Bratwurst.quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:52 schreef conleche het volgende:
![]()
De term die ik zoek is in het Duits...
Ik heb getwijfeld, om het goed te rekenen. Maar niet dus. (Onder de naam die ik bedoel stond het veel meer bekend en er zijn nog 10 andere benamingen voor)quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:52 schreef BenjaminFranklin het volgende:
[..]
Wat maakt dat uit voor de correctheid van het antwoord? Is toch hetzelfde? Ik weet die andere naam niet..
Oeh, dat kan wel kloppen, maar ik had 2 punten in een topic, en ik sta nu nog op 1 punt, wat wel moet betekenen dat het niet is bijgewerkt..quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:49 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Was dat niet nog een topic terug?
Ik heb de stand bijgewerkt maar jij stond er niet tussen. [ klik ]
tong80 had een fout gemaakt. Je stond er twee keer in, gek genoeg beide keren met 1 punt.quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:55 schreef BenjaminFranklin het volgende:
[..]
Oeh, dat kan wel kloppen, maar ik had 2 punten in een topic, en ik sta nu nog op 1 punt, wat wel moet betekenen dat het niet is bijgewerkt..
quote:
quote:Op donderdag 5 februari 2009 09:30 schreef svk1985 het volgende:
Wat is of was Nederlands langstlopende komedieserie?
inkoppertjequote:
Ik heb er vijftien jaar niet naar gekeken dus, ik gaf Oppassen!! meer kansquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |