Dank jequote:Op vrijdag 23 januari 2009 14:53 schreef P8 het volgende:
Ik krijg het idee dat Taurus en BT de enige zijn die rationeel blijven in dit topic.
Respect daarvoor
Het is niet gespeeld. En populistisch kan het al helemaal niet zijn, omdat mensen over het algemeen niet willen weten op wat voor kloteplaneet ze wonen en wat voor nare eigenschappen de mens heeft. Nou is dat enigszins gechargeerd. Ik sta wel ietsje positiever in het levenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 15:35 schreef Twerk het volgende:
[..]
Het gespeelde realisme over hoe fucked up de mens en wereld zou zijn is idd heel populistisch,..
Je bedoelt dat ik wel eens wat in een emo-song heb gehoord?quote:(Ze heeft ook alleens wat in een emo-song gehoord),
En gelukkig komen ze niet vaak voor, maar het gebeurt wel, en als het gebeurt, heeft iedereen ineens oogdoppen op en heerst de "kalf verdronken, dan put dempen" mentaliteit. Vergeet overigens niet dat de wereld "fucked up" is op zoveel meer manieren dan het simpele feit dat er af en toe incidenten gebeuren zoals deze die het daglicht niet kunnen verdragen.quote:helaas pas je die wijsheid helemaal verkeerd toe in deze:
Dit soort incidenten komen relatief gezien heel weinig voor (net als school shootings).
Jongen, dat zei ik allang. Ik wil de post waarin ik dat zei wel quoten als je het niet gelooft.quote:In plaats van proberen te scoren met nietszeggende retoriek als een "fucked up world" zou je beter eens kunnen nagaan hoe dergelijke dingen tot stand komen ipv het jnormaal te noemen.. Door de al eerder genoemde verwarring zie je niet in dat de "het zal wel loslopen"-mentaliteit o.a. ook ontstaat door de zeldzaamheid van dit soort zaken.
Dat had ik nog niet genoemd en daar heb je gelijk in. Alleen slechte dingen halen het nieuws. De goede dingen komen veel minder aan bod.quote:Ook veel vaker zijn er mensen of instanties etc. die wel kunnen helpen of iets (deels) voorkomen, maar dan hoor je er niets van...
Je bent me ernstig aan het onderschattenquote:Voor het gemak schuif je alles maar op 1 hoop, omdat je te kortzichtig bent om na te gaan hoe dit soort zaken (met een lange aanloop, duidelijke signalen etc.) uiteindelijk kunnen gebeuren.. Je vervalt liever in de al eerdergenoemde retoriek.
dit dusquote:Op vrijdag 16 januari 2009 14:03 schreef Semisane het volgende:
Het is echt niet alsof die moeder een haar beter is/was dan die vent van haar, als ik die laatste alinea lees, dan is zij gewoon 1 of ander narcistische secreet, die enkel bezorgd was om haar eigen hachie...en ze deed er idd niks tegen, ze deed verdomme gewoon mee....dus laten we aub niet die moeder als een soort slachtoffer zien, alle twee zijn gewoon door en door zieke mensen.
Ik vraag me echt af hoe het is vergaan met die andere kinderen, die zullen nu ook wel een redelijk doorgeflipte kijk op de wereld hebben.
Ik ben over het algemeen niet snel onder de indruk, maar dit is toch wel 1 van de meest bizarre dingen die ik ooit hebt gehoord....echt te gruwelijk voor woorden, wat heeft die gozer een walgelijke laatste paar jaar gehad zeg.
je plicht, bij dutroux waren de advocaten ook aangewezen op straffen van cel;straf omdat geen enkele hem wilde verdedigenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 14:14 schreef zagevent het volgende:
Ik vraag me trouwens af, hoe je als advocaat zulke monsters kan/durft verdedigen.
Een pittige straf, maar nog veel te kort.quote:Het doodmartelen van de zeventienjarige Davey uit Oostende in 2004, is zijn moeder en stiefvader op dertig jaar celstraf komen te staan. Het Openbaar Ministerie (OM) had de maximumstraf geëist tegen de twee. Door het vonnis verdwijnen beiden voor minimaal tien jaar achter de tralies.
Bij zijn overlijden, door een verwaarloosde longinfectie, woog Davey nog maar een schampere veertig kilo. Terwijl hij op sterven lag zaten moeder Iris en stiefvader Christiaan naast hem een potje scrabble te spelen. Tijdens de kerst zaten ze aan een feestelijk gedekte tafel terwijl Davey als een hond in zijn hok lag. Op vakanties werd hij meegenomen aan een ketting achterin de bestelwagen.
Hoofdschuldige stiefvader Christiaan haalde zijn sadistische praktijken regelrecht uit concentratiekampboeken volgens de openbaar aanklager. Hij zou een groot liefhebben van dit soort boeken zijn. Zo voerde hij Davey onder andere zijn eigen uitwerpselen, flessen laxeermiddel en drukte hij gloeiende messen op zijn lichaam. Ook werd Davey in zijn geslachtsdelen geknepen en moest hij urenlang met blote voeten in een bed van punaises blijven staan. "De totale ontmenselijking. Om misselijk van te worden" aldus het OM.
De advocaten van de twee konden niets anders dan spijt, een blanco strafblad en, in Christiaans geval, het oordeel van een deskundige dat hij 'een vrij normaal mens' was ter verdediging aanvoeren. De volksjury, die vorige week nog walgend naar sommige getuigenissen heeft geluisterd, oordeelde hen dan ook schuldig aan foltering en verwaarlozing. Hoewel Davey misschien geen makkelijke jongen was, was het tegen hem gebruikte geweld door zijn stiefvader niet in verhouding, aldus de jury.
De moeder kreeg als verwijt te horen dat zij haar eigen geluk boven dat van haar kind stelde. Ze zou niets gedaan hebben om haar zoon te redden. Haar beweringen dat zij aan haar moeder gevraagd zou hebben om de politie te waarschuwen waren niet geloofwaardig volgens de jury. Ook haar angst dat haar nieuwe echtgenoot de hele familie uit zou moorden als zij zelf de politie zou bellen bood haar geen uitweg.
quote:Door het vonnis verdwijnen beiden voor minimaal tien jaar achter de tralies.
Tja, effectief slechts 10 jaar. Zulke monsters moeten levenslang krijgen. Dit is toch moord!!quote:Op woensdag 28 januari 2009 00:16 schreef Elfletterig het volgende:
Maximumstraf voor doodmartelen zoon
[..]
Een pittige straf, maar nog veel te kort.
quote:Hoewel Davey misschien geen makkelijke jongen was, was het tegen hem gebruikte geweld door zijn stiefvader niet in verhouding, aldus de jury.
Godverd.....quote:Op woensdag 28 januari 2009 08:30 schreef Re het volgende:
volgende (zag het gisteren)
http://www.spitsnieuws.nl(...)teld_door_ouder.html
Tja...alsof geweld opzich wel toegestaan was, enkel niet zo veel.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |