Die speler heeft dan inderdaad wat meer kans om te scoren ten opzichte van de rest. Maar als je geen goede aanval hebt, dan kun je minder kansen afronden en is de kans dat je spits weer scoort ook minder.quote:Op dinsdag 7 april 2009 00:48 schreef augurkenkoning het volgende:
Maar als er maar één iemand voor instaat is het niet zo dat hij meer kans heeft om te scoren? Een verdediger heeft toch ook minder kans om te scoren?
Volledig random is het sowieso niet: de scoren skill wordt altijd meegewogen met de bepaling wie de kans toegewezen krijgt. De speler met het hoogste scoren heeft dus wel degelijk de meeste kans om een kans te krijgen.quote:Op dinsdag 7 april 2009 00:50 schreef MrMoon het volgende:
[..]
nee.. het blijft volgens mij volledig random.. zo kan het dus ook zijn dat je verdediger de topscorer van je team is..
*ting*ting*ting* we have a winnerquote:Op dinsdag 7 april 2009 09:50 schreef rompompom het volgende:
[..]
Volledig random is het sowieso niet: de scoren skill wordt altijd meegewogen met de bepaling wie de kans toegewezen krijgt. De speler met het hoogste scoren heeft dus wel degelijk de meeste kans om een kans te krijgen.
post dan meteen hun scoren vaardigheid erbij voor de vergelijkersquote:Op dinsdag 7 april 2009 09:59 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb momenteel 3 topscorers met 5 goals: Een verdediger, een middenvelder en een aanvaller.
Verdediger heeft zwak scoren, en is met zijn redelijk spelhervatten mijn spelhervatterquote:Op dinsdag 7 april 2009 10:06 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
post dan meteen hun scoren vaardigheid erbij voor de vergelijkers
Niet helemaal. Als je een verdediger hebt met goddelijk scoren, dan heeft deze toch minder kans dan een aanvaller met uitstekend scoren.quote:Op dinsdag 7 april 2009 09:50 schreef rompompom het volgende:
[..]
Volledig random is het sowieso niet: de scoren skill wordt altijd meegewogen met de bepaling wie de kans toegewezen krijgt. De speler met het hoogste scoren heeft dus wel degelijk de meeste kans om een kans te krijgen.
Specialiteiten?quote:Op dinsdag 7 april 2009 10:12 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Verdediger heeft zwak scoren, en is met zijn redelijk spelhervatten mijn spelhervatter![]()
Middenvelder heeft slecht scoren
Aanvaller heeft bovennatuurlijk scoren
Mid is technisch, maar heb nog geen technisch event van hem gezien. De anderen hebben de specialiteit: "Geen specialiteit"quote:
die laatste heb ik zelf ookquote:Op dinsdag 7 april 2009 10:20 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Mid is technisch, maar heb nog geen technisch event van hem gezien. De anderen hebben de specialiteit: "Geen specialiteit"
Maar dankzij deze en mn goed def jeugdpull, zit ik nu met 2 trainees teveelquote:Matthijs Vlaun (241620377)
Nederland 17 jaar en 35 dagen, volgende verjaardag: 23-06-2009
redelijk in vorm, conditie zwak
Een sympathiek persoon die opvliegend en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een waardeloos leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 07-04-2009)
Total Skill Index (TSI): 250
Loon: 350 ¤/week
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Technisch
Huidige vaardigheden
Conditie: zwak Keepen: waardeloos
Positiespel: waardeloos Passen: zwak
Vleugelspel: slecht Verdedigen: redelijk
Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
quote:Op dinsdag 7 april 2009 10:30 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nee, vind ik niet. Je maakt heerlijke bitterballen
quote:Op dinsdag 7 april 2009 10:30 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nee, vind ik niet. Je maakt heerlijke bitterballen
quote:
quote:Nico Martens
26 jaar en 62 dagen, volgende verjaardag: 30-10-2009
Nederland
slecht in vorm, conditie zwak
Een gemeen persoon die opvliegend en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Fysiek: moe
Specialiteit: Bitterballen
Huidige vaardigheden
Conditie: zwak Keepen: matig
Positiespel: zwak Passen: waardeloos
Vleugelspel: zwak Verdedigen: redelijk
Scoren: rampzalig Spelhervatting: redelijk
Dan snap ik niet waarom er zoveel verdedigers scoren.quote:Op dinsdag 7 april 2009 10:15 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Niet helemaal. Als je een verdediger hebt met goddelijk scoren, dan heeft deze toch minder kans dan een aanvaller met uitstekend scoren.
Omdat je meestal met meer verdedigers speelt dan met aanvallers. Hierdoor is de kans weer groter dat de kans bij een verdediger terecht komt.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:02 schreef rompompom het volgende:
[..]
Dan snap ik niet waarom er zoveel verdedigers scoren.
Ik heb even gekeken naar mijn topscorers, dat is een centrale verdediger (scoren waardeloos en specialiteit koppen) en een spits (tevens spelhervatter met scoren uitstekend).. ze hebben beide 5 doelpunten gemaakt. De verdediger heeft daarvan 2 keer met het hoofd gescoord en de rest was gewoon een schot en mn spits heeft 5 keer uit een spelhervatting gescoord..quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:02 schreef rompompom het volgende:
[..]
Dan snap ik niet waarom er zoveel verdedigers scoren.
En als aanvulling. Iets wat me net te binnen schiet.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:27 schreef Grumpey het volgende:
ok, zal ik het even uitleggen hoe dat zit:
Je aanvalsratings bepaald de kans van scoren (tov verdediging tegenpartij). Wie er vervolgens scoort is vervolgens random bepaald, waarbij zowel positie in veld als form een belangrijke rol spelen. Omdat er 4 verdedigers zijn tov 2 aanvallers (normaal gesproken) zullen verdedigers in het algemeen nog best vaak scoren. Het heeft dus 0,0 te maken met scoor-vaardigheid, ook niet bij spitsen. Die scoorvaardigheid draagt alleen maar bij aan de uiteindelijke aanvalsrating, en alleen dan wanneer de speler ook daadwerkelijk in de aanval staat.
grumpey zegt dat het niet uitmaakt waar je speler staat en dat het compleet random is, dus waarom zouden kansen dan per linie worden toegekend?quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:43 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
En als aanvulling. Iets wat me net te binnen schiet.
Voor de scoren kanstoekenning per linie, wordt altijd van 4-4-2 uitgegaan. Geherpositioneerde spelers tellen mee in de linie waar ze oorspronklijk vandaan komen (in 3-5-2 telt de extra mid dus als verdediger voor de kanstoekening).
zo ken ik het inderdaad ook, ik dacht alleen dat de scoorvaardigheid van een speler zorgde voor een hogere kans om het doepunt op zijn naam te krijgen, maar dat is dus blijkbaar niet zo.quote:Op dinsdag 7 april 2009 11:27 schreef Grumpey het volgende:
ok, zal ik het even uitleggen hoe dat zit:
Je aanvalsratings bepaald de kans van scoren (tov verdediging tegenpartij). Wie er vervolgens scoort is vervolgens random bepaald, waarbij zowel positie in veld als form een belangrijke rol spelen. Omdat er 4 verdedigers zijn tov 2 aanvallers (normaal gesproken) zullen verdedigers in het algemeen nog best vaak scoren. Het heeft dus 0,0 te maken met scoor-vaardigheid, ook niet bij spitsen. Die scoorvaardigheid draagt alleen maar bij aan de uiteindelijke aanvalsrating, en alleen dan wanneer de speler ook daadwerkelijk in de aanval staat.
toch blijft het dan vreemd dat bij de verdediger met het laagste niveau qua scoren ten opzichte van mijn andere verdedigers het meest gescoord heeft. Als het random zou zijn, moeten die anderen dus ook gescoord hebben. Terwijl hij samen met een andere verdediger (die 2 keer gescoord heeft, maar aanvallend staat ingesteld) de enige verdediger is die gescoord heeft. Daar komt bij dat ze beide op de vleugel gepositioneerd staan.. dus of het heel erg random is betwijfel ik.. (alhoewel zo'n constatering bij 1 team natuurlijk niet erg representatief is)..quote:Op dinsdag 7 april 2009 12:00 schreef Psychonikeo het volgende:
[..]
zo ken ik het inderdaad ook, ik dacht alleen dat de scoorvaardigheid van een speler zorgde voor een hogere kans om het doepunt op zijn naam te krijgen, maar dat is dus blijkbaar niet zo.
Alle spelers gaan gewoon in een grote bol en dan dan wordt er blind 1 uitgepikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |