Herpost dan maar. Ik was zo handig om dit de voorlaatste post van het vorige topic te maken.

quote:
Moet ik me nu aangesproken voelen? Sorry dan voor het lange wachten.
Nou hierbij dan mijn bevindingen van afgelopen zaterdag:
Enzyme X @ Doornroosje was leuk, klein en ook niet al te druk, maar wel gezellig.

Mja verder niet zoveel bijzonders te vertellen eig. Was ook een beetje moe waardoor ik niet helemaal voluit kon gaan. Wel mooi om ook in Doornroosje te zijn geweest. Buitenkant was wel tof met grafitti op de muren (zie ook pics v Endymion). Binnen niet zo bijzonders. Als ik mocht kiezen dan liever Unitas Wageningen, maar dat is ook omdat ik daar in mijn studententijd te veel geweest ben.

Veel rauw spul gehoord natuurlijk, ook Weapon X draaide rauw voor zijn doen: wel mainstream, maar geen orgeltjescore zeg maar. 2x Enzyme X: 1x Ruffneck en Nosferatu en 1x Bart van Endymion (die hadden ook een drukke avond - 3 boekingen waarvan 2 in Nijmegen, dat wel). Tracklist Endymion staat hier:
http://www.endymion.nl/showplaylist.php?id=518Wat nog blijven hangen is qua gehoorde nummers:
'oudjes'
Catscan - Absolute confrontation
Promo & Lenny Dee - I Called You
Tof om weer eens te horen, vaak genoeg in de bus/trein beluisterd met Industrial Demolition op/in m'n walkman.

Recente nummers
Meccano Twins - Sinapse (Ophidian Remix)

DJ Hidden - Reality collapse

Eye-D - Hell's Basement
Promo - The Grower
Promo - Battling Ignorance
Promo - Always Futile
Wel jammer dat we na afloop nog een 30-45 min op de 1e trein moesten wachten, terwijl het station nog niet open was en we buiten voor het station moesten kleumen (dat gaat in Rotterdam toch anders). Uiteindelijk ook nog even vaart moeten maken om de 1e trein te halen, maar was wel gelukt.
Oh en die kerel bij het station die eerst kaartjes probeerde te slijten aan de wachtenden en daarna taxiritten (200 euro naar Amsterdam ofzo, nou dan toch liever wachten tot na 7en

).
Tot besluit nog een Youtube-momentje (niet van mij):
[ Bericht 1% gewijzigd door Sassie op 28-02-2009 00:46:14 ]