Ouders zijn tegenwoordig niet capabel genoeg om de functies van opvoeder te vervullen, daarom mogen de scholen het opknappen.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:46 schreef Hetiszover het volgende:
Terechte klacht, ik denk dat de ouders hier een grotere taak in moeten vervullen.
Hypocriet.quote:Porno is slecht voor kindertjes vindt minister Plasterk. En dus moeten scholen kinderen seksuele weerbaarheid gaan leren.
Ouders menen het druk te hebben met anderen dingen. In mijn ogen moet leraren gewoon les geven en als ze daarnaast nog meer opvoedkundige taken hebben dan moeten de ouders daar ook maar geld voor neerleggen.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:49 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ouders zijn tegenwoordig niet capabel genoeg om de functies van opvoeder te vervullen, daarom mogen de scholen het opknappen.
Gelukkig gaat het met de pabo de goede kant op!
quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:53 schreef Yi-Long het volgende:
Ik weet niet wat ongezonder is: die zogenaamde 'sexualisering' bij de jeugd, of al die angstige volwassenen die vooral heel hard schreeuwen dat dat allemaal zo gevaarlijk en ongezond is...
Overdreven gedoe om een beetje naakt/sex.
Ouders? Je bedoeld die mensen die hun kinderen om half 8 op de gecombineerde kinderopvang/school dumpen en ze om 6 uur weer ophalen?quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:46 schreef Hetiszover het volgende:
Terechte klacht, ik denk dat de ouders hier een grotere taak in moeten vervullen.
Ja die ja, die kunnen dat mooi na 6 uur doenquote:Op vrijdag 3 april 2009 12:59 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Ouders? Je bedoeld die mensen die hun kinderen om half 8 op de gecombineerde kinderopvang/school dumpen en ze om 6 uur weer ophalen?
Jammere is dat dit voor sommige kinderen geldt. Maar regels worden voor alle scholen gemaakt. En dus zit je als kind dat wel veel van thuis meekrijgt tijd te verdoen in een weerbaarheidstraining die niet voor jou bedoeld is.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:54 schreef L0t.. het volgende:
Veel mensen zijn gewoon niet bekwaam om kinderen op te voeden, ze kunnen amper zichzelf onderhouden. Triest dat dit soort dingen dan door school moet gebeuren maar zo krijgen ze tenminste nog iets mee.
preciesquote:Op vrijdag 3 april 2009 12:49 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ouders zijn tegenwoordig niet capabel genoeg om de functies van opvoeder te vervullen, daarom mogen de scholen het opknappen.
Gelukkig gaat het met de pabo de goede kant op!
Ik denk niet dat het de tweeverdieners-yuppen zijn die dit nodig hebben. Meer de Sjonnies, Anita's en Youssefs.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:58 schreef Yi-Long het volgende:
Dat de scholen nu de opvoeding half moeten overnemen, komt natuurlijk ook omdat je in deze maatchappij een dubbel inkomen nodig hebt om rond te kunnen komen, en dus in veel gezinnen beide ouders te druk zijn met hun werk.
Waarom is het niet meer gewoon mogelijk om gewoon goed rond te kunnen komen van 1 inkomen, zodat de moeder (of de vader) thuis kan blijven om voor het huishouden te zorgen!?
Maar goed, nogmaals, als mijn kind later porno of whatever wil kijken, dan doet hij/zij dat maar gewoon. Ik geef ze al van jonge leeftijd gewoon sexuele opvoeding en hoe ze er verder mee omgaan, is hun eigen verantwoordelijkheid.
Laten we anders een MBO-opleiding beginnen in regio waterland (Amsterdam Noord), en dan noemen we deze..quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:49 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ouders zijn tegenwoordig niet capabel genoeg om de functies van opvoeder te vervullen, daarom mogen de scholen het opknappen.
Gelukkig gaat het met de pabo de goede kant op!
Droevig, heel erg droevigquote:Op vrijdag 3 april 2009 13:13 schreef Andiamo het volgende:
[..]
Laten we anders een MBO-opleiding beginnen in regio waterland (Amsterdam Noord), en dan noemen we deze..
Waterlant Beroepsopleidingen![]()
Inderdaad. Dan moeten die maar eens wat meer tijd aan hun kinderen besteden. Dan koop je maar een minder groot huis.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:59 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Ouders? Je bedoeld die mensen die hun kinderen om half 8 op de gecombineerde kinderopvang/school dumpen en ze om 6 uur weer ophalen?
Mwah, het waren vooral de rijkere hockey-/tennissletjes bij ons op school die 'vroegrijp' waren...quote:Op vrijdag 3 april 2009 13:02 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het de tweeverdieners-yuppen zijn die dit nodig hebben. Meer de Sjonnies, Anita's en Youssefs.
Sex is vies.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:53 schreef Yi-Long het volgende:
Ik weet niet wat ongezonder is: die zogenaamde 'sexualisering' bij de jeugd, of al die angstige volwassenen die vooral heel hard schreeuwen dat dat allemaal zo gevaarlijk en ongezond is...
Overdreven gedoe om een beetje naakt/sex.
http://www.volkskrant.nl/(...)jgen_rol_tegen_pornoquote:Op vrijdag 3 april 2009 13:54 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mwah, het waren vooral de rijkere hockey-/tennissletjes bij ons op school die 'vroegrijp' waren...
quote:AMSTERDAM - Minister Plasterk (Onderwijs) wil jongeren wapenen tegen alle porno en seksueel getinte beelden waarmee zij dagelijks op televisie, internet en op straat worden geconfronteerd. De minister laat de Onderwijsinspectie nagaan of middelbare scholen voldoende doen aan seksuele voorlichting en ‘weerbaarheid’ van jongeren.
Scholieren
Scholieren (ANP)
Daarnaast zal hij bestaande lespakketten uitbreiden met informatie over de stereotiepe beelden over man en vrouw die de media domineren. Dat schrijft de minister naar aanleiding van onderzoek naar seksualisering dat hij vrijdag aan de Tweede Kamer aanbiedt.
De afgelopen jaren was er veel kritiek op de ‘seksualisering’ van het media-aanbod. Vrouwen zouden als ‘lustobject’ worden beschouwd en het gepresenteerde schoonheidsideaal zou onhaalbaar zijn zonder cosmetische chirurgie.
Gezonde ontwikkeling
Uit de onderzoeken die nu worden gepresenteerd, blijkt dat het grootste deel van de jongeren in Nederland een gezonde seksuele ontwikkeling doormaakt. Een keihard verband tussen beelden in de media en seksueel grensoverschrijdend gedrag (zoals iemand ongevraagd betasten, aandringen om seks te krijgen of dwingen tot seks) is niet aangetoond.
‘Daarvoor zouden we groepen jongeren een aantal jaar achter elkaar moeten volgen’, zegt Hanneke de Graaf van de Rutger Nisso Groep.
Toch zorg
Toch tonen de onderzoekers van Movisie zich op een aantal punten bezorgd. Het beeld dat jongeren in de media van seks en sekseverschillen krijgen, is zeer stereotiep: jongens moeten proberen zo veel mogelijk vrouwen te versieren, dan zijn zij een ‘player’ (=goed) terwijl meisjes die eraan toegeven, een ‘hoer’ of ‘bitch’ (=slecht) worden genoemd. Homoseksualiteit is in het tv-aanbod nauwelijks te vinden. Met name onder jongens van Turkse en Marokkaanse is de druk om het stereotiepe beeld te volgen groot. Er goed uitzien en veel seks hebben met verschillende vrouwen is statusverhogend, blijkt uit het onderzoek.
Risiscogroep
Meisjes van Turkse, Marokkaanse en Afghaanse afkomst worden in het rapport als een risicogroep genoemd. Zij krijgen van huis uit een sterke seksuele moraal mee: meisjes zijn drager van de familie-eer en moeten zich kuis gedragen. De vrouwen die zij in de media zien, vertonen seksueel gedrag dat hun familie sterk afkeurt. De lijn tussen sexy en slet is zo gevaarlijk dun, concluderen de onderzoekers.
Het schoonheidsideaal dat de media verbeelden, levert vooral voor meisjes van autochtone afkomst problemen op. Zij meten zich met de vaak gephotoshopte beelden van vrouwen en zijn relatief vaak ontevreden over hun uiterlijk. Daardoor hebben ze een lager gevoel van eigenwaarde.
Wat moet ik dan als lustobject beschouwen?quote:Vrouwen zouden als ‘lustobject’ worden beschouwd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |