FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Hoever kom je op deze manier met jouw nickname tot "100"?
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:21
Elke letter in jouw nickname staat voor een bepaald cijfer, je mag er mee puzzelen op de volgende wijze:

- a = 1, b = 2, c = 3 etc.
- Je mag in in alle volgordes cijfers +,-,*,/ bewerken
- Elk cijfer MOET je 1x gebruiken (1x is ook maximaal)
- Het doel is zo dicht mogelijk (of bij) 100 uit te komen.
- Als er al cijfers in jouw nick staan moet je ze apart zien, bijv. "tong80" is een 8 en een 0, geen "80".
- Machten mogen enkel worden toegepast als het getal beschikbaar is. (Dus niet zomaar tot de macht 2 als er geen b in je nick zit / of het cijfer 2)

Voor het gemak:
quote:
a = 1
b = 2
c =3
d =4
e = 5
f = 6
g = 7
h =8
i = 9
j = 10
k = 11
l = 12
m = 13
n = 14
o = 15
p = 16
q = 17
r = 18
s = 19
t = 20
u = 21
v = 22
w = 23
x = 24
y = 25
z = 26
Als voorbeeld mijn nick: Twerk

Ff snel een voorbeeldschets voor het idee::

T = 20
W = 23
E = 5
R = 18
K = 11

5 x 20 = 100
100 + 23 = 123
123 - 18 = 105
105 - 11 = 94

Zou dus veel beter kunnen, maar dit ter illustratie..
Op deze manier zit ik er dus 6 naast.

Kijk volgens dit principe of je de 100 kan halen. Elkaar verbeteren zou het pas echt leuk maken
Jezelf verbeteren (wat ik later waarsch. ook zal doen) is ook goed.

Game on.

[ Bericht 2% gewijzigd door Twerk op 08-03-2009 11:36:04 ]
EggsTCzondag 8 maart 2009 @ 04:24
En waarom denk je dat ik op zondag ochtend om half 5 zin heb om dit te doen?
ollie994zondag 8 maart 2009 @ 04:24
Waarom?
JoeThePlumberzondag 8 maart 2009 @ 04:25
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:24 schreef EggsTC het volgende:
En waarom denk je dat ik op zondag ochtend om half 5 zin heb om dit te doen?
En dat met mijn naam...
GGMMzondag 8 maart 2009 @ 04:25
7 x 13 + 13 - 7 = 97
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:27
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:24 schreef EggsTC het volgende:
En waarom denk je dat ik op zondag ochtend om half 5 zin heb om dit te doen?
Verkapte tvp. Maandagmiddag als jij je verveelt vind je dit vast leuk(er).
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:27
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:25 schreef GGMM het volgende:
7 x 13 + 13 - 7 = 97
EggsTCzondag 8 maart 2009 @ 04:29
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:27 schreef Twerk het volgende:

[..]

Verkapte tvp. Maandagmiddag als jij je verveelt vind je dit vast leuk(er).
Leuker wel, agree.. maar waarschijnlijk nog niet zo leuk om me de motivatie te geven om het ook nog te gaan doen.
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:30
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:29 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Leuker wel, agree.. maar waarschijnlijk nog niet zo leuk om me de motivatie te geven om het ook nog te gaan doen.
Is ook prima toch. Gelukkig bepalen we in dit land zelf waar we aan deelnemen. Thank god.
Kali-Mist1zondag 8 maart 2009 @ 04:37
K a l i
11+1+12+9=23

M i s t 1
(13*9)=117 (19+20+1)=40

117+23-40
=
100
Zoiets?
Feestkabouterzondag 8 maart 2009 @ 04:40
Feestkabouter = 100!!
6 + 5 + 5 + 19 + 20 - 11 - 1 - 2 + 15 + 21 + 5 + 18 = 100
MeScottzondag 8 maart 2009 @ 04:40
5 × 20 + 20 - 19 - 3 - 13 + 15 = 100
GGMMzondag 8 maart 2009 @ 04:41
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:21 schreef Twerk het volgende:
T = 20
W = 23
E = 5
R = 18
K = 11

5 x 20 = 100
100 + 23 = 123
123 - 18 = 105
105 - 11 = 94

Zou dus veel beter kunnen, maar dit ter illustratie..
Op deze manier zit ik er dus 6 naast.

Jezelf verbeteren (wat ik later waarsch. ook zal doen) is ook goed.

Game on.
Mezelf verbeteren kan niet met mijn naam

Jou verbeteren wel
23 x 5 = 115
- 18 = 97
+ 11 = 108
- 5 = 103
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:41
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:37 schreef Kali-Mist1 het volgende:
K a l i
11+1+12+9=23

M i s t 1
(13*9)=117 (19+20+1)=40

117+23-40
=
100
Zoiets?
Je gaat dan niet met de nieuwe berekening van de uitkomst van de vorige (regel) uit.. Als het ware deel je het nu op.
Kali-Mist1zondag 8 maart 2009 @ 04:42
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:41 schreef Twerk het volgende:

[..]

Je gaat dan niet met de nieuwe berekening van de uitkomst van de vorige uit.. Als het ware deel je het nu op.

En? Ik mag in alle volgordes de cijfers bewerken staat in je op!
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:43
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:42 schreef Kali-Mist1 het volgende:

[..]

En? Ik mag in alle volgordes de cijfers bewerken staat in je op!
Je gebruikt dan dus dingen dubbel.. Bijv die 117

Het is een uitkomst en erna ga je er nogeens mee rekenen.. Dat is dus niet geldig!
SerieJunkzondag 8 maart 2009 @ 04:43
3 x 3 = 9 en fuck you spurs!
Kali-Mist1zondag 8 maart 2009 @ 04:43
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:42 schreef Kali-Mist1 het volgende:

[..]

En? Ik mag in alle volgordes de cijfers bewerken staat in je op!
maar ok voor jou dan:
13*9+11+1+12+9-19-20-1=110...

[ Bericht 2% gewijzigd door Kali-Mist1 op 08-03-2009 04:51:05 ]
EggsTCzondag 8 maart 2009 @ 04:44
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:30 schreef Twerk het volgende:

[..]

Is ook prima toch. Gelukkig bepalen we in dit land zelf waar we aan deelnemen. Thank god.
Sorry
Peter6000zondag 8 maart 2009 @ 04:45
edit: klopt niet

[ Bericht 90% gewijzigd door Peter6000 op 08-03-2009 04:50:20 ]
Ryan3zondag 8 maart 2009 @ 04:45
(18-14).1^3.25=100
resp R,N,A,3,Y.
Ryan3
R=18
N=14
A=1
3=3
Y=25

[ Bericht 32% gewijzigd door Ryan3 op 08-03-2009 04:55:08 ]
Dr.Paprikazondag 8 maart 2009 @ 04:47
D = 4
R = 18
P = 16
A = 1
P = 16
R = 18
I = 9
K = 11
A = 1

(9*11) + ((18/18) + (16/16) + 1 + 1)/4 = 100

(1 - 1)*16 + (9*16) - (4*11) + 18 - 18 = 100

(4*16) + 16 + 11 + 9 + 18 - 18 + 1 - 1 = 100

[ Bericht 11% gewijzigd door Dr.Paprika op 08-03-2009 05:07:15 ]
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 04:49
Het zou idd wel nice zijn als iedereen de cijfers even bij de berekening zet.. zoals Dr. Paprika bijv

D = 4
R = 18
etc.

Maakt het narekenen voor anderen ook wat relaxer.
erikkllzondag 8 maart 2009 @ 04:49
tvp lig nu in bed.
Peter6000zondag 8 maart 2009 @ 04:53
P= 16
E= 5
T= 20
E= 5
R=18
6= 6
0= 0
0= 0
0= 0

(5 x 20) + (0 x 16) + (0 x 5 x 6) + (0 x 18) = 100
Ryan3zondag 8 maart 2009 @ 04:55
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:53 schreef Peter6000 het volgende:
P= 16
E= 5
T= 20
E= 5
R=18
6= 6
0= 0
0= 0
0= 0

(5 x 20) + (0 x 16) + (0 x 5 x 6) + (0 x 18) = 100
Proost.
Senazondag 8 maart 2009 @ 05:16
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:41 schreef GGMM het volgende:

[..]

Mezelf verbeteren kan niet met mijn naam

Jou verbeteren wel
23 x 5 = 115
- 18 = 97
+ 11 = 108
- 5 = 103


T = 20
W = 23
E = 5
R = 18
K = 11

20 x 23 = 460,
460 / 5 = 92,
92 + 18 = 110,
110 - 11 = 99.
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 05:27
quote:
Op zondag 8 maart 2009 05:16 schreef Sena het volgende:

[..]



T = 20
W = 23
E = 5
R = 18
K = 11

20 x 23 = 460,
460 / 5 = 92,
92 + 18 = 110,
110 - 11 = 99.
Kali-Mist1zondag 8 maart 2009 @ 05:33
quote:
Op zondag 8 maart 2009 05:27 schreef Twerk het volgende:

[..]



Wordt hier niet ook de 460 dubbel gebruikt of mag het in dit geval wel....?
De regels zijn mij nog een beetje onduidelijk....
Senazondag 8 maart 2009 @ 05:36
quote:
Op zondag 8 maart 2009 05:33 schreef Kali-Mist1 het volgende:

[..]

Wordt hier niet ook de 460 dubbel gebruikt of mag het in dit geval wel....?
De regels zijn mij nog een beetje onduidelijk....
(20 x 23 / 5) + 18 - 11.
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 05:46


[ Bericht 87% gewijzigd door Twerk op 08-03-2009 10:41:52 ]
Ruudzondag 8 maart 2009 @ 07:57
R = 18
U = 21
U = 21
D = 4

21 x 18 = 378
378 + 21 = 399
399 : 4 = 99,75
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 08:30
quote:
Op zondag 8 maart 2009 07:57 schreef Ruud het volgende:
R = 18
U = 21
U = 21
D = 4

21 x 18 = 378
378 + 21 = 399
399 : 4 = 99,75
Nice one.
UnderTheWingsOfLovezondag 8 maart 2009 @ 09:55
vossszondag 8 maart 2009 @ 09:57
v = 22
o = 15
s = 19
s =19
s =19

22+15+19+19+19 = 94

IJsblockzondag 8 maart 2009 @ 09:59
tvp, even te moeilijk met een kater......
Killjoyzondag 8 maart 2009 @ 10:02
K = 11
I = 9
L = 12
L = 12
J = 10
O = 15
Y = 25

Alles bij elkaar 94
Boor-ratzondag 8 maart 2009 @ 10:11
quote:
Op zondag 8 maart 2009 04:53 schreef Peter6000 het volgende:
P= 16
E= 5
T= 20
E= 5
R=18
6= 6
0= 0
0= 0
0= 0

(5 x 20) + (0 x 16) + (0 x 5 x 6) + (0 x 18) = 100
zoooo, die is knap

tvp, nu geen zin in
spijkerbroekzondag 8 maart 2009 @ 10:20
S 19
P 16
I 9
J 10
K 11
E 5
R 18
B 2
R 18
O 15
E 5
K 11

10 * 9 = 90
19 - 18 = 1
18 - 16 = 2
15 - 11 = 4
11 - 5 - 5 = 1

90 + 1 + 2 + 4 + 1 + 2 = 100
Rosbiefzondag 8 maart 2009 @ 10:25
Je mag dus wel haakjes gebruiken om als het ware nieuwe getallen te maken of om getallen weg te werken?
bv van 2 en 5 maak je 10 (2x5) of je haalt gewoon getallen weg met de 0 zoals Peter6000 (0xgetal)
spijkerbroekzondag 8 maart 2009 @ 10:27
Alles wat in de wiskunde is toegestaan, lijkt me?
Maar dus geen getallen twee keer gebruiken.
Rosbiefzondag 8 maart 2009 @ 10:32
R = 18
o = 15
s = 19
b = 2
i = 9
e = 5
f = 6

18 x 6 x 5 x 2 / 15 +19 + 9 = 100
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 10:36
quote:
Op zondag 8 maart 2009 10:27 schreef spijkerbroek het volgende:
Alles wat in de wiskunde is toegestaan, lijkt me?
Maar dus geen getallen twee keer gebruiken.
Idd
leLe--zondag 8 maart 2009 @ 10:57
L= 12
e= 5
L= 12
e= 5

12x5=60 | de wortel van 60 is 7,75 | 7,75+12 = 19.75 | 19.75x5= 98,75

12+5-12+5=10 | 102=100 maar vind die een beetje vals
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 11:00
quote:
Op zondag 8 maart 2009 10:57 schreef leLe-- het volgende:
L= 12
e= 5
L= 12
e= 5

12x5=60 | de wortel van 60 is 7,75 | 7,75+12 = 19.75 | 19.75x5= 98,75

12+5-12+5=10 | 102=100 maar vind die een beetje vals
Kijk aan!

De eerste wortel. De wortel is te mooi om niet toe te staan idd.
FastFox91zondag 8 maart 2009 @ 11:06
(x/o)*(9+1)*f+s-t-a+f
(24/15)*(9+1)*6+19-20-1+6 = 100
Rosbiefzondag 8 maart 2009 @ 11:10
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:00 schreef Twerk het volgende:

[..]

Kijk aan!

De eerste wortel. De wortel is te mooi om niet toe te staan idd.
De wortel bevat toch ook een getal? Het is toch een 2e-machts wortel, dan zou je dus ook 3de, 4de, 5de machtswortels kunnen gebruiken zonder daarvoor het cijfer te gebruiken uit de letters van je username, zelfde geldt voor kwadrateren. Mag je dus ook x2, x3, x4 etc toepassen zonder dat je dat getal voor handen hebt?
boriszzondag 8 maart 2009 @ 11:17
B = 2
O = 15
R = 18
I = 9
S = 19
Z = 26

2*15 = 30 18+9+19+26 = 72
30 + 72 = 102
leLe--zondag 8 maart 2009 @ 11:21
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:10 schreef Rosbief het volgende:

[..]

De wortel bevat toch ook een getal? Het is toch een 2e-machts wortel, dan zou je dus ook 3de, 4de, 5de machtswortels kunnen gebruiken zonder daarvoor het cijfer te gebruiken uit de letters van je username, zelfde geldt voor kwadrateren. Mag je dus ook x2, x3, x4 etc toepassen zonder dat je dat getal voor handen hebt?
Daar zit idd wat in,.. ik doe hem anders ook nog wel even zonder wortel/kwadraat want dat maakt het allemaal wel wat makkelijker.. hier ik kom dan niet verder dan 95:
12+12=24 | 24-5=19| 19x5= 95
jwjwzondag 8 maart 2009 @ 11:25
jwjw (10;23)
10x10+23-23=100 ;-)
FastFox91zondag 8 maart 2009 @ 11:25
@Rosbief
Lijkt mij eigenlijk niet toch? Anders kan je ook tot de macht 0 doen en dan krijg je altijd 1. Of tot de macht 1.15 ofzo.
ETAzondag 8 maart 2009 @ 11:27
ETA = 5 x 20 x 1 = 100


veels te makkelijk, niet leuk.....
Rosbiefzondag 8 maart 2009 @ 11:28
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:25 schreef FastFox91 het volgende:
@Rosbief
Lijkt mij eigenlijk niet toch? Anders kan je ook tot de macht 0 doen en dan krijg je altijd 1. Of tot de macht 1.15 ofzo.
Idd, je mag ze wel toepassen mits je het getal van de 'macht' dan ook voor handen hebt.
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 11:28
Ik ben zo ff pitten.. Als dit tot 100 begint te vervelen kan er natuurlijk altijd een tot 1000 topic geopend worden.
Waarschijnlijk zal er dan iets meer vermeninvuldigd worden..
Rosbiefzondag 8 maart 2009 @ 11:29
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:28 schreef Twerk het volgende:
Ik ben zo ff pitten..
Midden op de dag, luie donder
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 11:29
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:27 schreef ETA het volgende:
ETA = 5 x 20 x 1 = 100


veels te makkelijk, niet leuk.....
Life can be so easy.
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 11:30
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:29 schreef Rosbief het volgende:

[..]

Midden op de dag, luie donder
Ik ben al sinds 14:00 wakker lieve schat.
leLe--zondag 8 maart 2009 @ 11:32
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:28 schreef Rosbief het volgende:

[..]

Idd, je mag ze wel toepassen mits je het getal van de 'macht' dan ook voor handen hebt.
lijkt me een goede regel
Twerkzondag 8 maart 2009 @ 11:36
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:32 schreef leLe-- het volgende:

[..]

lijkt me een goede regel [ afbeelding ]
Idd toegevoegd aan de OP.
beequeenzondag 8 maart 2009 @ 12:02
B = 2
E = 5
E = 5
Q = 17
U = 21
E = 5
E = 5
N = 14

-2 +(5x5)25+17+21+(5x5)25+14=100

[ Bericht 0% gewijzigd door beequeen op 08-03-2009 12:13:21 ]
Peter6000zondag 8 maart 2009 @ 12:13
quote:
Op zondag 8 maart 2009 12:02 schreef beequeen het volgende:
B = 2
E = 5
E = 5
Q = 17
U = 21
E = 2
E = 2
N = 14

-2 +(5x5)25+17+21+(5x5)25+14=100
Beginnen met min mag denk ik niet, maar misschien wel, maar anders is dat makkelijk te tackelen door te eindigen met min (in dit geval).
Je mag elk getal maar 1 keer gebruiken, dus de 5 in dit geval 2 keer. Jij gebruikt hem 4 keer, dus je bent nu gediskwalificeerd.
beequeenzondag 8 maart 2009 @ 12:15
quote:
Op zondag 8 maart 2009 12:13 schreef Peter6000 het volgende:


Beginnen met min mag denk ik niet, maar misschien wel, maar anders is dat makkelijk te tackelen door te eindigen met min (in dit geval).
Je mag elk getal maar 1 keer gebruiken, dus de 5 in dit geval 2 keer. Jij gebruikt hem 4 keer, dus je bent nu gediskwalificeerd.
Ik heb een foutje gemaakt met mijn E's, inmiddels gecorrigeerd. Maar, die cijfers komen toch meerdere malen voor en mag ik ze toch gebruiken, of niet?
Peter6000zondag 8 maart 2009 @ 12:17
quote:
Op zondag 8 maart 2009 12:15 schreef beequeen het volgende:

[..]

Ik heb een foutje gemaakt met mijn E's, inmiddels gecorrigeerd. Maar, die cijfers komen toch meerdere malen voor en mag ik ze toch gebruiken, of niet?
Ja, ik ben geloof ik nog niet wakker, ik las 2 e`s in je naam ipv 4.
Quyxz_zondag 8 maart 2009 @ 12:18
Wat moet ik doen met een _ ?
leLe--zondag 8 maart 2009 @ 12:22
quote:
Op zondag 8 maart 2009 12:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Wat moet ik doen met een _ ?
ja dat vraag ik me eigenlijk ook af wat moet je doen met al die streepjes hekjes enz. kunnen we als regel instellen dat ze gewoon voor 1 tellen ofzo? of ze in een bepaalde volgorde neer zetten en dat als nummer geven?
Eriszondag 8 maart 2009 @ 12:35
5*18 = 90
19 - 9 = 10
----------------
100
Peter6000zondag 8 maart 2009 @ 12:42
quote:
Op zondag 8 maart 2009 09:55 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:

u=21
n=14
d=4
e=5
r=18
t=20
h=8
e=5
w=23
i=9
n=14
g=7
s=19
o=15
f=6
l=12
o=15
v=22
e=5

Hoe langer de naam, hoe makkelijker het is.
Wel logisch, dan zijn er veel meer mogelijkheden.
SPOILER
21+14+4-5+18-20+8+5+23+9-14-7-19+15-6+12+15+22+5=100
Senazondag 8 maart 2009 @ 13:08
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:21 schreef leLe-- het volgende:

[..]

Daar zit idd wat in,.. ik doe hem anders ook nog wel even zonder wortel/kwadraat want dat maakt het allemaal wel wat makkelijker.. hier ik kom dan niet verder dan 95:
12+12=24 | 24-5=19| 19x5= 95
5 + 12 = 17,
17 x 5 = 85,
85 + 12 = 97.
quote:
Op zondag 8 maart 2009 11:17 schreef borisz het volgende:
B = 2
O = 15
R = 18
I = 9
S = 19
Z = 26

2*15 = 30 18+9+19+26 = 72
30 + 72 = 102
18 / 9 = 2,
2 + 2 = 4,
4 x 26 = 104,
104 - (19 - 15) = 100.
quote:
Op zondag 8 maart 2009 10:02 schreef Killjoy het volgende:
K = 11
I = 9
L = 12
L = 12
J = 10
O = 15
Y = 25

Alles bij elkaar 94
Je hebt zulke mooie ronden getallen. Dat moet beter kunnen.
11 x 9 = 99,
99 + 10 + 15 - 25 = 99
99 + (12 / 12) = 100.
erikkllzondag 8 maart 2009 @ 13:20
E 5
R 18
I 9
K 11
K 11
L 12
L 12

(11 x 12) - 18 - 9 - 5 + 11 - 12 = 99
Quyxz_zondag 8 maart 2009 @ 13:26
q = 17
u = 21
y = 25
x = 24
z = 26

( (21^25) / (26^24) ) * 17= 99,87...
Die komt aardig in de buurt
spijkerbroekzondag 8 maart 2009 @ 13:51
quote:
Op zondag 8 maart 2009 13:20 schreef erikkll het volgende:
E 5
R 18
I 9
K 11
K 11
L 12
L 12

(11 x 12) - 18 - 9 - 5 + 11 - 12 = 99
(11 x 11) - 12 - 12 + 5 - (18 / 9) = 100
DABAMasterzondag 8 maart 2009 @ 16:17
DABAMASTER
4
1
2
1
13
1
19
20
5
18

(20*5)+19-18-1+(13-1)-(4*(1+2))=100
Senazondag 8 maart 2009 @ 16:21
quote:
Op zondag 8 maart 2009 13:26 schreef Quyxz_ het volgende:
q = 17
u = 21
y = 25
x = 24
z = 26

( (21^25) / (26^24) ) * 17= 99,87...
Die komt aardig in de buurt
(26 - 25) + 24 * (21 - 17) = .