Denk eerder dat ze klapten voor die kerel die al 60 jaar supporter is.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Eerst de bus tegenhouden en 2 tellen later klappen voor de spelers? WTF
Ik denk niet dat hij er op zit te wachtenquote:Op zondag 8 februari 2009 19:14 schreef Silenus het volgende:
Zo, het moment of glory van H.V. net bij Studio Sport
Sarcasme..quote:Op zondag 8 februari 2009 19:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Eerst de bus tegenhouden en 2 tellen later klappen voor de spelers? WTF
Ooit gehoord van sarcasme? Ik zei voor de wedstrijd al dat Vertonghen en Vermaelen niet Ajax waardig zijn. Maar nee ... ze moesten in de perfecte opstelling staan!quote:Op zondag 8 februari 2009 19:13 schreef Chadi het volgende:
[..]
Die twee belgen speelden bagger hoor.
Wat nou falen?! Gewoon te weinig kwaliteit! Maar ja ... die clown ...quote:Op zondag 8 februari 2009 19:13 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Luister even naar je held: "een collectief falen"
Zoveel stonden er niet met capuchon nu hoor.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:15 schreef marcb1974 het volgende:
Wat een laffe zooi die supporters met capuchonLaat je gewoon zien dan als je het er niet mee eens bent.
Ik snap werkelijk niet waarom ze jou nog niet als trainer gehaald hebben.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:16 schreef Barca het volgende:
[..]
Ooit gehoord van sarcasme? Ik zei voor de wedstrijd al dat Vertonghen en Vermaelen niet Ajax waardig zijn. Maar nee ... ze moesten in de perfecte opstelling staan!
Iedereen even op z'n plaats zetten en zorgen dat de bus er langs kon!quote:Op zondag 8 februari 2009 19:16 schreef kevin6188 het volgende:
Wat deed Theo?
Gast neem je jezelf nou serieus?quote:Op zondag 8 februari 2009 19:16 schreef Barca het volgende:
[..]
Ooit gehoord van sarcasme? Ik zei voor de wedstrijd al dat Vertonghen en Vermaelen niet Ajax waardig zijn. Maar nee ... ze moesten in de perfecte opstelling staan!
Ja dat vind ik ook wel. Heb ik ook al eerder geroepen van de week. Zo maak je het alleen maar erger voor je eigen spelers.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:15 schreef marcb1974 het volgende:
Wat een laffe zooi die supporters met capuchonLaat je gewoon zien dan als je het er niet mee eens bent.
Nee ze klapte toen de bus langs reed.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:15 schreef peaceman het volgende:
[..]
Denk eerder dat ze klapten voor die kerel die al 60 jaar supporter is.
Nee he ?quote:Op zondag 8 februari 2009 19:16 schreef Jasza het volgende:
[..]
Zoveel stonden er niet met capuchon nu hoor.
Ga de familie van bestuursleden bedreigen ofzo.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:17 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Daar zeg het niet echt naar uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |