Jij gelooft toch niemandquote:Op vrijdag 20 februari 2009 08:42 schreef snowgoon het volgende:
[..]
- Naief modus
Jij hebt vast wel een onderzoek waar dat uit blijkt.
Naief modus -
Als het goed werken ze allebei voor in en uitchecken.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:44 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Werkt elk kastje wel voor zowel inchecken als uitchecken, of kun je alleen maar inchecken voorin, en uitchecken bij de overige apparaten?
Ik heb je al diverse malen duidelijk uitgelegd dat, qua privegegevens, de geboorte datum digitaal op de kaart staat. En dat de naam gedrukt op de kaart staat.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat komt omdat tls de regel security door obscurity aan houdt.![]()
Jij kun ons namelijk ook niet laten zien welke gegevens er wel precies op die kaart staan. (soms volgens jou allen onze geboorte datum maar soms ook nog onze naam)
Zoals ik al eerder stelde dat trouw artikel waarbij een wetenschapper die uitspraak doet, geeft mij een idee dat deze persoon er stukken meer vanaf weet dan jij of ik. En zeker ook een stuk meer dan het merendeel van het TLS personeel wat leuke marketingpraatjes blijft verkopen.
Ook weet deze wetenschapper meet dan TNO. TNO die in opdracht van onze bestuurders en TLS een onderzoek moet instellen naar de kraakbaargheid van deze kaart. Omdat er eerst alleen de anonieme kaart gekraakt is. Dan komt men met een conclusie dat het nog wel jaren zal duren en vervolgens een paar maanden erna is ook de niet anonieme kaart gekraakt. Jij durft dit niet voorliegen te noemen.
Je gaat weer zeuren over een klein deel van het groter geheel. De invoering van de OV chipkaart bestaat uit heel wat meer dan het tarief.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:17 schreef macca728 het volgende:
[..]
Zeer uitgebreid ?
Tarieven zijn nauwelijks bekend, ze geven alleen standaard antwoorden en dat vind jij uitgebreid ?
Zelfs hun sites zijn niet up to date en bieden verkeerde c.q. verwarrende informatie
De trein krijgt geen incheck apparatuur aan boord. Of heb jij daar een artikel ofzo over?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:16 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja, in de tram en trein kan dit ook![]()
Ja vuile broeken door de inkt. De klanten dachten ook dat het duurder werd. Software problemen geen idee. Lange rijen voor de loketten misschien wel.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:19 schreef macca728 het volgende:
[..]
Maar geen problemen voor de reizigers toch ? Geen extra kosten voor de reiziger ?
Poortjes waren er niet, stempelen deed de chauffeur. Softwareproblemen lees ik ook niets over.
Stonden er toen lange rijen voor de loketten ?
Omdat jij hebt laten zien dat je wel eens liegt om gelijk te krijgen en wel vaker dingen roept die later niet waar blijken te zijn.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:20 schreef macca728 het volgende:
[..]
Jij gelooft toch niemand
Waarom reageer je op iemand, die je nooit gelooft trouwens ? Niet alleen bij mij .
Dat de reguliere reiziger het tarief vooraf zag, is een uiterst subjectieve en eenzijdige benadering.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 17:22 schreef macca728 het volgende:
Sommige chauffeurs hebben geen idee hoeveel zones er moeten worden afgestempeld. Roodvoets: ‘Het aantal zones veroorzaakt inderdaad problemen bij de afstempeling van de strippenkaart. Iedere buschauffeur behoort te weten hoe zijn gebied is ingedeeld in zones. De reguliere reiziger weet dat natuurlijk ook en vraagt gewoon om een aantal zones. Maar van toevallige toeristen kan je dat moeilijker verwachten.’ Die onbekendheid kan ook gemakkelijk leiden tot grijs en zwart rijden, een veel voorkomend probleem
Dit is een probleem voor de reiziger ?
De reguliere reiziger kon blijkbaar het tarief vooraf zien op de halte, iets wat nu niet kan.
Je kan na 1 minuut op zeker weer uitchecken.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:48 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Je loopt dan tegen een paar dingen aan. Ten eerste kan je niet binnen 1 a 2 minuten uitchecken. De melding "U bent reeds ingechecked!" verschijnt dan.
Daarnaast kan de conducteur zien waar en hoe laat je bent ingechecked. Plus dat de consoles, net als met de stempelautomaten, uitgeschakeld worden bij het naderen van controle.
Het is dus niet alleen maar geld verdienen.quote:Ouderwets sparen met ov-chipkaart
ROTTERDAM - Cadeaupunten sparen met de ov-chipkaart slaat aan, zegt vervoersmaatschappij RET. Achtduizend reizigers die veel kilometers maken in het openbaar vervoer, sparen sinds afgelopen najaar punten die tegen cadeaus kunnen worden ingewisseld.
2100 cadeaus, variërend van vvv- tot bioscoopbonnen, zijn inmiddels besteld bij de RET. Het sparen voor cadeaus is één van de mogelijkheden die de RET onderzoekt om de populariteit van de persoonlijke ov-chipkaart te vergroten.
Anonieme chipkaarten zijn uitgesloten voor de actie. Tijdens de marathon van 5 april komt er ook een actie. De speciale ov-chipkaart kan vooraf al op internet worden besteld en voor die dag wordt samengewerkt met winkeliers.
,,Denk bijvoorbeeld aan een gratis kop koffie bij een van de samenwerkende partijen,'' zegt een woordvoerder van de RET. En zo zijn er meer plannen. Een onuitgewerkt idee voor de verre toekomst is zelfs een ov-chipkaart die dienst doet als creditcard.
Het idee achter het spaarsysteem dat in april afloopt, is eenvoudig. Wie honderd kilometer reist, spaart automatisch 1 euro. Maximaal kan een reiziger 10 euro, ofwel 1000 kilometer bij elkaar reizen. Zo'n 1800 reizigers hebben dat maximum al bereikt. ,,We zijn heel blij met deze getallen. Marketingsdeskundigen vertellen ons dat het getallen zijn waar we ons allesbehalve voor hoeven te schamen,'' aldus de woordvoerder.
De RET kan nog niet zeggen of het spaarsysteem na april vervalt.
Dus door je privegegevens af te staan kan je een kop koffie krijgen? Nou Snowgoon, dan moet jij ondertussen toch al redelijk de contouren van een koffieboon krijgen.quote:Op zondag 22 februari 2009 00:22 schreef snowgoon het volgende:
http://www.ad.nl/rotterda(...)met_ovchipkaart.html
[..]
Werkelijk, jouw stomheid blijft verbazen, het begint nu echt zielig te worden.quote:Het is dus niet alleen maar geld verdienen.
quote:Ik wil geen VVV-bonnen of bioscoopbonnen, ik wil gewoon goedkoper per km. reizen in schone metro's, maar dit zit er waarschijnlijk weer niet in. Ook wel weer "eerlijk" dat de anonieme chipkaarten zijn uitgesloten."prima idee"om er ook gelijk een creditcard van te maken, kan deze ook gelijk gekraakt worden.
ben je nou echt zo naief??quote:Op zondag 22 februari 2009 00:22 schreef snowgoon het volgende:
http://www.ad.nl/rotterda(...)met_ovchipkaart.html
[..]
Het is dus niet alleen maar geld verdienen.
Tuurlijk joh. Kijk alleen naar die ene reactie erop om de boel af te zeiken. Negeer ook vooral dat er al 1.000den kado's zijn besteld.quote:Op zondag 22 februari 2009 01:33 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Dus door je privegegevens af te staan kan je een kop koffie krijgen? Nou Snowgoon, dan moet jij ondertussen toch al redelijk de contouren van een koffieboon krijgen.
[..]
Werkelijk, jouw stomheid blijft verbazen, het begint nu echt zielig te worden.
Maar laten we ook even de reacties van het AD bekijken:
[..]
Werken die medicijnen nu wel een beetje?quote:Op zondag 22 februari 2009 11:18 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Kijk alleen naar die ene reactie erop om de boel af te zeiken. Negeer ook vooral dat er al 1.000den kado's zijn besteld.
En jouw kritiek dat het zielig begin te worden... Ik denk dat dat toch vooral op jezelf moet slaan. Ik wacht nog steeds op bewijs van jou waaruit blijkt dat adres gegevens op de kaart staan en dat die makkelijk aangepast kunnen worden.
Wel veel kritiek uiten op de kaart, maar blijkbaar zijn het vooral loze woorden aangezien je je kritiek niet kunt en ook niet wil onderbouwen.
Owja, die onderbouwing wil je niet geven omdat ik het toch niet zou geloven. Lijkt me een goed voorbeeld van zielig en kinderachtig gedrag.
Om maar met je eigen woorden te spreken: Werkelijk, jouw stomheid blijft verbazen, het begint nu echt zielig te worden.quote:Op zondag 22 februari 2009 11:52 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Werken die medicijnen nu wel een beetje?
Als jij werkelijk dat artikel van jou gelooft, dan is het simpel: dan ben je te dom. Jammer, niets aan te doen. Wees gelukkig, lang leven, etcquote:Op zondag 22 februari 2009 11:57 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Om maar met je eigen woorden te spreken: Werkelijk, jouw stomheid blijft verbazen, het begint nu echt zielig te worden.
Ik zou niet weten waarom ik het niet mag geloven.quote:Op zondag 22 februari 2009 12:04 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Als jij werkelijk dat artikel van jou gelooft, dan is het simpel: dan ben je te dom. Jammer, niets aan te doen. Wees gelukkig, lang leven, etc
Waarschijnlijk heb je iets van een dagkaart gekocht. Kon je de hele dag reizen met die pas.quote:Op woensdag 25 februari 2009 12:42 schreef viagraap het volgende:
Ik moest vorige week even naar Rotterdam vanaf Schiedam Centrum met de metro. Wilde een wegwerp-kaartje kopen. De automaat die het deed, kon geen pinpas lezen. Dus naar het loket gegaan. ¤4,90 voor een retourtje. Ik had haast maar achteraf vind ik het raar. Er werd niet eens gevraagd waar ik heen wilde. Ik moest maar 3 stations verder zijn, maar had dus ook als ik dat wilde naar het eindpunt en terug kunnen gaan?
quote:RET 2 metro reizen
- Kosten: ¤ 4,90.
- Voordeel: twee keer één uur lang onbeperkt reizen (inchecken, uitchecken en overstappen) in de metro.
- Is het eerste uur van dit reisproduct verbruikt, dan gaat het tweede uur automatisch in bij de eerstvolgende check-in.
- De laatste check-in van 1 reis kan nog binnen 1 uur na de eerste check-in. U hebt daarna nog maximaal 15 minuten tijd om uit te checken.
- Tussen de twee reizen (uren) door kunt u niet op saldo reizen.
- Te laden op alle OV-chipkaarten (persoonlijk, anoniem en wegwerp).
- Te gebruiken bij de RET metro en de RandstadRail Erasmuslijn.
- De twee reizen hoeven niet op dezelfde dag plaats te vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |