Dankjequote:
Ook dankje, maar dat heb ik hier nietquote:Andere tip voor je: Franz Ferdinand op BBC3.
Neuh, kan ik maar beter niet doenquote:Op zondag 28 juni 2009 00:07 schreef Toad het volgende:
Ik hoop niet voor je dat je alle opmerkingen die mensen bij de enquete schrijven moet verwerken in je scriptie...
Ha ik zag je mailtje net in mijn inboxquote:
ha nu weet ik je naam! Was een lijst van 650 mensenquote:Op zondag 28 juni 2009 20:52 schreef Duim het volgende:
[..]
Ha ik zag je mailtje net in mijn inboxMaar heb ik niet al eens eerder een enquete ingevuld? Of is dit een nieuwe?
Haha die boze reacties lijken het me wel waard. Maar hoezo weet je nu mijn naam?quote:Op zondag 28 juni 2009 22:24 schreef lienelien het volgende:
[..]
ha nu weet ik je naam! Was een lijst van 650 mensentot nu toe slecht één boze reactie gehad
maar ik heb verder nooit een enquête gestuurd hoor!
Nee het was juist een grapjequote:Op zondag 28 juni 2009 23:34 schreef Duim het volgende:
[..]
Haha die boze reacties lijken het me wel waard. Maar hoezo weet je nu mijn naam?
Hoi heb hem ook ingevuldquote:Op zondag 28 juni 2009 23:46 schreef lienelien het volgende:
[..]
Nee het was juist een grapjeAndersom juist wel, weg anonimiteit
![]()
![]()
Ja nouja ik vind het zelf ook irritant hoor, al die ladingen mailtjes over of iemand een boek of samenvatting nog heeft of wat dan ook, maar een scriptie enquête wil ik altijd wel even invullen..
Enquetes vul ik ook altijd in. Maar ik sta sowieso ingeschreven bij zo'n 10 onderzoekbureaus dus ik vind het zelfs leukquote:Op zondag 28 juni 2009 23:46 schreef lienelien het volgende:
[..]
Nee het was juist een grapjeAndersom juist wel, weg anonimiteit
![]()
![]()
Ja nouja ik vind het zelf ook irritant hoor, al die ladingen mailtjes over of iemand een boek of samenvatting nog heeft of wat dan ook, maar een scriptie enquête wil ik altijd wel even invullen..
mijn klas bleef tot aan de minor/stage samenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:10 schreef Duim het volgende:
Ben trouwens wel benieuwd of je in het 3e jaar gewoon in dezelfde klas zit als de 2e? Of gooien ze het om en blijf je alleen met je projectgroep bij elkaar (Toad en lien)?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |