zou niets forcerenquote:Op donderdag 19 februari 2009 11:35 schreef het-ero het volgende:
[..]
Je bent 23 zeg je,dus je bent een volwassen vrouw en geen kind meer, alhoewel je blijft altijd kind van je ouders, maar je moet je eigen leven leidden, koste wat kost.
Kies voor jezelf; wordt gelukkig en wijs door schade en schande, alleen dan kan je zien of je ouders gelijk hebben of dat jij gelijk hebt.
Neem contact met 'm op als je van hem houdt (stem innerlijk uiterlijk enz).
Als je z'n telefoonnummer hebt: bellen!!
Gevoelig typje dus .. als ik 8 was, zou ik hebben gezegd: jankbek.quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:52 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Ik heb al wel eens liefdesverdriet gehad en dat duurde fucking twee jaar
Hoog tijd dus om met de gemeenschap te breken. Dat zal heel moeilijk een pijnlijk zijn, dat geloof ik echt wel, en dat moet je ook onder ogen komen. Maar je hele leven laten leven is ook een slecht idee. Je moet je eigen keuzes maken. En niet zeggen dat doe ik over een tijdje wel, want ten eerste is dat uitstellen (dat niets oplevert) en ten tweede ga je daardoor deze jongen verliezen, en dat wil je volgens mij niet.quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:34 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Mijn vader is een voorbeeldfunctie binnen deze gemeenschap. Wanneer mensen problemen hebben gaan ze naar hem toe. Dus als ik voor het 'westerse' kies dan beschadig ik dit. Dan zal de gemeenschap hem niet meer zien als voorbeeldfunctie maar iemand die zijn dochter niet in de hand heeft en laat 'ontsporen'. Dus of hij het zou accepteren: nee! dat weet ik wel zeker.
Door mijn ex durfde ik te dromen van de toekomst. Door hem had ik eindelijk een beeld. Nooit eerder heb ik durven dromen over de toekomst. en ja ik heb zelfs gedacht om met iemand te trouwen binnen de gemeenschap, maar dan zou ik mijzelf alleen maar nog meer verliezen. Plus ik zou hier dan een mens voor gebruiken en dat wil ik niet.
Eerlijk gezegd heb ik nu pas het gevoel alsof ik leef en dat komt door me ex. Hij heeft mij zoveel dingen laten zien en mij het gevoel gegeven dat ik speciaal ben.
Jullie twee horen bijelkaar, zo klinkt het in ieder geval uit jou woorden; zoals jij zelf al aangaf: soulmates en meer, je bent verliefd tot over je oren, en bang dat reputatie enz van anderen verloren gaan, en daarom houdt je de boot af, je vader heeft een voorbeeld functie en voorziet anderen van raad en daad, je hebt dingen georven van je vader die je kunt gebruiken om ook de weg te banen voor jezelf (jullie twee).quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:34 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Mijn vader is een voorbeeldfunctie binnen deze gemeenschap. Wanneer mensen problemen hebben gaan ze naar hem toe. Dus als ik voor het 'westerse' kies dan beschadig ik dit. Dan zal de gemeenschap hem niet meer zien als voorbeeldfunctie maar iemand die zijn dochter niet in de hand heeft en laat 'ontsporen'. Dus of hij het zou accepteren: nee! dat weet ik wel zeker.
Door mijn ex durfde ik te dromen van de toekomst. Door hem had ik eindelijk een beeld. Nooit eerder heb ik durven dromen over de toekomst. en ja ik heb zelfs gedacht om met iemand te trouwen binnen de gemeenschap, maar dan zou ik mijzelf alleen maar nog meer verliezen. Plus ik zou hier dan een mens voor gebruiken en dat wil ik niet.
Eerlijk gezegd heb ik nu pas het gevoel alsof ik leef en dat komt door me ex. Hij heeft mij zoveel dingen laten zien en mij het gevoel gegeven dat ik speciaal ben.
