Dit is ook een prima speler voor FC Twente. Ik neem aan dat Vitesse geen geld heeft om hem te betalen. Als hij zo door blijft spelen is er straks belangstelling genoeg en zal hij echt niet bij Vitesse blijven.quote:Op zondag 22 februari 2009 13:30 schreef Yozzz het volgende:
Jammer dat FC Twente steeds genoemd wordt voor elke speler van Vitesse.
Zo´n optie staat er vrijwel altijd in. Als Stevanovic zo blijft voetballen zijn er straks clubs geinteresseerd die hem heel wat meer salaris kunnen bieden dan Vitesse dat kan.quote:Op zondag 22 februari 2009 14:36 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Nee, daarom hebben ze ook die optie in het contract gezet..
quote:Op zondag 22 februari 2009 15:01 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Maar dan pakken wij even wat miljoenen mee.
Mee eens. Maar dat is toch voor vrijwel iedere speler? Als je VItesse als eindstation ziet neem je jezelf niet serieus. Als de optie gelicht wordt is hij of volgend jaar in de winterstop weg of volgend jaar in de zomer (gezien zijn kwaliteiten op dit moment). Dat is vast niet voor 5 ton, ook niet voor 8 miljoen. Maar wel voor een - voor vitesse begrippen - aardig bedrag. Daarbij, tot die tijd kan die belangrijk zijn en kunnen we later bij CL wedstrijden onszelf weer aftrekken als de commentator zegt: "Voormalig Vitesse-speler ... "quote:Op zondag 22 februari 2009 16:03 schreef Halcon het volgende:
Het levert wel wat op inderdaad, maar vast geen 4 miljoen.... Wellicht is hij ook wel zo slim geweest om een gelimiteerde transfersom op te laten nemen. Dit soort spelers zien Vitesse als tussenstation om zich weer in de kijker te spelen en zeker niet als eindstation.
Voor veel spelers wel, voor elke speler weet ik niet. Er zullen best jongens bij Vitesse rondlopen die als ze even goed nadenken inzien dat Vitesse hun plafond is, al is zelfkennis meestal niet bijster goed ontwikkeld bij voetballers.quote:Op zondag 22 februari 2009 16:06 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Mee eens. Maar dat is toch voor vrijwel iedere speler? Als je VItesse als eindstation ziet neem je jezelf niet serieus. Als de optie gelicht wordt is hij of volgend jaar in de winterstop weg of volgend jaar in de zomer (gezien zijn kwaliteiten op dit moment). Dat is vast niet voor 5 ton, ook niet voor 8 miljoen. Maar wel voor een - voor vitesse begrippen - aardig bedrag. Daarbij, tot die tijd kan die belangrijk zijn en kunnen we later bij CL wedstrijden onszelf weer aftrekken als de commentator zegt: "Voormalig Vitesse-speler ... "
Optie voor nog 2 jaar, waar maak je je druk om. Ze hebben laatst al aangegeven een langer contract te willen aanbieden en hij vindt het ook tof bij ons.quote:Op zondag 1 maart 2009 20:54 schreef DeVinger het volgende:
Echt een speler die in korte tijd heeft bewezen niet bij Vitesse thuis te horen, al was het vandaag idd het enige wat hij liet zien. Gauw verlengen godverdomme, hoor er weinig tot niets over ook?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |