quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:03 schreef Loveless85 het volgende:
uhhh
Gewoon volgende les 20 te weinig in je kaart doen, dan snaptie 't wel
Ik snap niet waarom je toen niet gelijk die 20 euro had teruggevraagd?quote:Ik vind dit echt belachelijk, hij heeft gewoon 20 euro van mij! Ik weet zeker dat ik 60 had meegenomen. Dit had ik eerst ook gehad, maar toen stonden we stil (ik kon het dus zien) en zei hij "ow heb ik 20 euro fooi?" voor de grap zegmaar..maar dit keer is het dus geen grapje.
zou hij het snappen ja? deze rijschool staat zoiezo bekend om het feit dat ze alleen op het geld uit zijn. Ik verwacht dat als ik 20 euro te weinig mee heb, hij gaat zeiken. En dat is over een week, dan zou wat er vandaag gebeurd is waarschijnlijk al vergeten zijn..quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:03 schreef Loveless85 het volgende:
uhhh
Gewoon volgende les 20 te weinig in je kaart doen, dan snaptie 't wel
Ik snap ook niet goed waarom je 60 meeneemt. 50 had ik nog kunnen begrijpen.quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:04 schreef Smart_ass het volgende:
Beetje dom ben je ook wel. Neem gewoon 40 euro mee ofzo.
Nou en?quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:05 schreef Cocktailtje het volgende:
[..]
zou hij het snappen ja? deze rijschool staat zoiezo bekend om het feit dat ze alleen op het geld uit zijn. Ik verwacht dat als ik 20 euro te weinig mee heb, hij gaat zeiken.
Nou, dat zal zijn verweer zijn ja. Maar dat boeit geen reet. Vertel het anders aan je ouders. Ik heb zo'n idee dat je nogal onzeker/bang bent.quote:En dat is over een week, dan zou wat er vandaag gebeurd is waarschijnlijk al vergeten zijn..
3x20? Is toch heel normaal?quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:06 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Ik snap ook niet goed waarom je 60 meeneemt. 50 had ik nog kunnen begrijpen.
Ik wilde eerst natuurlijk ook 100% zeker weten dat ik 60 had, daarvoor heb ik eerst thuis gekeken. Maar nu blijkt dat ik dus idd 60 meehad.quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:05 schreef MentokTheMindtaker het volgende:
Je weet dat hij het heeft............en je wacht totdat hij het zelf aangeeft ?
Misschien had je je mond open moeten doen toen hij het pakte ? Of toen je uitstapte ?
Nee wanneer je maar 40 hoef te betalen, dan stop je wanneer je 3x20 heb, er toch maar 40 in je kaart ?quote:
Lees OP: PER ONGELUK.quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:08 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Als het 2x20 kost, waarom zou je dan 3x20 meenemen?
Tjah, beetje dom natuurlijk ook van je. Had het gelijk gezegd dan! Maar nee, jij bent te schijterig en wacht tot meneer zelf met een woord rept over die 20 euro die je teveel 'betaald' hebt.quote:Op donderdag 26 maart 2009 19:05 schreef Cocktailtje het volgende:
[..]
zou hij het snappen ja? deze rijschool staat zoiezo bekend om het feit dat ze alleen op het geld uit zijn. Ik verwacht dat als ik 20 euro te weinig mee heb, hij gaat zeiken. En dat is over een week, dan zou wat er vandaag gebeurd is waarschijnlijk al vergeten zijn..
dat dusquote:Op donderdag 26 maart 2009 19:08 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Als het 2x20 kost, waarom zou je dan 3x20 meenemen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |