abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 7 november 1999 @ 23:51:00 #1
272 R@b
No-nonsens
pi_236226
Gek dat er hier op Fok nog geen topic over is maar in nieuwsgroepen staat het volgende over de bestorming van het BB-huis door Cambuur-supporters deze
avond.
SBS 6 bracht dit nieuws in het programma 'Hart van Nederland'.
Eerst hadden NAC-supporters Ruud een kadootje aangeboden, heeft ie
gekregen ook, een NAC t-shirt. Daarna wilden de cambuur-supporters het
BB-huis bestormen. Na hier en daar een hek gemold te hebben kwam de
security in aktie en kon voorkomen dat deze 'supporters' het huis ook
daadwerkelijk in konden komen.

Ik ga vannacht maar eens kijken naar de herhaling van het hart van Nederland misschien waren er spannende beelden

wie heeft het al gezien??

Rob


R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
pi_236227
Rob, helaas heb ik het ook niet gezien. Wel ff gecheckt of er een herhaling komt van Hart van Nederland vannacht. Is dus niet het geval . Zijn dus aangewezen op diegene die wel wat gezien hebben.
Pain is temporarily, pride is forever!


  maandag 8 november 1999 @ 00:06:00 #3
914 dextertje
Dee Dee's beloved brother
pi_236228
Herhalingen van Hart van Nederland vanaf 1.03 vanacht op SBS6..
Ben benieuwd.
It's a good day for Science!
-Dextertje


pi_236229
Hmmm..ff niet goed gekeken. Hart van NL wordt dus uitgezonden onder de noemer Nachtprogramma.

I'm still learning every day.......

Pain is temporarily, pride is forever!


pi_236230
Hart van Nederland geeft weinig beelden v.d. bestorming door supporters.
Jammer maar helaas.
pi_236231
Het is toch 's nachts op SBS6 standaard doorlopende herhaling van 'het Nieuws', 'Hart van Nederland', die onwijs slechte reclamespotjes voor sexlijnen en dat horoscoopjournaal? Ik geloof tenminste dat dat gewoon elke nacht wordt gedaan door SBS6. (Kwestie van even checken zometeen)

Ik denk het dus in een herhaling nog wel te kunnen zien. Ik hoop het, want de BB dingen in de media die niet van VOO komen zijn het leukste.

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


  maandag 8 november 1999 @ 00:29:00 #7
892 doordevil
FOK!member by choice
pi_236232
Itempje van 2 minuten. Veel geschreeuw, weing wol. Niets gebeurd.
  maandag 8 november 1999 @ 01:29:00 #8
156 Ted
Te kaal voor woorden
pi_236233
Ik heb me inderdaad door bergen visuele 06-nummers moeten worstelen, om die absoluut niets zeggende minuut te kunnen bekijken. Ik vond OMB en OMA toch leuker.
Nu maar hopen dat aanhangers van de grotere clubs niet op het zelfde idee komen, want dan kan Random wel eens te weinig personeel hebben.
God only made so many beautiful heads..[br]The rest he covered with hair...[br] ow en click eens op een banner!!!
  maandag 8 november 1999 @ 01:49:00 #9
914 dextertje
Dee Dee's beloved brother
pi_236234
Het was 'n leuk nieuwsfeitje, maar verder was er inderdaad niet veel aan. Maar nu weten we tenminste dat er iets gebeurd is... (leuk itempje om weer toe te voegen aan de BB FAQ).

Dextertje

[Dit bericht is gewijzigd door dextertje (Datum 08 November 1999).]

It's a good day for Science!
-Dextertje


  maandag 8 november 1999 @ 11:00:00 #10
1394 Tazz
Vakmanschap is... *hips*
pi_236235
quote:
op 11-08-1999 om 01:29 AM schreef Ted het volgende:
Ik heb me inderdaad door bergen visuele 06-nummers moeten worstelen, om die absoluut niets zeggende minuut te kunnen bekijken. Ik vond OMB en OMA toch leuker.

Wij ook

Tazz, Mc Murdock and RebS

"ooit geweten wat je allemaal met de beugel van een Grolsch flesje kan doen???"
pi_236236
Nac supporters hebben na Volendam - NAC een t-shirt aangeboden die via de dagboekkamer bij ruud is terecht gekomen.
Er is ook nog gezongen.
Daarna hebben cambuur 'supporter' een beetje gereld...
- NAC Breda -
pi_236237
Nou er is een herkansing de BB-Opmars meer hierover op www.mns.nu
Voor meer info over MNS of Big Brother kijk dan op onze website www.mns.nu
pi_236238
Goed hoor, Ted, Tazz, Mc Murdock and RebS want zo fijn is het niet om SBS te zitten kijken (en vooral die stomme 06 reclames niet) (of wat dacht je van het horoscoopjournaal, doe mij maar gewoon Voer voor astrologen van FOK!)


Ik heb het niet gehaald. Wel 'Oat Moahn' twee keer gezien en Robbert ten Brink op zijn liefdus-schip. (Hij noemde Big Brother!). Ik heb dus niks gemist? Mooi.

[Dit bericht is gewijzigd door JayBee (Datum 08 November 1999).]

Klik hier voor de FOK!smiley verzamel site


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')