Als je haar hoofd afplakt best te doen, iig betere tieten dan sommige beauty'squote:Op dinsdag 31 maart 2009 03:57 schreef Emimich het volgende:
Alhoewel:
[ afbeelding ]
Ach ja, als je voor de maatschappij bent dan moet je ook lelijke wijven neuken hè!
Als ze een beetje makeup gebruikt ziet het er al een stuk beter uit.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 03:57 schreef Emimich het volgende:
Alhoewel:
[ afbeelding ]
Ach ja, als je voor de maatschappij bent dan moet je ook lelijke wijven neuken hè!
Het is maar net hoe 't op de foto staat.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 07:29 schreef Hetiszover het volgende:
[..]
Als ze een beetje makeup gebruikt ziet het er al een stuk beter uit.
Precies. Die Mark die gaat daar nog wel hosselen denk ikquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:06 schreef rene90 het volgende:
Van die vrouwelijke nerd kan je echt wel wat maken. Even in de zon liggen, lenzen, lang haar met bijv. een mooie krul erin, sexy jurkje. Lijkt mij al een stuk beter
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:27 schreef dagdag het volgende:
in het vorige deel arjan en erik, erger kan niet
wereldvreemde
Precies, waarvan 2 of 3 tokkiewijvenquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:24 schreef de_boswachter het volgende:
OMFG. Gisteren ook even gekeken.
OK: Die kerels zijn triest. Maar je moet je afvragen wie zieliger zijn.
Die wijven toen ze hun kledingstukken kregen, hoe gelukkig en verdrietig ze waren. Echt om te janken. En lekker waren ze bij lange na niet allemaal, alleen die Olga was goed te doen (van afstand gezien, als ik de foto's in dit topic bekijk dan veranderd mijn mening.....). Maar bijv. die Priscilla, wat een gedrocht: "Ik ga met make-up de deur niet uit".
OMFG.
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:34 schreef de_boswachter het volgende:
Overigens bedoel ik bovenstaande meid. Die vind ik het lekkerste. Weet even niet hoe ze heet.
Olga is een goede 2e (van afstand. En indien neuksex met zak over d'r hoofd)
priscilla of zoietsquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:35 schreef Silaz het volgende:
Trouwens ook al die bitches met dat hele gedoe van; OOw dat wijf (die nerdin) komt er niet iin hooor![]()
![]()
Alsof ze na 2 dagen met elkaar zijn elkaars beste maatjes zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |