel de dames met respect heren [*]Het is hier geen datingtopic, dus behandel de heren met respect dames [*]Roddelen wordt niet echt op prijs gesteld, evenals ongefundeerde uitlatingen [*]What happends in [Singles] stays in [Singles] [*]Nieuwelingen stellen zich netjes voor [sub]De OP: [url=http://wiki.fok.nl/index.php/Singles]FokWiki/Singles[/url] [/sub] |
Als ik wil verliezen, dan gaat het altijd goedquote:Op zondag 5 april 2009 14:04 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
En zo hoort het! altijd verliezen om de andere kant een goed gevoel te geven..
hoewel, bij het poolen doe ik het verliezen nooit met opzetkansloos ben ik daarin
Als alles werkt, dan is het nóg uitgebreiderquote:
quote:Op zondag 5 april 2009 14:03 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Gewoon een magnum in je tosti apparaat doen, ik zie het probleem niet
Van mij weet je het alquote:Op zondag 5 april 2009 14:08 schreef mrbox het volgende:
Wat doen jullie allemaal binnen, buiten is het echt super
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |