Wat hij zegt.quote:Op maandag 30 maart 2009 22:52 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Hier geldt weer hetzelfde als bij die andere bekeuring, het is en blijft je eigen verantwoordelijkheid. Degene die je bekeurt kan niet ruiken of jij het vaker doet of dat je het per ongeluk vergeet. Die man weet niets van jou opvoeding of jou verleden, hij ziet jou daar op dat moment iets achter laten en geeft jou daar terecht een boete voor.
Ik heb hiervoor al gezegt dat ik weet dat ik fout zat, alleen in mijn eerste post waren wat vraagtekens en dat was het enige dat ik wou weten.quote:Op maandag 30 maart 2009 22:50 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Je doet het altijd behalve deze keer en toevallig deze keer moet je er voor boeten. Wees een vent en accepteer gewoon dat je fout zat.
Hij hoeft je er niet op te wijzen, je moet zelf zo slim zijn om dat te bedenken. Of moet je er ook aan herinnerd worden om je kont af te vegen op de plee?
Je weet dat je fout zit? Dan zijn we toch klaar?quote:Op maandag 30 maart 2009 22:53 schreef Maandag12 het volgende:
[..]
Ik heb hiervoor al gezegt dat ik weet dat ik fout zat, alleen in mijn eerste post waren wat vraagtekens en dat was het enige dat ik wou weten.
Door de verschillende posten van mensen ben ik daar eigenlijk van afgedwaald.
Hij had ook 3 boetes (voor iedereen 1) kunnen uitschrijven. Dus met twee boetes voor de groep kom je er nog niet zo heel slecht af.quote:Op maandag 30 maart 2009 22:49 schreef Maandag12 het volgende:
En dan nog kon hij mij er alleen op wijzen de boel schoon te houden dan blijft het nog geen rotzooi door een simpel aanwijzing/ herrinering aan wat je achterlaat.
Geloof me, FOK is niet een weerspiegeling van de samenleving.quote:Op maandag 30 maart 2009 22:59 schreef Maandag12 het volgende:
Ik vond het fijn dat ik hierover kon discussieren, een paar dingen zijn al wat helderder geworden, een paar mensen hebben me daarmee echt geholpen, andere juist niet, maar dat geeft een mooie weerspiegeling van hoe de samenleving ervoor staat.
In ieder geval allemaal toch bedankt!
Wetende van de waarschuwingen en daarmee kennelijk ook de controles, ben je toch zo slim om je rotzooi achter te laten. Dat is dus niet slim...quote:Op maandag 30 maart 2009 21:58 schreef Maandag12 het volgende:
[..]
Oke, nou dat wou ik ook alleen even weten, ik zag weleens anderen die hun rommel niet hadden opgeruimd die werden altijd gewaarschuwd, maar dan viel me wel op dat de agenten al wat ouder waren en ervarender leken.
De agent die mij bekeurde was een jong agent en wat mij opviel was dat zijn handen trilden toen hij mijn id overschreef.
En dat hij misschien alles volgens het boekje doet omdat hij dat werk niet zolang doet, dus dacht ik wie weet wordt daar op het bureau naar gekeken en weten zij dat hier eigenlijk eerst een waarschuwing voor hoort te komen.
Awwwh, ik vind TS best aandoenlijkquote:Op maandag 30 maart 2009 22:59 schreef Maandag12 het volgende:
Ik vond het fijn dat ik hierover kon discussieren, een paar dingen zijn al wat helderder geworden, een paar mensen hebben me daarmee echt geholpen, andere juist niet, maar dat geeft een mooie weerspiegeling van hoe de samenleving ervoor staat.
In ieder geval allemaal toch bedankt!
Zolang je termen als Ausweis en "ga boeven vangen" blijft gebruiken zal niemand je serieus nemen.quote:Op maandag 30 maart 2009 23:21 schreef Rifaap het volgende:
[..]
Wetende van de waarschuwingen en daarmee kennelijk ook de controles, ben je toch zo slim om je rotzooi achter te laten. Dat is dus niet slim...
Die NSB-er heeft jullie toch aardig gematst eigenlijk. Twee boetes, voor drie personen lijkt me in die zin fair want het hadden er 5 moeten/kunnen zijn. Ieder een boete voor het achterlaten van het afval, en de 2 vrienden een boete voor het niet kunnen tonen van het verplichte Ausweis.
Volkomen terechte boetes overigens, waar ze veel meer op zouden moeten controleren. Ik irriteer me er mateloos aan, aan lui die niet even 5 meter kunnen lopen om iets in een prullenbak te gooien. Maar tegelijkertijd denk ik: ga echte boeven vangen!
Nee, als de politie altijd zo consequent ingreep, dan had de samenleving er een stuk beter voorgestaan.quote:Op maandag 30 maart 2009 22:59 schreef Maandag12 het volgende:
Ik vond het fijn dat ik hierover kon discussieren, een paar dingen zijn al wat helderder geworden, een paar mensen hebben me daarmee echt geholpen, andere juist niet, maar dat geeft een mooie weerspiegeling van hoe de samenleving ervoor staat.
In ieder geval allemaal toch bedankt!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |