abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 april 2002 @ 10:12:58 #101
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3849124
Schop!
Als je niet lacht, ben je dood.
  dinsdag 16 april 2002 @ 12:30:48 #102
3744 Kleintje
op en top!
pi_3850520
Dutchie... gefeliciteerd met je ondertrouw. En je aanstaande (v)echtgenoot natuurlijk ook!
  Jubileum moderator dinsdag 16 april 2002 @ 21:40:41 #103
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_3857199
Gefeliciteerd Dutchie !

Ik mag binnenkort met mijn vriendinnetje op stap om een trouwcreatie te kopen. Als goede getuige moet ik dat natuurlijk allemaal in de gaten houden.
Jaren geleden zijn we voor mijn jurk wezen shoppen en nu gaan we haar eens even in wat japonnetjes hijsen.

Mary Borsato here we come!! *zwoei*

En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_3862716
EW is zaterdag jarig en dan hebben we alle getuigen langs (voor het eerst), ben wel benieuwd. Verder staan onze voorbereidingen nu ff op een wat lager pitje nu ons huisje benee kwa inrichting de voltooing nadert. Na onze mei-vakantie zal er wel weer flink meer tijd ingestoken moeten gaan worden.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammŕ, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  donderdag 18 april 2002 @ 20:08:22 #105
22065 Zooi
Onwijs trotse papa
pi_3880853
Zooi blijft meelezen met een big smile.
[url=http://thomas.vanderhulst.nl]Thomas[/url]
  vrijdag 19 april 2002 @ 12:11:55 #106
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3887414
quote:
Op woensdag 17 april 2002 12:50 schreef DIGGER het volgende:
EW is zaterdag jarig en dan hebben we alle getuigen langs (voor het eerst), ben wel benieuwd.
Hoeveel heb je er dan in godsnaam?

Kan volg. week eindelijk mijn jurk gaan passen, jee wat heeft dat lang geduurd zeg! Ik ben alweer bijna vergeten hoe die eruit zag. (NOT!)

Wat ik nog wel eens wil weten; hebben jullie ook van die moeders die natuurlijk iets speciaals willen voor de bruiloft, maar daar zulke hoge eisen aan stellen dat ze vervolgens niets kunnen vinden?
Beide moeders zijn samen op stap geweest in Arnhem, Zutphen en Apeldoorn (in 1 dag!!) en zijn met lege handen thuis gekomen. Schoonmoeder toch maar weer naar Zwolle en weer niets. Vanmiddag neem ik haar hier mee het centrum in (HET metropool van het Oosten) en ik ga net zo lang zeuren tot ze iets neemt. Hetzelfde doe ik morgen met mijn eigen moeder.
Zegt mijn schoonmoeder gister aan de telefoon: Kan ook niet iets met alleen maar korte mouwen nemen, want je weet nooit wat het weer doet. Toen riep verontwaardigd: Mens, ik loop er die dag halfnaakt bij, je hoort mij toch ook niet klagen?
Wat een teuten zeg!

Iemand dezelfde ervaring?

[Dit bericht is gewijzigd door dutchie op 19-04-2002 12:20]

Als je niet lacht, ben je dood.
pi_3888246
quote:
Op vrijdag 19 april 2002 12:11 schreef dutchie het volgende:

Hoeveel heb je er dan in godsnaam?


4. Ik 2 en EW 2.

EW d'r beste vriendin en zus, ik m'n beste vriend en een hele speciale vriendin die e.e.a. met onze relatie te maken heeft.

quote:
Kan volg. week eindelijk mijn jurk gaan passen, jee wat heeft dat lang geduurd zeg! Ik ben alweer bijna vergeten hoe die eruit zag. (NOT!)

Wat ik nog wel eens wil weten; hebben jullie ook van die moeders die natuurlijk iets speciaals willen voor de bruiloft, maar daar zulke hoge eisen aan stellen dat ze vervolgens niets kunnen vinden?

Iemand dezelfde ervaring?


Ehhhhhhhhhh nog niet.

Maar er komt wel e.e.a. aan Italiaanse tradities bij ons huwelijk en de boel eromheen kijken, dus de genodigden zullen ongetwijfeld vele uren, dagen ms wel meer besteden aan het bijmekaar shoppen van alles wat ze die dag nodig menen te hebben...

O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammŕ, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_3897979
Bij ons staat alles even op een laag pitje.
Maar goed, we gaan wel weer verder.
Even genieten van de rust en daarna moeten we weer een hoop gaan regelen!

Hoe gaat het bij de rest???

  zaterdag 20 april 2002 @ 12:58:21 #109
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3898678
En wat denk je?
Eerste winkel gister met mijn schoonmoeder en het was gelijk raak! Nu vanmiddag mijn moeder nog. Ik zie er nu al tegenop... dat is zo'n twijfelkont. Het type: 30 winkels in en uit incl. passen en dan vlak voor sluitingstijd bij de 1e winkel weer terugkomen. Pfffff.... Ik hou zelf helemaal niet zo van uitgebreid winkelen, maar goed, je moet er wat voor over hebben zeggen ze.

Zeg Digger en Kleintje, zijn wij de enigen nog die dit topic nog checken? Lijkt wel dood te vallen hier. Vind ik jammer.

Als je niet lacht, ben je dood.
  zaterdag 20 april 2002 @ 19:17:56 #110
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_3901908
Vandaag viel de trouwkaart van Dutchie in de bus...
Hij is prachtig meis
doei
  zaterdag 20 april 2002 @ 19:35:38 #111
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_3902074
quote:
Op zaterdag 20 april 2002 12:58 schreef dutchie het volgende:

Zeg Digger en Kleintje, zijn wij de enigen nog die dit topic nog checken? Lijkt wel dood te vallen hier. Vind ik jammer.


Nee hoor
Ik lees elke dag mee, maar onze voorbereidingen op dit moment vereisen geen dagelijkse update

De trouwlocatie zelf was al geregeld. Het restaurant was ook vrij snel geregeld. We moeten nog over het 'diner' nadenken. (het voorstel dat nu op papier staat vind ik iets te 'sjiek' voor ons.. )Wel grappig om door een restaurant te lopen wat nu nog een grote bouwput is. (het is nog niet af en wordt 1 mei geopend). De menukaart was dus ook nog niet af. Maar de grote lijnen (de belangrijkste) staan vast.
De fotograaf is geregeld. Foto's tijdens plechtigheid en bruidstaart en een paar eromheen. We zijn allebei niet van die 'reportage-mensen' En dan al helemaal niet dat je een boek hebt met foto's van 'bruidspaar-bij-het-bruggetje, bruidspaar-bij-de-boom, bruidspaar-bij-een-hekje'.

KAARTEN! Daar zijn we dus hard over aan 't nadenken. Waarom zijn die drukkerijen alleen maar tijdens kantoortijden geopend Binnenkort maar 'n keertje een half uurtje eerder van 't werk ofzo om langs te gaan.
We hebben wel vaag een idee, maar weten nog niet of dit ook uitvoerbaar is.
Teksten heb ik wel al m'n gedachten over laten gaan.. Ik kom op drie verschillende teksten! Hoe hebben jullie dat gedaan?
Wij willen dus kaarten voor mensen die plechtigheid en eten e.d. (oftewel de hele dag), kaarten met "wij zijn getrouwd" voor de meesten en kaarten voor mensen die uitgenodigd worden voor plechtigheid en de koffie met bruidstaart erna (directie van 't werk, paar goede vrienden die we niet de hele dag erbij willen hebben en nog wat mensen die 'tussen wal en schip vallen'.
Moeilijk, moeilijk, dilemma, dilemma...
(wie wanneer en welke kaart...)

Verder was ik afgelopen woensdag in Parijs (lekker zo'n dagje tussendoor ) en ben ik in de grote warenhuizen wezen shoppen. Daar ook gekeken naar mogelijk trouwjurk-materiaal...
Wel een paar leuke dingen gezien (vooral een jurk van John Gailliano... ben maar snel doorgelopen.. )
Maar daar moet ik toch nog wel een keer uitgebreid voor shoppen.

Nog genoeg te regelen dus (bruidstaart niet vergeten!!)
Maar gelukkig zijn de belangrijkste dingen geregeld. (in elk geval staan ze vast voor de datum en moeten bij sommige dingen nog de details ingevuld worden)

Nieuwe updates volgen geheid.

O ja, kleding van moeders, schoonmoeders etc. Daar ga ik me niet mee bemoeien. Ze mogen lekker zelf gaan winkelen daarvoor. Ze hebben daar zelf veel meer tijd voor dan ik, ze hebben een heel andere smaak dan ik..

En dan duik ik nu weer even in de reisgids over IJsland. Want daar gaat onze vervroegde huwelijksreis heen. (in juli al) Als we daarvan terugkomen zullen we 'ns na gaan denken waarheen en of we op huwelijksreis gaan.

I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 22 april 2002 @ 13:03:08 #112
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3918744
quote:
Op zaterdag 20 april 2002 19:17 schreef Bolletje... het volgende:
Vandaag viel de trouwkaart van Dutchie in de bus...
Hij is prachtig meis
*bloos*
Vind je? Heb het helemaal zelf in elkaar geflanst. Die tekening van die 2 figuurtjes achter onze namen is gemaakt door een vriendin.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_3919935
quote:
Op zaterdag 20 april 2002 12:58 schreef dutchie het volgende:

Zeg Digger en Kleintje, zijn wij de enigen nog die dit topic nog checken? Lijkt wel dood te vallen hier. Vind ik jammer.


Ik kijk wel, maar heb niets te vertellen. Wij doen er namelijk nog helegaar niks aan

De getuigen zijn gevraagd, maar dat is zo'n beetje alles. Ik ben me aan het orienteren op trouwjurken (niks voor mij) en de trouwplanner ligt gereed. We weten nog niet zo wat we willen.

  maandag 22 april 2002 @ 15:50:07 #114
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_3921470
quote:
Op maandag 22 april 2002 13:03 schreef dutchie het volgende:

[..]

*bloos*
Vind je? Heb het helemaal zelf in elkaar geflanst. Die tekening van die 2 figuurtjes achter onze namen is gemaakt door een vriendin.


T is teminste es niet zo'n tut kaart met gouden lintjes en glittertjes enzo ,
daar hou ik niet van,
hij is heel mooi omdat ie zo simpel is.
De kaart van Gellarboy en Snitch vond ik ook super
doei
  dinsdag 23 april 2002 @ 08:41:08 #115
5096 defender
The CUB is back!Time to spam
pi_3930418
Ik heb toendertijd zakdoeken met een knoop erin verstuurd die bedrukt waren met de trouwtekst. Voor de mensen die heel de dag mee mochten had ik er een extra stukkie tekst op laten zetten.

Watvoor kaarten ik nu neem heb ik nog geen idee over. Ik ben me nog steeds aan t orienteren, heb nog niks vastgezet behalve de trouwdatum.
In Juni ondertrouwen en dan gelijk een nachtje naar het Efteling hotel in de Fifties room. Hier zijn we al eerder een nacht geweest en vonden we top.

Mijn oude trouwjurk heb ik helaas nog niet verkocht. Tot die tijd koop ik nog geen trouwjurk, vind het gewoon een bizar idee om 2 trouwjurken in huis te hebben.
Overigens zal het wel een tweedehands jurk worden, ik hou niet echt van de standaard jurken en denk dat het nog een hele opgave wordt om een mooie jurk te vinden.

Iemand nog een mooie zwarte jurk kopen ?

You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.
  dinsdag 23 april 2002 @ 12:41:55 #116
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3932714
quote:
Op dinsdag 23 april 2002 08:41 schreef defender het volgende:
Ik heb toendertijd zakdoeken met een knoop erin verstuurd die bedrukt waren met de trouwtekst. Voor de mensen die heel de dag mee mochten had ik er een extra stukkie tekst op laten zetten.
Heb ik ook gezien! Vond ik ook erg origineel. Maar we hebben er toch voor gekozen om ze zelf te maken. En volgens Bol is ie dus aardig gelukt.
Als je niet lacht, ben je dood.
  dinsdag 23 april 2002 @ 12:42:45 #117
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3932731
quote:
Op maandag 22 april 2002 14:16 schreef Tinkerbell het volgende:

[..]

Ik kijk wel, maar heb niets te vertellen. Wij doen er namelijk nog helegaar niks aan


Oke!
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_3932851
Ik had zaterdag op EW d'r verjaardag voor het eerst alle getuigen tegelijk langs. Sommigen kenden elkaar al, anderen nog niet, maar het klikte wel erg goed geloof ik, was iig fijn om te zien. Verder staan de voorbereidingen hier ook ff op een errug laag pitje.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammŕ, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  dinsdag 23 april 2002 @ 13:23:13 #119
23233 Hihat
Hoo! Gehoed.
pi_3933363
Hihat heeft afgelopen zaterdag een trouwpak gekocht.
Twee winkels binnen geweest en toen maar weer snel terug naar de eerste.

Afgelopen woensdag naar de trouwlocatie geweest om de hele dag door te spreken. Ziet er veelbelovend uit.

Donderdag gaan we kaarten uitzoeken.

Daarna alleen de ringen nog en dan hebben we alles wel zo'n beetje geregeld, denk ik.

Een pauw is een kip die in bloei staat
  dinsdag 23 april 2002 @ 17:12:16 #120
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_3936854
- zit ik potdomme weer niet op te letten .-
Als je niet lacht, ben je dood.
  FOK!fossiel woensdag 24 april 2002 @ 22:25:29 #121
2628 Karin
pi_3953628
Wij zijn uitgenodigd op een chinese bruiloft. De dochter van een collega van Peet gaat trouwen en omdat Peet zijn baas is is het belangrijk voor hem dat wij komen. De week daarna is het grote feest is in Hongkong, 2 weken lang. Wat ik heel grappig vind is dat we de uitnodiging kregen uit de naam van de vader "mr & mrs. ....... request the honour of your presence at the wedding banquet of their daughter ......".
We gaan dus "echt" chinees eten, ben heel benieuwd.

Ik heb dus nog nooit een chinese bruiloft meegemaakt en nu zit ik toch wel met een paar dingetjes, wat trek ik aan (natuurlijk, maar dat heb ik met elke bruiloft), wat zijn de gewoontes op een chinese bruiloft en wat voor kado zal ik meenemen.
Iemand ervaring?

  donderdag 25 april 2002 @ 09:09:18 #122
23233 Hihat
Hoo! Gehoed.
pi_3956901
Ik heb geen ervaring met een Chinese bruiloft, maar wel met een bruiloft in een andere cultuur.
Ik zou me echt even van tevoren verdiepen in de gebruiken en tradities, want voordat je het weet doe je iets goed fout (oftewel iets onbeleefds wat bij ons juist beleefd is).
Wij werden bijvoorbeeld geinstrueerd dat mannen elkaar ook moesten kussen bij het feliciteren, dat wanneer er iets te drinken aangeboden wordt het heel onbeleefd is om te weigeren ook al is het je zoveelste glas niet te zuipen drankje. En zo waren er nog wel een aantal dingen.

Vraag gewoon aan degenen die je uitgenodigd hebben hoe alles in zijn werk gaat. Wat je wel en niet moet doen.
Maar bereid je in ieder geval maar voor op een soort cultuurshock. Was in ons geval in ieder geval wel zo (alhoewel dat overigens een positieve ervaring was)

Een pauw is een kip die in bloei staat
  donderdag 25 april 2002 @ 15:39:50 #123
11798 Rtificial
[ahr-tuh-fish-uhl]
pi_3961505
quote:
Op zaterdag 20 april 2002 19:35 schreef E.T. het volgende:

[..]
De trouwlocatie zelf was al geregeld. Het restaurant was ook vrij snel geregeld. We moeten nog over het 'diner' nadenken. (het voorstel dat nu op papier staat vind ik iets te 'sjiek' voor ons.. )Wel grappig om door een restaurant te lopen wat nu nog een grote bouwput is. (het is nog niet af en wordt 1 mei geopend). De menukaart was dus ook nog niet af. Maar de grote lijnen (de belangrijkste) staan vast.


Dat wordt dus in het Zalmhuis? Ik ben benieuwd hoe dat wordt Het ziet er leuk uit in ieder geval...

Veel plezier!

  donderdag 25 april 2002 @ 17:53:14 #124
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_3963687
quote:
Op donderdag 25 april 2002 15:39 schreef Rtificial het volgende:

[..]

Dat wordt dus in het Zalmhuis? Ik ben benieuwd hoe dat wordt Het ziet er leuk uit in ieder geval...

Veel plezier!


Jij mag nooit meer raden
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  donderdag 25 april 2002 @ 22:26:07 #125
11798 Rtificial
[ahr-tuh-fish-uhl]
pi_3966941
Oeps... heb ik het nou verraden? Welke datum trouw je eigenlijk? Kom ik nog even meeborrelen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')