Maarik begrijp dat je hetero bent? Of juist niet?quote:Op donderdag 26 maart 2009 23:34 schreef cablegunmaster het volgende:
Eigenlijk wist ik het al vanaf mijn puberjaren, het is eenmaal lastig om zeker te weten wat je denkt.
Maar het beet me toch al die jongens die je op school uitschelden voor " homo " pedo en andere woorden.
Het knaagt aan je zelfvertrouwen , je krijgt het gevoel dat je niet weet wat je bent.
ookal denk je anders dan hun ik moet het toch uiten. Voor de een normaal voor de ander een baken van pijn/ verdriet. maar ik weet zeker dat ik hetero ben. de dames die naar me lonken me vriendin die me nooit kwijt wil. de meiden die om me heen zwermen. de drang om ze naar te verkrachten.![]()
het handjes vasthouden in groep 3 je eerste zoen in groep 6 met je eerste mini verkering.
het eeuwige gepest heeft me onder de duim gehouden.
Pesters zijn gewoon zelf onzeker en weten niet wat ze zelf willen. Hebben het moeilijk thuis ik heb begrip daarvoor. maar uit het niet op een ander persoon. (al is dat menselijk)
Als je helemaal tot hier bent gekomen , bedankt voor het lezen.
ga jij eerst maar eens een keertje een nachtje slapen !quote:Op donderdag 26 maart 2009 23:35 schreef HSG-BOMBER het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)g_vieze_flikker.html
Jupquote:Op donderdag 26 maart 2009 23:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maarik begrijp dat je hetero bent? Of juist niet?
Proost!quote:Op donderdag 26 maart 2009 23:38 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Jupen ik ga het vieren ook
Bier voor iedereen!
Heb ik ook wel is last vanquote:Op donderdag 26 maart 2009 23:34 schreef cablegunmaster het volgende:
De meiden die om me heen zwermen. de drang om ze naar te verkrachten.![]()
het is lastig om jezelf te beheersen, het ene moment praat je met diegene en het andere zit je te flirten.quote:
Tof, breng maarquote:Op donderdag 26 maart 2009 23:38 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Jupen ik ga het vieren ook
Bier voor iedereen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |