[img]https://www.pearcoonline.com/pearco/images/26500362.jpg[/img]
Van de week Gillette Power Fusion Phenom gekocht. Wat een superrr superrrrr scheerresultaat!

Omdat ik een behoorlijk gevoelige huid heb, komt het bij elke scheerbeurt wel voor dat ik me snijd/kleine wondjes heb of last heb van rode plek door het scheren (huidirritatie).
In eerste instantie was ik bang dat ik me makkelijker zou snijden omdat er meer mesjes aanwezig waren, echter als je te hard op het mesje drukt dan buigt deze gewoon mee zodat de spanning op het gezicht niet te ruw/hard is. Maw: Hiermee heb ik het beste scheerresultaat zonder huidirritatie gehad!
De precision trimmer is aanwezig. Ik ben hier niet echt enthousiast over, ik gebruik in plaats hiervan liever de trimmer van mijn scheerapparaat. Maar goed het is een scheermes geen trimmer:).
Bij de Kruidvat: De Fusion Power Phenom (apparaat met batterij erbij) kost 17 euro. Een pakje van 4 scheermesjes kost 18 euro.