je weet al teveelquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:47 schreef Bravebart het volgende:
[..]Dat moet een buitenlander zijn geweest!
Het staat in de SC noobquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:48 schreef raaavi het volgende:
[..]
je weet al teveel
verdacht...verdacht..!
Duh, hoe wist ik het anders van de tubgirl?quote:
ip trackers enzo, sites waar je een ip invult en vervolgens de provider etc ziet. Op die manier sporen de internethelden van fok spammers enzo op.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:53 schreef Bravebart het volgende:
Zal wel een noobvraag zijn, maar hoe kan je 94.157.171.29 naar Turkije herleiden
door de dader te zijnquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:52 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Duh, hoe wist ik het anders van de tubgirl?
Niet.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:53 schreef Bravebart het volgende:
Zal wel een noobvraag zijn, maar hoe kan je 94.157.171.29 naar Turkije herleiden
Ah okquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
ip trackers enzo, sites waar je een ip invult en vervolgens de provider etc ziet. Op die manier sporen de internethelden van fok spammers enzo op.
iedereen weet dat je geen goatse en tubgirls moet plaatsen op fokquote:
nu een kwestie van de ip vergelijken met de fok ip's, en die gast bannenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:55 schreef raaavi het volgende:
http://www.ip-adress.com/ip_tracer/94.157.171.29
DRONTEN / GELDERLAND !
T-mobile NL mobile internet users
![]()
Wie is met ze domme kop turkije gaan roepen!
Is het zo erg?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:58 schreef kanovinnie het volgende:
misschien niet slim om je volle ip hier te plaatsen?
ja haha stoer johquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:59 schreef MASD het volgende:
Raavi. Waarom vind ik jouw adresgegevens bij dat IP.
kweenie, lijkt mij slim om een paar cijfers in sterretjes te veranderenquote:
Donequote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:59 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
kweenie, lijkt mij slim om een paar cijfers in sterretjes te veranderen
tering, dat je zoveel info op IP kan vindenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:59 schreef MASD het volgende:
http://www.ip-adress.com/whois/94.157.171.29
kijk zelf maar.
volgens mij heeft elk computerapparaat een eigen IP, computers, laptops, printers, GSM's etcquote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:00 schreef Bravebart het volgende:
[..]
DoneHoe werkt dat dan als je via je mobiel internet, dan heb je toch steeds een ander IP? Omdat je op andere plekke in NL zit, of werkt dat niet zo?
Ah zoquote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
volgens mij heeft elk computerapparaat een eigen IP, computers, laptops, printers, GSM's etc
neuh.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
volgens mij heeft elk computerapparaat een eigen IP, computers, laptops, printers, GSM's etc
ik vind het jammer dat ik die in het meettopic heb gemistquote:
dat dusquote:Elke computer die is aangesloten op het internet of netwerk heeft een nummer waarmee deze zichtbaar is voor alle andere computers op het internet. Men kan dit vergelijken met telefoonnummers. Om het mogelijk te maken dat computers elkaar kunnen vinden en identificeren hebben deze hun eigen nummer nodig. Deze nummers zijn de IP-adressen. Een IP-adres op internet is meestal gekoppeld aan een bedrijf. Zo is het te achterhalen waar bewerkingen onder een IP-adres vandaan komt. Bij mensen die vanuit huis werken identificeert het IP-adres hun internet provider. Bijdragen op het Internet zijn hierdoor bijna nooit werkelijk anoniem. De persoon achter een IP-adres is in de meeste gevallen te achterhalen, soms direct, maar soms alleen via medewerking van justitie.
Welke?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
ik vind het jammer dat ik die in het meettopic heb gemist
een gast die alleen kwam als hij foto's had gezien, vervolgens joints wou en dacht dat het om neuken ging.quote:
Whehequote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:05 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
een gast die alleen kwam als hij foto's had gezien, vervolgens joints wou en dacht dat het om neuken ging.
Daarna dacht hij Vladje eruit te zuipen. Hij wist alleen niet dat de A in vladje voor alchoholist staat
daarom kluister ik mezelf vast aan de pc, zodat ik niets mis.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:06 schreef Bravebart het volgende:
[..]
WheheIk mis ook weer veel te veel als ik een dagje PUB-loos doorbreng
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
daarom kluister ik mezelf vast aan de pc, zodat ik niets mis.
Whehe, ik ga soms ook wel eens de deur uitquote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
daarom kluister ik mezelf vast aan de pc, zodat ik niets mis.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 01:11 schreef kanovinnie het volgende:
hier niet zo lopen spammen trouwens man, doe dat in die combo topics
dan had MASD zijn banhammer gebruiktquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |