Kom opquote:
quote:Op maandag 16 maart 2009 22:41 schreef Stinosss het volgende:
[..]
Ja, de laatste tijd denk ik dat regelmatig hier.Irritante newbs soms...
.
![]()
quote:Op maandag 16 maart 2009 22:56 schreef deepart het volgende:
[..]
Iemand nog een wazig chinees ding gevonden?
Ik zoek nog een Dodge Challenger. Wel de nieuwe uitvoering. Prijsje bij Jack?quote:
Wansmaak!quote:Op maandag 16 maart 2009 23:24 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Ik zoek nog een Dodge Challenger. Wel de nieuwe uitvoering. Prijsje bij Jack?
Jack kan alles leveren!!!quote:Op dinsdag 17 maart 2009 00:22 schreef Kikkerdrilpudding het volgende:
Kan Jack ook magnetrons leveren?
Niet doen, kan je garanderen dat dat ding binnen een paar dagen in de prullenbak ligtquote:Op maandag 16 maart 2009 21:22 schreef NextTVH het volgende:
Ga denk ik deze maar is bestellen![]()
Heeft iemand ervaringen ?
Que..? Die Japanse plastic dinky toys, nee da's veel beter. ja, liever kies ik voor een Nederlandse sportwagen, maar hey.. Die worden neit meer gemaakt. (en Spijker - tsjah.. )quote:Op maandag 16 maart 2009 23:33 schreef henkjan90 het volgende:
[..]
Wansmaak!
Maar wie weet... Jack levert alles, misschien wel free shipping!!!
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.9768quote:Op dinsdag 17 maart 2009 09:42 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Ik zoek een laser voor een kat, (beetje mee spelen) waar ie geen schade aan overhoudt.. Een beetje degelijk ook als het ff kan..Iemand suggesties?
Terugsturen, want dit is niet degene die ze beloven op de sitequote:Op dinsdag 17 maart 2009 10:14 schreef makkie88 het volgende:
k had een paar weken geleden zo' n fake nanotje besteld..
[ afbeelding ]
uiterlijk van het ding is erg mooi, bijna het zelfde, beeldschermpje IETS kleiner..
startup is ook mooi, maar op het moment dat je muziek wilt afspelen is et maar een raar ding, moeilijk andere nummerz zoeken, dit kan ook alleen als ie op pauze staat.
zit gevoelssensor in, dus bij het draaien draait je scherm ook,
shake to shuffle, werkt wel, maar erg brak, als je als een gek schud, doet ie nix, leg je em op tafel krijg je ander nummer ofzo?..
http://www.focalprice.com/detail.aspx?pid=7630
iemand andere ervaringen met dit ding, firmware oid?. zodat is wat beter gaat werken?
quote:Op dinsdag 17 maart 2009 11:56 schreef mvc het volgende:
Gesprek met Jack
DealPerfectcs01 zegt:
Real, I have sold at least 300+ to FOK members![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |