Mailtje van Studio Sport:
Aanstaande zondag 5 april is Studio Sport echt jarig. We vieren dat met een speciale jubileumuitzending.
Vanaf 10.00 uur kunt u op Nederland 1 - zoals u van ons gewend bent - de Marathon van Rotterdam, de Ronde van Vlaanderen en het EK Turnen volgen.
Daar tussendoor ziet u doorlopend beelden en hoogtepunten van de afgelopen 50 jaar. In die uitzending zullen we ook bekend maken wat de tussenstand is van de meest gekozen fragmenten op de website. En wie weet, besteden we aandacht aan uw top 10! Kijken dus!
's Avonds vanaf 20.20 uur komt De Reünie (KRO) op Nederland 1 met een speciale uitzending. Presentator Rob Kamphues ontvangt in zijn klaslokaal onder andere: Theo Reitsma, Heintze Bakker, Jan Stekelenburg, Mart Smeets, Anette van Trigt, Dione de Graaff, Tom Egbers, Frank Snoeks en Herbert Dijkstra.
Tijdens de uitzending vertellen commentatoren, presentatoren en verslaggevers over hun eigen ervaringen in al die jaren 'Studio Sport'.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer