SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Samenvatting: Jaloerse luie buren die hun auto voor ons huis op de stoep parkeren.
Klacht: Ik weet geen goede oplossing.
Nee, op de stoep voor de voortuin.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:05 schreef GioStyle het volgende:
Dus eigenlijk parkeren je buren hun auto in je tuin?
Je zou je buren een oor aan kunnen naaien door ze aan te schieten, als de auto daar wettelijk gezien niet mag staan. Maar nogmaals, dan ben je een erg naar mannetje, want jouw buren kijken schijnbaar ook de hele dag tegen (een van) jouw auto's aan. Parkeerplaats of niet.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:08 schreef FastFox91 het volgende:
@Tuvai.net, Beauregard
Lees mijn klacht nog eens door...
gelul, drie auto's in één gezin is geen reden om een auto op welke stoep dan ook te parkeren.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:07 schreef Beauregard het volgende:
Volgens mij heb je zelf al dondersgoed door wat het probleem is.
Zoals je zegt: jullie hebben drie auto's.
Ergo: niet janken, mens. Je hebt geen poot om op te staan in een eventuele discussie met je buren.
Omdat je niet mag parkeren op een stoep en je daar een boete voor kan krijgen.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:09 schreef GioStyle het volgende:
[..]
Waarom parkeer je zelf niet 1 van je 3 auto's daar!
Ja, die optie hebben we al overwogen, maar willen we liever niet doen. Argument geef je zelf al.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:11 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Je zou je buren een oor aan kunnen naaien door ze aan te schieten, als de auto daar wettelijk gezien niet mag staan. Maar nogmaals, dan ben je een erg naar mannetje, want jouw buren kijken schijnbaar ook de hele dag tegen (een van) jouw auto's aan. Parkeerplaats of niet.
Wij hebben hier ook zo'n autohandelaartje in de straat gehad die de halve straat vol had staan met zijn occasions. Debiel gewoon, al zijn het wettelijk gezien openbare parkeerplaatsen.
Wij parkeren onze auto niet op de stoep, omdat anders de buren nog een argument erbij hebben.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:14 schreef HEvaRe het volgende:
[..]
gelul, drie auto's in één gezin is geen reden om een auto op welke stoep dan ook te parkeren.
Tenzij: Welke van de drie auto's van TS staat op de stoep?
OT: De oplossing is praten met de buren.
Het is niet dat wij permanent op de plek van één buur staan, 't is afwisselend. De plek voor ons huis word ook afwisselend gebruikt door buren.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:18 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Parkeerplaats of niet, het is toch bloedirritant als de auto van de buurman steeds voor je deur staat?
Parkeerplaats of niet, het is toch bloedirritant als de auto van de buurman steeds voor je deur staat?quote:Op zondag 22 maart 2009 12:08 schreef FastFox91 het volgende:
@Tuvai.net, Beauregard
Lees mijn klacht nog eens door...
Dat zullen de buren waarschijnlijk ook denken.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:18 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Parkeerplaats of niet, het is toch bloedirritant als de auto van de buurman steeds voor je deur staat?
Daarom ook in de samenvatting "jaloers"quote:Op zondag 22 maart 2009 12:23 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Dat zullen de buren waarschijnlijk ook denken.
Ik had het dus ook over de buren van de TS.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:23 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Dat zullen de buren waarschijnlijk ook denken.
quote:Op zondag 22 maart 2009 12:25 schreef FastFox91 het volgende:
Wij hebben toch ook hetzelfde probleem van 'parkeerplaatsen tekort binnen 1 min lopen'.
Ja, zo reageer ik ook. Niet aanstellen maar stukje lopen, zoals wij ook gewoon doen.quote:
Twee onder één kap en ik heb geen rijbewijs.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:26 schreef Lundegaard het volgende:
Verkapt kijk-ons-eens-een-vrijstaand-huis-en-drie-autos-hebben-topic.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |