FOK!forum / Voetbal / Sparta Rotterdam #14 - ... Rotterdam-West, thuis best
knnthmaandag 26 januari 2009 @ 13:49


Maravillamaandag 26 januari 2009 @ 14:13
Toch zou een verhuizing naar Schiedam, voor zover je het daar al Schiedam kunt noemen, ook geen slechte zaak zijn.
Stpanmaandag 26 januari 2009 @ 15:31
Het duurde een paar seconden voordat ik de dubbelzinnige laag in de topictitel had ontdekt. Mijn complimenten!

En ik heb te weinig verstand van landschapsindeling om te bepalen waar het nieuwe Kasteel moet komen. Als het er maar komt.

Verder dient Poepon's contract te worden opgebroken. Veel wordt er in media geschreven over de eigen kweek van Sparta Rotterdam. Maar Poepon is net zo jong (net 20) en hij heeft me in positieve zin verrast. Het is gewoon nu al een complete spits op eredivisie niveau. TopaankooP!
methodmichmaandag 26 januari 2009 @ 17:52
Poepon doet het absoluut erg goed, zeker in combinatie met de spelers om zich heen. Er was best wat scepsis toen hij kwam, maar hij laat zien dat dit onterecht is.

Ook Godee doet het veel beter dan ik verwacht had. Vond hem vooraf in principe de minste van de jonkies die door zouden komen en dat vind ik hem in feite nog wel, maar hij laat toch al goede dingen zien. Beetje een rommelaar af en toe, die er dan op inzet goed uitkomt, maar scoren kan hij in elk geval zeker en hij heeft ook een prima instelling.
B0770maandag 26 januari 2009 @ 20:41
Ja, leuke topic-titel inderdaad, goed bedacht.

En wat Poepon en Godee sluit ik me bij bovenstaande heren aan. Poepon schiet er toch al weer 8 in. Ik denk dat we over de aanvallers niet hoeven te klagen. Op Radio Rijnmond zeiden ze gister zelfs dat Sparta in uitwedstrijden meer scoort dan PSV en ik geloof dat ze ook FC Twente noemnden. Beetje jammer dat er dan niet gewonnen wordt...
knnthmaandag 26 januari 2009 @ 20:44
Ik ben ook een fan van Poepon ... heerlijke complete spits: goed in de ruimte, goed in het duel, gevoel voor positie, kan koppen, kan schieten.

Ik verwachtte ook niet zoveel van Godee, maar hij heeft er inmiddels wel vier inliggen, goed bezig.

In de thuiswedstrijdenstand staan we trouwens negende ... whoah. AZ pas maar op zondag

Thnx voor de complimenten
B0770maandag 26 januari 2009 @ 21:16
Over heel 2008 gezien stonden we geloof ik zelfs derde!

Nu ben ik nog niet zo heel lang op Fok, maar hoe komt het eigenlijk dat we pas op topic nr. 14 zitten? Andere Eredivisie-clubs zitten minstens op het dubbele, en dat terwijl onze club zoveel mooier is dan de rest...
Forburgahdinsdag 27 januari 2009 @ 02:26
Hmm goeie vraag, sowieso zijn de meeste Spartanen hier die ik ken behoorlijk actief op Sparta.net, wat dus inhoud dat over onderwerpen dan vaak dubbel word gediscussiërd (sterker nog, ik heb Stpan er wel eens op betrapt een lap tekst op en Sparta.net en hier op Fok! te plaatsen ).
knnthdinsdag 27 januari 2009 @ 02:30
Sparta.net kom ik al een tijdje niet meer, ik vind het daar juist veel te snel gaan allemaal

En te veel gespam af en toe ...
methodmichdinsdag 27 januari 2009 @ 17:39
Jong Sparta gisteren met 1-0 gewonnen van Jong Utrecht. Jeffrey Rijsdijk, de laatste weken toch al regelmatig scorend, maakte de enige goal.
Stpanwoensdag 28 januari 2009 @ 10:09
quote:
Op dinsdag 27 januari 2009 02:26 schreef Forburgah het volgende:
Hmm goeie vraag, sowieso zijn de meeste Spartanen hier die ik ken behoorlijk actief op Sparta.net, wat dus inhoud dat over onderwerpen dan vaak dubbel word gediscussiërd (sterker nog, ik heb Stpan er wel eens op betrapt een lap tekst op en Sparta.net en hier op Fok! te plaatsen ).
Hehe. Ja Sparta heeft met www.itwm.nl en spartaforum.net (knnth, sparta.net is verhuisd dus) 2 supergoede interactieve mediums om te discussieren.

Ik kijk hier graag rond voor de mening van andere supporters, en dit is in mijn ogen het best beheerde voetbalforum dat in NL te vinden is.
Het is sowieso niet echt te vergelijken denk ik, een clubsite waarover de nieuwe schoenen van de koffiedame wordt gesproken, en hier gaat het wat meer op hoofdlijnen.
B0770woensdag 28 januari 2009 @ 23:19
Ja, ik word soms even helemaal niet goed van dat commentaar soms bij ITWM en (in mindere mate) het forum.
Na een overwinning is Booy weer een toptrainer, na een nederlaag moet hij oprotten. Dan duurt het aantrekken van nieuwe spelers weer te lang en vervolgens komt men aan met alternatieven die of niet realistisch zijn of echt gewoon te slecht. Nu heb je weer de discussie over Mertens, die volgens mij gewoon te duur is (1 miljoen). Maar omdat hij niet gehaald wordt zijn ze weer amateuristisch bezig bij Sparta... :S
Bayswaterwoensdag 28 januari 2009 @ 23:55
Maar de prangende vraag blijft voor morgen: Komt hij, of komt hij niet?
BliksemSchigtvrijdag 30 januari 2009 @ 08:42
Sparta heeft Ramos gehuurd van PSV als keeper.
Stpanvrijdag 30 januari 2009 @ 09:20
Ohw. Nou geen koekenbakker voor 3,5 jaar vastgelegd omdat er nu paniek is. Dat is positief.

En Ramos. Uh... Que?
BliksemSchigtvrijdag 30 januari 2009 @ 09:27
Die krullenbol die tegen Roda keepte.
knnthvrijdag 30 januari 2009 @ 09:29
Sparta wat doe je?
Stpanvrijdag 30 januari 2009 @ 09:57
Ja, ik weet wie het is.

Mijn idee is dat het een is, met nul ervaring die ook nog eens de taal niet spreekt. Misschien heeft hij talent, maar hij heeft het nog niet aan mij of anderen kunnen laten zien.
De gok is nu: maakt hij het waar....

Ik vrees van niet.
Bayswatervrijdag 30 januari 2009 @ 10:42
Als ik de samenvatting tegen Roda bekijk heeft hij alle geluk dat het vizier van Roda niet op scherp staat anders had hij naast die blunder nog 3 keer mogen vissen.
vitessezuid113vrijdag 30 januari 2009 @ 14:43
Denk dat jullie wel plezier aan hem zullen beleven maar daar was bij Wapenaar / Westerveld ook al wel sprake van.

Ramos heeft toch goede wedstrijden gekeept in het 2de van PSV , nu moet ie het laten zien bij Sparta.
Stpanvrijdag 30 januari 2009 @ 14:55
Is dat laatste zo?

Als ik in AD Sportwereld of VI zoek dan lees ik dat vriend Ramos goed kan blunderen, ook in PSV 2 tijdens de bekerfinale. Hij zal ongetwijfeld kunnen keepen, maar de vraag is of hij dat op het hoogste niveau kan.

Ik snap niet welke toegevoegde waarde het voor Sparta heeft. Zeker als ik lees dat:
quote:
Foeke Booy heeft in een vraaggesprek met Ruud van Os van Radio Rijnmond aangegeven dat de nieuw van PSV gehaalde keeper Cassio Ramos aanstaande zondag niet zal starten in de basis. Booy zou de voorkeur geven aan Varkevisser, daar Ramos net is begonnen bij Sparta en hij nog niet heeft kunnen wennen aan de club en diens speelwijze. Booy is van mening dat de 21-jarige Zuid Amerikaan rustig gebracht moet worden.
Tsja.....Lekker oplossing voor het keepersprobleem bij Sparta. Een 1e keeper die rustig gebracht moet worden...!
Maravillavrijdag 30 januari 2009 @ 14:57
Laat Ramos maar lekker de bank warmhouden, ik heb nog 100 keer liever Varkevisser nu.
One_conundrumvrijdag 30 januari 2009 @ 15:15
Dat Heerenveen jullie maar snel leeg mag kopen
B0770vrijdag 30 januari 2009 @ 18:06
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 15:15 schreef One_conundrum het volgende:
Dat Heerenveen jullie maar snel leeg mag kopen
Van waar deze domme opmerking?
TLCvrijdag 30 januari 2009 @ 18:14
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 08:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sparta heeft Ramos gehuurd van PSV als keeper.
Komt die Belg nu niet meer ?
knnthvrijdag 30 januari 2009 @ 18:20
Kortrijk deed moeilijk.
One_conundrumvrijdag 30 januari 2009 @ 18:43
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 18:06 schreef B0770 het volgende:

[..]

Van waar deze domme opmerking?
Ach, dom. Bij jullie zitten een paar spelers die (in de toekomst) een versterking zijn voor elke club...
Maravillavrijdag 30 januari 2009 @ 19:04
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 18:43 schreef One_conundrum het volgende:

[..]

Ach, dom. Bij jullie zitten een paar spelers die (in de toekomst) een versterking zijn voor elke club...


En vervolgens weer wel gaan miepen als Ajax aan komt zetten om een speler bij jullie weg te halen. Ik weet dat het zo zit hoor, daar niet van, maar ga dan de volgende keer zelf ook niet zitten miepen.
One_conundrumvrijdag 30 januari 2009 @ 19:09
Je generaliseert wel een beetje. Ik mag dit toch best zeggen ?
methodmichvrijdag 30 januari 2009 @ 19:14
quote:
Op vrijdag 30 januari 2009 14:55 schreef Stpan het volgende:
Is dat laatste zo?

Als ik in AD Sportwereld of VI zoek dan lees ik dat vriend Ramos goed kan blunderen, ook in PSV 2 tijdens de bekerfinale. Hij zal ongetwijfeld kunnen keepen, maar de vraag is of hij dat op het hoogste niveau kan.

Bij Jong PSV maakt hij ook zeker geen solide indruk, althans lang niet op alle tegenstanders, zo begreep ik.

Ik vind het een erg verrassende keuze, mede om de redenen die jij ook al aangaf. Geen ervaring, spreekt de taal niet... Oscar Moens was ook gebeld, maar die zat wel goed bij Willem II. Jammer, had ik een betere optie gevonden, maar ja...

Qua mooi nieuws dan:

Godee, Falkenburg en John in de voorselectie van het Nederlands beloftenteam, dat half februari oefent tegen Griekenland.

Strootman is geselecteerd voor Onder 19, dat tegen de Belgen gaat spelen.
Bayswaterzaterdag 31 januari 2009 @ 03:47
Vanaf vandaag is ff lekker Kortrijk volgen...
Stpanzaterdag 31 januari 2009 @ 11:06
Morgen centrumverdedigers Knol, Van Gessel en Adeleye geblesseerd/geschorst.
methodmichzaterdag 31 januari 2009 @ 20:18
Dus dat wordt Promes en Jaggy dan... Tja... Nick Viergever op de bank dan denk ik?
Bayswaterzondag 1 februari 2009 @ 04:09
Onder het motto, de aanval is de beste verdediging dan maar!
koningdavidzondag 1 februari 2009 @ 09:18
Sparta

Win van AZ please, jullie hebben daar best de aanvallende kwaliteiten voor. Ik vind Sparta ook helemaal niet zo slecht spelen, alleen achterin is het brak.

[ Bericht 11% gewijzigd door koningdavid op 01-02-2009 09:57:28 ]
ErikTzondag 1 februari 2009 @ 11:07
quote:
Booy zou de voorkeur geven aan Varkevisser, daar Ramos net is begonnen bij Sparta en hij nog niet heeft kunnen wennen aan de club en diens speelwijze.
Moet een keeper wennen aan de speelwijze?

Ik denk trouwens dat Sparta hier best een goede aan heeft.
ebeaydojraeszondag 1 februari 2009 @ 17:05
we love you sparta we do
ebeaydojraeszondag 1 februari 2009 @ 17:09
quote:
Op zondag 1 februari 2009 11:07 schreef ErikT het volgende:

[..]

Moet een keeper wennen aan de speelwijze?

Ik denk trouwens dat Sparta hier best een goede aan heeft.
keeper tegen de koploper laten beginnen? hmmm lijkt me niet goed voor het zelfvertrouwen (behalve als je wint) ... en woensdag ook nog niet. maar dat is ook niet nodig
Cyberia18zondag 1 februari 2009 @ 17:20
Godee, Strootman & Falkenburg maakte een gedreven indruk zeg. Absoluut jonge knapen met potentie.
knnthzondag 1 februari 2009 @ 17:20
Rose de hele wedstrijd laten aankloten.
Gaan wisselen en dan Rose laten staan maar wel de rechtsback eruit halen.
Vier minuten later een counter om je oren over de --jawel-- linkerflank
B0770zondag 1 februari 2009 @ 17:41
Dan maar de eerste uitoverwinning in Rotterdam halen.
Maravillazondag 1 februari 2009 @ 18:35
De eerste helft was het niet slecht. In de tweede helft ging het fysiek niet meer als in de eerste helft waardoor de technici van AZ het wel konden bolwerken. De laatste 10 minuten waren nog redelijk spannend zelfs..

En toch was het knap van Varkevisser om weer zo in de aandacht te komen.
ebeaydojraeszondag 1 februari 2009 @ 19:20
quote:
Op zondag 1 februari 2009 17:20 schreef knnth het volgende:
Rose de hele wedstrijd laten aankloten.
Gaan wisselen en dan Rose laten staan maar wel de rechtsback eruit halen.
Vier minuten later een counter om je oren over de --jawel-- linkerflank
ch.. Wegereef was WEER drama de eerste helft .. en Slot had er ook eerder uit gemogen ...maar ja.. je aanvoerder wisselen ...
0-0 was beter geweest ...
Bayswatermaandag 2 februari 2009 @ 09:30
Wat een inzet gisteren, jammer dat het bij 0 puntjes bleef. Er zat meer in.
methodmichmaandag 2 februari 2009 @ 17:40
Jeffrey Vlug doorverhuurd van GA Eagles naar RBC, Cees Toet ook verhuurd aan RBC.

Vlug wel een opmerkelijke actie, voor Toet een mooie club om ervaring op te doen.
Steven_Gerrarddinsdag 3 februari 2009 @ 07:49
Hopelijk doet die Ramos mee tegen Zuid. Moet er niet aan denken om met Varkevisser aan de start te verschijnen. Maar met Foeke weet je het nooit.
Stpandinsdag 3 februari 2009 @ 10:06
En op welke bronnen baseer je je als je denkt dat Ramos het beter gaat doen?

Wat ik van die man heb gezien is net zo slecht als het werk van Varkevisser.
knnthdinsdag 3 februari 2009 @ 11:29
Varkevisser is een redelijke lijnkeeper, maar bij hoge ballen van de zijkant of bij een volle zestien is hij echt een prutser.

Van Ramos weet ik alleen dat hij een prutser is bij hoge ballen, dus hij heeft nog twee punten waarop hij het beter kan doen dan Varkevisser. Of slechter. Qua communicatie met de verdediging zal het in ieder geval niet beter zijn.

Los daarvan vind ik het trouwens wel kick dat hij positiever benaderd wordt door het publiek. Daar zal in ieder geval niet slechter van gaan keepen. Nouja, ik laat me verrassen en hoop op een wonder. Dat hij morgen in de 92e minuut bij een 0-1 een bal onwaarschijnlijk uit de kruising stompt om vervolgens de rebound klemvast te hebben waarna Nijhuis direct affluit.

Maar gewoon 0-5 mag ook
knnthdinsdag 3 februari 2009 @ 22:33
Onze concurrenten doen het weer lekker

Winnen morgen is niet mooi, het is noodzakelijk geworden
Maravilladinsdag 3 februari 2009 @ 23:41
quote:
Op dinsdag 3 februari 2009 07:49 schreef Steven_Gerrard het volgende:
Hopelijk doet die Ramos mee tegen Zuid. Moet er niet aan denken om met Varkevisser aan de start te verschijnen. Maar met Foeke weet je het nooit.
Hopelijk speelt Cor morgen gewoon. Is vandaag vader geworden van een tweeling en zit dus goed in z'n vel.

Bovendien mag Jaws in Eindhoven blijven.
Maravillawoensdag 4 februari 2009 @ 10:07
Haha, op Sparta TV: "Daar Hofland met de bal, toen nog met haar.. en nog goed voetballend."
jorienvdherikwoensdag 4 februari 2009 @ 11:33
Vanavond Derby time
Stpanwoensdag 4 februari 2009 @ 11:52
Jammer dat het op een woensdagavond is, ontneemt toch de échte derby-sfeer voor mij persoonlijk. Een weeknd naar een wedstrijd toeleven is leuker.

Ik kan vanavond helaas niet. Liep vannochtend over CS en zag de treintijden voor de supporterstreinen naar de Kuip. Toen baalde ik ernstig.

Toch verwacht ik een teleurstellende nederlaag voor Sparta waarmee we per direct in akkuut degradatiegevaar zullen belanden.
jorienvdherikwoensdag 4 februari 2009 @ 11:53
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 11:52 schreef Stpan het volgende:
Jammer dat het op een woensdagavond is, ontneemt toch de échte derby-sfeer voor mij persoonlijk. Een weeknd naar een wedstrijd toeleven is leuker.

Ik kan vanavond helaas niet. Liep vannochtend over CS en zag de treintijden voor de supporterstreinen naar de Kuip. Toen baalde ik ernstig.

Toch verwacht ik een teleurstellende nederlaag voor Sparta waarmee we per direct in akkuut degradatiegevaar zullen belanden.
Vanavond lekker chinees bestellen, dan beetje voorbeschouwing op Rijnmond luisteren, en de tv aan gooien
Maravillawoensdag 4 februari 2009 @ 12:14
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 11:52 schreef Stpan het volgende:
Jammer dat het op een woensdagavond is, ontneemt toch de échte derby-sfeer voor mij persoonlijk. Een weeknd naar een wedstrijd toeleven is leuker.

Ik kan vanavond helaas niet. Liep vannochtend over CS en zag de treintijden voor de supporterstreinen naar de Kuip. Toen baalde ik ernstig.

Toch verwacht ik een teleurstellende nederlaag voor Sparta waarmee we per direct in akkuut degradatiegevaar zullen belanden.
Mwah. Op Kasteel was het ook een woensdagavond wedstrijd de laatste keer, en daar was het ook ideaal.

Heb er zin in in ieder geval!
Hamilcarwoensdag 4 februari 2009 @ 12:28
Moge het een mooie wedstrijd worden vanavond, en mogen jullie met lege handen naar huis gaan =P

Sorry, maar wij hebben de punten wat harder nodig.
Maravillawoensdag 4 februari 2009 @ 12:47
Evenveel punten, jullie hebben zelfs een beter doelsaldo. Dus wij hebben de punten harder nodig.
Stpanwoensdag 4 februari 2009 @ 13:43
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 11:53 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

Vanavond lekker chinees bestellen, dan beetje voorbeschouwing op Rijnmond luisteren, en de tv aan gooien
Ik heb mezelf bij een vriend (Feyenoorder) uitgenodigd. De meisjes gaan een romantische comedy kijken in de slaapkamer. Wij drinken pils en slaan elkaar de hersens in in de woonkamer.
methodmichwoensdag 4 februari 2009 @ 17:34
Hopelijk ook een mooie pot. Ga ook nog even ergens proberen te regelen dat ik kan kijken, moet wel lukken denk ik.

Jeugd tegen jeugd, als je de Feyenoord-defensie zo ziet...
jorienvdherikwoensdag 4 februari 2009 @ 21:57
Jullie waren veel beter
B0770woensdag 4 februari 2009 @ 22:05
Helaas krijgen we daar geen bonuspunten voor.
Ik moet zeggen dat ik van wat ik heb gezien (tot net na de goal, daarna viel het beeld weg) ik nog niet echt overtuigd ben van Cassio Ramos.
knnthwoensdag 4 februari 2009 @ 22:09
Volgens teletekst was Cassio erg matig. Ik ga het zo zien. Als ik het nog kan opbrengen om te kijken.
vitessezuid113woensdag 4 februari 2009 @ 22:09
Zaterdag wacht weer een belangrijke wedstrijd voor jullie tegen Roda JC en die week erop komen wij ( het uitvak zal helemaal vol komen ) dus voor jullie worden het belangrijke weken.

Het gat met FC Volendam is maar 5 punten maar dat is ook het gat met Willem II ( 10de )
jorienvdherikwoensdag 4 februari 2009 @ 22:09
Ja, ze gingen heel de tijd geluiden maken toen die aan de bal was
BliksemSchigtwoensdag 4 februari 2009 @ 22:42
Leuk team heeft Sparta hoor! Al die jonkies liggen toch redelijk lang vast? Mag hopen dat ze er makkelijk inblijven, dan kan er volgend jaar echt wel doorgebouwd worden.

Zit veel potentie in.
B0770woensdag 4 februari 2009 @ 22:55
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 22:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
Leuk team heeft Sparta hoor! Al die jonkies liggen toch redelijk lang vast? Mag hopen dat ze er makkelijk inblijven, dan kan er volgend jaar echt wel doorgebouwd worden.

Zit veel potentie in.
Gelukkig liggen ze nog even vast ja.

Spelers geboren na 1986:
Adeleye - 2010
Poepon - 2011
Slijngard - Huur
Strootman - 2012
Toet - 2009
John - 2012
N'Galula - 2009
Falkenburg - 2010
Wilusz - 2010 (Laatst hoorde ik dat zijn contract afloopt, dus dat weet ik niet zeker)
Godee - 2011

En dan heb je nog een aantal andere jongens die er nog bij moeten komen. Vandaag zaten bijvoorbeeld David Abdul (krijg binnenkort een contract-aanbieding) en Nick Viergever (2010) op de bank. Verder heb je nog Zaalman (2010), Van den Berg (2010), Benthem (2010), Curiel (2011), Bel Hassani (2011), Duarte (2012), Van Gastel (2011) en Van Oeveren (2011) die nu al voor langere tijd vastliggen. Nu vergeet ik er vast nog wel 1 of 2.

Weet iemand trouwens hoe Curiel het doet? Daar hoor ik niet zo veel over, terwijl daar vorig seizoen zoveel om te doen was met o.a. zijn stage bij Chelsea.
Hofpleinfonteindonderdag 5 februari 2009 @ 00:02
Ik vond het een hele matige wedstrijd aan beide kanten. Sparta weinig tot geen kansen gehad. Feyenoord misschien 2 kansen. Die Cassio is niet echt een verbetering tov Varkevisser heb ik zo'n vermoeden
Maravilladonderdag 5 februari 2009 @ 00:12
Pleuriswedstrijd. Vroeg me serieus af of de spelers wel doorhadden dat het een derby was. En nog eens een degradatieduel ook. Zoveel lompe fouten, lompe overtredingen en andere domme dingen. Niet normaal.

Niet normaal geld ook voor Nijhuis trouwens. Aanfluiting.
Hofpleinfonteindonderdag 5 februari 2009 @ 01:15
Steek trouwens voortaan je eigen stadio in de fik
Nijhuis was inderdaad vreselijk. Normaal fluit ie altijd wel voldoende.
Forburgahdonderdag 5 februari 2009 @ 01:49
Haha, stond er zelf aardig dichtbij. Waren wat rookbommetjes en van die stroboscoop dingen .
Glijdt_lichtdonderdag 5 februari 2009 @ 05:37
Cassio Zelfs Brian van Loo is beter
Twerkdonderdag 5 februari 2009 @ 05:38
Had wel wat meer verwacht van Sparta gisteravond.. Jammer.
jorienvdherikdonderdag 5 februari 2009 @ 07:11
quote:
Op donderdag 5 februari 2009 00:12 schreef Maravilla het volgende:
Pleuriswedstrijd. Vroeg me serieus af of de spelers wel doorhadden dat het een derby was. En nog eens een degradatieduel ook. Zoveel lompe fouten, lompe overtredingen en andere domme dingen. Niet normaal.

Niet normaal geld ook voor Nijhuis trouwens. Aanfluiting.
Die sparta speler had in de 3e minuut gewoon rood moeten krijgen, kreeg slechts geel
Bayswaterdonderdag 5 februari 2009 @ 08:53
Was gewoon geel, niets gemeens aan die overtreding, ook geen doorgebroken speler. Theo Reitsma (Eredivisie live) was dan ook een stuk milder dan die druif bij Studio Sport die die kansloze opmerking over rood plaatste.

Verder een zaadwedstrijd.
Stpandonderdag 5 februari 2009 @ 09:45
Sparta was aanvallend onmachtig. Het middenveld van Sparta hield geen bal vast en grossierde in slechte passes. De voorste 3e werden mede daardoor geen moment in stelling gebracht. 2 matige schotjes op doel, dat was alles.

Nee, Sparta was geen schim van de aanvallend gevaarlijke ploeg die het dit seizoen is, en heeft verzuimd om de bij elkaar geraapte defensie van Feyenoord het lastig te maken.
methodmichvrijdag 6 februari 2009 @ 19:45
quote:
Op woensdag 4 februari 2009 22:55 schreef B0770 het volgende:

[..]

Gelukkig liggen ze nog even vast ja.

Spelers geboren na 1986:
Adeleye - 2010
Poepon - 2011
Slijngard - Huur
Strootman - 2012
Toet - 2009
John - 2012
N'Galula - 2009
Falkenburg - 2010
Wilusz - 2010 (Laatst hoorde ik dat zijn contract afloopt, dus dat weet ik niet zeker)
Godee - 2011

En dan heb je nog een aantal andere jongens die er nog bij moeten komen. Vandaag zaten bijvoorbeeld David Abdul (krijg binnenkort een contract-aanbieding) en Nick Viergever (2010) op de bank. Verder heb je nog Zaalman (2010), Van den Berg (2010), Benthem (2010), Curiel (2011), Bel Hassani (2011), Duarte (2012), Van Gastel (2011) en Van Oeveren (2011) die nu al voor langere tijd vastliggen. Nu vergeet ik er vast nog wel 1 of 2.

Weet iemand trouwens hoe Curiel het doet? Daar hoor ik niet zo veel over, terwijl daar vorig seizoen zoveel om te doen was met o.a. zijn stage bij Chelsea.
Wilusz is 2009 als het goed is.

Zaalman zie ik niet zo snel meer doorbreken eigenlijk, Van den Berg vind ik niet goed genoeg voor de eredivisie en vermoedelijk zelfs niet voor profvoetbal. Viergever is wel een goede, net als Lucas van Oeveren. En Marten de Roon, maar die moet nog tekenen volgens mij.

Curiel doet het wel redelijk, maar valt niet heel erg op. Moet wennen aan het verschil tussen spelen in de jeugd van een weliswaar sterke amateurclub op jeugdgebied en spelen bij de jeugd van een BVO.

Jeffrey Rijsdijk trouwens ook een aflopend contract, Jeffrey Schenk loopt nog wel een jaar door meen ik.
BliksemSchigtzaterdag 7 februari 2009 @ 20:37
Dure punten meegenomen bij Roda!! Goede overwinning hoor - wel weer blessures erbij .
B0770zaterdag 7 februari 2009 @ 20:44
Eerste uitoverwinning in iets meer dan een jaar en na 32(!) wedstrijden eindelijk weer eens de nul gehouden in een uitwedstrijd.
Ik heb er voor de rest weinig van meegekregen, maar Slijngard geblesseerd neem ik aan, omdat hij er na een half uur is uitgehaald. Wie nog meer?
DarkShinezondag 8 februari 2009 @ 11:57
Mooi doek in jullie vak, respect!
Forburgahzondag 8 februari 2009 @ 15:01
Graag gedaan! (Jammer overigens dat het doek wat wat netter was zeiknat was geworden door een lekkage in iemand z'n kelder ).
methodmichzondag 8 februari 2009 @ 16:56
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 20:44 schreef B0770 het volgende:
Eerste uitoverwinning in iets meer dan een jaar en na 32(!) wedstrijden eindelijk weer eens de nul gehouden in een uitwedstrijd.
Ik heb er voor de rest weinig van meegekregen, maar Slijngard geblesseerd neem ik aan, omdat hij er na een half uur is uitgehaald. Wie nog meer?
Godee in de rust, had licht last, maar valt wellicht mee. Maar daar heb je nog John, die best goed inviel, en de weer terugkerende Dissels en David Abdul ook nog voor achter de hand.

Poepon met een prachtige goal. En zal Rutjes nu in de basis komen ten koste van de weer zeer matige Vermes?
Stpanmaandag 9 februari 2009 @ 10:07
Ik vind Rutjes als rechtsback tot nu toe matig acteren. Maar met de specifieke de kwaliteiten (inzet, goede tackle, fout matje) van een back moet het hem toch te leren zijn.
methodmichmaandag 9 februari 2009 @ 17:40
Tja, Rutjes is ook een gemaakte back, maar Vermes is toch weer stilaan terug bij het matige niveau van zijn eerste weken. Wel geselecteerd voor Hongarije....

Joshua John vervangt Joey Godee trouwens in de selectie van de Nederlandse beloften.
methodmichdinsdag 10 februari 2009 @ 17:24
Gisteren 1-1 trouwens voor Jong Sparta tegen Jong NEC. Zoals vaker de laatste tijd scoorde de man die zaterdag in Kerkrade ook op de bank zat bij het eerste, Jeffrey Rijsdijk.
BliksemSchigtwoensdag 11 februari 2009 @ 11:48
quote:
Sparta wil jongelingen langer binden

Eric Falkenburg, Joey Godee en David Abdul kunnen een nieuwe contractaanbieding van hun club Sparta Rotterdam verwachten. De eredivisionist wil de drie talenten langer binden.

Het drietal komt voort uit de jeugdopleiding van de Rotterdamse club. Trainer Foeke Booy heeft dit seizoen al regelmatig een beroep op de jongelingen gedaan. De ontwikkeling van Falkenburg (20) deed Sparta eerder al besluiten de optie die het had voor nog een extra seizoen te lichten.

Godee en Abdul zijn in het bezit van een jeugdcontract. "Maar zij verdienen een aanpassing", zegt Booy in gesprek met Voetbal International. "Deze jongens blijven zich goed ontwikkelen tot volwaardige selectiespelers. Bij de één gaat het sneller dan bij de ander. Wij zijn blij met onze jeugdspelers en het is een goede zaak dat wij ze langer aan ons binden."

Falkenburg kwam dit seizoen achttien keer in actie voor Sparta. Godee (19) en Abdul respectievelijk zestien en twee keer.
Stpandonderdag 12 februari 2009 @ 12:53
Ik hoop wel dat er objectief naar deze jongelingen gekeken wordt. Natuurlijk, deze generatie jongens staat al sinds de vroegste C-elftallen als zeer talentvol te boek.

Maar het lijkt nu wel of iedere jeugdspeler die minuten maakt in het eerste (vaak ook noodgedwongen) direct een langdurig contract krijgt.
Een beetje het effect waar jongens rondom de generatie Seedorf/Kluivert en Sneijder/Vd Vaart bij Ajax hun voordeel mee deden, maar de mindere goden bleken toch niet zo goed als gehoopt.
ebeaydojraesdonderdag 12 februari 2009 @ 19:34
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 12:53 schreef Stpan het volgende:
Ik hoop wel dat er objectief naar deze jongelingen gekeken wordt. Natuurlijk, deze generatie jongens staat al sinds de vroegste C-elftallen als zeer talentvol te boek.

Maar het lijkt nu wel of iedere jeugdspeler die minuten maakt in het eerste (vaak ook noodgedwongen) direct een langdurig contract krijgt.
Een beetje het effect waar jongens rondom de generatie Seedorf/Kluivert en Sneijder/Vd Vaart bij Ajax hun voordeel mee deden, maar de mindere goden bleken toch niet zo goed als gehoopt.
ja, maar wij zijn geen Ajax. WIj moetenm jonge jongens wel vroeg contracteren anders verdien je er nix aan. En dan wordt je zeker Ajax die eerst al zijn spelers laat lopen zonder contract naar andere club om er dan twee jaar later achter te komen dat ze toch best goed zijn en dat je ze voor de hoofdprijs terug moet kopen van Groningen/Heerenveen etc.
vitessezuid113donderdag 12 februari 2009 @ 19:44
Tot zondag

maar eens op Knol letten , kijken of die nog net zoveel zijn hand opsteek als iemand hem te snel af is
Zal niet makkelijk worden maar hopen dat we een goed resultaat kunnen neerzetten en hopelijk de 3 punten mee kunnen nemen.
Stpandonderdag 12 februari 2009 @ 21:33
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 19:44 schreef vitessezuid113 het volgende:
maar eens op Knol letten , kijken of die nog net zoveel zijn hand opsteek als iemand hem te snel af is
Uh ja, dat doet ie nog steeds.
Proud2beDiepfrieszaterdag 14 februari 2009 @ 13:07
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 21:33 schreef Stpan het volgende:

[..]

Uh ja, dat doet ie nog steeds.


Met deze selectie en talenten moet Sparta vrij eenvoudig nacompetitie kunnen ontlopen. Benieuwd of jullie thuis Vitesse af kunnen stoppen. In Arnhem lijken ze herboren sinds Westerhof z'n spullen heeft mogen pakken..
methodmichzaterdag 14 februari 2009 @ 19:30
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 12:53 schreef Stpan het volgende:
Ik hoop wel dat er objectief naar deze jongelingen gekeken wordt. Natuurlijk, deze generatie jongens staat al sinds de vroegste C-elftallen als zeer talentvol te boek.

Maar het lijkt nu wel of iedere jeugdspeler die minuten maakt in het eerste (vaak ook noodgedwongen) direct een langdurig contract krijgt.
Een beetje het effect waar jongens rondom de generatie Seedorf/Kluivert en Sneijder/Vd Vaart bij Ajax hun voordeel mee deden, maar de mindere goden bleken toch niet zo goed als gehoopt.
Denk dat ze dat wel doen hoor. De spelers die nu hebben gedebuteerd zijn ook echt goed genoeg om eredivisie te spelen en wellicht hogerop te kunnen. Andere jongens twijfelen ze meer over en die zullen dus geen langdurig contract gaan krijgen en misschien na dit seizoen moeten vertrekken.
B0770maandag 16 februari 2009 @ 21:08
Foeke Booy zou volgens de geruchten volgend seizoen de technisch directeur gaan worden bij FC Utrecht. Dat zou ik toch erg jammer vinden, mocht het waar zijn.
Maravillamaandag 16 februari 2009 @ 23:55
Ja inderdaad. Zou het ook een beetje een slappe actie vinden. Volgens ITWM is het al 'zeer waarschijnlijk.'
Stpandinsdag 17 februari 2009 @ 09:46
quote:
Booy: "Niets gehoord van FC Utrecht"
Sparta-trainer Foeke Booy wordt in verband gebracht met een terugkeer naar zijn oude club, FC Utrecht. In gesprek met AD/Sportwereld laat de oefenmeester echter weten niets gehoord te hebben uit de Domstad.


"Als FC Utrecht iets met mij van plan is, dan moet de club zich bij Sparta melden. Dat is de volgorde. Nee, ik heb niets gehoord van Utrecht", liet Booy weten toe hem gevraagd werd of hij de nieuwe technisch directeur van de Utrechters zou worden.

Booy was niet blij met de geruchten die maandag verspreid werden. "Dit zorgt voor onrust en daar zit ik niet op te wachten." Sparta-voorzitter Peter Bonthuis vatte in elk geval de koe bij de horens en stapte na het horen van het nieuwe op de trainer af.

"Ik heb Foeke op de man af gevraagd of er iets speelt. Hij antwoordde dat hij en zijn zaakwaarnemer Lagendijk niets hadden gehoord", vertelt de preses, die aangeeft 'van niets te weten', aan het dagblad.

RTV Utrecht meldde maandag dat Booy aan de vooravond van een terugkeer naar zijn 'oude liefde' zou staan. FC Utrecht zou in Booy, van 2002 tot 2007 hoofdtrainer in de Domstad, de ideale technisch directeur zien. Sinds afgelopen zomer staat Booy bij de Kasteelclub voor de groep.
www.voetbalprimeur.nl
ebeaydojraesdinsdag 17 februari 2009 @ 19:11
Rachid uit de selectie gezet bij NEC ... (komtie misschien terug? )
knnthdinsdag 17 februari 2009 @ 19:30
Dan blokkeer ik hoogstpersoonlijk de poort.
methodmichwoensdag 18 februari 2009 @ 17:10
Jong Sparta maandag weer gewonnen en stijgend in de ranglijst. Tegen Jong RKC werd het 0-3. Goals van David Abdul, Michiel van der Berg en, zoals gebruikelijk de laatste weken, Jeffrey Rijsdijk.
B0770woensdag 18 februari 2009 @ 18:15
Is hij (in de toekomst) ook goed genoeg voor het eerste? Ik ken hem verder niet.
Maravillawoensdag 18 februari 2009 @ 19:52
quote:
FC Utrecht meldt zich bij Sparta voor Booy

FC Utrecht wil Foeke Booy terughalen naar De Galgenwaard. De Domstedelingen hebben zich officieel gemeld bij Sparta Rotterdam voor de overname van de trainer, die nog een contract heeft tot medio 2010.

Utrecht ziet in Booy de ideale kandidaat voor de vacante positie van technisch directeur. Die taken werden tot voor kort uitgevoerd door Piet Buter, maar hij stapte op nadat de club trainer Willem van Hanegem had ontslagen.

Booy combineerde al eens de functies van hoofdtrainer en technisch directeur in Utrecht. En met succes, onder zijn leiding won de club in 2003 en 2004 de KNVB-beker en werd in 2004 de Johan Cruijff Schaal veroverd.

In de zomer van 2007 koos Booy voor een lucratief contract met Al-Nassr, maar de coach hield het slechts een half jaar vol in Saudi-Arabië. Sinds december 2007 staat hij aan het roer bij Sparta Rotterdam, dat momenteel de dertiende plaats in de Eredivisie bezet.

In Utrecht zou Booy moeten gaan samenwerken met Ton du Chatinier, die is aangesteld als hoofdcoach voor het volgende seizoen. Indien Sparta akkoord gaat, kan ook Booy vanaf komende zomer aan de slag in De Galgenwaard.
Tja.
methodmichwoensdag 18 februari 2009 @ 20:22
quote:
Op woensdag 18 februari 2009 18:15 schreef B0770 het volgende:
Is hij (in de toekomst) ook goed genoeg voor het eerste? Ik ken hem verder niet.
Weet ik niet eigenlijk. Hij is vrij allround, maar blinkt nergens echt heel erg in uit. Behalve dan zijn loopacties, hij heeft het vermogen om vaak op de juiste plek te komen. Ik denk op dit moment niet dat hij een speler voor de eredivisie zal worden. Weet ook niet wat Sparta met hem van plan is qua contract, want dat loopt volgens mij na dit seizoen af.

Overigens nog een stukje met A1-speler en jeugdinternational Marten de Roon in een plaatselijk blaadje hier:
quote:
Marten de Roon wederom geselecteerd voor Oranje

De talentvolle Ambachtse voetballer Marten de Roon is voor de tweede achtereenvolgende keer opgeroepen voor het Nederlands elftal onder 18 jaar. Speelde hij de eerste keer een thuiswedstrijd, afgelopen woensdag, stond een uitwedstrijd in en tegen Luxemburg op het programma.
De wedstrijd werd in Berbourg in Luxemburg gespeeld.

De van oorsprong ASWH-voetballer speelt momenteel voor Sparta A1. Als kleine jongen werden zijn voetbaltalenten al gesignaleerd door diverse scouts. Jarenlang heeft Marten dan ook de kleuren van een andere Rotterdamse club verdedigd. Bij Feyenoord doorliep Marten alle jeugdteams. Maar naarmate hij ouder werd, nam de concurrentie enorm toe. Op het laatst was die concurrentie zelfs moordend. Spelers die op latere leeftijd naar Feyenoord werden gehaald, kregen vaak meer speeltijd. Veel jongens die een jaartje ouder zijn dan Marten, hebben inmiddels zelfs hun debuut al gemaakt in het eerste elftal van Feyenoord. Enkele jaren geleden besloot Marten daarom naar Sparta te “verhuizen”. Daar stond hij direct in de basis van de B1. Maar wat een hoopvol seizoen zou moeten worden, werd er eentje die je geen enkele voetballer toewenst. Het was tijdens de uitwedstrijd tegen FC Den Bosch dat De Roon op een smerige manier van achteren onderuit werd geschoffeld. Een scheidsrechter die de overtreding met de mantel der liefde bedekte maar wel een dubbele beenbreuk voor de De Roon. Vrijwel het gehele seizoen werd opgeofferd aan revalideren. Eind vorig seizoen maakte Marten weer zijn eerste speelminuten. En gelukkig toonde hij totaal geen angst tijdens de speelminuten die hij kreeg. Al snel hervond Marten zijn ritme en als beloning voor zijn inzet en speelwijze mocht hij zelfs met de A1-selectie aan het eind van het seizoen mee naar een groot internationaal toernooi. Vanaf dit seizoen is De Roon een vaste waarde in de A1 van Sparta. Van oorsprong is hij een middenvelder, maar door blessures en schorsingen speelt hij ook regelmatig in de achterhoede. KNVB-coach Zwamborn waardeert de speelwijze van de Ambachtse voetballer en dit resulteerde in zijn tweede uitnodiging voor Oranje onder 18 jaar. Het Nederlands elftal begon met een zogenaamd ruit op het middenveld. Marten de Roon speelde daarbij in de punt naar achteren. Het was de ragfi jne traptechniek van De Roon die een medespeler in scoringspositie bracht.

Deze Oranje-klant wist wel raad met de “Ambachtse” assist. Het betekende een 1-0 voorsprong op het scorebord. In de rust wisselde de bondscoach maar liefst zes spelers, zodat alle geselecteerden speelminuten kregen. Ook Marten moest aan de kant blijven. Tegelijkertijd werd de tactiek aangepast. De bondscoach wilde dat er meer druk naar voren werd gegeven. Deze tactische omzetting had echter niet het gewenste resultaat. In plaats van de voorsprong te kunnen uitbouwen, werden er twee tegengoals
geïncasseerd. De wedstrijd eindigde in een 2-1 overwinning voor Luxemburg. Marten de Roon kan terugkijken op een geslaagd optreden in zijn tweede interland.
FritsVanEgtersvrijdag 20 februari 2009 @ 14:50
quote:
Sparta biedt Godee contractverlenging

ROTTERDAM - Sparta heeft aanvaller Joey Godee (19) vrijdag een eerste aanbieding gedaan om zijn contract te verlengen. De buitenspeler ontwikkelt zich stormachtig op het Kasteel en de beleidsbepalers vrezen dat andere clubs graag zijn nog één seizoen doorlopende contract willen afkopen.

FC Utrecht en FC Twente hebben meer dan gemiddelde belangstelling voor de zoon van voormalig profvoetballer Edwin Godee. Met name FC Utrecht heeft plannen om de Utrechter, die onlangs in de Galgenwaard nog scoorde tegen de club, in te lijven.
Stpanvrijdag 20 februari 2009 @ 15:11
Mooi!

(Hoewel ik niet helemaal fan van hem ben. Vooral een rommelaartje, maar hij komt er wel)
methodmichvrijdag 20 februari 2009 @ 19:23
Godee langer bij Sparta

Inderdaad, een rommelaar. Maar hij maakt toch wel zijn goaltjes, dus dat is altijd handig, om er zo'n speler bij te hebben.

Ben trouwens wel benieuwd, mocht Booy echt vertrekken... Wie zou hem dan moeten gaan opvolgen? Menzo?
ebeaydojraesvrijdag 20 februari 2009 @ 19:44
heeft Adri zijn papieren nu nog niet dan?
methodmichvrijdag 20 februari 2009 @ 19:46
Die wil dat niet denk ik. Zit wel prima bij Jong Sparta en af en toe eens interim-trainer. Als Booy per direct gaat, dan zie ik hem het seizoen wel afmaken. Maar niet voor langere tijd.
knnthvrijdag 20 februari 2009 @ 21:21
Menzo was de eerste waar ik aan dacht. Wel weer een gok, een trainer zonder ervaring in de Ere. Maar ik heb een goed gevoel bij hem. Wel een duidelijke visie, maar niet iemand die denkt dat hij het voetbal heeft uitgevonden. En natuurlijk een karrevracht aan internationale ervaring (Auxerre )
Maravillazondag 22 februari 2009 @ 16:25
Godverdomme.
methodmichzondag 22 februari 2009 @ 16:45
Erg zure nederlaag zeg... Maar het is wat Booy net zegt, als je zo doorgaat speel je je gewoon veilig. Alleen heb je daar nu zo weinig aan.
methodmichdinsdag 24 februari 2009 @ 16:42
Sparta gaat samenwerken met Spartaan \'20

Dat doen ze dan wel weer slim. Lopen veel goede jonge spelers rond bij die club.
One_conundrumdinsdag 24 februari 2009 @ 16:42
hoe ist met die Curiel trouwens.
methodmichdinsdag 24 februari 2009 @ 16:43
Speelt in de A1 zijn partijtjes mee, maar moet wennen aan de overstap en krijgt natuurlijk veel aandacht van tegenstanders. Moet lekker rustig blijven rijpen via Jong Sparta denk ik.
BliksemSchigtdinsdag 3 maart 2009 @ 21:59
Vrijdag in ieder geval een uitverkocht huis! Ben benieuwd - mag mee op de kaarten van mijn vriendinnetje dr werk.
methodmichwoensdag 4 maart 2009 @ 17:29
In elk geval won Jong Sparta maandag wel, belangrijke punten. Charles Dissels maakte de enige goal en de Spanjaard Delgado debuteerde in een officieel duel.

Maar goed, de komende duels voor Sparta 1 zijn belangrijk, die moeten ze winnen!
B0770woensdag 4 maart 2009 @ 18:28
Van Willem II sowieso. Die zijn uit vorm en Sparta speelt thuis.
Geen winst zou eigenlijk niet mogen.


Maar ja, het is en blijft Sparta he...

Jos van Eck (hoofd opleidingen Vitesse) en Arjan van der Laan (assistent-trainer FC Twente) zouden overigens in de belangstelling staan van andere clubs. Succes blijft nooit lang onopgemerkt zullen we maar zeggen...

[ Bericht 41% gewijzigd door B0770 op 04-03-2009 18:58:57 ]
methodmichwoensdag 4 maart 2009 @ 20:14
Zou erg jammer zijn als deze twee weggekaapt zouden worden inderdaad. Anderzijds heeft de Sparta-opleiding inmiddels wel zoveel status dat er ook genoeg goede trainers graag zouden komen werken.
Stpanvrijdag 6 maart 2009 @ 15:41
Ik mag toch ook gewoon het beste hopen vanavond!
BliksemSchigtvrijdag 6 maart 2009 @ 15:42
Stopt tram 21 bij het stadion, Stpan?
Maravillavrijdag 6 maart 2009 @ 16:33
Ik denk dat je het makkelijkst bij Schiedam Centrum kan uitstappen, en dan 5 minuutjes kan lopen. Ik dacht dat de tram 21 niet dichterbij stopte.. Maargoed, ik ga amper met de tram.
Stpanvrijdag 6 maart 2009 @ 16:37
Is Schiedam centrum maar 5 min lopen? Dan doe ik die zeldzame keren dat ik met het OV ga wat omslachtig.

Ik neem met OV de metro naar Marconiplein en loop vanaf daar. Of (vroegah) tram 7 en 8 die naast het stadion stoppen. Ik geloof dat dat nu alleen tram 8 nog is? Maar die slingert wel via een omweg naar het stadion.

Parkeren is lastig. De fiets is het best (voor mij) met de Horvat-brug als laatste hindernis.
BliksemSchigtvrijdag 6 maart 2009 @ 16:59
Hmm. Ik las op de site dat de 21 er vlakbij stopte, maar er stopt er toch ook een rechtvoor? Ik kan me herinneren dat ik ook wel eens de 7 heb genomen inderdaad.

Nou ja, dan ga ik nog wel even kloten hoe of wat .

Dank iig.
Maravillavrijdag 6 maart 2009 @ 17:05
quote:
Op vrijdag 6 maart 2009 16:59 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hmm. Ik las op de site dat de 21 er vlakbij stopte, maar er stopt er toch ook een rechtvoor? Ik kan me herinneren dat ik ook wel eens de 7 heb genomen inderdaad.

Nou ja, dan ga ik nog wel even kloten hoe of wat .

Dank iig.
9292ov.nl geeft uitkomst. Veel plezier in ieder geval. 3 punten op 't Kasteel.
BliksemSchigtvrijdag 6 maart 2009 @ 17:07
Gemakzucht he.
ericajaxvrijdag 6 maart 2009 @ 17:21
Vanavond ook maar weer eens een bezoek brengen.
methodmichvrijdag 6 maart 2009 @ 19:17
quote:
Op vrijdag 6 maart 2009 16:37 schreef Stpan het volgende:

Parkeren is lastig. De fiets is het best (voor mij) met de Horvat-brug als laatste hindernis.
Bij de Sun Club kan je altijd wel parkeren, alleen moet je dan nog wel een stukje lopen.

Foeke Booy volgens Rijnmond per 1 juli naar Utrecht. Aardige oplossing, kan ie het seizoen mooi afmaken. Hopelijk vanavond de broodnodige zege!
ebeaydojraesvrijdag 6 maart 2009 @ 22:56
wat een wanvertoning.
WII laat je de hele wedstrijd voetballen, het spel maken en je krijgt gewoon NUL, noppes nada niente uitgespeelde kansen ...
waar wordt je nou voor betaald? allemaal wedstrijdgeld inleveren a.u.b. . ik weet wel een veul betere bestemming voor dat geld ...
B0770zaterdag 7 maart 2009 @ 10:28
Wat een drama, dit leek echt helemaal nergens op. Ik heb tot nu toe heel het seizoen gedacht dat we er (relatief) makkelijk inblijven. Na gisteren geloof ik dat niet meer.
Maravillazaterdag 7 maart 2009 @ 17:38
Wat mij betreft mag Booy per direct vertrekken. Laat Adri maar op zijn plekje zitten.

Wie zouden jullie graag zien volgend seizoen op de bank?
methodmichzaterdag 7 maart 2009 @ 20:18
Tja, Jan Everse terug zal denk ik te gevoelig liggen, maar is wel een goede trainer en iemand uit de regio.

Ik verwacht niet dat ze na de mislukking met Aandewiel nog snel met "een talent" zullen aankomen eigenlijk, dus zal toch wel iemand zijn met de nodige ervaring.
ebeaydojraeszaterdag 7 maart 2009 @ 20:37
Kuch... Borst vroeg vorige week nog of Ronald Koeman zin had... *kuch*
Stpanzondag 8 maart 2009 @ 10:48
Everse zou de meest onverstandige keuze ooit zijn. Maakt altijd met iedereen ruzie. Net als de algemeen directeur van Sparta, Peter Bonthuis altijd met iedereen ruzie krijgt. Dat gaat dus nooit werken.

Ik heb niet echt een trainer op het oog waar ik nu wild van zou worden. Behalve Erwin Koeman misschien.
methodmichzondag 8 maart 2009 @ 16:53
Jan is in dat opzicht inderdaad een risico. Maar verder ben ik het wel met je eens, er is nog niet echt een droomkandidaat...
ebeaydojraeszondag 8 maart 2009 @ 17:04
Je weet pas wat een droomkandidaat is, een anderhalf jaar na de aanstelling....

wat dat betreft was de laatste echt goeie coach Ten Cate
ebeaydojraeszondag 8 maart 2009 @ 19:53
Zaterdag 14 maart 19:45 uur SC Heerenveen - Sparta Rotterdam --no way
Zaterdag 21 maart 20:45 uur Sparta Rotterdam - Heracles Almelo -- moet
Zaterdag 4 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - PSV -- psv op weg terug ..
Zaterdag 11 april 19:45 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -- kan alle kanten op
Zondag 19 april 14:30 uur FC Volendam - Sparta Rotterdam -- moet
Vrijdag 24 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - De Graafschap - moet
Zondag 3 mei 14:30 uur Sparta Rotterdam - Ajax -- ajax moet voor europees..
Zondag 10 mei 14:30 uur NEC - Sparta Rotterdam -- right .. laatste voor Been ..

tis dat je nog tegen 4 directe concurrenten moet spelen ... (maar dat was WII ook ..)
methodmichdinsdag 10 maart 2009 @ 17:26
Lekker potje was Jong Sparta - Jong PSV (met oudjes als Lazovic en Bakkal).

Van een 0-2 terug naar 2-2, met de gelijkmaker van Nick Viergever in de slotfase. Rood voor Jeffrey Rijsdijk van Sparta en Romario Sabajo van PSV, na een smerige charge.
Forburgahwoensdag 11 maart 2009 @ 00:39
De rode kaart van Jeffrey Rijsdijk is inmiddels geseponeerd.
Iemand hier die nog de vroege bus pakt richting Heerenveen as. zaterdag?
Had me er erg op verheugd maar helaas vanwege omstandigheden moeten afzeggen...
Stpanwoensdag 11 maart 2009 @ 09:01
Nope, ik heb de uitwedstrijden buiten de regio al een paar jaar afgezworen. Andere prioriteiten. Met weemoed denk ik nog terug aan de vroege vrijdagmiddagbussen naar Leeuwarden...
methodmichwoensdag 11 maart 2009 @ 16:56
Maar goed ook, dat die kaart van Rijsdijk is geseponeerd. Was een gevalletje "belachelijk".

Samenvatting te zien via de site van PSV trouwens:

http://www.psv.tv/index.php?item=if&content=player&ProductID=6459
ebeaydojraeszondag 15 maart 2009 @ 02:43
quote:
Op zondag 8 maart 2009 19:53 schreef ebeaydojraes het volgende:
Zaterdag 14 maart 19:45 uur SC Heerenveen - Sparta Rotterdam --no way
Zaterdag 21 maart 20:45 uur Sparta Rotterdam - Heracles Almelo -- moet
Zaterdag 4 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - PSV -- psv op weg terug ..
Zaterdag 11 april 19:45 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -- kan alle kanten op
Zondag 19 april 14:30 uur FC Volendam - Sparta Rotterdam -- moet
Vrijdag 24 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - De Graafschap - moet
Zondag 3 mei 14:30 uur Sparta Rotterdam - Ajax -- ajax moet voor europees..
Zondag 10 mei 14:30 uur NEC - Sparta Rotterdam -- right .. laatste voor Been ..

tis dat je nog tegen 4 directe concurrenten moet spelen ... (maar dat was WII ook ..)
no way en 2x rood ...
Proud2beDiepfrieszondag 15 maart 2009 @ 08:35
Jaggy had er al eerder af gemoeten. Hoezo geen geel voor die handsbal? Knol heb ik echt m'n twijfels over, ook de t.v.-beelden vannacht boden niet echt duidelijkheid (hoewel dat ook door de drank kan komen).

Over de gehele wedstrijd gezien was het van onze kan niet best, maar Sparta was wel erg slecht (hoewel het 'excuus' dat ze lange tijd met 10 en op het laatst nog met 9 man moesten spelen). In ieder geval succes met de strijd om lijfsbehoud. Dat moet toch zeker wel kunnen.
Maravillazondag 15 maart 2009 @ 08:42
Knol.. Hoe krijgt 'ie het weer voor elkaar.

Ik had gehoopt op een klein stuntje, net als thuis. Misschien een punt wel. Maar als je jezelf al zo snel buitenspel zet heeft de hele wedstrijd geen zin meer.
methodmichzondag 15 maart 2009 @ 12:35
Dit was wel erg zwak.... Natuurlijk is Heerenveen uit in principe geen duel om punten te pakken, maar Booy blonk ook niet echt uit gisteren. En die vriendelijke Braziliaan oogde niet al te sterk tussen de palen.

Maar ja, Van Tiggelen wil het dus niet overnemen, dus dan kan je Booy er ook niet makkelijk uitgooien nu. Het wordt toch nog wel onnodig spannend voor Sparta zo, vind ik.
Steven184zondag 15 maart 2009 @ 16:00
Menzo lijkt mij wel een goede voor Sparta, zoals hierboven al genoemd.
ebeaydojraeszondag 15 maart 2009 @ 16:57
quote:
Op zondag 15 maart 2009 12:35 schreef methodmich het volgende:
Dit was wel erg zwak.... .
tsja.. dit jaar is het weer erg moeilijk gebleken om te scoren. Hoeveel hebben ze er de laatste wedstrijd gemaakt als we die goal van gister en die van Poepon weg laten?
en wta ging er voirg jaar zo lekker? Juistum.. doelpunten ...

ze spelen maar en ze spelen maar rond en nemen geen initiatief. Zeker Slot die alleen maar achteruit speelt de laatste tijd. nog niet eens opzij, nee, achteruit ..... ja daar schieten we wat mee op. en dat is dan je spelverdeler ...

Sparta naar Vooruh ... !!!!
Stpanmaandag 16 maart 2009 @ 12:28
Inderdaad, een verwaht verlies, maar de manier waarop.....

Zaterdag moet het dan maar gebeuren. Anders speel je jezelf nog totaal onnodig de nacompetitie in. Brrrr.

En het inmiddels vertrouwde moddergooien tussen leiding en trainer in de media is ook weer begonnen. Een jaarlijks terugkerend fenomeen. Ik ben er flink klaar mee, en het doet me pijn aan het hart dat ook mijn club is vergeven aan opportunistische sponsoren en een straatvechter als algemeen directeur.

Ieder jaar hetzelfde liedje, en structureel verbeterd er niets bij de club.
ebeaydojraeszondag 22 maart 2009 @ 03:18
lag thuis te slapen (met 14 hechingen in me kop). hoe wastie qua spel?
quote:
Zaterdag 14 maart 19:45 uur SC Heerenveen - Sparta Rotterdam --no way V
Zaterdag 21 maart 20:45 uur Sparta Rotterdam - Heracles Almelo -- moet V

Zaterdag 4 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - PSV -- psv op weg terug ..
Zaterdag 11 april 19:45 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -- kan alle kanten op
Zondag 19 april 14:30 uur FC Volendam - Sparta Rotterdam -- moet
Vrijdag 24 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - De Graafschap - moet
Zondag 3 mei 14:30 uur Sparta Rotterdam - Ajax -- ajax moet voor europees..
Zondag 10 mei 14:30 uur NEC - Sparta Rotterdam -- right .. laatste voor Been ..
Bayswaterzondag 22 maart 2009 @ 11:46
Het was weer niet best, maar dit keer itt Willem II thuis hadden we wel legio kansen die netjes 1 voor 1 verprutst werden.
Proud2beDiepfrieszondag 22 maart 2009 @ 14:35
quote:
Op zondag 22 maart 2009 11:46 schreef Bayswater het volgende:
Het was weer niet best, maar dit keer itt Willem II thuis hadden we wel legio kansen die netjes 1 voor 1 verprutst werden.
Op 1 na dan

Belangrijke punten voor Sparta gezien de overwinningen van De Graafschap en Roda dit weekend. En wie weet pakt ook Volendam de 3 punten thuis tegen Utrecht vanmiddag
methodmichzondag 22 maart 2009 @ 16:42
Strootman was wel goed weer gisteren, verder Falkenburg ook veel nuttig en hard werk, met als hoogtepunt in de voorbereiding naar de goal het tot drie keer terugwinnen van de bal. Duplan ook op dreef, alleen niet qua afronding.

En de Braziliaanse goalie wint weer wat aan krediet.
TC03woensdag 25 maart 2009 @ 01:45
quote:
Tony Adams in beeld bij Sparta
Door MIKOS GOUKA
ROTTERDAM - Technisch manager Richard Grootscholten vertelde maandagavond dat Fons Groenendijk op het lijstje staat van Sparta om trainer Foeke Booy op te volgen.

De Naaldwijker kan zich het telefoontje richting de huidige trainer van Willem II echter besparen. Groenendijk, die open stond voor een terugkeer naar het Kasteel, hoorde tot gisteren niets vanuit Rotterdam en kiest eerdaags tussen NEC en Willem II.

De beleidsbepalers van Sparta hebben inmiddels ook te horen gekregen dat Tony Adams geïnteresseerd is in de functie van hoofdtrainer op het Kasteel. De voormalig Engels international werd eerder dit seizoen bij Premier League-club Portsmouth ontslagen.

De steenrijke eigenaar wenste tijdens de winterstop slechts spelers te verkopen omdat de kredietcrisis ook hem financiële problemen opleverde. Adams werkte samen met John Metgod. De voormalig speler van onder meer AZ, Real Madrid en Feyenoord moest net als Adams zijn spullen pakken en vertrekken.

Of de optie Adams door technisch manager Richard Grootscholten als serieus wordt ervaren, is nog onduidelijk. Een groot voordeel is wel dat de meervoudig Engels international en boegbeeld van topclub Arsenal makkelijk deuren opent bij grote Engelse clubs.

De ex-verdediger, die ook een aanbod heeft van een Franse en Belgische club, is een zeer goede vriend van Arsenal-manager Arsene Wenger. Jonge talenten bij Arsenal worden door Wenger om die reden op uitleenbasis aan Adams toevertrouwd, om ze klaar te stomen voor de Engelse top.

Adams zag Sparta onlangs aan het werk tijdens het competitietreffen met FC Twente. De Engelsman was onder meer bij dat duel aanwezig om bij te praten met Steve McClaren, de oefenmeester van FC Twente.

Grootscholten meldde eerder al dat de opvolger van Booy vooral ervaring moet hebben ’met het werken met talentvolle jeugd’. Bovendien, voegde hij daar aan toe, bepaalt de club het te voeren beleid.
Forburgahwoensdag 25 maart 2009 @ 02:21
Vorige grote naam was 'mijn grote vriend' Frenk Rijkaard ( ) en we weten allemaal waar dat eindigde...
Adams lijkt me trouwens wel een kicke vent maar als trainer ben ik er nog niet over uit.
Maravillawoensdag 25 maart 2009 @ 06:40
Dat zou niet niks zijn. Voor zaterdag op 't laatste moment nog een kaartje weten te bemachtigen. Is in ieder geval bijna een uitverkocht huis.
ebeaydojraeswoensdag 25 maart 2009 @ 07:58
ach. vind nog steeds dat je Rijkaard weinig kan verwijten. Het team was gewoon niet goed genoeg. Maar goed. Adams ... tsja waarom niet. Denk alleen dat je aan dat hele Arsenal verhaal iet teveel waarde moet hechten. Ik bedoel neem de ooit beoogde samenwerking met Barcelona e.d. ...
Groenendijk zie ik zelf dan ook weer niet zitten. Als voetballer vaak van hem genoten, maar je hebt zoals men zegt iemand nodig die met jonge spelers om kan gaan (en bewezen), type Van Gaal, Ten Cate, Adriaanse, Been. Daar is het voor Groenendijk te vroeg voor denk ik. Maar ja, vind maar eens zo'n iemand, die er wel klaar voor is.
methodmichwoensdag 25 maart 2009 @ 17:11
Tony Adams zou denk ik een grote gok zijn, maar goed... Afwachten of het serieus is.

Jong Sparta trouwens gelijk maandag, met zoals wel vaker de laatste tijd Jeffrey Rijsdijk als enige doelpuntenmaker.
methodmichvrijdag 27 maart 2009 @ 19:34
Mehmet Aldogan en Eric Abdul blijven nog minstens een jaar op het Kasteel.

Afscheid neemt Sparta van sowieso zes man van de A-selectie en mogelijk nog enkele spelers uit Jong Sparta.

Zie ook Zes spelers vertrekken bij Sparta

Op zoek naar een nieuwe rechtsback dus.
Forburgahzaterdag 28 maart 2009 @ 03:19
Davy de Fauw! Davy de Fauw! Davy de Fauw is fuckin lauw!
methodmichzaterdag 28 maart 2009 @ 10:58
Zou wel een mooie zijn om weer te halen inderdaad. Of anders Marciano van Homoet.
methodmichzondag 29 maart 2009 @ 12:09
Inmiddels is bekend dat alle spelers van Jong Sparta een nieuwe aanbieding zullen krijgen bij een aflopend contract, met uitzondering van Michiel van der Berg, Marvin van der Pluijm en Jeffrey Schenk.
gebruikersnaamzondag 29 maart 2009 @ 13:01
IK denk dat Bruma zijn kans wel gehad heeft bij ons.
Een terugkomst van de fauw zal mooi zijn.
ebeaydojraeszondag 29 maart 2009 @ 13:13
denk dat Davy liever centraal speelt zoals nu.
methodmichzondag 29 maart 2009 @ 19:45
De Belgische broers Monteyne zouden natuurlijk ook nog altijd in beeld zijn. Geen idee of dat wat is, al kan het moeilijk veel minder zijn dan Vermes...
gebruikersnaamzondag 29 maart 2009 @ 23:53
Hopenlijk is volgend seizoen de doorbraak van nick viergever.
Deze verdediger is het afgelopen seizoen vaak uitblinker geweest bij jong sparta.
Stpanmaandag 30 maart 2009 @ 11:47
Na m'n wintersport blij te kunnen vernemen dat Sparta de punten tegen Heracles heeft gepakt.
En blij te zien dat de mindere goden mogen vertrekken.

Nu 'slechts' nog even afwachten wie de nieuwe trainer en nieuwe spelers worden.
De naam Atteveld word ik niet blij van. Gewoon niet mijn type.
De 'naam' Tony Adams.... Een risico om een onervaren man neer te zetten. Hoewel Tony Adams natuurlijk beter klinkt dan Gert Aandewiel.
Toch maar een Rotterdammer dan?
knnthmaandag 30 maart 2009 @ 13:39
Ik hoop tegen beter weten in op Koster. Menzo wordt het al niet, op Groenendijk zat ik niet te wachten omdat hij me nou niet echt een loyaal type bleek (and guess what ), Atteveld inderdaad alsjeblieft niet. Adams zegt me niks (blijkt na opzoeken een one-clubman te zijn geweest bij Arsenal, wel tof ... maar is hij een goeie trainer?)
ebeaydojraesmaandag 30 maart 2009 @ 13:53
'Dennis Bergkamp' * *
B0770maandag 30 maart 2009 @ 18:06
Geen idee of er een letter van klopt, maar volgens een Britse reactie op een tabloid-bericht dat Adams wellicht naar Sparta zou gaan is hij een goede tacticus, maar laten zijn people-skills te wensen over...
Bayswatermaandag 30 maart 2009 @ 18:44
Schijnt dat Koebrugge hem erg graag wil hebben.
methodmichdinsdag 31 maart 2009 @ 17:19
quote:
Op zondag 29 maart 2009 23:53 schreef gebruikersnaam het volgende:
Hopenlijk is volgend seizoen de doorbraak van nick viergever.
Deze verdediger is het afgelopen seizoen vaak uitblinker geweest bij jong sparta.
Klopt, is een goede speler. Maar speelt wel het liefst centraal, eventueel ook als defensieve middenvelder. Die posities zijn wel redelijk bezet in vergelijking met de vleugels. Een back zie ik niet echt in hem.
gebruikersnaamdinsdag 31 maart 2009 @ 20:26
Centraal heeft sparta juist nodig.naast knol heeft sparta van gessel,die ik meer middenvelder vind.dan hebben we nog adeleye die niet naar de opdrachten wil luisteren.en promes die mij niet kan bekoren.
En achterhoede met de fauw,knol,viergever,slijngaard zie ik wel zitten
knnthwoensdag 1 april 2009 @ 10:51
... en jaren nog hierna!!
Stpanwoensdag 1 april 2009 @ 12:07
121 jaar jong alweer, gefeliciteerd!
methodmichwoensdag 1 april 2009 @ 17:20
quote:
Op dinsdag 31 maart 2009 20:26 schreef gebruikersnaam het volgende:
Centraal heeft sparta juist nodig.naast knol heeft sparta van gessel,die ik meer middenvelder vind.dan hebben we nog adeleye die niet naar de opdrachten wil luisteren.en promes die mij niet kan bekoren.
En achterhoede met de fauw,knol,viergever,slijngaard zie ik wel zitten
Ziet er op papier goed uit. Wel even afwachten of Nick dat al direct aan kan.

Van Gessel mist rest van het seizoen

Toch veel te weinig aan gehad...
Maravillawoensdag 1 april 2009 @ 18:14
dndiekwoensdag 1 april 2009 @ 18:19
Tegen PSV waarschijnlijk zonder Ramos. Hoe doet ie het bij jullie eigenlijk?
gebruikersnaamwoensdag 1 april 2009 @ 20:21
Ramos zijn we erg blij mee.is een goede keeper.maar kan niet mee voetballen.terugspeel ballen zijn dramatisch.
knnthdonderdag 2 april 2009 @ 16:35
Sparta wil Atteveld

God, nee
Stpandonderdag 2 april 2009 @ 17:03
Om te huilen.

Atteveld + Bonthuis = binnen 3 weken ruzie gevolgd door een arbitragezaak die Sparta traditioneel verliest.

En daarbij is Atteveld (denk ik) geen goede trainer waarvan je zegt: laten we het risico maar nemen omdat hij zo goed is.
methodmichdonderdag 2 april 2009 @ 17:46
Nee, heb ik ook geen enthousiast gevoel bij. Al vind ik het momenteel sowieso moeilijk om een echt goede kandidaat te bedenken. Alles wat beschikbaar lijkt, heeft wel weer minpunten.

Ton Lokhoff werd ook al ergens gesuggereerd.
ebeaydojraesdonderdag 2 april 2009 @ 19:04
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

u was ik toch al van plan om mijn seizoenskaart niet te verlengen (geen geld), maar nu gaan ze me toch nog redenen geven ook om het niet te doen....
Ik had atteveld wel vaak in mijn eigen elftallen staan als speler en toen was ie al alleen maar goed voor gele en rode kaarten .... (en zo nu en dan een doelpunt / voorzet wat als verdediger wel weer lekker optelde)
methodmichmaandag 6 april 2009 @ 17:19
quote:
Op zondag 29 maart 2009 12:09 schreef methodmich het volgende:
Inmiddels is bekend dat alle spelers van Jong Sparta een nieuwe aanbieding zullen krijgen bij een aflopend contract, met uitzondering van Michiel van der Berg, Marvin van der Pluijm en Jeffrey Schenk.
Blijkbaar Van der Berg verkeerd verstaan toen van degene die het me vertelde:

Sparta wil verder met drie beloften
Stpandonderdag 9 april 2009 @ 11:25
En Sparta wil Donovan Slijngaard een contract aanbieden. Zijn contract loopt af bij Ajax.

Lijkt me een goede zet voor Slijngaard, of Sparta er nu echt mee vooruit gaat weet ik niet. Type Emmanuelson. Maar dan uiteraard ietsje minder.
methodmichdonderdag 9 april 2009 @ 17:39
Mwah, toch geen verkeerde linksback? Kan best een degelijke eredivisiespeler worden denk ik.

Dit is minder nieuws:

Strootman mist belangrijke duels Sparta
ebeaydojraesdonderdag 9 april 2009 @ 18:48
mwa.. genoeg middenvelders..
methodmichvrijdag 10 april 2009 @ 16:54
Ja, maar Strootman was de laatste weken weer behoorlijk in vorm en hoorde toch bij de beteren (of minder slechten, zo je wilt).
Maravillazondag 12 april 2009 @ 00:04
Iets wat 85 minuten lang een kutavond lijkt te worden werd een mooi feestje.
ebeaydojraeszondag 12 april 2009 @ 00:26
*troost reddiablo*
quote:
Op zondag 8 maart 2009 19:53 schreef ebeaydojraes het volgende:
Zaterdag 14 maart 19:45 uur SC Heerenveen - Sparta Rotterdam --no way
Zaterdag 21 maart 20:45 uur Sparta Rotterdam - Heracles Almelo -- moet
Zaterdag 4 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - PSV -- psv op weg terug ..
Zaterdag 11 april 19:45 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -- kan alle kanten op

Zondag 19 april 14:30 uur FC Volendam - Sparta Rotterdam -- moet
Vrijdag 24 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - De Graafschap - moet
Zondag 3 mei 14:30 uur Sparta Rotterdam - Ajax -- ajax moet voor europees..
Zondag 10 mei 14:30 uur NEC - Sparta Rotterdam -- right .. laatste voor Been ..

tis dat je nog tegen 4 directe concurrenten moet spelen ... (maar dat was WII ook ..)
tot nu toe gaat het als ik had voorzien ..
nu die volgende twee nog en dan kunnen we gaan slapen ..
knnthzondag 12 april 2009 @ 00:43
Ik zat in 'n thuisvak. En dan in de 93-ste minuut het uitvak zo zien ontploffen: geen woorden voor
Maravillazondag 12 april 2009 @ 10:35
quote:
Op zondag 12 april 2009 00:43 schreef knnth het volgende:
Ik zat in 'n thuisvak. En dan in de 93-ste minuut het uitvak zo zien ontploffen: geen woorden voor
Dan was je zeker nog een van de weinigen. Volgens mij heeft de helft van de Ado fans op de radio pas gehoord dat ze verloren hadden.
knnthzondag 12 april 2009 @ 10:39
Het was op een gegeven moment best wel leeg ja Na de 1-1 ging al de helft weg, en gelijk hadden ze

[ Bericht 0% gewijzigd door knnth op 12-04-2009 11:45:26 ]
JeffreyADOzondag 12 april 2009 @ 11:02
Nou.. gefeliciteerd, jullie hebben ons puur afgebluft op instelling van de 2e helft.. ergens nog verdiend ook. Ik zit momenteel even helemaal stuk.. pff
RayManiazondag 12 april 2009 @ 11:13
De club van Rotterdam gaat zich handhaven .
Stpanzondag 12 april 2009 @ 11:39
Als we de punten niet zo hard nodig hadden zou je je bijna generen voor de 3 punten....

Wat zag het er slecht uit zeg!
methodmichzondag 12 april 2009 @ 16:32
Bepaald geen sterke pot, met een domme rode kaart van Promes (deed denken aan Bruma ooit). Maar goed, geweldige apotheose en een goede stap in de juiste richting.
JeffreyADOmaandag 13 april 2009 @ 20:50
Hallo vrienden van Sparta
Ik heb een vraag, ik wil met een vriend die in Rotterdam woont de wedstrijd Sparta-Ajax bijwonen. Ik heb echter geen clubcard van Sparta, maar diegene heeft er wel 2, nog een van zijn broer.
Moet je je echt legitimeren met je ID card of de namen overeenkomen of doen ze daar niet moeilijk over?
ebeaydojraesmaandag 13 april 2009 @ 20:56
nope.. gewoon kaartje langs d strip en klaar.
JeffreyADOmaandag 13 april 2009 @ 21:04
Is het echt zo makkelijk?
Bij het oude ADO stadion toen ook, maar daar stond een foto op de clubcard maar hier schijbaar niet?
ebeaydojraesmaandag 13 april 2009 @ 21:20
pcs
Forburgahmaandag 13 april 2009 @ 23:09
quote:
Op maandag 13 april 2009 21:04 schreef JeffreyADO het volgende:
Is het echt zo makkelijk?
Bij het oude ADO stadion toen ook, maar daar stond een foto op de clubcard maar hier schijbaar niet?
Nee, is geen enkel probleem, heb zelfs nog nooit bij een uitwedstrijd m'n id-kaart moeten showen .
knnthmaandag 13 april 2009 @ 23:34
De laatste uitwedstrijd heb op mijn ClubCard van FCDH bezocht Lekker systeem hoor. Gelukkig ben ik een van de weinige brave supporters _!
methodmichdinsdag 14 april 2009 @ 17:34
quote:
Op maandag 6 april 2009 17:19 schreef methodmich het volgende:

[..]

Blijkbaar Van der Berg verkeerd verstaan toen van degene die het me vertelde:


Sparta wil verder met drie beloften
Verkeerd verstaan, maar niet minder interessant daardoor. Vanavond traint Rick van der Burg mee met ASWH, om eens kennis te maken en voor ons om eens te zien hoe hij zich verhoudt tot de huidige keepers.
gebruikersnaamwoensdag 15 april 2009 @ 10:39
ik ken hem niet zo goed.

Sparta volgt wel kevin liefhebber
Volgens het AD volgt Sparta de 24-jarige spits van PPSC. De aanvaller scoorde dit seizoen 29 keer voor de Schiedamse zaterdag 3e klasser Ook Heerenveen en RKC zouden de verrichtingen van de aanvaller nauwlettend in de gaten houden.
Ik dacht dat deze speler bij excelsior maasluis niet voldeed, maar goed voor de rest ken ik hem niet
methodmichwoensdag 15 april 2009 @ 16:54
Rick maakte best een aardige indruk op de training. Afwachten hoe het verder zal gaan.

Overigens heb je gelijk over Liefhebber, maar blijkbaar beter geworden, al is zaterdag 3e klasse geen wonderniveau. Wel een goedkope mogelijkheid om eens te testen, maar dan meer voor erbij lijkt me.

PPSC-spits in belangstelling profclubs
Maravillawoensdag 15 april 2009 @ 18:16
Tja. Of je hem als 24 jarige amateur nog moet strikken is de vraag natuurlijk.
ebeaydojraesdonderdag 16 april 2009 @ 02:33
remove
methodmichdonderdag 16 april 2009 @ 17:27
quote:
Op woensdag 15 april 2009 18:16 schreef Maravilla het volgende:
Tja. Of je hem als 24 jarige amateur nog moet strikken is de vraag natuurlijk.
Precies, maar goed. Schijnt al met SC Heerenveen gesproken te hebben zelfs.

Dit is ook wel goed nieuws en misschien meer voor lange termijn:
quote:
JHR-talent verkiest Sparta Rotterdam boven Ajax

JHR-talent Jamal Ernst (17 jaar) voetbalt met ingang van komend seizoen bij Sparta Rotterdam. De technisch begaafde linkspoot stond ook in de nadrukkelijke belangstelling van Feyenoord, Willem II en met name Ajax, maar koos vanwege het goede imago van de jeugdopleiding van Sparta Rotterdam voor de Kasteelclub.

Ernst sloeg bij JHR de A-jeugd over en ontwikkelde zich direct tot basisspeler bij de Rotterdamse eersteklasser. De offensieve jeugdspeler is na Rangelo Janga (Excelsior Rotterdam en Oranje onder 17) het tweede talent in korte tijd dat JHR gebruikt als springplank naar een BVO.
Bayswaterdonderdag 16 april 2009 @ 18:36
Ik wil nu weleens visie voor de korte termijn.
ebeaydojraesdonderdag 16 april 2009 @ 18:37
winst bij de graafschap, putje met volendam en we zijn veilig voor volgend jaar. einde visie
Bayswaterdonderdag 16 april 2009 @ 18:41
Zou ook weleens leuk zijn als we eens een seizoen goed starten.
knnthdonderdag 16 april 2009 @ 18:47
Openingswedstrijden winnen is echt zó 1987.
JeffreyADOdonderdag 16 april 2009 @ 20:03
Wij hadden een goede opening, maar daar hebben we nu ook niks meer aan
methodmichvrijdag 17 april 2009 @ 17:10
quote:
Op donderdag 16 april 2009 18:36 schreef Bayswater het volgende:
Ik wil nu weleens visie voor de korte termijn.
Ja of een trainer. Zou ook wel aardig zijn. Aron Winter gaat weg bij Ajax, die gok zullen ze toch niet nemen.... Atteveld gelukkig afgevallen.
gebruikersnaamdinsdag 21 april 2009 @ 08:25
Het schijnt dat nu Jan de Jonge in beeld is als hoofdcoach.
Ik weet niet wat ik daarvan moet denken.
Het lijkt me een geschikte kerel, maar veel eredivisie ervaring als coach heeft hij niet
ebeaydojraesdinsdag 21 april 2009 @ 11:08
quote:
Op zondag 8 maart 2009 19:53 schreef ebeaydojraes het volgende:
[b]Zaterdag 14 maart 19:45 uur SC Heerenveen - Sparta Rotterdam --no way
Zaterdag 21 maart 20:45 uur Sparta Rotterdam - Heracles Almelo -- moet
Zaterdag 4 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - PSV -- psv op weg terug ..
Zaterdag 11 april 19:45 uur ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -- kan alle kanten op
Zondag 19 april 14:30 uur FC Volendam - Sparta Rotterdam -- moet[/b]
Vrijdag 24 april 20:45 uur Sparta Rotterdam - De Graafschap - moet
Zondag 3 mei 14:30 uur Sparta Rotterdam - Ajax -- ajax moet voor europees..
Zondag 10 mei 14:30 uur NEC - Sparta Rotterdam -- right .. laatste voor Been ..
zuur. nu moet je gaan stunten tegen NEC ... en winst vrijdag is een must
Stpandinsdag 21 april 2009 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 21 april 2009 08:25 schreef gebruikersnaam het volgende:
Het schijnt dat nu Jan de Jonge in beeld is als hoofdcoach.
Ik weet niet wat ik daarvan moet denken.
Het lijkt me een geschikte kerel, maar veel eredivisie ervaring als coach heeft hij niet
Hij heeft in ieder geval een betere CV dan Gert Aandewiel die het 'goed deed' met Haarlem.

Een kampioenschap en lijfsbehoud met De Graafschap. En onder de vleugels van Foppe en Verbeek denk ik veel professionaliteit gekend bij SC Heerenveen, wat hij mooi kan overbrengen bij Sparta.

Hoewel Wiljan Vloet niet echt werd gewaardeerd door de Sparta-leiding met zijn hervormingsdrang.
ebeaydojraesdinsdag 21 april 2009 @ 13:27
Sparta heeft Zweedse stagiair
Gepubliceerd: 21-04-2009 om 11:33

Samuel Armenteros loopt de komende twee weken een trainingsstage bij Sparta. De Zweedse aanvaller zal zich bij de selectie van Jong Sparta gaan vervoegen.
knnthdinsdag 21 april 2009 @ 16:36
Een stagiair. Ik zal wel niet de enige zijn die het tijdsverspilling vind
Stpanwoensdag 22 april 2009 @ 11:11
Uit een ander topic:
quote:
Armenteros krijgt kans op Kasteel
Door MIKOS GOUKA
ROTTERDAM - Sparta test de komende twee weken Samuel Armenteros. De aanvaller met een Zweeds en Cubaans paspoort mag aan het einde van het seizoen transfervrij vertrekken bij Heerenveen, waar hij voornamelijk in A1 en Jong Heerenveen acteerde.

Volgens Jan de Jonge staat de testperiode van de voormalig jeugdinternational van Zweden los van de interesse van de Kasteelclub in zijn persoontje. ,,Dat is stom toeval,'' zegt hij. ,,Samuel Armenteros heeft voetballend heel veel kwaliteiten. Maar onderweg is er wel iets misgegaan, anders had hij wel bij Heerenveen in het eerste elftal gespeeld. Ik heb onlangs een gesprek met hem gehad en toen heb ik hem verteld dat hij moet vertrekken uit Friesland. Een andere omgeving kan hem misschien goed doen.''
Type 'hij-kan-het-wel-maar-het-lukt-maar-niet' schat ik zo in.
Een gokje waard als stagair lijkt mij.
methodmichwoensdag 22 april 2009 @ 17:30
Sparta test jonge aanvaller van Heerenveen

Ook over Armenteros dus. Er gaat aanvallend gezien wel eea weg bij Jong Sparta, dus wie weet.

Jan de Jonge lijkt me best een goede trainer overigens. Normale man, kan ook met jonge spelers werken.
ebeaydojraeswoensdag 22 april 2009 @ 18:26
kan me geen reet schele wie er kotm, als het maar rustig wordt. ff geen gezeik voor 3 jaar ofzo. gewoon normaal meedraaien. en niet zoals nu half jaar lekker spelen end an weer half jaar niet ... dat schiet niet op ..

*zucht* waar is Ten Cate tijd gebleven *zucht*
ebeaydojraeswoensdag 22 april 2009 @ 20:29
rijnmond:

De Jonge heeft 'goed gevoel' bij Sparta
22 april 2009

Jan de Jonge heeft een goed gevoel bij Sparta. De huidige hoofd opleidingen van SC Heerenveen is de belangrijkste kandidaat om Foeke Booy op te volgen als trainer van de Kasteelclub.
De 45-jarige De Jonge heeft nog een doorlopend contract in Friesland. In het verleden was hij hoofdtrainer van De Graafschap en Emmen en assistent onder Foppe de Haan en Gertjan Verbeek bij Heerenveen.

Rob Groener, zaakwaarnemer van De Jonge, heeft inmiddels al een oriënterend gesprek gevoerd met Sparta. Zelf heeft De Jonge nog niet gesproken met de club, waar hij in elk geval sympathie voor uitspreekt. De Jonge: 'Er zijn een aantal clubs in Nederland waar ik als liefhebber een goed gevoel bij heb en daar is Sparta één van.'

Luister links naar een gesprek met Jan de Jonge
http://217.149.193.67:808(...)009/22-04-dejonge.rm
---
hmm.. dan kan Armenteros het wel schudden als Jan het nix vindt
ebeaydojraeswoensdag 22 april 2009 @ 20:30
en dan hebben we deze nog:

Ajax wil Fred grim terughalen
22 april 2009

Ajax wil Fred Grim terughalen naar Amsterdam om daar Jong Ajax te trainen. De assistent-trainer van Sparta moet in de hoofdstad de opvolger worden van Adrie Koster, die naar Club Brugge vertrekt.
Grim werd vorig seizoen door toenmalig technisch directeur Danny Blind naar Sparta gehaald om assistent te worden van Gert Aandewiel. Momenteel is Grim assistent-trainer van Foeke Booy bij Sparta, maar Booy vertrekt aan het einde van het seizoen. Danny Blind is inmiddels de technische baas bij Ajax.

---
en
--
Manfred Laros keert terug bij Sparta Rotterdam

Kornell Kramer, financieel manager bij Sparta Rotterdam, vertrekt per 1 juni voor de duur van zes maanden naar Kenia in verband met de adoptie van een tweede kind. Zijn positie binnen de organisatie zal per 1 mei worden overgenomen door Manfred Laros die reeds eerder bij Sparta Rotterdam werkzaam was.

[ Bericht 72% gewijzigd door ebeaydojraes op 24-04-2009 08:33:51 ]
Stpanvrijdag 24 april 2009 @ 10:23
Ik heb totaal geen zicht wat de toegevoegde waarde van Fred Grim is. Hij is geen keeperstrainer, maar assistent.

Met Adri van Tiggelen heb je al een 'hoofdassistent' van formaat in huis. Dan lijkt het me logisch dat Grim zijn kans ruikt.

Ik ben erg benieuwd naar vanavond, echt cruciaal dit!
JeffreyADOvrijdag 24 april 2009 @ 16:47
Komop jongens, win en doe jezelf een goede dienst! (en mij natuurlijk ook een beetje)
methodmichvrijdag 24 april 2009 @ 17:12
quote:
Op vrijdag 24 april 2009 10:23 schreef Stpan het volgende:
Ik heb totaal geen zicht wat de toegevoegde waarde van Fred Grim is. Hij is geen keeperstrainer, maar assistent.

Met Adri van Tiggelen heb je al een 'hoofdassistent' van formaat in huis. Dan lijkt het me logisch dat Grim zijn kans ruikt.

Ik ben erg benieuwd naar vanavond, echt cruciaal dit!
Ben ik wel met je eens ja, zie ook niet zo wat Fred nou echt zou toevoegen.

Ga vanavond ook Sparta maar weer eens aanmoedigen, nu in de strijd tegen degradatie. Zal wel drukker zijn dan bij de potjes van Jong Sparta.
Nappie-Oleonvrijdag 24 april 2009 @ 20:31
de graafschap moet nu een goed resultaat uit het vuur slepen, nu een verlies betekent al bijna zeker degradatie
jullie spelen je volgende week wel veilig
kom op graafschap!
ATTAMOTTAMOTTA
Borizzzvrijdag 24 april 2009 @ 20:38
Graafschap schiet er niks mee op.
Maar als 1 ploeg vanavond verdiende te winnen, dan was het de Graafschap.

[ Bericht 85% gewijzigd door Borizzz op 24-04-2009 22:42:00 ]
ebeaydojraesvrijdag 24 april 2009 @ 21:48
quote:
Op vrijdag 24 april 2009 20:31 schreef Nappie-Oleon het volgende:
de graafschap moet nu een goed resultaat uit het vuur slepen, nu een verlies betekent al bijna zeker degradatie
jullie spelen je volgende week wel veilig
kom op graafschap!
ATTAMOTTAMOTTA
tegen ajax? Hahahaha. Jemig man. Als warm mes ... En ze doen er nix mee ...
ebeaydojraesvrijdag 24 april 2009 @ 23:06
jongens jongens jongens, .. dit is TOCH GEEN VOETBAL?????
ik bedoel, ja ik weet dat ze al 12 jaar zo spelen, maar .... ik heb in al die tijd op de Nederlandse velden bijna geen voetballer meer gezien, die gewoon een bal kan AANNEMEN, kan VASTHOUDEN en kan DOORSPELEN ...
met dit hotseknotsbegonia-soortvan-onetouch-voetbal kom je er echt niet. ik bedoel lange hoge bal naar vooruh en dan maar hopen dat je hem kan doorkoppen op een medespeler of dat de tegenstander hem verkeerd raakt wat in 99,99% van de gevallen iet gebeurd en dan hopen dat je de bal er in kan rammen ... dat noem ik geen voetbal.. ja amateur voetbal ...

*zucht* .. nu maar hopen dat de rest verliest en volgende week ook ...
methodmichzaterdag 25 april 2009 @ 11:37
Niveau oversteeg gisteren inderdaad de gemiddelde wedstrijd in de hoofdklasse niet, helaas.

Sparta probeerde het wel, maar te veel spelers lijken zonder vertrouwen te spelen. Rutjes voor rust goed, paar goede acties, maar kon dat niet doorzetten. Opvallend wel dat Falkenburg moest wijken voor de Glazenwasser, want dan haal je eigenlijk nog meer voetbal uit je team. Duplan en John best veel acties, maar ongelukkig qua voortzetting of afwerking. Ramos een tweetal clowneske uitloopbeurten, die maar net goed afliepen en twee lelijke communicatiestoornissen met Adeleye, die de bal dan maar wegramde.

Snap overigens nu ook heel goed waarom Stpan elders op dit forum Touzani de grootste miskoop noemde, die deed wel erg weinig goed. Je zag ook dat Sparta eigenlijk geen team heeft voor degradatievoetbal. En uiteindelijk mocht je nog van geluk spreken dat De Graafschap bij een paar uitbraken niet profiteerde van het gemak waarmee men mocht oprukken. Al met al zeker geen goede stap kunnen zetten, al lijkt directe degradatie wel afgewend nu.

En dan Braamhaar, met zijn rode kaart die toch geel was...
ebeaydojraeszondag 26 april 2009 @ 13:02
pffff.. en gelukkig speelt volendam en roda gelijk ... nu zuid nog ff helpen nu tegen ado ..

volendam nog tegen groningen (v) en de graafschap (g)
de graafschap nog tegen nac (v) en volendam (g)
roda nog tegen willem2 (g) en feyenoord (v)
heracles nog tegen vitesse (g) en utrecht (g)
ado nog tegen heerenveen (v) en vitesse (w)

...
puntje tegen NEC zou welkom zijn.. en geen groot verlies tegen ajax .. 0-1 ofzo ..
maar als volendam en de graafschap zich tegen elkaar in bedwang houden (gelijkspel dus) dan ben je eigenlijk al veilig.

[ Bericht 38% gewijzigd door ebeaydojraes op 26-04-2009 13:19:07 ]
knnthzondag 26 april 2009 @ 13:23
Gewoon winnen van Ajax zoals we wel vaker doen.
ebeaydojraeszondag 26 april 2009 @ 13:30
gaat hem niet worden. We winnen maar 1 keer per seizoen van de tradi.top3 ...
Kopbalmaandag 27 april 2009 @ 19:01
quote:
Vertrekkende Booy deelt sneer uit aan Sparta-publiek

Foeke Booy verlaat na dit seizoen Sparta Rotterdam en keert terug bij zijn oude liefde FC Utrecht, maar wenst nog wel duidelijk te maken waar hij van baalt bij zijn huidige werkgever. Volgens Booy bieden de supporters in thuiswedstrijden de Kasteelclub te weinig support.

“In uitwedstrijden helpen de fans ons over het dode punt heen”, doet Booy zijn verhaal in AD/Sportwereld. “Maar op het Kasteel is er vooral cynisme. Natuurlijk moeten wij met gedreven spel een signaal afgeven waardoor er iets ontstaat, maar de jongens kunnen de steun goed gebruiken”, aldus Booy. De Fries is in Rotterdam bezig aan zijn eerste seizoen als trainer van Sparta. Voorheen werkte hij bij FC Utrecht en bij Al-Nasr in Saudi-Arabië.

Sparta pakte dit seizoen in eigen huis tot op heden 23 punten. Uit uitwedstrijden werden in totaal negen punten gepakt. De ploeg bivakkeert met nog twee duels voor de boeg op een vooralsnog veilige veertiende plaats in de rangschikking. “Wij hopen zondag thuis tegen Ajax op een kolkend Kasteel”, sluit Booy af.
knnthmaandag 27 april 2009 @ 19:08
Booy moet de ploeg vooral aan het voetballen krijgen en verder geen woord meer zeggen.

Of hij gelijk heeft is volkomen irrelevant.
ebeaydojraesmaandag 27 april 2009 @ 19:53
3de alinea zegt genoeg
Bayswatermaandag 27 april 2009 @ 23:11
Precies, hadden de uitwedstrijden maar wat meer dode punten opgeleverd met eens een defensieve opstelling van Booy.
gebruikersnaammaandag 27 april 2009 @ 23:55
Kan die niet nu al naar utrecht?
Tijd voor een foeke booycot
Stpandinsdag 28 april 2009 @ 09:09
Ik vind het vreemd dat mensen die zo lang in het vak zitten (en overigens ook wanneer supporters al jaren meegaan) in de voetballerij, zich verbazen dat wanneer een ploeg volledig instort na een goede periode, het publiek begint te morren.

Zo werkt dat overal, ook bij zijn geliefde FC Utrecht waar echt geen kolkend Galgenwaard is geweest na de winterstop.

Overigens, ik las op sportwereld.nl dat er Utrecht fans waren die vonden dat de huidige slechte resultaten van FC Utrecht kwamen (dachten zij dan) doordat Utrecht nu al in de favoriete opstelling van Booy aan het spelen is. Met 3 aanvallers en 3 verdedigende middenvelders.
Het Sparta-publiek valt juist over hem heen vanwege zijn aanvallende spel.

Oftewel: Booy past zijn tactiek aan aan zijn selectie. Terecht lijkt me, ik blijf het wel een goede trainer vinden, die het bij Sparta met jong en daarmee wisselvallig materiaal moest doen.
methodmichdinsdag 28 april 2009 @ 16:27
In elk geval heeft Jong Sparta zich gisteren, ondanks een nederlaag tegen Jong AZ (met basisspelers die voor Sparta 1 een versterking zouden kunnen zijn!), veilig gespeeld. Het werd 2-1, Jeffrey Rijsdijk maakte - wederom - de enige Rotterdamse goal.
methodmichvrijdag 1 mei 2009 @ 15:29
Met een testspeler en een prestigieuze nominatie op zak richting Ajax...

Sparta test aanvaller van Jong Feyenoord

Opleiding Sparta genomineerd voor award
Robinhoozondag 3 mei 2009 @ 09:11
kom op sparta
knnthzondag 3 mei 2009 @ 09:35
Wedstrijddag! Laatste thuiswedstrijd alweer ... seizoen ging snel voorbij, misschien omdat ik maar 5 thuiswedstrijden heb meegemaakt
Neleoszondag 3 mei 2009 @ 10:57
Winnen vanmiddag.
De_krommezondag 3 mei 2009 @ 10:59
Denk dat het een nulletje of 3 wordt voor Ajax vanmiddag.
ebeaydojraeszondag 3 mei 2009 @ 15:13
Adeleye speelt sterk
Maravillazondag 3 mei 2009 @ 15:22
quote:
Op zondag 3 mei 2009 10:59 schreef De_kromme het volgende:
Denk dat het een nulletje of 3 wordt voor Ajax vanmiddag.
Dat gaat niet meer lukken.
ebeaydojraeszondag 3 mei 2009 @ 15:30
Sparta Ajax altijd wat te beleven. Het moet gezegd worden, jammer voor de top maar ze verdienen het niet eens om CL te spelen ...
Maravillazondag 3 mei 2009 @ 16:20
quote:
Op zondag 3 mei 2009 10:59 schreef De_kromme het volgende:
Denk dat het een nulletje of 3 wordt voor AjaxSparta vanmiddag.
Maravillazondag 3 mei 2009 @ 16:28
Veilig. En die pestclub uit Kerkrade eruit volgende week.
venomsnakezondag 3 mei 2009 @ 16:50
Ongelooflijk, 4-0.
Gefeliciteerd met deze geweldige overwinning en de belangrijke 3 punten.
Dirty-Little-Monkeyzondag 3 mei 2009 @ 17:12
Mooi dat jullie er alvast in blijven, volgende week ADO nog. Nog heerlijker dat het 4-0 is geworden tegen AJAX.
methodmichzondag 3 mei 2009 @ 17:28
Geniale overwinning zeg! Kreeg steeds uitzinnigere SMS-berichten binnen omtrent het scoreverloop, mooi om te lezen.

Lekker nog een jaartje op het hoogste niveau, in navolging van Jong Sparta. Goed weekje!
knnthzondag 3 mei 2009 @ 17:31
omfg omfg omfg omfg omfg
knnthzondag 3 mei 2009 @ 17:32
quote:
Op zondag 3 mei 2009 16:28 schreef Maravilla het volgende:
Veilig. En die pestclub uit Kerkrade eruit volgende week.
Mag lijen dat ze degraderen ja.
ebeaydojraeszondag 3 mei 2009 @ 17:58
16:20:31 03-05-09 A 1 SPARTASTRAAT 7 3027ER ROTTERDAM
17. Rotterdam Rijnmond AMBU A1 AMBU 17175 ONWEL Eneco Stadion rt bon 34141
1420999 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
1420075 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Ambulance 17-175 )
16:05:23 03-05-09 PRIO 2 SPARTAPARK-NOORD 1 ROTTERDAM
17. Rotterdam Rijnmond BRAN PRIO 2 TS211 Eneco Stadion (Sparta) Stadion Onderzoek Vak: 5992301
1400999 BRW Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
1400211 BRW Rotterdam-Noord ( Kazernealarm Laanslootseweg )
jorienvdherikzondag 3 mei 2009 @ 18:03
Sparta

Dank u Rotterdam
ebeaydojraeszondag 3 mei 2009 @ 18:06
mooie laatste wedstrijd. letterlijk ook van moi, want ik geef mijn plekkie op de Neville op. Ga het geld ergens anders insteken...
knnthzondag 3 mei 2009 @ 18:27
quote:
Op zondag 3 mei 2009 18:06 schreef ebeaydojraes het volgende:
mooie laatste wedstrijd. letterlijk ook van moi, want ik geef mijn plekkie op de Neville op. Ga het geld ergens anders insteken...
Toevallig, zit ik ook over te twijfelen ... zou wel 'n mooi eind zijn van vijf mooie jaren ... hmmm, lastig. Blijft gewoon m'n club ...
Proud2beDiepfrieszondag 3 mei 2009 @ 18:33
Que? 4-0 tegen Ajax

Nuja, tegen ons ook al 4-1 en dit seizoen nog wat goede uitslagen thuis, dus wat dat betreft.. Gefeliciteerd met de handhaving in ieder geval!
tong80zondag 3 mei 2009 @ 19:45
Gefeliciteerd jongens

denthemenzondag 3 mei 2009 @ 19:47
Ik gun het jullie wel Een keer een club uit Rotterdam die wel van Ajax kan winnen
Paarzondag 3 mei 2009 @ 19:56
Prima keeper hebben jullie trouwens
jorienvdherikzondag 3 mei 2009 @ 20:05
quote:
Op zondag 3 mei 2009 19:47 schreef denthemen het volgende:
Ik gun het jullie wel Een keer een club uit Rotterdam die wel van Ajax kan winnen
Vorig seizoen was het ook nog zo hoor
Paarzondag 3 mei 2009 @ 20:08
Is Rutjes trouwens de zoon van?
ebeaydojraeszondag 3 mei 2009 @ 20:08
quote:
Op zondag 3 mei 2009 19:47 schreef denthemen het volgende:
Ik gun het jullie wel Een keer een club uit Rotterdam die wel van Ajax kan winnen
een keer???
van http://ajax.netwerk.to/historie/tegenstander/14.php
quote:
Alles Gespeeld Winst Gelijk Verlies Voor Tegen
Thuis 51 38 9 4 154 35
Uit 50 21 12 17 100 81
Totaal 101 59 21 21 254 116
Ajax speelde in haar historie maar liefst 101 duels tegen Sparta Rotterdam. Daarvan won Ajax er 59 (58.4%) en gingen er 21 (20.8%) verloren. 21 (20.8%) Duels eindigden in een gelijk spel. Ajax scoorde in totaal 254 keer, een gemiddelde van 2.51 goals per wedstrijd. Sparta Rotterdam stelde daar 116 doelpunten tegenover, gemiddeld 1.15 per wedstrijd.
quote:
Alle wedstrijden tegen Sparta Rotterdam

1955-1956 Hoofdklasse A Ajax-Sparta Rotterdam 1-1
1955-1956 Hoofdklasse A Sparta Rotterdam-Ajax 1-0
1956-1957 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1956-1957 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-2
1957-1958 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-2
1957-1958 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 4-4
1958-1959 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-1
1958-1959 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 4-2
1959-1960 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-4
1959-1960 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 5-0
1960-1961 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-1
1960-1961 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-4
1961-1962 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 3-0
1961-1962 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 4-0
1962-1963 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-0
1962-1963 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-6
1963-1964 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 0-0 (0-0)
1963-1964 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-5
1964-1965 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-3
1964-1965 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-0 (0-0)
1965-1966 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 0-1
1965-1966 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-3
1966-1967 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 5-0
1966-1967 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-1
1967-1968 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 3-0
1967-1968 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-0
1968-1969 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1968-1969 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-1
1969-1970 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1969-1970 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-4
1970-1971 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-2
1970-1971 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-0 (0-0)
1971-1972 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-1
1971-1972 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1972-1973 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 4-2
1972-1973 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 3-1
1973-1974 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-2
1973-1974 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 0-0 (0-0)
1974-1975 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-0
1974-1975 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-1
1975-1976 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-0
1975-1976 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-1
1976-1977 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-3
1976-1977 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 0-3
1977-1978 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-1
1977-1978 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 0-0 (0-0)
1978-1979 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-0
1978-1979 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-0
1979-1980 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-0
1979-1980 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 3-4
1980-1981 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1980-1981 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 4-3
1981-1982 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 5-1
1981-1982 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 5-3
1982-1983 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-1
1982-1983 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-1
1983-1984 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1983-1984 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 5-2
1984-1985 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1984-1985 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-5
1985-1986 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 3-1
1985-1986 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 9-0
1986-1987 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 3-0
1986-1987 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-6
1987-1988 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1987-1988 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 2-0
1988-1989 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 2-1
1988-1989 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 3-2
1989-1990 Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 1-2
1989-1990 Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 1-2
1990-1991 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 0-0 (0-0)
1990-1991 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 1-0
1991-1992 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 1-3
1991-1992 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1992-1993 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 6-0
1992-1993 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 0-0 (0-0)
1993-1994 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 0-1
1993-1994 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 3-0
1994-1995 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 0-2
1994-1995 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 8-0
1995-1996 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 3-3 << damn nice game that was
1995-1996 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1996-1997 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 2-1
1996-1997 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 2-0
1997-1998 PTT-Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 0-5
1997-1998 PTT-Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 4-0
1998-1999 KPN Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 5-1
1998-1999 KPN Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 2-0
1999-2000 KPN Telecompetitie Ajax-Sparta Rotterdam 3-2
1999-2000 KPN Telecompetitie Sparta Rotterdam-Ajax 1-2
2000-2001 KPN Eredivisie Sparta Rotterdam-Ajax 3-0
2000-2001 KPN Eredivisie Ajax-Sparta Rotterdam 9-0
2001-2002 KPN Eredivisie 23-09-2001 Ajax-Sparta Rotterdam 3-0
2001-2002 KPN Eredivisie 14-04-2002 Sparta Rotterdam-Ajax 0-4
2005-2006 Eredivisie 02-10-2005 Sparta Rotterdam-Ajax 1-2 (0-0)
2005-2006 Eredivisie 05-03-2006 Ajax-Sparta Rotterdam 6-0 (3-0)
2006-2007 Eredivisie 26-11-2006 Sparta Rotterdam-Ajax 3-0 (1-0)
2006-2007 Eredivisie 22-04-2007 Ajax-Sparta Rotterdam 5-2 (3-1)
2007-2008 Eredivisie 07-10-2007 Sparta Rotterdam-Ajax 2-2 (0-0)
2007-2008 Eredivisie 15-02-2008 Ajax-Sparta Rotterdam 6-2 (5-1)
2008-2009 Eredivisie 09-11-2008 Ajax-Sparta Rotterdam 5-2 (3-0)

2008-2009 Eredivisie 03-05-2009 Sparta - Ajax 4-0 (2-0)
wel lekker veul doelpunten altijd

[ Bericht 0% gewijzigd door ebeaydojraes op 03-05-2009 20:23:05 ]
knnthmaandag 4 mei 2009 @ 00:14
De laatste keer dat we met 4 goals verschil wonnen was dus 61/62? Whoah.
JeffreyADOmaandag 4 mei 2009 @ 00:34
Goed gedaan jongens
Hopen dat ik volgend jaar weer naar jullie gezellige stadion kan
methodmichmaandag 4 mei 2009 @ 16:56
quote:
Op zondag 3 mei 2009 20:08 schreef Paar het volgende:
Is Rutjes trouwens de zoon van?
Om je vraag te beantwoorden: nee.

Wel mooi dat René van der Gijp vooraf in de krant zegt dat je met Duplan de oorlog niet wint, waarna de Fransman prompt scoort tegen Ajax. Volgens de NOS-commentator zijn eerste goal.... Maar dat klopt niet helemaal.
Maravilladinsdag 5 mei 2009 @ 18:43
We zijn veilig. Maar financieel gaat het minder prima.
quote:
Sparta lijkt er maar niet in te slagen de begroting jaarlijks sluitend te krijgen. In het TV programma Voetbal International werd bekend dat Sparta komend seizoen maar liefst 700.000 euro moet gaan bezuinigen. Samen met het door Bonthuis eerder gemelde nieuws op Radio Rijnmond dat we dit seizoen met een tekort af zullen gaan sluiten, zijn dat twee slechte berichten op één dag.

De begrotingsproblemen zullen dus grote gevolgen hebben voor de sportieve ambities in de nabije toekomst. Peter Bonthuis liet weten dat het geld dat we nog tegoed hebben van de transfer van Boukhari (half juli 2008) gestopt zal worden in het dekken van de begroting van dit seizoen. Met andere woorden: Er is meer geld uitgegeven dat we in werkelijkheid begroot hebben. Trek je deze door Bonthuis zelf weergegeven lijn door, dan zou de 1,6 miljoen euro die de transfer nog op moet leveren, dus ongeveer het begrotingstekort over het seizoen 2008-2009 zijn. Niet alleen is het schrikken dat Sparta opnieuw met zo’n enorm tekort kampt, ook is het uiterst pijnlijk dat de hoop om dit geld te investeren in de broodnodige versterking van de selectie daarmee vervlogen is.

Het is dus maar afwachten wat Sparta kan doen op de transfermarkt. Gezien het bovenstaande is het reëel te veronderstellen dat ook het resterende gedeelte van de transfersom van Marvin Emnes gedeeltelijk of geheel gestopt zal worden om de begroting voor het seizoen 2009-2010 rond te krijgen.

Daarmee zijn we weer teruggekeerd in het tijdperk van Floor Bouwer toen we ook de transfergelden van spelers nodig hadden om de gaten in de begroting te vullen. Het is pijnlijk dat we ook anno 2009 met bestuurders te maken hebben die meer geld uit blijven geven dan we daadwerkelijk in kas hebben. Een harde werkelijkheid en een belangrijke reden waarom we maar niet kunnen aanhaken bij de middenmoot/subtop in Nederland.
www.itwm.nl
methodmichwoensdag 6 mei 2009 @ 19:35
Cássio Ramos dus terug naar PSV, Harald Wapenaar weg.

Eric Abdul en Cor Varkevisser blijven.

Kortom, er moet een keeper bij. Winterkandidaat Peter Mollez heeft echter al een tijd niets meer gehoord en het schijnt, volgens AD, dat ze bij Sparta nu aan hem twijfelen. De keepersjacht gaat weer beginnen dus.
ebeaydojraeswoensdag 6 mei 2009 @ 20:05
ach ja.. wees blij dat je geen fans hebt die een bevrijdingsfestival bewust uitkiezen om mensen in elkaar te slaan ... al speel je bij de amateurs... liever dat dan dat soort zieke figuren ...
methodmichdonderdag 7 mei 2009 @ 16:21
En weer een leuke prijs voor de Sparta-jeugd:

Lerin Duarte beste A-junior
knnthdonderdag 7 mei 2009 @ 16:31
Je gaat er bijna aan wennen.
methodmichzondag 10 mei 2009 @ 16:11
Wel leuk, Viergever en Rijsdijk die nog als invaller debuteren in het eerste. Toch een beloning voor hun goede seizoen in Jong Sparta denk ik.
widmfan7zondag 10 mei 2009 @ 17:01
Beste man aan Sparta kant was veruit Erik Falkenburg. Knol,Duplan en Adeleye waren ook geweldig.

Rijsdijk viel ook goed in bij zijn debuut
methodmichzondag 10 mei 2009 @ 17:12
Hopelijk kan Falkenburg zich komend seizoen nog meer manifesteren, samen met Strootman. Neemt alle ervaringen van dit seizoen natuurlijk mee en dat waren er al direct best veel voor een eerste seizoen. Trainersperikelen, hoge en diepe dalen, degradatiestrijd...
widmfan7zondag 10 mei 2009 @ 17:20
Ja Falkenburg wordt een grote

Jammer dat nu De Fauw toch niet komt
ebeaydojraeszondag 10 mei 2009 @ 20:41
ik zeg geldbuidel open en Menzo naar Rotterdam halen. eerst volendam en nu met cambuur toch heul erg goed gedaan...

(edit: al denk ik dat Ajax dat eerder van plan zal zijn. Rijkaard, Blind, Van t Schip ... allemaal leuk en aardig, maar niet goed genoeg. Als trainer dan...

[ Bericht 42% gewijzigd door ebeaydojraes op 11-05-2009 00:04:38 ]
knnthzondag 10 mei 2009 @ 23:15
Menzo is ook mijn eerste keus, hij heeft alleen net verlengd ... zal toch een bom duiten kosten ... weet niet of Sparta die gok (nog geen ED-ervaring) moet wagen.
methodmichmaandag 11 mei 2009 @ 17:29
Tja, van een kandidaat als Arno Pijpers word ik ook niet vrolijk, al is dat vooral gevoelsmatig. Menzo zou me wel een goede lijken. Maar of dat aan de orde is?
gebruikersnaamdinsdag 12 mei 2009 @ 10:00
AUB geen pijpers. doe moet lekker in kazachstan blijven.
Ik vind jan olde riekerink wel een goede optie.
Deze man kan goed met jongere werken, en heeft een sparta verleden
Kopbaldinsdag 12 mei 2009 @ 10:33
Feyenoord wil volgend jaar Mulder eredivisie-ervaring op laten doen. Ik zou zeggen, grijp je kans.
Stpandinsdag 12 mei 2009 @ 13:40
Ik word van geen van de trainersnamen erg enthousiast. Ik was het over Foeke Booy wel, en ben niet helemaal ontevreden. Het was alleen minder positief dan ik verwacht had.
Oftewel, het is altijd even afwachten. Zolang het maar niet een debacle met een onervaren softie als Aandewiel wordt.

@Kopbal, Sparta heeft meer dan genoeg talenten rondlopen. Het is tijd voor wat ervaren krachten zodat we wat constanter gaan presteren.
JAMdinsdag 12 mei 2009 @ 13:41
quote:
Op maandag 4 mei 2009 00:34 schreef JeffreyADO het volgende:
Goed gedaan jongens
Hopen dat ik volgend jaar weer naar jullie gezellige stadion kan
Juist, dat kom ik mee. Altijd leuk, Sparta uit.
BertMaalderinkwoensdag 13 mei 2009 @ 15:32
Heeft er eigenlijk ooit iemand een gifje gemaakt van het jochie op de schouder tijdens Sparta - Ajax? Vond ik zo'n mooi beeld, maar kan het niet meer terugvinden.
methodmichwoensdag 13 mei 2009 @ 16:25
Wel apart, alle testspelers niet fit. Van Bijlow wist ik dat wel, Van den Berg dus al rap uitgevallen en Armenteros ook de negentig minuten niet volgemaakt. Maar ze krijgen wellicht nog een herkansing.

Overigens wel opvallend, ze zoeken nadrukkelijk een spits voor Jong Sparta dan dus. Maar een buitenspeler als Van den Berg? Tja... Die moet dan wel echt indruk maken denk ik, want met John, Abdul, Duplan, Dissels, eventueel Godee en een jongeling als Van Oeveren ben je voorin op die positie toch al vrij ruim bedeeld.
Kopbalwoensdag 13 mei 2009 @ 16:27
Tony Adams was toch in beeld bij Sparta? Dacht dat hij het wel ging worden...
mcyodoggwoensdag 13 mei 2009 @ 16:41
Kwam deze tegen bij BBC's Sport quotes of the week
quote:
"Would the owner of a blue Opel Corsa registered XXXXXX please attend to it. You have left your sunroof open and the birds may relieve themselves on your seats."
From the Sparta-Ajax Dutch Premier Division match last Sunday.
BertMaalderinkwoensdag 13 mei 2009 @ 16:45
quote:
Op woensdag 13 mei 2009 15:32 schreef BertMaalderink het volgende:
Heeft er eigenlijk ooit iemand een gifje gemaakt van het jochie op de schouder tijdens Sparta - Ajax? Vond ik zo'n mooi beeld, maar kan het niet meer terugvinden.
Wel gevonden, maar niet bewegend.

TC03donderdag 14 mei 2009 @ 09:38
quote:
Sparta flirt met Aad de Mos
Door WIETSE DIJKSTRA
ROTTERDAM - Sparta hoopt op korte termijn een nieuwe trainer aan te stellen, maar of de club erin slaagt om nog deze week een opvolger van Foeke Booy te presenteren, is zeer de vraag.

,,We zijn in gesprek met meer kandidaten, maar zijn er nog niet uit,’’ zegt algemeen directeur Peter Bonthuis, die nadrukkelijk ontkent dat de Kasteelclub in zee gaat met Aad de Mos.

De Mos werd door de televisiecamera’s betrapt toen hij afgelopen dinsdagavond gebroederlijk op de tribune naast Erik Achten zat, één van Sparta’s commissarissen, bij de wedstrijd TOP Oss-FC Dordrecht. Een deel van de raad van commissarissen van Sparta zou de ervaren maar niet onomstreden Hagenaar graag naar het Kasteel zien komen

De Mos was gisteren zelf niet voor commentaar bereikbaar, maar volgens Bonthuis komt zijn naam niet voor op de short-list die de club heeft gemaakt.

,,Aad de Mos is geen kandidaat om bij ons hoofdtrainer te worden,’’ zegt de directeur stellig. ,,Erik Achten en hij kennen elkaar goed en hebben toevallig naast elkaar gezeten. Omdat dat op de tv te zien is geweest, heeft iedereen het er nu over. Er zijn zoveel namen door derden naar voren gebracht.’’

Sinds bekend werd dat Booy na dit seizoen naar FC Utrecht vertrekt, passeerden talloze namen van opvolgers de revue. Raymond Atteveld, die toen nog niet voor ADO had gekozen, werd als één van de eersten genoemd. ,,Maar hij is nooit door ons benaderd,’’ stelt Bonthuis. ,,Ook Ruud Brood en Ton Lokhoff zijn genoemd. Ik heb Brood op de radio horen zeggen dat hij nog niets heeft gehoord van Sparta. Dat kan kloppen. Lokhoff en Brood staan ook niet op ons lijstje.’’

Wie wel op dat lijstje staat is Jan Olde Riekerink. De oud-speler van Sparta, sinds twee jaar hoofd opleidingen van Sparta, is echter niet de eerste optie op het Kasteel. ,,Met Olde Riekerink zijn contacten,’’ bevestigt Bonthuis. ,,Maar we hebben nog geen beslissing genomen.’’

Olde Riekerink heeft een profiel dat vergelijkbaar is met dat van de eerder afgehaakte Jan de Jonge (hoofd opleidingen Heerenveen). Het heeft er alle schijn van dat Sparta twijfelt tussen een ervaren - en dure - rot en een goedkopere oplossing. Affiniteit met de jeugd verdient aanbeveling. Daarnaast is het een pré als de nieuwe hoofdtrainer zich reeds heeft bewezen op het hoogste niveau.

,,We zoeken bij voorkeur iemand met ervaring in de eredivisie. Maar misschien zullen op bepaalde punten wel concessies moeten doen. Hij moet in elk geval bij ons passen. De nieuwe trainer moet iemand zijn die accepteert dat de technische leiding van de club verantwoordelijk is voor het aantrekken van spelers.’’

Sparta stapt af van de constructie waarbij de trainer als technisch directeur ook de lange termijn moet bewaken. Booy had een dergelijke dubbelfunctie, zijn opvolger hoeft zich alleen maar op de hoofdmacht te concentreren. ,,Die afspraak hadden we met Foeke ook al gemaakt voor volgend seizoen als hij was gebleven. Richard Grootscholten is bij Sparta verantwoordelijk voor het technisch beleid. Bij Booy is die situatie zo ontstaan, omdat Danny Blind vertrok.’’

Op het Kasteel neemt Sparta morgen na de laatste werkdag van het seizoen afscheid van Booy en een aantal spelers. Of Jerold Promes, een van de vertrekkers, nog terugkeert staat nog niet vast. ,,Daarmee wachten we tot de nieuwe trainer er is,’’ zegt Bonthuis. ,,We proberen deze week iemand vast te leggen, maar ik weet niet of we dat redden.’’
BertMaalderinkdonderdag 14 mei 2009 @ 09:47
Aad

Ik hoop dat hij terugkeert, maar niet bij Sparta. Lijkt me geen goede match.
Waarom is Jan de Jonge het niet geworden?
Stpandonderdag 14 mei 2009 @ 10:01
quote:
Op woensdag 13 mei 2009 16:41 schreef mcyodogg het volgende:
Kwam deze tegen bij BBC's Sport quotes of the week
[..]


Hehe, volgens heeft onze stadionspeaker Jack Kriek een aantekeningen boekje met adrem opmerkingen voor ieder omroepbericht aangaande iemands verkeerd gepakeerde auto, lichten aan laten staan etc. etc.
Heb al een paar mooie voorbij horen komen.
Majavrijdag 15 mei 2009 @ 14:15
Lees net dat Sparta geïnteresseerd is in onze Adelaar...

http://www.sportwereld.nl(...)p_Frans_Adelaar.html
De_krommevrijdag 15 mei 2009 @ 14:18
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:15 schreef Maja het volgende:
Lees net dat Sparta geïnteresseerd is in onze Adelaar...

http://www.sportwereld.nl(...)p_Frans_Adelaar.html
Zou mooi zijn voor Sparta.
knnthvrijdag 15 mei 2009 @ 14:29
Pfff, ik word van geen enkele naam echt blij en zelfs die willen/kunnen niet komen ... nu weer Adelaar ... pfffff.

Wordt echt een kutseizoen 09/10
De_krommevrijdag 15 mei 2009 @ 14:30
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:29 schreef knnth het volgende:
Pfff, ik word van geen enkele naam echt blij en zelfs die willen/kunnen niet komen ... nu weer Adelaar ... pfffff.

Wordt echt een kutseizoen 09/10
Wat heb je tegen op Adelaar dan?
Kopbalvrijdag 15 mei 2009 @ 14:33
Adelaar zou zich compleet belachelijk maken als hij het gaat doen. Foeke Booy II
PBateman1978vrijdag 15 mei 2009 @ 14:38
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:33 schreef Kopbal het volgende:
Adelaar zou zich compleet belachelijk maken als hij het gaat doen. Foeke Booy II
Wat een onzin weer...

Adelaar zou een prima trainer zijn voor Sparta.
Kopbalvrijdag 15 mei 2009 @ 14:40
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:38 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Wat een onzin weer...

Adelaar zou een prima trainer zijn voor Sparta.
Moet hij ook niet heel stoer gaan lopen schreeuwen dat hij sowieso bij Volendam blijft, ook al degraderen ze.
Ik heb het dan ook totaal niet over zijn trainerskwaliteiten.
PBateman1978vrijdag 15 mei 2009 @ 14:42
quote:
Op vrijdag 15 mei 2009 14:40 schreef Kopbal het volgende:

[..]

Moet hij ook niet heel stoer gaan lopen schreeuwen dat hij sowieso bij Volendam blijft, ook al degraderen ze.
Ik heb het dan ook totaal niet over zijn trainerskwaliteiten.
Tsja, alsof je in de voetbalwereld mensen op hun woord moet geloven.
De_krommevrijdag 15 mei 2009 @ 14:49
Zou gewoon een goede trainer zijn.
De_krommevrijdag 15 mei 2009 @ 14:49
vol