tsja, dat wel maar ik zie er jonger uit dan ik ben, dus dat zijn dan van die karl kani dragende jongetjesquote:Op maandag 30 maart 2009 23:27 schreef Serious_Sven het volgende:
Er is wat mij betreft helemaal niks mis met donkere vrouwen.
Krijg je van jongere nederlandse mannen helemaal geen reacties?
quote:Op maandag 30 maart 2009 23:28 schreef Sebastian_Rooks het volgende:
Ik ben Nederlands en ik val juist vooral op buitenlands uitziende meiden :-p
Veel leuker dan die stomme blonde kaaskopmeiden
wat bedoel je precies met en wat voor cultuurverschillen?quote:Op maandag 30 maart 2009 23:28 schreef Kruger het volgende:
Euh.....
Geen idee? Ik ken genoeg..euh "Gemixte" paren...
het is maar niet wat je persoonlijke voorkeur heeft,
Ik zou persoonlijk minder snel met een buitenlandse dame gaan ivb cultuur verschillen.
Maar als ik iemand zou tegen komen en het zou allemaal goed voelen/gaan, dan gaan we ervoor!
zolang ze maar niet gelovig is
nou, ik ben nu al aardig lang op fok, maar als ik foto's plaats ben ik bang dat ik geen seriueze antwoorden krijg op mijn vraag. Maar deze week plaats ik wel een pic op mijn fotoprofielquote:
goede smaak heb jequote:Op maandag 30 maart 2009 23:29 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben NLse man en ik moet juist weinig/niets hebben van blanke blonde vrouwen. Ik val juist op wat donkere vrouwen. Gewoon een kwestie van smaak.
dat denk ik ook van die ''andere cultuur'' dat wel allemaal schreeuwen en niet werkenquote:Op maandag 30 maart 2009 23:31 schreef Serious_Sven het volgende:
Ik denk dat heel veel mannen inderdaad denken dat donkere vrouwen een andere cultuur erop nahouden en dat in negatieve zin zien.
Ik zou het juist interessant vinden om zo'n persoon te leren kennen juist om de cultuur te leren kennen, als er al een ontzettend groot verschil is in cultuur.
Ok, maar ligt het dan wel aan je huidskleur? In mijn ogen zijn negroide mannen namelijk niet bepaald kieskeurig wat betreft het uiterlijk van een vrouw... Nou ja, laten we het houden op andere maatstaven. Kan het niet zo zijn dat je buiten de smaak valt bij de jongere Nederlandse mannen?quote:Op maandag 30 maart 2009 23:33 schreef aychelle het volgende:
[..]
als ik foto's plaats ben ik bang dat ik geen seriueze antwoorden krijg op mijn vraag.
quote:Op maandag 30 maart 2009 23:32 schreef Hardrebel het volgende:
Neuken? Volgende week word ik 25 dus voldoe ik aan je leeftijdscategorie![]()
![]()
haha,quote:Op maandag 30 maart 2009 23:34 schreef Diederik_Duck het volgende:
Je bedoelt eigenlijk dat jij valt op knappe lange blonde mannen. Stuur maar even een PM met pic, dan kan ik je even beoordelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |