Waarom niet?quote:Op donderdag 29 januari 2009 08:59 schreef debuurvrouw het volgende:
dus!
En dan nu naar AH, omdat bij Albert bestellen niet kan.
Vreemd is dat he?quote:Op donderdag 29 januari 2009 09:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
Slapen jullie overdag? Overdag is er nooit wat te doen hier en als ik 'smorgens wakker word dan is 't topic vol
.
Kebouters seg ik je! Kebouters!quote:Op donderdag 29 januari 2009 09:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
Slapen jullie overdag? Overdag is er nooit wat te doen hier en als ik 'smorgens wakker word dan is 't topic vol
.
mijn gootsteen is verstopt......quote:Op donderdag 29 januari 2009 09:52 schreef CarOnline het volgende:
Ik ben al terug van de supermarkt. En alle weekendboodschappen al binnen![]()
Dit is stoere huisvrouwen praat, die vinden dat interessant, Buuv en ikke![]()
Verder nog nieuws?
Soda!quote:Op donderdag 29 januari 2009 09:56 schreef FANN het volgende:
[..]
mijn gootsteen is verstopt......![]()
![]()
wereldnieuws dus
oké ga ik proberen..quote:Op donderdag 29 januari 2009 09:59 schreef Noek het volgende:
[..]
Soda!
Maar ik ben geen stoere huisvrouw. Ik onthou soms alleen dingetjes.
ja......... kan ik 24 uur wachtenquote:Op donderdag 29 januari 2009 10:01 schreef PietjePuk007 het volgende:
Bij de kruidvat vloeibare meuk halen en gewoon een hele fles erin gooien, 24u wachten klaar. Zo heb ik al 2x de doucheleiding ontstopt, geen idee wat betreft risico voor de leidingen![]()
.
Oplossen in heet/gekookt water. Wel een tijdje laten trekken hoor.quote:Op donderdag 29 januari 2009 10:01 schreef FANN het volgende:
[..]
oké ga ik proberen..
gewoon die zooi erin sodemieteren en dan een paar uurtjes intrekken ?
oké .......quote:Op donderdag 29 januari 2009 10:04 schreef Noek het volgende:
[..]
Oplossen in heet/gekookt water. Wel een tijdje laten trekken hoor.
Door het een en ander los te draaien in het keukenkastje en laten uitlekken in een afwasbakquote:Op donderdag 29 januari 2009 09:56 schreef FANN het volgende:
mijn gootsteen is verstopt......![]()
![]()
wereldnieuws dus
Andere optie:quote:Op donderdag 29 januari 2009 10:28 schreef Dementor het volgende:
Cola?
Dan kun je nog langer wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |