FOK!forum / Misdaad / Het MAFFIA-spel, deel 89! Get a license to kill 8-)
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:33
Het Maffiaspel!
Je kunt je hier nu inschrijven voor een nieuwe ronde van het maffiaspel! Samen met je medespelers woon je in een dorp waar een maffiabende actief is. Eén voor één worden de dorpelingen vermoord en niemand is te vertrouwen. Los de hints bij de moorden op en zorg dat je de maffia ontmaskert, óf gedraag je zo keurig mogelijk terwijl je ’s nachts stiekem op pad gaat om onschuldige dorpelingen te vermoorden…







In de post hieronder staan uitgebreid de spelregels beschreven. Heb je zin om mee te doen, PM dan even de topicstarter of meld je direct aan!

[ Bericht 4% gewijzigd door Ladidadida op 12-03-2009 10:57:22 ]
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:33


Inleiding/Spelregels
Om even kort uit te leggen hoe het spel in elkaar zit: we bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp, het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Deze rol heb je voor de rest van het spel. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij mij). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester voor het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) hebben, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Elke dag zullen er aanwijzingen zijn, die leiden naar de maffia, die de dorpsleden kunnen analyseren. Hiermee moeten ze proberen de maffialeden te vinden en lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op wanneer de tijd is: de lynch door het dorp gebeurt elke dag om 19:00. Tussen 19:00 en 22:00 sturen de maffialeden en speciale rollen hun PM’s. Om 22:00 zullen deze ook bekend worden in het topic.

In de nacht (19:00 tot 22:00) zullen er dorpsleden sterven door toedoen van de maffia, waarna er aanwijzingen achtergelaten zullen worden. Aan de hand van deze aanwijzingen moet het dorp uitzoeken wie er tot de maffia behoren. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Overdag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de
stad. Het dorp wint als alle maffia dood is.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 19:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen). Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de spelleider.
De nacht -> dag-overgang zal elke dag om 22:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen met een speciale rol PM-en. Gelieve PM’s voor 21:00 te sturen). Dan worden de moorden van de maffia bekend gemaakt met daarbij de hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch, die dus weer om 19:00 de volgende dag zal plaatsvinden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar mij PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Cupido – Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeesterverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Spion – Je hebt sympathie voor de maffia, al behoor je zelf niet tot deze bende. Jij weet wie de maffialeden zijn, maar zij weten niet wie jij bent. Je helpt de maffia door niet op ze te stemmen bij de dorpslynch. Als je het 3 dagen volhoudt, wordt je toegelaten tot de maffia! Jij wint als de maffia wint.

Busdriver - De Busdriver kiest elke nacht twee mensen die met elkaar van plek verwisselen. Deze twee mensen wisselen alleen die nacht. Als Persoon A door de maffia wordt doodgeschoten, is het Persoon B die dood gaat. Op deze manier kan de maffia zichzelf ook per ongeluk afmaken. De busdriver mag niet 2 keer dezelfde spelers switchen, en mag ook zichzelf niet switchen.

Bom – De bom is een nogal explosief persoontje. Als de bom 's nachts sterft dan gaat degene die de kill maakte ook dood. Wordt de bom gelyncht, dan gaat degene die als eerst op de bom stemde, mee het graf in.

Sluipschutter – De sluitschutter mag vanaf de tweede nacht op elk gewenst moment zomaar iemand doodschieten. De sluipschutter wordt hierna niet bekend. Je wint als de maffia dood zijn, dus probeer een mob te schieten!

Hond – Een hond doet braaf alles wat je zegt, zo ook in dit spel! Als je een hond bent, kun je op elk moment een opdracht van de spelleiders krijgen. Als je deze correct uitvoert, krijg je een hint over een maffialid. Echter, je moet zorgen dat je je opdracht zo onopvallend mogelijk uitvoert, omdat de maffia je anders de mond kan snoeren. Je wint als de mobs dood zijn!

Voorbeeld
Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo

Hoe je rol-PM er uit zal zien:
Enkele voorbeelden van de PM’s die je kunt krijgen:

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsbewoner.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsoudste.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


- Jouw rol in FOK! Maffia spel is maffia.
Jouw medemaffialeden zijn:
Mafialid1
Mafialid2
Mafialid3
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


Voorlopig deelnemerslijst.


Belangrijke posts:
Susidonderdag 12 maart 2009 @ 10:34
Waar komen die plaatjes vandaan ?
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:36
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:36
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 10:34 schreef Susi het volgende:
Waar komen die plaatjes vandaan ?
Google
tripackdonderdag 12 maart 2009 @ 10:50
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 10:36 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Google
mooie OP
Koekzdonderdag 12 maart 2009 @ 10:54
Ikke meedoen dus!
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:55
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz

Yeeee! Welcome
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 10:55
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 10:50 schreef tripack het volgende:

[..]

mooie OP
Dankje! Het is altijd zo onaantrekkelijk om zo'n lap tekst te moeten lezen, vind ik zelf. Misschien helpt dit
lyndadonderdag 12 maart 2009 @ 11:00
CaLeXdonderdag 12 maart 2009 @ 11:05
xD

pmpje gehad

Maar ik heb mij de laatste 2 rondes wel gruwlijk misdragen door niet echt actief te zijn
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 11:09
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 11:05 schreef CaLeX het volgende:
xD

pmpje gehad

Maar ik heb mij de laatste 2 rondes wel gruwlijk misdragen door niet echt actief te zijn
Dat kun je dan nu goedmaken door actief te zijn!
CaLeXdonderdag 12 maart 2009 @ 11:13
Nou ja, lag ook meer aan de cursussen die ik had (2dagen in een hotel), maar dat zijn alleen smoesje...

Wanneer gaan we beginnen dan?
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 11:14
We willen vanavond beginnen, als er genoeg spelers zijn
kriorodonderdag 12 maart 2009 @ 12:37
tvp.
Harajuku.donderdag 12 maart 2009 @ 13:29
ajfdonderdag 12 maart 2009 @ 13:47
Mooie OP
Clesar03donderdag 12 maart 2009 @ 14:37
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 12:37 schreef krioro het volgende:
tvp.
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 14:53
Jongens, halen jullie CaLeX eens over om mee te doen.
ajfdonderdag 12 maart 2009 @ 14:54
Doe je mee CaLex?
Trevlanddonderdag 12 maart 2009 @ 14:59
Calex mee doen!
Clesar03donderdag 12 maart 2009 @ 15:00
ik zou het gewoon doen
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 15:03
Harajuku.donderdag 12 maart 2009 @ 15:05
Zitten we er zo om verlegen
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 15:06
Ja, 13 spelers is niet echt een aantal om over te juigen..
Trevlanddonderdag 12 maart 2009 @ 15:17
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 15:05 schreef Harajuku. het volgende:
Zitten we er zo om verlegen
FastFox91donderdag 12 maart 2009 @ 16:37
Tvp
Isdatzodonderdag 12 maart 2009 @ 17:35
Zucht. Ik doe wel mee. Voor deze éne keer .

1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
Susidonderdag 12 maart 2009 @ 17:59
lief
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 18:27
Wat vinden jullie, met 14 spelen of wachten op meer aanmeldingen?
Beachdonderdag 12 maart 2009 @ 18:42
meer
Isdatzodonderdag 12 maart 2009 @ 19:02
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 17:59 schreef Susi het volgende:
lief
Jaja ik heb nog steeds geen (naakt)foto's van jou gezien, dus stuur die eerst maar eens.
Susidonderdag 12 maart 2009 @ 19:04
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:02 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Jaja ik heb nog steeds geen (naakt)foto's van jou gezien, dus stuur die eerst maar eens.
Dat zit niet in het pakket

[ Bericht 0% gewijzigd door Susi op 12-03-2009 19:16:06 ]
Isdatzodonderdag 12 maart 2009 @ 19:04
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:04 schreef Susi het volgende:

[..]

Dat zit niet in het pakket
Wat zit dan wél in 't pakket?
FastFox91donderdag 12 maart 2009 @ 19:05
Meer, en zondagavond stoppen met nieuwe aanmeldingen. Maandag met een schone lei beginnen aan een nieuwe ronde.
Susidonderdag 12 maart 2009 @ 19:16
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:04 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Wat zit dan wél in 't pakket?
Moet je bij Ladidadida en ajf wezen. Ik zit in het uitbreidingspakket
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:05 schreef FastFox91 het volgende:
Meer, en zondagavond stoppen met nieuwe aanmeldingen. Maandag met een schone lei beginnen aan een nieuwe ronde.
Mee eens.
Al begin je nu, heb je morgen een burgemeester en dan meteen een pauze van twee dagen.
ajfdonderdag 12 maart 2009 @ 19:21
Da's waar. Dan beginnen we wel maandag.
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 19:25
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:21 schreef ajf het volgende:
Da's waar. Dan beginnen we wel maandag.
Hebben we ook wat meer voorbereidingstijd
ajfdonderdag 12 maart 2009 @ 19:45
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:25 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Hebben we ook wat meer voorbereidingstijd
En tijd voor andere dingen
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 19:47
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:45 schreef ajf het volgende:

[..]

En tijd voor andere dingen
Zoals?
ajfdonderdag 12 maart 2009 @ 20:05
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 19:47 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Zoals?
Dat fluister ik je nog wel in je oor
Ladidadidadonderdag 12 maart 2009 @ 20:18
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 20:05 schreef ajf het volgende:

[..]

Dat fluister ik je nog wel in je oor
BeamofLightdonderdag 12 maart 2009 @ 20:55
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 11:00 schreef lynda het volgende:

lyndadonderdag 12 maart 2009 @ 21:18
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 20:55 schreef BeamofLight het volgende:

[..]


waarom is jou inbox niet beschikbaar?
Syb-rund.donderdag 12 maart 2009 @ 23:54
hmm ja beam ik wil je kunnen pm-en met je lekkere brede rug
SPOILER
tvp
Susidonderdag 12 maart 2009 @ 23:57
oh wat slécht
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 00:00
Ik kan PP wel pm'en..
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 10:39
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 00:00 schreef Isdatzo het volgende:
Ik kan PP wel pm'en..
eerste maffia al gesignaleerd inverband met het maffia icoontje. verdacht
Syb-rund.vrijdag 13 maart 2009 @ 10:41
ik vertrouw die trevland idd ook niet
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 10:47
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 10:52
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 14:59 schreef Trevland het volgende:
Calex mee doen!
^^

ja dus
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:01
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:01
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 11:14
Barra
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 11:14
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 10:52 schreef CaLeX het volgende:

[..]

^^

ja dus
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 11:15
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 11:14 schreef Harajuku. het volgende:
Barra
Ja de slet doet mee
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 11:15
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 11:23
Wel beter dat het op maandag begint,

Want morgen loop ik de 10km en de rest van het weekend wil ik waarschijnlijk huilend in bed doorbrengen.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:27
Haha
Ik zie je al liggen
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 11:29
aan je smilies te zien lig ik er niet woest erotisch bij
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:37
Nee je ligt in foetushouding huilend en plassend in bed
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 11:44
en daar hou jij niet van
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:48
Eh
Nee
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 11:50
teleurstelling heerscht
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 11:54
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 12:05
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 11:15 schreef ajf het volgende:

[..]

Ja de slet doet mee
Hoezo je eigen goedemorgen slet niet?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 12:14
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 12:05 schreef Trevland het volgende:

[..]

Hoezo je eigen goedemorgen slet niet?
Ik wil 'm wel pmen
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 12:33
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 12:14 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik wil 'm wel pmen
Ik zou zeggen ga je gang
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 12:40
Slettentopic!
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 13:08
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 12:40 schreef Ladidadida het volgende:
Slettentopic!
Onze geadopteerde zoon
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 13:17
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:08 schreef ajf het volgende:

[..]

Onze geadopteerde zoon
waar blijft hij dan?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 13:24
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:08 schreef ajf het volgende:

[..]

Onze geadopteerde zoon
Ohja. Die slet niet Zo is hij niet. We hebben hem keeeuuurig opgevoed
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 13:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:17 schreef Trevland het volgende:

[..]

waar blijft hij dan?
Rustig aan Ik heb nog meer te doen vandaag
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 13:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 11:23 schreef CaLeX het volgende:
Wel beter dat het op maandag begint,

Want morgen loop ik de 10km en de rest van het weekend wil ik waarschijnlijk huilend in bed doorbrengen.
Succes
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 13:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:24 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ohja. Die slet niet Zo is hij niet. We hebben hem keeeuuurig opgevoed
Is dat zo?
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 13:30
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 21:18 schreef lynda het volgende:

[..]

waarom is jouW inbox niet beschikbaar?
Wat wilde je tiepen dan?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 13:34
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:26 schreef ajf het volgende:

[..]

Is dat zo?
Ja absoluut
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 13:48
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:34 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ja absoluut
Nou ja jij hebt je er meer mee bemoeid dan ik
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 13:56
* Ezechielk meld zich

Wil wel eens een poging wagen. Eerste keer dat ik mee doe, dus niet boos worden als ik iets fout doe ofzo
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:03
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:56 schreef Ezechielk het volgende:
* Ezechielk meld zich

Wil wel eens een poging wagen. Eerste keer dat ik mee doe, dus niet boos worden als ik iets fout doe ofzo
Nee tuurlijk niet gekkie!

Dan gaan we je alleen ritueel slachten
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:03
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:48 schreef ajf het volgende:

[..]

Nou ja jij hebt je er meer mee bemoeid dan ik
Doe jezelf niet tekort
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:04
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:56 schreef Ezechielk het volgende:
* Ezechielk meld zich

Wil wel eens een poging wagen. Eerste keer dat ik mee doe, dus niet boos worden als ik iets fout doe ofzo
Je komt wel binnenvallen in een discussie over je opvoeding
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:05
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:03 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Doe jezelf niet tekort
Okee. En we slachten ons kind niet ritueel af
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:06
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. Lynda
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:07
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:05 schreef ajf het volgende:

[..]

Okee. En we slachten ons kind niet ritueel af
Niet?
Oh. Okee ajf
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:08
Yeee 17
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:03 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Nee tuurlijk niet gekkie!

Dan gaan we je alleen ritueel slachten
dat is toch ook ongeveer de bedoeling van dit spel
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:10
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:04 schreef ajf het volgende:

[..]

Je komt wel binnenvallen in een discussie over je opvoeding
Sorry
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:10
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:07 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Niet?
Oh. Okee ajf
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:09 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

dat is toch ook ongeveer de bedoeling van dit spel
Ja lekker veel bloed en moord
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:10 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ik luister wel 'n beetje naar 'm hoor
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:22 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik luister wel 'n beetje naar 'm hoor
Zo hoort het ook
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:22 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ja lekker veel bloed en moord


Afgerukte ledematen?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:44
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:07 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Niet?
Oh. Okee ajf
Heel goed
lyndavrijdag 13 maart 2009 @ 14:44
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 13:30 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Wat wilde je tiepen dan?
Zelfde gezeur als altijd
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:47
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:10 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Sorry
Geeft niet jongen. Ga maar weer spelen nu
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:50
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:47 schreef ajf het volgende:

[..]

Geeft niet jongen. Ga maar weer spelen nu
Het begon maandag toch pas?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 14:52
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:50 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Het begon maandag toch pas?
Touché. Ik bedoelde je zandbak Het is nu mooi weer
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 14:54
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:52 schreef ajf het volgende:

[..]

Touché. Ik bedoelde je zandbak Het is nu mooi weer
De zon schijnt geeneens
En ik mocht met de booty van mama spelen zei ze
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:38 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Zo hoort het ook
'n Beetje zei ik hè
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:00
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:54 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

De zon schijnt geeneens
En ik mocht met de booty van mama spelen zei ze
De zon schijnt altijd
En nou wegwezen, papa en mama moeten even praten
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:03
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:00 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

De zon schijnt altijd
En nou wegwezen, papa en mama moeten even praten
Niet fel genoeg, krijg het alleen maar koud
* Ezechielk gaat aan het been van moeders hangen
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 15:04
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 14:54 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

De zon schijnt geeneens
En ik mocht met de booty van mama spelen zei ze
Alleen voor EZ oogjes bestemt :
SPOILER
Je krijgt 3 keer je weekzakgeld als je foto maakt van mama als ze net onder de douche vandaan komt
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:12
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:04 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Alleen voor EZ oogjes bestemt :
SPOILER
Je krijgt 3 keer je weekzakgeld als je foto maakt van mama als ze net onder de douche vandaan komt
SPOILER
De 3 euro kan gedoneerd worden

[ Bericht 2% gewijzigd door Ezechielk op 13-03-2009 16:03:17 ]
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:19
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:03 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Niet fel genoeg, krijg het alleen maar koud
* Ezechielk gaat aan het been van moeders hangen
Wacht maar tot papa zo terugkomt
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:19
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:04 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Alleen voor EZ oogjes bestemt :
SPOILER
Je krijgt 3 keer je weekzakgeld als je foto maakt van mama als ze net onder de douche vandaan komt
Waarom fluister jij dingen tegen mijn zoon?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:19 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Wacht maar tot papa zo terugkomt
Wat dan, is ie boos?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:19 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Waarom fluister jij dingen tegen mijn zoon?
Mag ik geen vriendjes hebben
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:21 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Wat dan, is ie boos?
He's gonna be soooo pissed...
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:21 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Mag ik geen vriendjes hebben
Je mag niet fluisteren in gezelschap
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:39
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:38 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Je mag niet fluisteren in gezelschap
Je heb toch gelezen gehoord wat ik zei?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:39
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:38 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

He's gonna be soooo pissed...
* Ezechielk trekt zijn broek vast naar beneden
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 15:45
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:39 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

* Ezechielk trekt zijn broek vast naar beneden
Waarom sta jij met je broek naar beneden? Zo hebben we je niet opgevoed, viespeuk Niet in een openbaar forum iig
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:50
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:45 schreef ajf het volgende:

[..]

Waarom sta jij met je broek naar beneden? Zo hebben we je niet opgevoed, viespeuk Niet in een openbaar forum iig
Hij doet de hele tijd al zo raar, lieverd
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 15:51
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:50 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Hij doet de hele tijd al zo raar, lieverd
We hebben 'm niet meer onder controle Dat krijg je met adoptiekinderen
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:53
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:45 schreef ajf het volgende:

[..]

Waarom sta jij met je broek naar beneden? Zo hebben we je niet opgevoed, viespeuk Niet in een openbaar forum iig
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:38 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

He's gonna be soooo pissed...
Normaal krijg ik altijd billenkoek
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:54
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:51 schreef ajf het volgende:

[..]

We hebben 'm niet meer onder controle Dat krijg je met adoptiekinderen
We kunnen 'm laten opnemen?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 15:54
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:53 schreef Ezechielk het volgende:

[..]


[..]

Normaal krijg ik altijd billenkoek
Ik sla nooit Maar als je het lekker vindt mag je moeder je billenkoek geven
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:54
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:51 schreef ajf het volgende:

[..]

We hebben 'm niet meer onder controle Dat krijg je met adoptiekinderen
The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you.
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:54
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:54 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik sla nooit Maar als je het lekker vindt mag je moeder je billenkoek geven
Mag ik m'n moeder billenkoek geven?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 15:55
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:54 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

We kunnen 'm laten opnemen?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:55
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:54 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik sla nooit Maar als je het lekker vindt mag je moeder je billenkoek geven

En we moeten nog praten lieverd
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 15:57
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:04 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Alleen voor EZ oogjes bestemt :
SPOILER
Je krijgt 3 keer je weekzakgeld als je foto maakt van mama als ze net onder de douche vandaan komt
Ik mag aan nemen dat je het wel door struut?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 15:58
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:54 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

We kunnen 'm laten opnemen?
Nah. We laten jouw broer wel op hem passen
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 15:59
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:57 schreef Trevland het volgende:

[..]

Ik mag aan nemen dat je het wel door struut?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:00
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:57 schreef Trevland het volgende:

[..]

Ik mag aan nemen dat je het wel door struut?
De Ladi.rar is geboren

Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:01
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:58 schreef ajf het volgende:

[..]

Nah. We laten jouw broer wel op hem passen
Wha. Mwuhahaha

* Ladidadida belt broerlief
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:02
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:01 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Wha. Mwuhahaha

* Ladidadida belt broerlief
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Niet je broer!

Is die zo eng dan?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:02
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:00 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

De Ladi.rar is geboren

Ik word beroemd
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 16:03
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 15:57 schreef Trevland het volgende:

[..]

Ik mag aan nemen dat je het wel door struut?
uiteraard, ik ben nu bezig met de code van het plaatje om te zetten (zit een 72 bits encryptie op, dus dat duurt wel ff) maar zodra ik de originele foto heb kunnen achterhalen, struut ik hem door.
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:04
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:03 schreef CaLeX het volgende:

[..]

uiteraard, ik ben nu bezig met de code van het plaatje om te zetten (zit een 72 bits encryptie op, dus dat duurt wel ff) maar zodra ik de originele foto heb kunnen achterhalen, struut ik hem door.
Hier het plaatje zonder encryptie
SPOILER
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:04
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:02 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Niet je broer!

Is die zo eng dan?
Welnee, 't is een schatje

Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:05
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:02 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik word beroemd


PM nog eens een paar van die foto's?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:06
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:04 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Welnee, 't is een schatje

[ afbeelding ]
Je weet dat Michael Thompson mijn echte papa is?
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 16:06
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:04 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Hier het plaatje zonder encryptie
SPOILER
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 16:06
Omg ben ik daar al bijna een uur mee bezig
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:07
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:05 schreef Ezechielk het volgende:

[..]



PM nog eens een paar van die foto's?
Ik ben je moeder!
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:06 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Je weet dat Michael Thompson mijn echte papa is?
Wie?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:12
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:07 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik ben je moeder!
Oh ja
Ik zal die foto's uit 'Privé Vakantiefoto's' wel even uploaden
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:12
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:09 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Wie?
Google is your friend
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:16
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:12 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Oh ja
Ik zal die foto's uit 'Privé Vakantiefoto's' wel even uploaden
Waag het 's
Ik doe tijgerbalsem in al je onderbroekjes als je dat doet.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:17
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:12 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Google is your friend
Als ik google op die naam zie ik vrouwen
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 16:20
Gezellig ! Onderbroekjes en vrouwen.
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:20
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:16 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Waag het 's
Ik doe tijgerbalsem in al je onderbroekjes als je dat doet.
Trek ik die van papa aan
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 16:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:12 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Oh ja
Ik zal die foto's uit 'Privé Vakantiefoto's' wel even uploaden
Wil het uploaden een beetje lukken?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:17 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Als ik google op die naam zie ik vrouwen
Kijk hier maar eens (Soms NSFW)
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 16:22
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:21 schreef Trevland het volgende:

[..]

Wil het uploaden een beetje lukken?
idd, want niet alleen Google is je vriend, maar wij zijn dat ook!
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:22
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:21 schreef Trevland het volgende:

[..]

Wil het uploaden een beetje lukken?
Schiet niet op
Zijn ook te veel foto's
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:23
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:22 schreef CaLeX het volgende:

[..]

idd, want niet alleen Google is je vriend, maar wij zijn dat ook!
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:24
Voorproefje:
SPOILER
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:24
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:20 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Trek ik die van papa aan
HAHA die zijn jou veeeeel te groot
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:25
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:24 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

HAHA die zijn jou veeeeel te groot
Bretels
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:26
Zodirect hebben we dit topic al volgebaggerd voor het spel begint
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:24 schreef Ezechielk het volgende:
Voorproefje:
SPOILER
Daar waren m'n tieten nog klein
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:27
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:25 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Bretels
Dan nog, dat zaakje zweeft dan maar wat rond...
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:27
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:26 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Daar waren m'n tieten nog klein
Tot ik er aan kwam, toen wou ik melk
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:28
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:06 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Je weet dat Michael Thompson mijn echte papa is?
Ladi's broer is jouw echte papa?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:28
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:26 schreef Ezechielk het volgende:
Zodirect hebben we dit topic al volgebaggerd voor het spel begint
Ja, als we beginnen mooi in een nieuw topic En dan mogen we ook niet meer teveel oftopic slowchatten
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:29
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:27 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Tot ik er aan kwam, toen wou ik melk
Niet, we hebben jouw geadopteerd
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:29
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:28 schreef ajf het volgende:

[..]

Ladi's broer is jouw echte papa?


Ooh laat 't 'm niet lezen
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:29
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:28 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ja, als we beginnen mooi in een nieuw topic En dan mogen we ook niet meer teveel oftopic slowchatten
Doen we dan hier: [ONZ SC 29]Waar we in de late uurtjes chatten
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:30
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:28 schreef ajf het volgende:

[..]

Ladi's broer is jouw echte papa?
Maar... maar... dan is ze niet m'n mama maar m'n tante!
lyndavrijdag 13 maart 2009 @ 16:30
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8.
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez

i'm out
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:31
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:29 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Niet, we hebben jouw geadopteerd
En ik jankte de hele tijd dat ik melk wou, en toen had jij zoiets van 'Nou, vooruit dan maar...'
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:31
Hallo. Ik moest mijn naam in dit topic zetten. Bij dezen:

WurM.
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:31
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:26 schreef Ezechielk het volgende:
Zodirect hebben we dit topic al volgebaggerd voor het spel begint
Dat geeft niet. Maken we een nieuwe open
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:31
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. WurM
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez

Ik hoor net dat WurM mee wil doen
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:32
Zal ik het ook maar ff zo doen:

1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. WurM
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:31 schreef ajf het volgende:

[..]

Dat geeft niet. Maken we een nieuwe open
Lijkt met sowieso een verstandig plan
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:31 schreef Ladidadida het volgende:
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. WurM
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez

Ik hoor net dat WurM mee wil doen
Ja, verdorie
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:32
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:31 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

En ik jankte de hele tijd dat ik melk wou, en toen had jij zoiets van 'Nou, vooruit dan maar...'
Ik denk dat je aan het confabuleren bent...
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:30 schreef lynda het volgende:
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8.
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez

i'm out
Eerste slachtoffer is al gevallen, laten we het zelfmoord noemen
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:30 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Maar... maar... dan is ze niet m'n mama maar m'n tante!
Of wel je moeder en dan moet ik echt met haar gaan praten
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:33
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:31 schreef WurM het volgende:
Hallo. Ik moest mijn naam in dit topic zetten. Bij dezen:

WurM.
Droogkloot

Welkom WurMel
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:31 schreef WurM het volgende:
Hallo. Ik moest mijn naam in dit topic zetten. Bij dezen:

WurM.
WurM
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:33 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Droogkloot

Welkom WurMel
Dank je Lievedadidinges
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:33 schreef ajf het volgende:

[..]

Of wel je moeder en dan moet ik echt met haar gaan praten
Ajf
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:34
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:32 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik denk dat je aan het confabuleren bent...
Ik confabuleer helemaal niet, ik denk dat je een beetje last krijgt van amnesie...
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:34 schreef ajf het volgende:

[..]

WurM
ajf

Moet ik nu naar iedereen zwaaien?
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:34 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ik confabuleer helemaal niet, ik denk dat je een beetje last krijgt van amnesie...
In Ladidinges' geval waarschijnlijk Korsakoff.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:34 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ik confabuleer helemaal niet, ik denk dat je een beetje last krijgt van amnesie...
En ik heb zo'n vaag vermoeden dat jij zonder eten naar bed gaat vanavond
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:36
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:33 schreef ajf het volgende:

[..]

Of wel je moeder en dan moet ik echt met haar gaan praten
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:36
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:35 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

En ik heb zo'n vaag vermoeden dat jij zonder eten naar bed gaat vanavond
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:36
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:35 schreef WurM het volgende:

[..]

In Ladidinges' geval waarschijnlijk Korsakoff.
Ja want ik zuup me helemaal het apelazarus!
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:37
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:35 schreef WurM het volgende:

[..]

ajf

Moet ik nu naar iedereen zwaaien?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:37
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:32 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ik denk dat je aan het confabuleren bent...
Kent onze zoon zulke moeilijke woorden al?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:34 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ajf
Sorry
Maar je wilde toch praten?
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:37 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:38
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:37 schreef ajf het volgende:

[..]

Kent onze zoon zulke moeilijke woorden al?
Ja want we voeden hem op om de nieuwe Einstein te worden
Paaskonijnvrijdag 13 maart 2009 @ 16:39
Ik wil ook een keer meedoen.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:38 schreef ajf het volgende:

[..]

Sorry
Maar je wilde toch praten?
Niet daarover
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:40
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:39 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik wil ook een keer meedoen.
Een keer, of deze ronde?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:40
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:35 schreef WurM het volgende:

[..]

ajf

Moet ik nu naar iedereen zwaaien?
Wat jij wil
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:38 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Ja want we voeden hem op om de nieuwe Einstein te worden
Of een derde Don Juan
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:42
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:39 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Niet daarover
Oh Waarover dan?
Paaskonijnvrijdag 13 maart 2009 @ 16:44
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:40 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Een keer, of deze ronde?
Geen idee, ik weet niet hoe het hier werkt.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:45
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:41 schreef ajf het volgende:

[..]

Of een derde Don Juan
Daarvoor hoeft ie geen moeilijke woorden te kennen
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:45
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:42 schreef ajf het volgende:

[..]

Oh Waarover dan?
Dat hoor je dan
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:46
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:44 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Geen idee, ik weet niet hoe het hier werkt.
Als je deze ronde meedoet zet je je naam in het lijstje erbij en we beginnen maandag met het spel.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:46
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:44 schreef Paaskonijn het volgende:

[..]

Geen idee, ik weet niet hoe het hier werkt.
We beginnen maandag weer met een nieuwe ronde, dus als je wilt mag je dan meedoen

De OP geeft zo duidelijk mogelijk aan hoe het spel werkt, maar ik moet zeggen dat het pas ècht duidelijk wordt op het moment dat je het speelt
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:46
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:45 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Daarvoor hoeft ie geen moeilijke woorden te kennen
Dat zeg jij
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:46
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:45 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Dat hoor je dan
Kom ik toch net een Google ad tegen van een penisvergroting
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:47
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:45 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Dat hoor je dan
Wanneer?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:47
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:46 schreef WurM het volgende:
Kom ik toch net een Google ad tegen van een penisvergroting
Wat moet je ermee?
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:48
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:47 schreef ajf het volgende:

[..]

Wat moet je ermee?
Ik vergat een quote... Lees de post nog eens
Paaskonijnvrijdag 13 maart 2009 @ 16:48
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. WurM
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez
18. Paaskonijn

Volgens mij het meest up to date zijnde lijstje. Aantal herkenbare rollen zie ik wel maar met een andere naam.
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:49
Don Einstein
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:50
1. Syb-rund.
2. Susi
3. tripack
4. PS
5. Trevland
6. Beach
7. Hara
8. WurM
9. Clesar03
10. krioro
11. FastFox91
12. MaJo
13. Koekz
14. Isdatzo
15. BarraCupraCuda
16. CaLeX
17. Ez
18. Paaskonijn

Laatste lijst
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:50
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:46 schreef WurM het volgende:

[..]

Kom ik toch net een Google ad tegen van een penisvergroting
Dat zal niet nodig zijn
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:51
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:47 schreef ajf het volgende:

[..]

Wanneer?
Zometeen
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 16:51
Zo en nu ga ik koken

Gedragen jullie je een beetje?
Ajf of ik maak(t) straks wel een nieuw topic, dat is handiger i.v.m. de openingspost en het aanpassen daarvan later
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:52
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:51 schreef Ladidadida het volgende:
Zo en nu ga ik koken

Gedragen jullie je een beetje?
Ajf of ik maak(t) straks wel een nieuw topic, dat is handiger i.v.m. de openingspost en het aanpassen daarvan later
Ik gedraag me altijd
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 16:54
Moesten we nogsteeds de postcount van MIS omhoog helpen ofzo? :p
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:55
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:50 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Dat zal niet nodig zijn
Hoor je dat, WurM?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:56
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:54 schreef CaLeX het volgende:
Moesten we nogsteeds de postcount van MIS omhoog helpen ofzo? :p
Ja het was een beetje de bedoeling om een beetje meer inschrijvingen te hebben. Vandaar de slowchat. Best doorzichtig dus?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:52 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ik gedraag me altijd
Dat zeg ik ook altijd tegen haar, maar ze gelooft me nooit
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:58
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:54 schreef CaLeX het volgende:
Moesten we nogsteeds de postcount van MIS omhoog helpen ofzo? :p
Nah, we wilden de vrijdagmiddagbagger eens op een andere plek doen
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 16:59
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:57 schreef ajf het volgende:

[..]

Dat zeg ik ook altijd tegen haar, maar ze gelooft me nooit
Daarom weet ik zeker dat het me echte moeder niet is
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 16:59
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:55 schreef ajf het volgende:

[..]

Hoor je dat, WurM?
Nee, ik lees het...
Maar goed, ze weet niet beter natuurlijk
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:01
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:59 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Daarom weet ik zeker dat het me echte moeder niet is
Dat klopt want het is je pleegmoeder
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:01
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:59 schreef WurM het volgende:

[..]

Nee, ik lees het...
Maar goed, ze weet niet beter natuurlijk
Ze wil ook niks anders meer
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 17:02
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:01 schreef ajf het volgende:

[..]

Ze wil ook niks anders meer
Jammer he
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 17:02
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:01 schreef ajf het volgende:

[..]

Dat klopt want het is je verpleegster
Jummie! In zo'n kort pakje
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:02 schreef WurM het volgende:

[..]

Jammer he
Ik ben er wel blij mee.
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:11
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:02 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Jummie! In zo'n kort pakje
Zal ze die vanavond willen dragen denk je? Als we het lief vragen?
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 17:11
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:09 schreef ajf het volgende:

[..]

Ik ben er wel blij mee.
Wij juist niet
Ezechielkvrijdag 13 maart 2009 @ 17:13
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:11 schreef ajf het volgende:

[..]

Zal ze die vanavond willen dragen denk je? Als we het lief vragen?
Ik hoop het Heb ik maandag weer wat te vertellen tijdens het kringgesprek op school
FastFox91vrijdag 13 maart 2009 @ 17:21
Beter hoef ik tijdens het spel niet zo veel pagina's door te lezen.
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:24
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:11 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Wij juist niet
Claro
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:25
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:13 schreef Ezechielk het volgende:

[..]

Ik hoop het Heb ik maandag weer wat te vertellen tijdens het kringgesprek op school
En dan maken we foto's. Is CaLex ook weer blij
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 17:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:21 schreef FastFox91 het volgende:
Beter hoef ik tijdens het spel niet zo veel pagina's door te lezen.
Geen zorgen. We slowchatten niet tijdens het spel
Trevlandvrijdag 13 maart 2009 @ 17:29
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:26 schreef ajf het volgende:

[..]

Geen zorgen. We slowchatten niet tijdens het spel
We rammen ze zo wel vol met ontopic stuff dat je nog veel moet lezen^^
CaLeXvrijdag 13 maart 2009 @ 17:32
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:25 schreef ajf het volgende:

[..]

En dan maken we foto's. Is CaLex ook weer blij
op jou kan ik tenminste bouwen

Deze zwaffwelaar gaat lekker naar huis en hopen dat zijn nieuwe telefoon geleverd is
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 17:50
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:57 schreef ajf het volgende:

[..]

Dat zeg ik ook altijd tegen haar, maar ze gelooft me nooit
With good reasons
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 17:50
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 16:59 schreef WurM het volgende:

[..]

Nee, ik lees het...
Maar goed, ze weet niet beter natuurlijk
Tuurlijk wel Porno
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 17:51
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:25 schreef ajf het volgende:

[..]

En dan maken we foto's. Is CaLex ook weer blij
Lieverd waar ben je mee bezig
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 18:52
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:50 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

With good reasons
Oh ja? Wat dan?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 18:53
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 17:51 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Lieverd waar ben je mee bezig
Was een grapje
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 18:56
lama

[ Bericht 36% gewijzigd door Susi op 13-03-2009 19:09:27 ]
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 19:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 18:52 schreef ajf het volgende:

[..]

Oh ja? Wat dan?
Nou, ik ken je
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 19:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 18:53 schreef ajf het volgende:

[..]

Was een grapje
Gelukkig maar
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 20:01
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 19:21 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Nou, ik ken je
Dan weet je dat ik me altijd gedraag
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 20:01
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 19:21 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Gelukkig maar
Wist je wel
Syb-rund.vrijdag 13 maart 2009 @ 20:07
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:01 schreef ajf het volgende:

[..]

Dan weet je dat ik me altijd gedraag
HIHI ajf kom!
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 20:22
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:07 schreef Syb-rund. het volgende:

[..]

HIHI ajf kom!
nu?
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 20:23
Syb-rund.vrijdag 13 maart 2009 @ 20:23
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:22 schreef ajf het volgende:

[..]

nu?
ja
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 20:33
Syb&ajf.rar!
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 20:35
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 20:36
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:35 schreef Isdatzo het volgende:

Slapie doen ?
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 20:40
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:36 schreef Susi het volgende:

[..]

Slapie doen ?
Gezellig!

Ben alleen bang dat 't voor jou ongezellig gaat worden, want een week lang 4 uur slaap per nacht doet een mens geen goed.
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 20:44
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:23 schreef Syb-rund. het volgende:

[..]

ja
ga jij dan kijken?
Syb-rund.vrijdag 13 maart 2009 @ 21:03
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:44 schreef ajf het volgende:

[..]

ga jij dan kijken?
Kijken? Kijken!? JE HEBT EEN ANDER?
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 21:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 21:03 schreef Syb-rund. het volgende:

[..]

Kijken? Kijken!? JE HEBT EEN ANDER?
Ja maar...
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 21:14
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 20:40 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Gezellig!

Ben alleen bang dat 't voor jou ongezellig gaat worden, want een week lang 4 uur slaap per nacht doet een mens geen goed.
Zolang je niet snurkt
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 21:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 21:14 schreef Susi het volgende:

[..]

Zolang je niet snurkt
Ik snurk niet.
WurMvrijdag 13 maart 2009 @ 22:03
Ik ben single
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:03
Ik denk mensen zich na het lezen van dit puike topic nog wel willen aanmelden
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 22:05
Je gaat me toch niet vertellen dat jij alles gelezen hebt? Dan mag jij mij vertellen wat er zoal in staat, want ik heb alleen pagina 5 gelezen en dat was erg genoeg .
Susivrijdag 13 maart 2009 @ 22:08
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:03 schreef WurM het volgende:
Ik ben single
Dan mag je meedoen
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:05 schreef Isdatzo het volgende:
Je gaat me toch niet vertellen dat jij alles gelezen hebt? Dan mag jij mij vertellen wat er zoal in staat, want ik heb alleen pagina 5 gelezen en dat was erg genoeg .
Ja heb me alles gelezen. Zoals je weet ben ik erg geinteresseerd in de levens van Ladiba en Alf
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:11
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:09 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ja heb me alles gelezen. Zoals je weet ben ik erg geinteresseerd in de levens van Ladiba en Alf
Nu we het er toch over hebben, ik hoef niet te weten dat jullie constant aan elkaar denken en over elkaar lopen kwijlen. Echt niet.
lyndavrijdag 13 maart 2009 @ 22:12
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:13
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:11 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nu we het er toch over hebben, ik hoef niet te weten dat jullie constant aan elkaar denken en over elkaar lopen kwijlen. Echt niet.
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:13
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:12 schreef lynda het volgende:

Ik zag dat je niet meer meedoet. Goh raar.
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 22:14
We moesten toch iets doen om het topic actief te laten blijven
lyndavrijdag 13 maart 2009 @ 22:15
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:13 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ik zag dat je niet meer meedoet. Goh raar.
Ja ik dacht dat het een fok maffia spel was ipv een zie hier hoe 2 mensen op fok een relatie hebben en dit elke 2 seconde duidelijk moeten maken en elkaar op fok bespringen ipv in real life spel
Syb-rund.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:16
Jullie zijn allemaal jaloers omdat jullie een tijd niet hebben gekrikt!
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:17
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:14 schreef ajf het volgende:
We moesten toch iets doen om het topic actief te laten blijven
Is niet bepaald één topic. I get it heus, maar 't wordt soms toch een beetje teveel van t goede
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:18
En nee PP, jij hebt je hier niet mee te bemoeien
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:18
Ghehe, lange tijd was ik de enige...maar uiteindelijk...
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:19
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:18 schreef Harajuku. het volgende:
En nee PP, jij hebt je hier niet mee te bemoeien
Te laat
ajfvrijdag 13 maart 2009 @ 22:19
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Is niet bepaald één topic. I get it heus, maar 't wordt soms toch een beetje teveel van t goede
Jij doet anders ook hele topics lang slowchatten.
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 22:20
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Is niet bepaald één topic. I get it heus, maar 't wordt soms toch een beetje teveel van t goede
Volgens mij was het vandaag voornamelijk gewoon gezellige slowchat, waar overigens meer mensen aan meededen dan alleen wij 2. En we proberen Ezechiel een beetje in te lijven hiero

But we zullen erop letten verder
lyndavrijdag 13 maart 2009 @ 22:20
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:18 schreef BeamofLight het volgende:
Ghehe, lange tijd was ik de enige...maar uiteindelijk...
Sommige houden het nog een beetje netjes en proberen er over heen te lezen..
na 1 topic houdt het serieus een keer op
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 22:21
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:16 schreef Syb-rund. het volgende:
Jullie zijn allemaal jaloers omdat jullie een tijd niet hebben gekrikt!
PAK ZE SYB!
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:23
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:20 schreef lynda het volgende:

[..]

Sommige houden het nog een beetje netjes en proberen er over heen te lezen..
na 1 topic houdt het serieus een keer op
Ja netjes blijven ja. Deed ik ook altijd.

Ga nu slapen trouwens.

Hara: zet jij even een tvp in het volgende topic voor mij. BVD.

Tschüssie!
Ladidadidavrijdag 13 maart 2009 @ 22:24
Dus nogmaals, voornamelijk even richting Hara, we gaan erop letten en excuses als het in zo'n mate was dat je je eraan gestoord hebt.

En nu ga ik slapen
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:25
PP, ik waarschuw ook niet meer
BeamofLightvrijdag 13 maart 2009 @ 22:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:25 schreef Harajuku. het volgende:
PP, ik waarschuw ook niet meer
Ben al dagen wekenlang lief, dus snap niet wat je bedoelt.
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:26
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:24 schreef Ladidadida het volgende:
Dus nogmaals, voornamelijk even richting Hara, we gaan erop letten en excuses als het in zo'n mate was dat je je eraan gestoord hebt.

En nu ga ik slapen
Ik bedoel het helemaal niet zo kwaad hoor. En ik heb er ook geen problemen mee als er eens opmerkingen gemaakt worden, maar nu worden dingen die er helemaal niets mee te maken hebben al gebruikt om weer een opmerking te kunnen maken
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:27
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:26 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Ben al dagen wekenlang lief, dus snap niet wat je bedoelt.
Nee, je komt hier nog steeds om te kutten. Je kunt hier meedoen of wegblijven en een SC zoeken
Isdatzovrijdag 13 maart 2009 @ 22:33
Want wat is dit dan? In between rounds is alles off-topic/slowchat. Wat wil je dan

Maar ik bemoei me er verder wel niet mee hoor
Harajuku.vrijdag 13 maart 2009 @ 22:35
Dat PP hier komt om te kutten.
Clesar03zaterdag 14 maart 2009 @ 13:30
BeamofLightzaterdag 14 maart 2009 @ 15:18
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:35 schreef Harajuku. het volgende:
Dat PP hier komt om te kutten.
Volgens mij komt PP hier helemaal niet om te kutten. Hij mist gewoon zijn vriendjes denk ik.
Isdatzozaterdag 14 maart 2009 @ 15:31
quote:
Op zaterdag 14 maart 2009 15:18 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Volgens mij komt PP hier helemaal niet om te kutten. Hij mist gewoon zijn vriendjes denk ik.
timmmmmzaterdag 14 maart 2009 @ 15:49
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 22:35 schreef Harajuku. het volgende:
Dat PP hier komt om te kutten.
En als zelfs isdatzo het daar niet mee eens is, zet dat jou nog niet aan het denken? Dit hele topic staat zo vol met bagger dat zelfs ik het in mijn hoogtij dagen niet zo verschrikkelijk vol had kunnen kutten. Allemaal leuk en aardig, maar bewaar die troep voor de ONZ slowchat. Als het scen zo erg wordt dat er mensen om weggaan, gaat het misschien net wat te ver hè......

Tevens hoiii
timmmmmzaterdag 14 maart 2009 @ 15:50
quote:
Op zaterdag 14 maart 2009 15:18 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

Volgens mij komt PP hier helemaal niet om te kutten. Hij mist gewoon zijn vriendjes denk ik.
Harajuku.zaterdag 14 maart 2009 @ 16:23
quote:
Op zaterdag 14 maart 2009 15:49 schreef timmmmm het volgende:

[..]

En als zelfs isdatzo het daar niet mee eens is, zet dat jou nog niet aan het denken? Dit hele topic staat zo vol met bagger dat zelfs ik het in mijn hoogtij dagen niet zo verschrikkelijk vol had kunnen kutten. Allemaal leuk en aardig, maar bewaar die troep voor de ONZ slowchat. Als het scen zo erg wordt dat er mensen om weggaan, gaat het misschien net wat te ver hè......

Tevens hoiii
En waar heb ik het over SC?
timmmmmzaterdag 14 maart 2009 @ 17:33
quote:
Op zaterdag 14 maart 2009 16:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

En waar heb ik het over SC?
Dat is nou juist mijn probleem met de zaak, daar heb je het niet over. De baggervloed is zo irritant dat er mensen voor weggaaan/wegblijven, en toch heb je het er niet over.
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:34
En toch 3 nieuwe spelers geritseld gister.
Harajuku.zaterdag 14 maart 2009 @ 17:34
quote:
Op zaterdag 14 maart 2009 17:33 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat is nou juist mijn probleem met de zaak, daar heb je het niet over. De baggervloed is zo irritant dat er mensen voor weggaaan/wegblijven, en toch heb je het er niet over.
I beg your pardon? Ik heb hier nergens iemand over de SC gezien. PP kwam hier steeds om mensen op de kast te jagen, en dat is prima als ie meedoet , maar als ie alleen daarvoor komt kan ie optieften. Simpel.
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:35
Ik maak vast een nieuw topic, kunnen we deze ff volspammen?
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:36
vol
Harajuku.zaterdag 14 maart 2009 @ 17:36
Ik weet het niet, heeft iemand daar iets op tegen?
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:36
lalalala
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:36
Ja ik
Harajuku.zaterdag 14 maart 2009 @ 17:36
Zo snel gaat dat niet
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:37
Wel heel democratisch
Ladidadidazaterdag 14 maart 2009 @ 17:37
bijna
Harajuku.zaterdag 14 maart 2009 @ 17:37
Helemaal