Wat een onzin, jij wordt onderdrukt, en je bent bang om te vertellen dat iemand jou onder de duim heeft, iemand waar je bang voor bent zo klinkt het.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:19 schreef truth_hurts het volgende:
Zoals ik al vaker heb aangegeven, is er geen kans meer dat hij en ik samen zullen zijn. Daarvoor is teveel gebeurd, daarvoor heb ik veel fouten gemaakt. Tuurlijk zou ik verder met hem willen, maar dat kan gewoon niet. Ik denk dat hij mij momenteel haat en dat hij geen contact meer wilt moet ik accepteren. Ondanks dat ik zoveel van hem hou heb ik hem voor de gek gehouden; door leugens. Nadat we besloten hadden elkaar een tweede kans te geven heb ik constant geleefd zoals het zou moeten: alles wat ik vroeger deed, de leugens enz daar ben ik in 1 x mee gekapt voor hem, voor ons. Maar 1 ding had ik hem niet verteld, ik dacht: dat maakt toch niet meer uit, omdat ik weet dat ik voor hem kies en 100% voor hem wil gaan. Maar daar is hij dus achtergekomen en sinds die dag hebben we geen contact meer.
Ik weet dat het allemaal héél vaag klinkt, maar ik kan het gewoon niet vertellen. Maar dat hij mij niet meer wilt is voor mij heel duidelijk en logisch ook.
Nu moet ik leren om mijn leven te bepalen en zelf keuzes te maken zonder mij bezig te houden wat anderen denken. Ik heb recht op een eigen leven.
Ik zit vanaf zondag pas op dit forum dus ik heb geen idee hoe ik mij PM opendoe? Hoe moet het? dan doe ik het. Ik ben idd nu een gevoelig type. Vroeger was ik altijd van steen en toonde ik nooit mijn emoties, maar nu weet ik dat het beter is.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:26 schreef het-ero het volgende:
[..]
Wat een onzin, jij wordt onderdrukt, en je bent bang om te vertellen dat iemand jou onder de duim heeft, iemand waar je bang voor bent zo klinkt het.
Ik denk dat hij je niet haat, integendeel, maar goed.
Wat heb jij hem niet verteld?
Als je van die jongen houdt dan ga je voor die jongen toch?
Wil je je Pm open zetten?
Je bent een gevoelig type, en dat is die jongen dus ook.
Jullie horen bij elkaar zo lijkt het.
Vertel het die jongen en wees niet bang, volgens mij redden jullie twee het makkelijk, en uiteindelijk dat is bet.er!
Druk op dat envelopje onder de dag naast je naam rechtsboven bijzelf en lees en stel in. Of helemaal rechts bovin het scherm.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:29 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Ik zit vanaf zondag pas op dit forum dus ik heb geen idee hoe ik mij PM opendoe? Hoe moet het? dan doe ik het. Ik ben idd nu een gevoelig type. Vroeger was ik altijd van steen en toonde ik nooit mijn emoties, maar nu weet ik dat het beter is.
Je hebt Pm!quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:36 schreef truth_hurts het volgende:
Ik heb em geopened het-ero.
Vind het echt super lief van jullie dat jullie mij willen helpen. Ik zat eerst te twijfelen of ik het wel zo plaatsen uit angst dat er allemaal van die negatieve dingen gezegd zouden worden.
Ik weet dat het een moeilijke situatie is waarin ik zit, maar ik weet ook dat ik mijn eigen leven wil leiden. En ik ben ook zeker bereid om hiervoor te vechten.
Daar geloof ik ook in. Ga voor je eigen geluk, en ook dat van die jongenquote:Op donderdag 19 februari 2009 12:37 schreef het-ero het volgende:
Als je bereid bent om te vechten dan weet ik zeker dat het goed komt tussen jullie twee!
Zijn geluk is misschien wel zonder mij. Zijn ouders zijn tegen de relatie, dus het zou voor hem ook alleen maar gezeur met zich meebrengen. Daarnaast heb ik gezegd dat het geen optie is om in contact met hem te komen. Ik zou voor hem door het vuur gaan, maar hij is boos op mij!quote:Op donderdag 19 februari 2009 13:18 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Daar geloof ik ook in. Ga voor je eigen geluk, en ook dat van die jongen
het mooie van dit fora is dat je gewoon heel anoniem dingen kunt vertellen en er aangezien er zoveel vergelijkbare verhalen zijn niemand je zal herkennen, als ze al op dit fora zitten.quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:44 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Zijn geluk is misschien wel zonder mij. Zijn ouders zijn tegen de relatie, dus het zou voor hem ook alleen maar gezeur met zich meebrengen. Daarnaast heb ik gezegd dat het geen optie is om in contact met hem te komen. Ik zou voor hem door het vuur gaan, maar hij is boos op mij!
Je zit met je gevoel wat je voor die jongen hebt, zoals ik dat ook heb.quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:44 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Zijn geluk is misschien wel zonder mij. Zijn ouders zijn tegen de relatie, dus het zou voor hem ook alleen maar gezeur met zich meebrengen. Daarnaast heb ik gezegd dat het geen optie is om in contact met hem te komen. Ik zou voor hem door het vuur gaan, maar hij is boos op mij!
Ik heb zijn moeder een keer vluchtig gesproken, maar hij en zijn ma praten ontzettend veel met elkaar, dus die weet ook alles wat er gebeurd is.quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:50 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
het mooie van dit fora is dat je gewoon heel anoniem dingen kunt vertellen en er aangezien er zoveel vergelijkbare verhalen zijn niemand je zal herkennen, als ze al op dit fora zitten.
ik ben toch wel heel benieuwd wat jij hebt gedaan of niet gedaan dat jij denkt dat hij heel boos op je is en geen contact meer met je wil. je klinkt niet alsof je bent vreemd gegaan of hem opzettelijk hebt gekwetst.
kennen die ouders jouw goed of zijn ze bang: "oh oh, heb je zo'n enge moslim"
misschien is hij niet boos maar even heel erg teleurgesteld en misschien was dat wel wat je nodig had om in te zien dat je voor jezelf moest kiezen.
en mannen zijn niet zo haatdragend als vrouwen, niet zo koppig en behoorlijk vergevingsgezind
Met marionet bedoel ik; jou familie keurt die jongen af enz, reputatie van je vader word geschaadt, een vader die een voorbeeld functie heeft, zo'n iemand zou juist moeten toelaten dat jij met een man uit de westerse cultuur trouwt of daarmee samen bent!quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:11 schreef truth_hurts het volgende:
marionet achter gesloten deuren? wat bedoel je daarmee?
Als ik de situatie om zou draaien en in zijn schoenen zou staan had ik hetzelfde gedaan: contact verbroken
quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:16 schreef het-ero het volgende:
[..]
Met marionet bedoel ik; jou familie keurt die jongen af enz, reputatie van je vader word geschaadt, een vader die een voorbeeld functie heeft, zo'n iemand zou juist moeten toelaten dat jij met een man uit de westerse cultuur trouwt of daarmee samen bent!
En hierbovenzeg je dat zijn familie het afkeurt, zoals je al aangaf, leugens moet je onthouden, de waarheid is een stuk makkelijker om te onthouden.
Maar jij zegt dat je hetzelfde zou hebben gedaan als hem, alleen jullie zitten allebij in hetzelfde schuitje opeens.
Eerst zeg je dat jou familie het niet zou toelaten, dat hield je voor hem geheim en dat je zelf gelooft in vrijheid en liefde, nu komt daarbij dat zijn familie het ook niet goedkeurt dat hij met jou een relatie zou hebben.
Vreemd en het wordt steeds vreemder, ben je in de war?
Sorry,maar ik begrijp even niet wat je bedoelt, ik ga inhoudelijk in op wat je hier schrijft, meer niet.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:21 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Nu maak je mij echt boos weet je dat. Ik ben jouw ex niet en dat kan ik je 10000 keer zeggen!!!!
Ik ken jou niet en wil je op deze manier ook helemaal niet kennen!!!
De situatie waarin ik zit is onwijs complex. Zou je me ajb met rust kunnen laten want dit vind ik echt een beetje obsessief worden van jou!!
Dat is mijn vriend, die heeft een ex vriendin waar hij nog gek op is.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:25 schreef truth_hurts het volgende:
owja eerst prive mailen dat je een man bent een nu ben je opeens een vrouw. Laat het maar oke?
Ik wordt niet verbitterd of apatisch, want zoals je hebt kunnen lezen ben ik nu ontzettend bezig om mijn eigen leven te creeren. Om de dingen te doen en zeggen die ik wil doen en zeggen. dat is een ding wat ik van hem heb geleerd. en dat zal ik ook voltooien! Misschien was dit iid wel nodig om te beseffen hoe ik geleefd wordt door anderen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:28 schreef het-ero het volgende:
[..]
Dat is mijn vriend, die heeft een ex vriendin waar hij nog gek op is.
Ik heb niets met hem, maar ik ken hem goed, is een lieve jongen.
Ik laat het maar dan. Oke!
Ik provbeer je allen te begrijpen en zou niet willen dat je verzeild raakt in toestanden waar je verbitterd apatisch enz door raakt zoals anderen hierboven al vermeld hebben.
Nou blij dat te lezen.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:32 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Ik wordt niet verbitterd of apatisch, want zoals je hebt kunnen lezen ben ik nu ontzettend bezig om mijn eigen leven te creeren. Om de dingen te doen en zeggen die ik wil doen en zeggen. dat is een ding wat ik van hem heb geleerd. en dat zal ik ook voltooien! Misschien was dit iid wel nodig om te beseffen hoe ik geleefd wordt door anderen.
Uitgaan en afleiding is een goede optie, maar volgens mij geeft ze aan dat ze steeds met haar gedachten afdwaalt naar hem.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:45 schreef Nijns het volgende:
Je moet inzien dat jullie niet voor niets uit elkaar zijn: blijkbaar waren jullie niet voor elkaar gemaakt. En als dat wel zo is, zullen jullie elkaar vast nog wel tegenkomen in de toekomst. Vind rust in die gedachte en ga verder met je leven. Als je er midden in zit lijkt het het kutste wat er is en alsof je niet verder kunt zonder hem maar bedenk dat het over een paar weken/enkele maanden vast weer helemaal prima met je gaat.
Ga uit, zorg dat je onder de mensen komt en ontmoet nieuwe mensen. Blijf niet hangen in je verdriet, je gevoel alles fout te hebben gedaan en je zelfmedelijden maar steek je neus in de lucht en ga vooruit!
Je groeit steeds meer naar het licht toe, volhouden!quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:47 schreef truth_hurts het volgende:
Zijn familie zag onze relatie wel zitten in het begin. Ze vonden het gewoon goed dat hij met mij omging. Ze hebben hem overigens nooit iets verboden. Maar tijdens de tweede kans, kwam natuurlijk alles naar boven en dit weten zijn ouders ook allemaal. Hierdoor stonden ze er gewoon niet achter, omdat zijn ouders hem gelukkig willen zien. En ik heb hem idd verdriet gedaan en elke ouder vind dat erg! Das normaal.
Ik merk dat ik het heel vervelend vind dat je constant blijft zeggen dat ik in de war ben. Ik WAS idd heel erg in de war door constant mijzelf aan te passen en te doen wat andere wilde van mij. Maar nu zie ik het duidelijk. Ik heb recht op een eigen leven,
(God is btw hetzelfde als Allah) en hoe meer ik nadenk over mijn eigen leven hoe meer steun ik in Hem heb.
WTF ben jij voor een betweterige Jehova's getuige zegquote:Op donderdag 19 februari 2009 15:52 schreef het-ero het volgende:
[..]
Je groeit steeds meer naar het licht toe, volhouden!
De dagen lengen ook, komt goed met je!
Ik zeg wat ik denk, sorry maar dat zou jij ook moeten doen, ik denk dat je in de war bent, maar dat was je zoals je aangeeft. Dat jij mijn reactie niet leuk vind dat is wat anders, maar we leven in een land waar dat mag en kan. Jij schrijft een verhaal en vraagt om advies en tips enz, die krijg je dan ook.
Als jij in een cultuur zit die hem niet zal accepteren, wat doe je daar dan nog?quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:08 schreef truth_hurts het volgende:
Ik ben idd verschrikkelijk verliefd, maar ik weet ook heel goed dat ik het zelf allemaal heb verpest. Ik had niet het lef om voor hem te gaan of hem direct de waarheid te vertellen: over dat ik in een cultuur zit die hem niet zal accepteren
welnee, lees het nog eens door...quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:50 schreef het-ero het volgende:
[..]
Ze is verliefd en wil door het vuur gaan voor hem, uit liefde.
Veel makkelijker gezegd dan gedaan, maar dat dusquote:Op donderdag 19 februari 2009 15:58 schreef FUFR het volgende:
[..]
Als jij in een cultuur zit die hem niet zal accepteren, wat doe je daar dan nog?
Misschien eens ophouden met jezelf zo zielig te vinden en er iets aan doen, of is cutluur zo belangrijk voor je?
In dat geval, waarom lezen we dit dan, dan is het verloren moeite.
Nee ik ben NIET gelovig, maar kan me goed in die mensen verplaatsen, en denk met ze mee.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:56 schreef Nijns het volgende:
[..]
WTF ben jij voor een betweterige Jehova's getuige zeg'je groeit steeds meer naar het licht toe'
Aan je schrijf stijl te zien ben je dezelfde persoon als in de mailtjes, dus ik vind dit behoorlijk irriterend. Heb ik zo gezegd wat ik denk? want blijkbaar weet jij precies wat ik voel en denk.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:52 schreef het-ero het volgende:
[..]
Je groeit steeds meer naar het licht toe, volhouden!
De dagen lengen ook, komt goed met je!
Ik zeg wat ik denk, sorry maar dat zou jij ook moeten doen, ik denk dat je in de war bent, maar dat was je zoals je aangeeft. Dat jij mijn reactie niet leuk vind dat is wat anders, maar we leven in een land waar dat mag en kan. Jij schrijft een verhaal en vraagt om advies en tips enz, die krijg je dan ook.
Ik laat ook iedereen in zijn waarde, en iedereen mag geloven wat hij/zij wil maar om mensen nou te gaan aanmoedige met zulke tsjakka-achtige uitspraken..quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:00 schreef het-ero het volgende:
[..]
Nee ik ben NIET gelovig, maar kan me goed in die mensen verplaatsen, en denk met ze mee.
Ik vind het geloof een mooi iets, mensen zoals truth vinden daar steun in kennelijk, dat is een mooi iets voor die mensen.
Ik vind mijzelf niet zielig, zeker niet, ik neem ook alle verantwoordelijkheid op me.quote:Op donderdag 19 februari 2009 15:58 schreef FUFR het volgende:
[..]
Als jij in een cultuur zit die hem niet zal accepteren, wat doe je daar dan nog?
Misschien eens ophouden met jezelf zo zielig te vinden en er iets aan doen, of is cutluur zo belangrijk voor je?
In dat geval, waarom lezen we dit dan, dan is het verloren moeite.
Ik weet dat jij niet de ex bent van mijn vriend cq kennis, rustig aan aub.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:03 schreef truth_hurts het volgende:
[..]
Aan je schrijf stijl te zien ben je dezelfde persoon als in de mailtjes, dus ik vind dit behoorlijk irriterend. Heb ik zo gezegd wat ik denk? want blijkbaar weet jij precies wat ik voel en denk.
Ik kan heel goed voor mijzelf spreken en ik heb zeker geen zin in obsessieve mensen. nogmaals ik ben je ex niet!!!
Ik kan mij voorstellen dat jij deze persoon mist, maar hou mij er buiten wil je, want ik ben het dus niet. Je kent maar een gedeelte van mijn verhaal en vul dat zeker nie aan met je eigen ervaring.
Dat men mij advies en tips geeft vind ik super lief en daar heb ik zeker wat aan, maar iemand die constant zegt dat ik in de war ben, sorry hoor, dat vind ik geen advies of tip.
Het is niet mijn bedoeling om je af te kraken of je dit gevoel te geven, maar wees je bewust van wat je schrijft en waar je mee bezig bent! envoor de allerlaatste keer, IK BEN JOUW EX NIET
Mooi! Nu weer on-topic: ik heb niet alles gelezen in de voorgaande pagina's dus sorry als ik iets dubbel vraag.. Wat heb je bijvoorbeeld al gedaan? Jullie hebben geen contact meer toch? Hoelang hebben jullie uiteindelijk echt iets gehad? Hoe was die relatie en waarom is het precies uit?quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:32 schreef truth_hurts het volgende:
owja nu heb je het in opdracht van geschreven. hmmm je verhaal wordt steeds minder geloofwaardig, maar gaat geen discussie hierover.Ik zou het fijn vinden als je liever gewoon niet meer reageert.
Nee ik schreef die mails voor hem, en aardige reactie van je!quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:32 schreef truth_hurts het volgende:
owja nu heb je het in opdracht van geschreven. hmmm je verhaal wordt steeds minder geloofwaardig, maar gaat geen discussie hierover.Ik zou het fijn vinden als je liever gewoon niet meer reageert.
Harde klappen op me kontje, het liefst over de kniequote:Op donderdag 19 februari 2009 16:40 schreef Salvad0R het volgende:
het-ero heeft een reality Bitchslap nodig.
Nee we hebben geen contact meer met elkaar. Ik heb gewoon teveel verzwegen/gelogen tegen hem over mijn situatie. Maar helemaal in detail wil ik niet hierop in gaan,sorry.quote:Op donderdag 19 februari 2009 16:37 schreef Nijns het volgende:
[..]
Mooi! Nu weer on-topic: ik heb niet alles gelezen in de voorgaande pagina's dus sorry als ik iets dubbel vraag.. Wat heb je bijvoorbeeld al gedaan? Jullie hebben geen contact meer toch? Hoelang hebben jullie uiteindelijk echt iets gehad? Hoe was die relatie en waarom is het precies uit?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |