Bron:quote:Vrouw draagt vaak vieze beha
Nederlandse vrouwen vinden het blijkbaar niet nodig om elke dag een schone beha aan te trekken. Slecht 9 procent van de vrouwen vanaf 13 jaar doet elke dag een schoon exemplaar aan.
Dit blijkt uit onderzoek van Gfk in opdracht van modevakblad Textilia.
Maar liefst 59 procent van de vrouwen draagt haar beha twee tot drie dagen. Onder zestigers ligt het percentage hoger op 66 procent. 18 Procent van de ondervraagde vrouwen doet zelfs vier tot vijf dagen met een beha. Onder twintigers ligt het percentage op zelfs 24 procent.
Dan is ook er nog een klein percentage vrouwen dat hun beha langer dan een week draagt: maar liefst 4 procent. Tieners zijn wat dat betreft nog viezer: maar liefst veertien procent draagt het lingeriestuk langer dan een week voordat het in de wasmand belandt.
Vrouwen in de vijftig zijn een stuk hygiënischer. Zo’n 13 procent trekt elke dag een schoon exemplaar aan.
Opvallend is dat hoogopgeleide vrouwen het minder nauw nemen met de hygiëne van dit lingeriestuk dan vrouwen met een lagere opleiding. Van de hoger opgeleiden doet 40 procent vier dagen of langer met hun beha, tegen 23 procent van de lager opgeleiden. Tweederde van hen vindt dat 2 á drie dagen hetzelfde exemplaar dragen moet kunnen en 13 procent pakt elke dag een fris gewassen beha uit de kast.
Want jij doet 1x per maand een nieuwe aan?quote:Op maandag 23 februari 2009 19:21 schreef Anne het volgende:
Tsss, GFK heeft mij niet mee laten doen aan het onderzoek.
Een nieuwe misschien 1x per maand ja.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:23 schreef staticdata het volgende:
[..]
Want jij doet 1x per maand een nieuwe aan?
Ik niet.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:22 schreef maok het volgende:
Maar een tshirt doe je wel meerder dagen aan? Wat is het verschil?
je hebt geen bh nodig vielleichtquote:Op maandag 23 februari 2009 19:21 schreef Anne het volgende:
Tsss, GFK heeft mij niet mee laten doen aan het onderzoek.
quote:Op maandag 23 februari 2009 19:23 schreef longinus het volgende:
Ik vraag me af wat ze uitspoken als een bh in een dag smerig is
Nou een tshirt doe ik ook meerdere dagen aan, behalve als ik erg heb gezweet. Maar na een dagje op kantoor vind ik het overdreven om de volgende dag weer een schone aan te doen. Dan blijf je wassen.quote:
quote:Op maandag 23 februari 2009 19:24 schreef Anne het volgende:
[..]
Een nieuwe misschien 1x per maand ja.
Een schone om de dag.
Ja, en dat wassen is natuurlijk een enorm werk hè.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:28 schreef maok het volgende:
[..]
Nou een tshirt doe ik ook meerdere dagen aan, behalve als ik erg heb gezweet. Maar na een dagje op kantoor vind ik het overdreven om de volgende dag weer een schone aan te doen. Dan blijf je wassen.
Boh gek, In de wasmachine doen, Ariel erbij, de was eruit halen, ophangen, van de lijn halen, strijken, opvouwen.quote:Op maandag 23 februari 2009 19:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, en dat wassen is natuurlijk een enorm werk hè.
Zodat ze op hun 25e enorme hangtieten hebben zeker?quote:Op maandag 23 februari 2009 19:30 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik heb mijn vrouwen liever zonder BH.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |