Was trouwens wel een hele oude stem voor een zusquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:42 schreef Broekie het volgende:
[..]
Hoezo vals spelen? Kan toch zijn dat ze niet wist dat haar zus nu aan het luisteren was?
zus rookt zware sjagquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:43 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Was trouwens wel een hele oude stem voor een zus
Ik vind het anders aanstellerig, over the top, te melancholisch.quote:
niet grappigquote:
Het geheime-woord is best leuk, maar ze beginnen nu allemaal meteen te zeggen"Ik zoek een woord" en dat maakt het spel niet meer leukquote:
Hoezo aanstellerig en over the top? explainquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:44 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik vind het anders aanstellerig, over the top, te melancholisch.
Mislukt zijn als je club wordt gefuseerd.![]()
Ik had het er nog over met mn moeder tijdens het eten. Het zou leuk zijn als Roda degradeert, en dan tegen MVV zou moeten spelen. Flinke rellen zullen het worden vrees ik.quote:
In België zouden clubfans minder moeilijk doen over een fusie.quote:Op vrijdag 3 april 2009 21:46 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Hoezo aanstellerig en over the top? explain
Grapjasquote:Op vrijdag 3 april 2009 21:47 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
In België zouden clubfans minder moeilijk doen over een fusie.
waarom denk je anders dat belgie zo graag een nederbelgie competitie wil.quote:Op vrijdag 3 april 2009 21:47 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
In België zouden clubfans minder moeilijk doen over een fusie.
Als de spelers nog steeds niet de poten uit hun lijf rennen, dan is degradatie inderdaad een formaliteit.quote:Op vrijdag 3 april 2009 21:46 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Ik had het er nog over met mn moeder tijdens het eten. Het zou leuk zijn als Roda degradeert, en dan tegen MVV zou moeten spelen. Flinke rellen zullen het worden vrees ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |