Ik denk dat jij de diepte van de crisis én het effect daarvan op stemgedrag onderschat.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
Wederom een bijzonder realistische voorspelling van LXIV.
Nog niet zo lange geleden waren juist de traditionele partijen die zetels in de virtuele strijd pakte, vanwege de juiste aanpak bij de nationalisatie van banken, de perikelen rondom Icesave en omdat sowieso deze partijen meer betrouwbaar werden geacht de aanpak van de crisis langs goede banen te leiden.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:17 schreef LXIV het volgende:
Als de crisis flink doorzet dan krijgt Wilders nog veel en veel meer stemmen. Want voorheen zou je de buitenlanders wel ergens de schuld van willen geven, maar waarvan dan? Er was meer welvaart dan ooit tevoren. Dat er sowieso al zoveel interesse was onder die omstandigheden was opmerkelijk.
Maar als er straks echt veel werkelozen zijn, of zelf onvoldoende voedsel, dan heeft Wilders zo een kamermeerderheid.
Wat natuurlijk laat zien dat de steun totaal niet op het inhoudelijke en rationele vlak gezocht moet worden, maar vooral uit protest of domheid.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:23 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Volgens mij kwam de kentering met de beslissing van het Hooggerechtshof dat het OM Wilders moest gaan vervolgen.
En het wanbeleid van de coalitie wordt ook nogal onderschat.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:21 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik denk dat jij de diepte van de crisis én het effect daarvan op stemgedrag onderschat.
Vooralsnog heeft de credietcrisis nog niet zoveel impact gehad op het leven van mensen. Ik vind ook dat Bos het uitstekend heeft gedaan als minister van financien.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:23 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Nog niet zo lange geleden waren juist de traditionele partijen die zetels in de virtuele strijd pakte, vanwege de juiste aanpak bij de nationalisatie van banken, de perikelen rondom Icesave en omdat sowieso deze partijen meer betrouwbaar werden geacht de aanpak van de crisis langs goede banen te leiden.
Hoe kan de crisis ineens als argument ten voordele van de PVV werken?
Volgens mij kwam de kentering met de beslissing van het Hooggerechtshof dat het OM Wilders moest gaan vervolgen.
Het is maar virtueel, maar ik kan het me goed voorstellen dat een aantal mensen met de beslissing van het Hof niet eens zijn.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Wat natuurlijk laat zien dat de steun totaal niet op het inhoudelijke en rationele vlak gezocht moet worden, maar vooral uit protest of domheid.
De krediet- en economische crisis is dus geen verklaring dat de peilingen zo florissant uitpakken voor de PVV.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Vooralsnog heeft de credietcrisis nog niet zoveel impact gehad op het leven van mensen. Ik vind ook dat Bos het uitstekend heeft gedaan als minister van financien.
Maar als de effecten van de crisis wel merkbaar worden, als dat gebeurt, dan zal dat zeker wind in de zeilen voor Wilders zijn. Het is altijd zo dat een partij die het roer om wil gooien het beter doet wanneer het slecht gaat. Want wie wil er nu verandering als het eigenlijk toch best wel goed gaat?
PVV 27quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:42 schreef JohnDope het volgende:
Erg wazige OP mensen.
Op hoeveel zetels staat de PVV nu in de peilingen?
Thanks.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:45 schreef knowall het volgende:
[..]
PVV 27
CDA 26
PvdA 21
D66 19
SP 18
VVD 17
Groen Links 11
ChristenUnie 5
SGP 2
PvdDieren 2
Trots op NL 2
Er is gewoon nog niet zoveel over te zeggen. Allerlei doemscenario's doen het leuk op het internet maar of ze realistisch zijn is maar zeer de vraag.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:21 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ik denk dat jij de diepte van de crisis én het effect daarvan op stemgedrag onderschat.
Dus omdat een partij groot is, kan dat niet zo zijn?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:27 schreef damian5700 het volgende:
'Allemaal racisten, islamofoben, bruinhempjes et cetera, want 'wij' zijn moreel superieur.'
NSDAP was ook maar een kleine partijquote:Op zaterdag 28 februari 2009 21:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dus omdat een partij groot is, kan dat niet zo zijn?
het moet sowieso uit 5 partijen bestaan ofzoquote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:06 schreef Meh7 het volgende:
Zoals ik het zie is er zelfs als deze peiling realiteit wordt een kamermeerderheid ZONDER Wilders.
Mensen die in een topic over peilingen posten terwijl ze peilingen niet serieus nemen.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:21 schreef huhggh het volgende:
Mensen die op peilingen reageren en er hele discussies over aangaan![]()
Is Wilders dan wel de sterke man in deze crisis?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:33 schreef qonmann het volgende:
In tijden van crisis wordt de roep om een sterke man groter.
Bos leek het een maand geleden te zijn, maar hij kon die status niet waarmaken.
Jan is niet meer..ik denk dat dat de PVV in de kaart speelt.
De andere partijen kunnen slechts hopen dat de PVV intern gedonder krijgt
En dat vind ik dan weer zo diep en diep triest. Als die man nou zoveel stemmen krijgt, respecteer dat dan.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:40 schreef Elfletterig het volgende:
We gaan België achterna, met een cordon sanitaire richting Wilders, in plaats van het Vlaams Belang in België.
Maar wat hebben allochtonen met deze crisis te makenquote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:57 schreef Lemmeb het volgende:
Dit is nog maar het begin. Naarmate de economische crisis erger wordt zal Wilders' partij meegroeien. Voorheen stemde men nog op de gevestigde orde, omdat men bij de politiek correcte gemeente wilde blijven horen. Die had het immers voor het zeggen. Alhoewel men zich toen ook wel ergerde aan het slappe beleid t.o.v. allochtonen en het dhimmigedrag van onze bestuurders.
Als de chaos toeneemt zal het 'erbij willen horen' steeds minder belangrijk worden, terwijl de criminaliteit onder allochtonen alleen maar nog verder toe zal nemen. De ideale voedingsbodem voor de PVV dus.
Rustig maar, je bent nu ingelogd als damian5700. En niet als je linkse tegenkloon.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:27 schreef damian5700 het volgende:
'Allemaal racisten, islamofoben, bruinhempjes et cetera, want 'wij' zijn moreel superieur.'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |