quote:Mogelijk ook dat kun je niet uitsluiten natuurlijk...
Op zaterdag 30 maart 2002 22:50 schreef Chadi het volgende:Die geweren krijgen ze van Israeliers.. kopen ze van Soldaten via via!
Maar er zijn duizenden M16's gelevert aan de PA als het basiswapen van de "politie troepen" aldaar, en die worden nu dus gebruikt om aanslagen meet uittevoeren.
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 30-03-2002 23:02]
quote:Oh en waar heb je dat vandaan? Wie heeft dat ontdekt?
Op zaterdag 30 maart 2002 23:00 schreef BAZZA het volgende:[..]
Mogelijk ook dat kun je niet uitsluiten natuurlijk...
Maar er zijn duizenden M16's gelevert aan de PA als het basiswapen van de "politie troepen" aldaar, en die worden nu dus gebruikt om aanslagen meet uittevoeren.
quote:Zoals ik al zei Hamas krijgt dan inmens veel steun van buiten en van Binnen. Elke dag zal er iemand zich zelf opblazen en dat weet Sharon heel goed. Waarom zou je met Israel onderhandelen als de onderhandelaar wordt doodgeschoten.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:01 schreef schatje het volgende:
NOVA zojuist over situatie in het Midden-Oosten.
Ramallah is hermetisch afgesloten, zelfs het Rode Kruis wordt niet direct toegelaten.Een journalist bij een checkpoint werd te kennen gegeven dat hij op moest rotten, camera werd ook gemold.De bewuste soldaat zou de volgende keer zijn geweer gebruiken.
Volgens een Midden-Oosten deskundige is het zo dat zolang de bezetting aanhoudt er geen veiligheid voor Israel kan komen.Sharon heeft gezegd dat hij spijt heeft van zijn belofte aan de Amerikanen om Arafat niet te doden.Maar dat Bush vanavond min of meer het groene licht heeft gegeven.Deskundige zei ook dat het doel van Sharon is een nieuwe Palestijnse leider is om zaken mee te doen.Het Israelische leger heeft te kennen gegeven de andere verdiepingen waar Arafat zit ook te willen innemen.Dat de lijfwachten zich moeten overgeven.Arafat weigert dit.Dus zal Arafat dan toch de kogel krijgen.Maakt Sharon de klus toch af???
Volgens deskundige worden de zelfmoordaanslagen dan helemaal routine.
quote:Ik denk dat ze dan elke Arabier moeten doden, willen ze dan veilig leven.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:05 schreef Bazooka-Eend het volgende:
geweld roept alleen meer terrorisme op. OF ze geven de gebieden terug, OF ze schieten alle palestijnen dood. Een andere oplossing is er in mijn ogen niet.
En ik weet het: het is ontzettend complex. Het beste wapen voor ons tegen terrorisme is oerend hard te genieten van ons lekkere leven totdat het een keer fout gaat.
quote:Kijk eens naar het nieuws
Op zaterdag 30 maart 2002 23:02 schreef Chadi het volgende:Oh en waar heb je dat vandaan? Wie heeft dat ontdekt?
quote:waar?
Op zaterdag 30 maart 2002 23:08 schreef BAZZA het volgende:[..]
Kijk eens naar het nieuws
Als je er wat dieper over nadenkt dan slaat het toch ook nergens op. Stel dat Nederland na de WOII een stuk van Duitsland (het Ruhrgebied bijvoorbeeld) als bufferzone zou gebruiken en dit gebied zou bezetten en besturen. ZO van: "leuk dat jullie ons land binnen zijn gevallen, maar nu is dit stukje van ons". Echt van de zotte natuurlijk.
Nou moet ik zeggen dat ik Arafat ook niet vertrouw (maar dat heb ik bij iedere leider die politiek en geloof moeilijk uit elkaar kan houden) maar ergens hoop ik dat Israel over de schreef gaat en internationaal het vuur aan de schenen krijgt.
quote:Thuis of als je geen TV kunt betalen bij bv vrienden of familie
Op zaterdag 30 maart 2002 23:09 schreef Chadi het volgende:waar?
quote:Ik bedoel welke zender teletekst ?? uit welk onderzoek??? link URL
Op zaterdag 30 maart 2002 23:10 schreef BAZZA het volgende:[..]
Thuis of als je geen TV kunt betalen bij bv vrienden of familie
VN VRAGEN TERUGTREKKING UIT RAMALLAH
De VN-Veiligheidsraad vraagt de onmiddellijke terugtrekking van de Israëlische troepen uit Ramallah en het ingaan van een staakt-het-vuren door Israëli's en Palestijnen.In de resolutie drukt de raad zijn bezorgdheid uit over de terreuraanslagen in Israël en over de aanval op het hoofdkwartier van Arafat.14 leden van de raad stemden voor, Syrië bleef afwezig op de stemming.De Europese Unie wil de onmiddellijke uitvoering van de resolutie.Ook Rusland heeft zich achter dat standpunt geschaard.Israël reageert koel en zegt dat het zondag op de resolutie zal reageren.
143 tt-TV1 143 za 30 mrt 22:07:06 buitenland
quote:Sorry, ik neem geen uitzendingen op, het was naar ik meen mij te herinerren het RTL4 nieuws...
Op zaterdag 30 maart 2002 23:11 schreef Chadi het volgende:
Ik bedoel welke zender teletekst ?? uit welk onderzoek??? link URL
quote:Heb ik nieuws voor je.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:09 schreef Jethro het volgende:Als je er wat dieper over nadenkt dan slaat het toch ook nergens op. Stel dat Nederland na de WOII een stuk van Duitsland (het Ruhrgebied bijvoorbeeld) als bufferzone zou gebruiken en dit gebied zou bezetten en besturen. ZO van: "leuk dat jullie ons land binnen zijn gevallen, maar nu is dit stukje van ons". Echt van de zotte natuurlijk.
quote:Waardoor is dat ontstaan??
Op zaterdag 30 maart 2002 23:12 schreef logisnack het volgende:[..]
De Pallestijnen daarin tegen zijn altijd vijandig gebleven.
quote:Jep, de grensstreek... Elten enzo. Maar daarvan is nooit gezegd dat het van Nederland was. Dat was ter controle van de grens.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:12 schreef logisnack het volgende:[..]
Heb ik nieuws voor je.
Nederland heeft idd na WO2 een stuk land van duitsland gehad.
Dit hebben ze na een tijdje terug gegeven omdat Duitsland niet meer vijandig was.
De Pallestijnen daarin tegen zijn altijd vijandig gebleven.
quote:Van de Pallestijnse autonome gebieden is ook nooit gezegd dat het Israelisch was.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:32 schreef Jethro het volgende:[..]
Jep, de grensstreek... Elten enzo. Maar daarvan is nooit gezegd dat het van Nederland was. Dat was ter controle van de grens.
quote:Nederland maakte eigenlijk aanspraak op het gehele ruhrgebied
Op zaterdag 30 maart 2002 23:32 schreef Jethro het volgende:Jep, de grensstreek... Elten enzo. Maar daarvan is nooit gezegd dat het van Nederland was. Dat was ter controle van de grens.
Maar daar zagen de andere landen niet zoveel in
quote:Gehersenspoeld kind
Op zaterdag 30 maart 2002 23:43 schreef Chadi het volgende:
[afbeelding]Dit is dus de meid die zichzelf op blies gisteren
quote:Nee niet gehersenspoeld ze was het zat. net als deze vorm van getreiter en belediging door Israelische soldaten. Dit is onder andere het bestrijden van terrorisme. In nederland zou ik eerlijk gezegd geen problemen mee hebben.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:46 schreef logisnack het volgende:[..]
Gehersenspoeld kind
Jammer, ze was nog zo jong.
Daarin tegen komen er elke week zulke meisjes om door aanslagen van Pallestijnen, maar dat terzijde.
PORN movies and programs in Hebrew are being broadcast by Israeli troops who have taken over three Palestinian television stations of Ramallah, irate residents of the besieged West Bank town have told AFP.
The offices of three local television and radio stations were occupied by soldiers yesterday morning, a few hours after tanks and hundreds of troops stormed the town in Israel's biggest offensive against the Palestinian Authority and its leader Yasser Arafat.
The soldiers started broadcasting the porn clips -- considered extremely offensive by most Muslims -- intermittently this afternoon from the Al-Watan, Ammwaj, and Al-Sharaq channels, the residents said.
"The pornographic movies started on Al-Watan television at around 3:30 pm," one 34-year-old Palestinian mother named Reema told AFP.
To further lay siege of me,
You have dug medieval moats
Around the ghetto where you have
Incarcerated me
Thinking you have succeeded
In denying me my liberty.
At night, I look beyond the bars
Of my concentration camp
The same moon that shines
Down on you
Casts its glow on me as well.
Though you can't tell,
The stars laced through the evening sky
Twinkle at me, just as they might
At you.
We both breathe the same air
And the gentle morning breeze
That passes through your conquering window,
Also passes through this humble occupied window of mine.
You are a prisoner of your time
I am the prisoner of your passions
And though you have fashioned
Your ruthless brutal occupation
Through the recrimination of your superego,
I remain regal.
The same honey bee that circles above your fields
Knows not your borders or your medieval trenches,
And buzzes freely to partake
Of what my daisies, morning glories and poppies yield.
We are both children of Adam and Eve
Though you do not perceive
Me as your equal,
I am the sequel of your past
And the blueprint of your future.
There will come a time when
You will find your Day of Reckoning
Underneath a hail of brimstone and fire
Where the fit punishment for your crimes
Against my humanity
Awaits you.
quote:Zo he gratis Canal+
Op zaterdag 30 maart 2002 23:51 schreef Chadi het volgende:
PORN movies and programs in Hebrew are being broadcast by Israeli troops who have taken over three Palestinian television stations of Ramallah, irate residents of the besieged West Bank town have told AFP.
Dat is dan toch mooi meegenomen voor die palestijnen voor zover ze niet allang gewoon porno op de schotel keken
quote:Stelletje hypocrieten
Op zaterdag 30 maart 2002 23:51 schreef Chadi het volgende:
The soldiers started broadcasting the porn clips -- considered extremely offensive by most Muslims -- intermittently this afternoon from the Al-Watan, Ammwaj, and Al-Sharaq channels, the residents said.
quote:In Nederland zou ik er geen bezwaar tegen hebben. Van mij mag het publieke bestel overgaan op porno
Op zondag 31 maart 2002 00:20 schreef BAZZA het volgende:[..]
Zo he gratis Canal+
Dat is dan toch mooi meegenomen voor die palestijnen voor zover ze niet allang gewoon porno op de schotel keken
[..]Stelletje hypocrieten
die mensen kijken vast zelf ook samen met de partner naar die films
quote:Nu blaast bijna elke dag iemand zich op dus geen verschil.
Zoals ik al zei Hamas krijgt dan inmens veel steun van buiten en van Binnen. Elke dag zal er iemand zich zelf opblazen en dat weet Sharon heel goed. Waarom zou je met Israel onderhandelen als de onderhandelaar wordt doodgeschoten.
Arafat moet veroordeeld worden voor zijn steun aan terroristen, net als Mullah Omar.
Als je bij alles wat je doet af moet wegen of de terroristen daar misschien kwaad om zouden kunnen worden dan hebben de terroristen in feite gewonnen.
Zelfs al geef je Palestijnen een staat dan houden HAMAS en de martelarenbrigade echt niet op, ze houden pas op als Israel niet meer bestaat.
quote:Duitsland bestookte ons na WO2 ook niet met mortieren en raketten dus wij hadden geen reden om een bufferzone op te zetten.
Als je er wat dieper over nadenkt dan slaat het toch ook nergens op. Stel dat Nederland na de WOII een stuk van Duitsland (het Ruhrgebied bijvoorbeeld) als bufferzone zou gebruiken en dit gebied zou bezetten en besturen. ZO van: "leuk dat jullie ons land binnen zijn gevallen, maar nu is dit stukje van ons". Echt van de zotte natuurlijk.
quote:Het werkte anders goed in Afghanistan, de Taliban zo goed als verslagen en Al Qaeda ook. Hoewel ik denk dat Al Qaeda nog niet helemaal is verslagen is ze toch een enorme klap toegebracht.
geweld roept alleen meer terrorisme op.
Als Israël het op dezelfde manier aanpakt als de Amerikanen dan winnen ze ook.
Dus het regime aanvallen dat de terroristen steunt en dan de terroristen zelf aanvallen.
Het is al lang duidelijk dat er met fanatieke moslims (helaas) niet te praten valt. Zolang organisaties als HAMAS scholen runnen waar wordt aangezet tot haat tegen Joden en Westerlingen zal er nooit vrede zijn.
Met mensen die hun eigen kinderen dwingen om zichzelf op te blazen voor geld en eer en een zogenaamd hoger doel valt niet te praten.
Als ze nou echte mannen waren dan dingen ze zichzelf opblazen, maar nee ze hersenspoelen hun kinderen om dat te doen, gebruiken hun kinderen als wapens. Stoer hoor, nu ben je echt de man!
De kinderen lijken ook wel steeds jonger te worden, een meisje van 16 laatst. Volgens mij is het trouwens verboden voor jongeren onder de 18 om te vechten.
Die lui geven totaal niets om hun kinderen, gebruiken hun eigen kinderen als wapens, overtuigen ze dat het zo'n hoge eer is om te sterven voor Allah. Als het zo'n grote eer is waarom doen die ouders het dan zelf niet?
Je hoort je kinderen te beschermen, ze horen zich bezig te houden met school, hobbies enz. Je hoort van ze te houden en ze te beschermen, het laatste wat een normale ouder doet is zijn kinderen wegsturen met explosieven om zelfmoord te plegen en vele onschuldige burgers met hem of haar mee te nemen. En dat zijn dan de mensen met wie we moeten onderhandelen? Mensen die niets geven om de levens van hun eigen kinderen?!
NIETS maar dan ook NIETS is een reden om je kinderen de dood in te sturen.
Mensen die hun eigen kinderen de dood in sturen moet je niet meer praten die moet je ophangen aan de hoogste paal.
Je moet het bij de bron aanpakken en dus de Palestijnse authoriteit HAMAS, Martelarenbrigade en die andere organisaties (werkte ook in Afganistan).
Bij voorkeur hun leiders, met een beetje geluk vallen die organisaties dan uiteen (gaan anderen elkaar bevechten om de leiding).
Andere zwakke punten zijn hun aanvoer van wapens, vindt uit waar die vandaan komen. Zeer waarschijnlijk landen als Iran, Irak, Syrië en andere fanatieke landen.
Ze op heterdaad betrappen en dan moet de NATO ze waarschuwen, gebeurd het dan nog 1 keer dan krijgen ze te maken met de NATO.
Als de terroristen en de Palestijnse Authoriteit zijn verslagen dan kan er een Palestijnse staat komen, uiteraard een democratische.
Stel dat je dat niet doet, dat je ze nu gewoon een staat zou geven. Dan krijg je een 2de Afghanistan, een land wat een schuilplaats is voor terroristen, met een regime aan de macht dat ze steunt.
HAMAS, de Martelarenbrigade en andere organisaties hebben daar te veel macht, waarschijnlijk meer als Arafat.
De Palestijnse authoriteit bevat zelf ook terroristenonderdelen, en die moeten straks de staat gaan leiden? Enge gedachte. Een 2de Taliban.
Zodra ze hun staat hebben gaan ze op dezelfde manier door, ze blijven roepen dat Israël, Europa en de USA grote satan zijn. Ze blijven onderdak bieden aan de terroristen, deze zullen zelfmoordaanslagen blijven uitvoeren omdat hun doel is om Israël te vernietigen. Ook zullen ze Israël bestoken met mortieren en raketten.
Als reactie zal Israël geen enkele andere keus krijgen dan terug te slaan.
Het resultaat kan een grote jihad zijn.
Je moet NOOIT terroristen hun zin geven. NOOIT!
Want zodra je dat doet denken ze: "Hee het werkt!" en dan gaan ze het weer doen zodra ze iets anders willen.
Gaan ze eisen dat Israël Jerusalem (hun hoofdstad) af moet staan en aanslagen plegen.
En daarna gaan ze eisen dat de hele staat Israël moet worden opgeheven of dat ze gebied X willen hebben.
Of ze gaan met aanslagen eisen dat minderheden in Europa hun eigen staatjes in Europa krijgen.
Als Israël valt dan is de rest van het Westen de volgende.
De USA en Europa zijn dan het slachtoffer.
quote:Hamas heeft sinds haar bestaan 80 aanslagen gepleegd. Waarvan de eerste zelfmoord aanslag pas in 1993.
Op zondag 31 maart 2002 00:42 schreef SniperRC het volgende:[..]
Nu blaast bijna elke dag iemand zich op dus geen verschil.
Ten tweede je moet je nooit laten intimideren door een bezetter die denkt dan gelijk dat ie een volgend stuk land kan bezetten en onderdrukken.
quote:
Op zondag 31 maart 2002 00:42 schreef SniperRC het volgende:Of ze gaan met aanslagen eisen dat minderheden in Europa hun eigen staatjes in Europa krijgen.
Als Israël valt dan is de rest van het Westen de volgende.
De USA en Europa zijn dan het slachtoffer.
quote:Nu kan je er nog om lachen.
Op zondag 31 maart 2002 01:11 schreef don_quichot het volgende:[..]
quote:Oh ja, "The magic word"... allemaal te danken aan die dipshit van een Bush jr. Nee, ik kan er niet echt vrolijk van worden.
Op zaterdag 30 maart 2002 23:36 schreef logisnack het volgende:
Om terroristen tegen te houden!
Maar om weer even ontopic te gaan logisnack: Wat vind je vande houding van Israel in deze situatie?
BOGAEV: You describe daily encounters between Israeli soldiers and
Palestinians there. And most of those killed are young Palestinian boys. What did you see of this fighting while you were there? How did this shooting go down?
Mr. HEDGES: Well, every afternoon--you know, you could almost time
it--around 3 or 4, the Palestinian kids, who have nowhere to play, would play--would go out on the dunes and they'd have kites or rag balls and this kind of stuff. And I remember--I heard it the first day. And I speak Arabic, so I'm listening over the loudspeaker to the worst curse words in Arabic, and phrases like, you know, 'All the Palestinians who live in Khan Yunis are dogs,' which is calling an Arab a dog is particularly insulting. And I couldn't--I just couldn't believe what I heard.
And I walked out towards the dunes and they were--the--over the
loudspeaker from an Israeli army Jeep on the other side of the electric fence they were taunting these kids. And these kids started to throw rocks. And most of these kids were 10, 11, 12 years old. And, first of all, the rocks were the size of a fist. They were being hurled towards a Jeep that was armor-plated. I doubt they could even hit the Jeep. And then I watched the soldiers open fire. And it was--I mean, I've seen kids shot in Sarajevo. I mean, snipers would shoot kids in Sarajevo. I've seen death squads kill families in Algeria or El Salvador. But I'd never seen soldiers bait or taunt kids like this and then shoot them for sport. It was--I just--even now, I find it almost inconceivable. And I went back every day, and every day it was the same.
quote:dit geldt zeker niet voor orthodoxe joden die het liefst in bezet gebied gaan wonen, oost jeruzalem of in hebron. ze eisen harde actie maar hebben bedwongen dat hun kinderen niet in dienst hoeven...
Op zondag 31 maart 2002 00:42 schreef SniperRC het volgende:Als ze nou echte mannen waren dan dingen ze zichzelf opblazen, maar nee ze hersenspoelen hun kinderen om dat te doen, gebruiken hun kinderen als wapens. Stoer hoor, nu ben je echt de man!
quote:
Die lui geven totaal niets om hun kinderen, gebruiken hun eigen kinderen als wapens, overtuigen ze dat het zo'n hoge eer is om te sterven voor Allah. Als het zo'n grote eer is waarom doen die ouders het dan zelf niet?
je belicht een extremistische visie, terwijl je geen idee hebt waar je over praat
quote:hoeveel dienstplichtige militairen zijn in Zuid-Lebanon omgekomen? wie heeft ze daar naar toe gestuurd?
Mensen die hun eigen kinderen de dood in sturen moet je niet meer praten die moet je ophangen aan de hoogste paal.
jij bent echt voor vrede he....
Real heroes wear camouflage
• We, reserve combat officers and soldiers of the Israel Defense Forces, who were raised upon the principles of Zionism, sacrifice and giving to the people of Israel and to the State of Israel, who have always served in the front lines, and who were the first to carry out any mission, light or heavy, in order to protect the State of Israel and strengthen it.
• We, combat officers and soldiers who have served the State of Israel for long weeks every year, in spite of the dear cost to our personal lives, have been on reserve duty all over the Occupied Territories, and were issued commands and directives that had nothing to do with the security of our country, and that had the sole purpose of perpetuating our control over the Palestinian people. We, whose eyes have seen the bloody toll this Occupation exacts from both sides.
• We, who sensed how the commands issued to us in the Territories, destroy all the values we had absorbed while growing up in this country.
• We, who understand now that the price of Occupation is the loss of IDF’s human character and the corruption of the entire Israeli society.
• We, who know that the Territories are not Israel, and that all settlements are bound to be evacuated in the end.
• We hereby declare that we shall not continue to fight this War of the Settlements.
• We shall not continue to fight beyond the 1967 borders in order to dominate, expel, starve and humiliate an entire people.
• We hereby declare that we shall continue serving in the Israel Defense Forces in any mission that serves Israel’s defense.
• The missions of occupation and oppression do not serve this purpose – and we shall take no part in them.
Dit is wat een soldaat zegt over de Bullshit over het in zee drijven van Joden en de vooroordelen die ze worden aangeleerd.
Our parents' generation lets out a sigh: we've embarrassed them yet again. But isn't it all your fault? What did you raise us on? Universal ethics and universal justice, on the one hand: peace, liberty and equality to all. And on the other hand: "the Arabs want to throw us into the sea, " "They are all crafty and primitive. You can't trust them." On the one hand, the songs of John Lennon, Pete Seeger, Bob Dylan, Bob Marely, Pink Floyd. Songs of peace and love and against militarism and war.
On the other hand, songs about a sweetheart riding the tank after sunset in the field: "The tank is yours and you are ours." [allusions to popular Israeli songs – AK]. I was raised on two value systems: one was the ethical code and the other the tribal code, and I na?vely believed that the two could coexist.
de rest bewaar ik effe
quote:hier heb ik naar lopen zoeken... linkje?
Op zondag 31 maart 2002 03:18 schreef Chadi het volgende:
We hereby declare that we shall not continue to fight this War of the Settlements.
ik vind het trouwens wel indrukwekkend dat deze reservisten dit doen. ik heb ook begrepen dat een aantal van hen opgepakt is en vastzit?
quote:Ja twee zijn vandaag vastgezet als ik het goed heb. de link is.
Op zondag 31 maart 2002 04:07 schreef don_quichot het volgende:[..]
hier heb ik naar lopen zoeken... linkje?
ik vind het trouwens wel indrukwekkend dat deze reservisten dit doen. ik heb ook begrepen dat een aantal van hen opgepakt is en vastzit?
Just before the Seder, two more signers were sent to jail:
First. Serg. (res.) Dani Broitman (34) has been sentenced to 14 days. Broitman, a computer programmer from Kibbutz Magal, is married with two children.
Lieutenant (res.) Noam Sheizaf, Nahal Brigade, has been sentenced to 14 days.
They join Itai Haviv, Piki Ben-Shalon, Ishai Mor, Elad Lahav, Shahar Tzur, David Perlman and Sergio Yahni.
29/03/2002
--------------------------------------------------------------------------------
The highest ranked signer currently in jail is Major (res.) Piki Ben-Shalom, Navy submarine officer, sentenced earlier this week to 28 days.
25/03/2002
STATEMENT OF THE NATIONAL LAWYERS GUILD
The National Lawyers Guild calls on the U.S. government to condemn Israel for its widespread military incursions and crimes in violation of international law, and immediately take the following actions to protect Palestinian citizens:
1. Suspend all economic and military aid to Israel until Israel's military forces have been withdrawn from the occupied Palestinian territories;
2. Support - rather than use its veto to hinder -- the immediate deployment of a United Nations peacekeeping force to the occupied territories.
The National Lawyers Guild recognizes the need for affirmative, difficult steps both from Israel and Palestine and condemns the killings on both sides. However, the horror of the recent state-sponsored carnage and atrocities Israel is inflicting against the Palestinian people must stop.
Since September 2000, the Israeli army and Israeli settlers living illegally in the Palestinian territories have killed over 1,200 Palestinians, one third of them children, and the vast majority civilians uninvolved in any clashes with Israeli soldiers or settlers. In the past week, Israel has systematically directed military incursions into refugee camps, and has now occupied the Palestinian towns of Ramallah and El-Bireh. Medical personnel have been killed while attempting to rescue the injured. Palestinian civilians have been arrested, detained and imprisoned. Hundreds more have been killed; thousands wounded.
The United States provides Israel with over $5 billion per year in economic aid and sophisticated weaponry which Israel has used to assassinate Palestinian activists and to collectively punish Palestinian civilians in violation of federal laws including the Arms Export Control Act and the Foreign Assistance Act, and international treaties such as the Fourth Geneva Convention. The U.S. does not provide weapons to the Palestinian Authority.
The time for creating a just peace is now. The National Lawyers Guild - an organization of lawyers, legal workers and law students dedicated to social and political justice - sent an investigatory delegation to the Middle East in January 2001. The findings of that delegation - reported at www.nlg.org/members/struggles - persist under the heel of the continued Israeli occupation. The occupation must end! A Palestinian state must become a reality.
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 04:43]
quote:bedankt. sterke site zeg. ik wist al een poosje af van het bestaan van deze actie, maar had nooit de site gevonden. als je de verhalen leest van sommige ondertekenaars, dan wordt je wel even stil. het zijn stuk voor stuk mensen die zich realiseren dat een einde aan het conflict niet zozeer bij de ander begint maar dat men eerst zijn eigen daden en de haat waarmee men opgevoed wordt moet doorbreken. de vele onzinnige reacties in deze topics bewijzen hoe moeilijk dat is.
Op zondag 31 maart 2002 04:37 schreef Chadi het volgende:
nb. het zijn reservisten die hun inzet al bewezen hebben!
Zo langzamerhand begint de spanning tot het dagelijkse leven door te dringen. Een aantal van mijn vrienden is plotseling opgeroepen voor reservistendienst, minimaal 1 collega ook. Stuk voor stuk goede kerels, met menselijkheid in hun donder. Geen van hen zal bewust zomaar mensen vernederen of onschuldigen neerschieten. Ik vertrouw deze mensen met mijn leven, iets dat ik niet gemakkelijk doe (vraag mijn familie maar).
Sharon moet m.i. snel zijn strategie veranderen, want dit leidt tot niets. Arafat moet ook heel snel inbinden, want dit leidt tot niets. Deze twee bejaarden zijn over de hoofden van vele mensen een persoonlijke vete aan het uitvechten, iets wat niet geaccepteerd kan worden.
De rethoriek over en weer haalt ook niets uit. Wanneer Israel ook maar enige garantie heeft dat Arafat de infrastructuur voor terrorisme weet te ontmantelen, hoeft ze het zelf niet te doen en zijn al die soldaten in Ramallah niet nodig. Want ook hier hoor ik iedereen zeggen, dat we daar niets anders te zoeken hebben dan het uitschakelen van terrorisme. Zodra dat gebeurt is, zijn we weer weg. Maar dat hoef je natuurlijk niet van me aan te nemen, ik ben toch maar een terrorist, lid van de terroristische organisatie Israel die alleen maar uit is op het uitbreiden van haar grondgebied en daartoe alle middelen zal gebruiken.
Hopelijk brengt vandaag meer rust, nodig om het gezond verstand weer op gang te laten komen zodat we elkaar niet verder ontmoedigen of nog erger
Ciao
quote:misschien heb je meer aan Chadi's goede linkje?
Op zondag 31 maart 2002 07:36 schreef SilkTie het volgende:
Bedankt voor de goede wensen van een aantal van jullie.
http://www.seruv.org.il/defaulteng.asp " target="_blank"> http://www.seruv.org.il/defaulteng.asp
ik denk dat daar mee eyeopeners staan dan 6 delen Israel/Palestina op FOK!.
quote:Op mijn vrije vrijdag leer ik op een wetenschappelijk instituut. Mijn leraar daar is een van deze gasten. Ik heb dus geen tweedehands link nodig voor deze informatie.
Op zondag 31 maart 2002 07:52 schreef don_quichot het volgende:[..]
misschien heb je meer aan Chadi's goede linkje?
http://www.seruv.org.il/defaulteng.asp " target="_blank"> http://www.seruv.org.il/defaulteng.asp </a>
ik denk dat daar mee eyeopeners staan dan 6 delen Israel/Palestina op FOK!.
Maar toch bedankt voor je goede zorgen
quote:Weinig behoefte aan deze propaganda van onze eigen Fok!-antisemiet.
Op zondag 31 maart 2002 07:52 schreef don_quichot het volgende:
misschien heb je meer aan Chadi's goede linkje?
quote:BTW, volgens mij zou een _echte_ eyeopener zijn, als er equivalente sites zouden zijn van Palestijnen die weigeren zich als wandelende bom te laten ombouwen.
Op zondag 31 maart 2002 07:52 schreef don_quichot het volgende:[..]
misschien heb je meer aan Chadi's goede linkje?
ik denk dat daar mee eyeopeners staan dan 6 delen Israel/Palestina op FOK!.
Ja, Palestijnen houden echt van hun kinderen!
quote:Och jee het jochie schiet weer door. Dit is een bijdrage van een van de helden die durven op te komen voor de echte democratie van Israel.
Op zondag 31 maart 2002 09:45 schreef Strolie75 het volgende:
Overigens ben ik van mening dat Israel zeer fout bezig is. Maar ik ga echt over mijn nek van antisemitische figuren als Chadi die alles goedpraten wat de Palestijnen doen.
I've seen my friends humiliating people, treating them as I would not treat an animal. My friends, forcing an elderly man to do disgrace himself, hurting children, abusing people for fun, and later bragging about it, laughing about this terrible brutality.
I am not sure I still want to call them my friends.
Why? What leads a human being to treat another like this?
In the army we are taught better, I though. I believed that an army that dedicates so much to educate and build morals and ethics, is a good army, as good as an army can be. But I was wrong. All this, like so many other things in enforced education, was brushed off, shoved into a dark drawer, ignored.
Those no-longer-friends of mine let themselves to lose their humanity, not out of pure viciousness, but because dealing with it in any other way is too difficult. How can a man say I do terrible wrongs and continue doing it? Lying to himself, twisting reality.
Ja lees het maar dan geef je het begrip " ik weet dat Israel ook fout zit" een gezicht van wat er gebeurt van wat fout is.
En ik vind het triest van je dat je mij blijft beschuldigen van antisemitisme.
en nog een stukje voor je om te benadrukken wat jij als fout aangeeft maar niet benoemt.
I should be there, force ethics to my fellow soldiers? It does not work like this. In this nightmare reality in the territories, reason cannot be heard. The voices of hatred and senselessness are to loud to be overcome by a still sane minority.
Our soldiers are numb, they do not see any false in their acts. In this brutal occupation, a solider can brag about shooting a child, can stop ambulances and still believe in his righteousness, can kill without feeling
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 12:42]
quote:Chadi, ik zou pas aangenaam verrast zijn als ik ook maar van een Palestijnse strijder hoor, dat hij niet meer meedoet met al die acties, omdat hij niet kan aanzien hoe zijn 'vrienden' jongeren gebruiken om onschuldige feestvierders of winkelend publiek op te blazen.
Op zondag 31 maart 2002 12:37 schreef Chadi het volgende:[..]
Een heel verhaal, zeven variaties op hetzelfde thema.
quote:De kans daarop wordt met de dag kleiner als deze acties doorgaan! En trouwens het zijn er zat die tegen aanslagen zijn ondanks dat hun Human rights ze worden afgenomen.
Op zondag 31 maart 2002 13:22 schreef SilkTie het volgende:[..]
Chadi, ik zou pas aangenaam verrast zijn als ik ook maar van een Palestijnse strijder hoor, dat hij niet meer meedoet met al die acties, omdat hij niet kan aanzien hoe zijn 'vrienden' jongeren gebruiken om onschuldige feestvierders of winkelend publiek op te blazen.
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 13:27]
quote:Welke Pallestijn heeft dit geschreven
Op zondag 31 maart 2002 12:37 schreef Chadi het volgende:[..]
I've seen my friends humiliating people, treating them as I would not treat an animal. My friends, forcing an elderly man to do disgrace himself, hurting children, abusing people for fun, and later bragging about it, laughing about this terrible brutality.
I am not sure I still want to call them my friends.
Why? What leads a human being to treat another like this?
In the army we are taught better, I though. I believed that an army that dedicates so much to educate and build morals and ethics, is a good army, as good as an army can be. But I was wrong. All this, like so many other things in enforced education, was brushed off, shoved into a dark drawer, ignored.
Those no-longer-friends of mine let themselves to lose their humanity, not out of pure viciousness, but because dealing with it in any other way is too difficult. How can a man say I do terrible wrongs and continue doing it? Lying to himself, twisting reality.
I should be there, force ethics to my fellow soldiers? It does not work like this. In this nightmare reality in the territories, reason cannot be heard. The voices of hatred and senselessness are to loud to be overcome by a still sane minority.
Our soldiers are numb, they do not see any false in their acts. In this brutal occupation, a solider can brag about shooting a child, can stop ambulances and still believe in his righteousness, can kill without feeling
quote:Gil Nemesh Staff Sergeant Engineering IDF soldaat!
Op zondag 31 maart 2002 13:27 schreef logisnack het volgende:[..]
Welke Pallestijn heeft dit geschreven
quote:Ik beschuldig je van antisemitisme op basis van (bijvoorbeeld) onderstande reactie van jou wanneer jou wordt gevraagd waarom het geen terrorisme is als Palestijnen zich opblazen en onschuldige vrouwen en kinderen opblazen.
Op zondag 31 maart 2002 12:37 schreef Chadi het volgende:
En ik vind het triest van je dat je mij blijft beschuldigen van antisemitisme.
quote:
Op vrijdag 29 maart 2002 16:16 schreef Chadi het volgende:nee hoor Vrijheidsstrijd. Iemand die lid is van een organisatie genaamd Israel is gewoon een terrorist.
quote:En je komt wel leuk met allerlei voorbeelden hoe het Israelische leger zich misdraagd, maar ik weet ook wel een paar leuke voorbeelden van lynchpartijen van collaborateurs en soldaten door Palestijnen.
Door Chadi - vrijdag 29 maart 2002 16:20Wie het lidmaatschap aan neemt van een organisatie die ontstaan is door een ander volk te verjagen en te bezetten helpt mee aan de bezetting en onderdrukking en is daardoor een terrorist.
Weet je waarom die Israelische soldaten zich misdragen? Omdat hun vrienden en famillieleden worden opgeblazen en omdat dit ze staat te wachten als ze gevangen worden genomen:
Yossi, father to 3 small children was lynched in Ramalla
Four days after his wedding, Vadim was lynched in Ramallah
Beaten to death, one of the soldiers is thrown to the crowd
Blood on his hands, a Palestinian waves to the crowd
Blood on his hands too: another Palestinian
Bijna iedereen hier is het met je eens dat geweld door Israel dit probleem nooit zal oplossen. Maar Arafat en die andere terroristen zijn zeker niet de Palestijnse heiligen die jij van ze maakt!
[Dit bericht is gewijzigd door Strolie75 op 31-03-2002 18:46]
quote:Sharon moet ook worden veroordeeld.Maar dat is hij natuurlijk al voor het bloedblad in Sabra en Shatila.
Op zondag 31 maart 2002 00:42 schreef SniperRC het volgende:[..]
Arafat moet veroordeeld worden voor zijn steun aan terroristen, net als Mullah Omar.
quote:Met andere woorden "Het Joden naar de zee verdrijven" gezeik weer.Laat Israel dan in godsnaam een soort Berlijnse muur bouwen, volstrekt afgesloten van de Arabische wereld.Of ze moeten een kijkje nemen bij de beruchte grens tussen de twee Korea's.Ze willen trouwens ook niks weten van een internationale troepenmacht.
Zelfs al geef je Palestijnen een staat dan houden HAMAS en de martelarenbrigade echt niet op, ze houden pas op als Israel niet meer bestaat.
quote:Joh, een F-16 inzetten tegen een bevolking, een apache inzetten om VERMEENDE terroristen op ieder die maar in de buurt is.De vuile bloedhonden van het Isrealische leger die op kinderen schieten die met stenen gooien en hun martelen bij verhoor.Zwangere vrouwen die doorgang belemmeren.De razzia's in vluchtelingenkampen.
Duitsland bestookte ons na WO2 ook niet met mortieren en raketten dus wij hadden geen reden om een bufferzone op te zetten.
quote:Israel kan niet winnen.De Palestijnen zijn de underdog.Als je al ziet wat voor commotie het optreden van het Israelische leger teweeg heeft gebracht.Ze zijn op de vingers getikt door de VN.
Als Israël het op dezelfde manier aanpakt als de Amerikanen dan winnen ze ook.
quote:Met Joodse orthodoxen ook niet.Dat zooitje kolonisten zijn ook van die lekkere gasten!!
Het is al lang duidelijk dat er met fanatieke moslims (helaas) niet te praten valt.
quote:Die haat ontstaat door het optreden van de zionisten.
Zolang organisaties als HAMAS scholen runnen waar wordt aangezet tot haat tegen Joden en Westerlingen zal er nooit vrede zijn.
quote:Het bewuste meisje was 18 jaar.Doet er verder niks aan af natuurlijk, blijft even erg.
De kinderen lijken ook wel steeds jonger te worden, een meisje van 16 laatst. Volgens mij is het trouwens verboden voor jongeren onder de 18 om te vechten.
Trouwens is Israel zelf ook geen fundamentalistische Staat.Zij geloven dat zij Gods uitverkorene volk zijn en dat God hun dit land gegeven heeft.Over fanatiekelingen gesproken.
Israel=apartheid
quote:Waarom, omdat hij niet ingreep toen christelijke milities Palestijnen aan het doden waren? Hebben wij toendertijd in Srebrenica ook niet gedaan.
Op zondag 31 maart 2002 13:36 schreef schatje het volgende:
Sharon moet ook worden veroordeeld.Maar dat is hij natuurlijk al voor het bloedblad in Sabra en Shatila.
quote:Ze was toch 16?
Het bewuste meisje was 18 jaar.Doet er verder niks aan af natuurlijk, blijft even erg.
Verder bijzonderheden vandaag: Joodse Arabieren in Marokko hebben fel uitgehaald naar Sharon en hem gevraagd onmiddelijk op te houden met de persoonlijke vete. Was net een vertegenwoordiger van de Joodse gemeenschap in Marokko op TV.
quote:Schatje = blindheid
Op zondag 31 maart 2002 13:36 schreef schatje het volgende:
Israel=apartheid
quote:Chadi = omnozelheid?
Op zondag 31 maart 2002 13:46 schreef logisnack het volgende:
En zo kan ik nog wel effe doorgaan.
quote:Bij deze actie vielen ook gewonden aan de kant van de palestijnse politie die hen probeerde te beschermen maar dat is niet noemenswaardig omdat dat niet in jouw straatje past. Ja dezelfde Politie mannen die hun leven hebben gewaagd voor deze drie mannen werden een dag later bestookt met Israelisch vuur. Ipv met videobeelden de daders op te sporen en te straffen blaas je maar het Politiebureau op !
Op zondag 31 maart 2002 13:35 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Ik beschuldig je van antisemitisme op basis van (bijvoorbeeld) onderstande reactie van jou wanneer jou wordt gevraagd waarom het geen terrorisme is als Palestijnen zich opblazen en onschuldige vrouwen en kinderen opblazen.
[..]En je komt wel leuk met allerlei voorbeelden hoe het Israelische leger zich misdraagd, maar ik weet ook wel een paar leuke voorbeelden van lynchpartijen van collaborateurs en soldaten door Palestijnen.
Weet je waarom die Israelische soldaten zich misdragen? Omdat hun vrienden en famillieleden worden opgeblazen en omdat dit ze staat te wachten als ze gevangen worden genomen:
Yossi, father to 3 small children was lynched in Ramalla
[afbeelding]Four days after his wedding, Vadim was lynched in Ramallah
[afbeelding]Beaten to death, one of the soldiers is thrown to the crowd
[afbeelding]Blood on his hands, a Palestinian waves to the crowd
[afbeelding]Blood on his hands too: another Palestinian
[afbeelding]Bijna iedereen hier is het met je eens dat geweld door Israel dit probleem nooit zal oplossen. Maar Arafat en die andere terroristen zijn zeker niet de Palestijnse heiligen die jij van ze maakt!
quote:Jij niet schol?
Op zondag 31 maart 2002 13:47 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Chadi = omnozelheid?
quote:Tuurlijk, hun handjes deden zeker *auw* van het slaan op die soldaten.
Op zondag 31 maart 2002 13:47 schreef Chadi het volgende:
Bij deze actie vielen ook gewonden aan de kant van de palestijnse politie die hen probeerde te beschermen maar dat is niet noemenswaardig omdat dat niet in jouw straatje past.
quote:Ojee ojee, een lettertje verkeerd.
Op zondag 31 maart 2002 13:48 schreef Chadi het volgende:
Jij niet schol?
Ik hoor je niet ontkennen dat je onnozel bent.
quote:En wie vertelt jou nou dat deze agenten niet ook terroristen waren?
Op zondag 31 maart 2002 13:47 schreef Chadi het volgende:[..]
Bij deze actie vielen ook gewonden aan de kant van de palestijnse politie die hen probeerde te beschermen maar dat is niet noemenswaardig omdat dat niet in jouw straatje past. Ja dezelfde Politie mannen die hun leven hebben gewaagd voor deze drie mannen werden een dag later bestookt met Israelisch vuur. Ipv met videobeelden de daders op te sporen en te straffen blaas je maar het Politiebureau op !
quote:Waarom zou ik? Ik weet wie het schrijft. Ik zie het eerder als een compliment als jij dat zegt.
Op zondag 31 maart 2002 13:51 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Ojee ojee, een lettertje verkeerd.
![]()
![]()
Nu ben ik echt uitgeluld.Ik hoor je niet ontkennen dat je onnozel bent.
quote:Onafhankelijke bron?
Op zondag 31 maart 2002 13:47 schreef Chadi het volgende:
Bij deze actie vielen ook gewonden aan de kant van de palestijnse politie die hen probeerde te beschermen maar dat is niet noemenswaardig omdat dat niet in jouw straatje past.
quote:Duurt lang.
Op zondag 31 maart 2002 13:56 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Onafhankelijke bron?
quote:Datzelfde programma dat liet zien welke mensen er werden gelynchd dat de weduwe liet zien en dat de families van de 3 mannen liet zien. Maar ja dat stuk in die documentaire waar ze de gemolesteerde politie chef van dienst aan het woord lieten is natuurlijk weer gelogen volgens jou. Hij heeft zichzelf botbreuken geslagen en zijn eigen gezicht toegetakeld.
Op zondag 31 maart 2002 13:56 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Onafhankelijke bron?
quote:Jochie je lees maar terug wat de soldaten zelf bevestigen zal je beeld van het IDF flink doen veranderen maar volgens mij ben je gewoon zo'n tering extremist.
Op zondag 31 maart 2002 13:54 schreef logisnack het volgende:[..]
En wie vertelt jou nou dat deze agenten niet ook terroristen waren?
Als Israel etnisch wou zuiveren ofzo hadden ze allang alle Pallestijnen weg hoor.
Israel kan alles als ze willen, maar ze zijn niet zoals Pallestijnen en zullen nooit onschuldigen expres doodschieten.
Hamas en dergelijke blazen juist zo veel mogelijk onschuldigen op.
Ja lekker makkelijk, die doen niks terug zonder wapens.
Ik ben blij dat ik tenminste inzie hoe het echt is en ik gun de rest van harte dat ze hun ogen eens opendoen.
quote:Waarom hoor ik dan geen protest van binnenuit? Niet een?!?
Op zondag 31 maart 2002 13:25 schreef Chadi het volgende:[..]
De kans daarop wordt met de dag kleiner als deze acties doorgaan! En trouwens het zijn er zat die tegen aanslagen zijn ondanks dat hun Human rights ze worden afgenomen.
Als er zeven Palestijnse strijders worden doodgeschoten tijdens een vuurgevecht, zijn er protesten in alle steden van Europa.
Waar zijn die protestanten als er 22 mensen in een feestzaal in een hotel tijdens een religieuze bijeenkomst worden opgeblazen?
Maar ondertussen wel op een Joodse slager in Toulouse schieten, zoals hier zojuist is bekend geworden. Als je zo begaan bent met vrede, gelijkheid en menselijkheid, doe je dit soort dingen niet.
In alle eerlijkheid, ik kreeg respect voor je, Chadi, door een hele hoop dingen die je in de vorige topics hebt gepost. Inmiddels begint het alweer kleine haarscheurtjes te vertonen.
quote:Laat dat laatste er maar buiten.Netwerk gezien van de week??
Op zondag 31 maart 2002 13:42 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Waarom, omdat hij niet ingreep toen christelijke milities Palestijnen aan het doden waren? Hebben wij toendertijd in Srebrenica ook niet gedaan.
Hij is dus aangeklaagd wegens oorlogsmisdaden in Brussel.Net als Arafat trouwens!!
Die christelijke milities werden gsteund en getraind door het IDF.
quote:En Logisnak heeft een typische Joodse bril op.
Op zondag 31 maart 2002 13:46 schreef logisnack het volgende:[..]
Schatje = blindheid
Arafat = terroristheid
VN = Kneusjesheid
Amerika = Inzichtheid
Hamas = Beestheid
Intifada= Anti-semitisme heid.
Fok! = bezigheid
En zo kan ik nog wel effe doorgaan.
quote:Heb je al meer over de aanslag van net?
Op zondag 31 maart 2002 14:05 schreef SilkTie het volgende:[..]
Waarom hoor ik dan geen protest van binnenuit? Niet een?!?
Als er zeven Palestijnse strijders worden doodgeschoten tijdens een vuurgevecht, zijn er protesten in alle steden van Europa.
Waar zijn die protestanten als er 22 mensen in een feestzaal in een hotel tijdens een religieuze bijeenkomst worden opgeblazen?
Maar ondertussen wel op een Joodse slager in Toulouse schieten, zoals hier zojuist is bekend geworden. Als je zo begaan bent met vrede, gelijkheid en menselijkheid, doe je dit soort dingen niet.
In alle eerlijkheid, ik kreeg respect voor je, Chadi, door een hele hoop dingen die je in de vorige topics hebt gepost. Inmiddels begint het alweer kleine haarscheurtjes te vertonen.
quote:Och kan je niet tegen waarheden? heb ik iets gepost wat niet waar is? Iets wat niet bevestigd is door een Israelier? Is je beeld van het IDF aangetast? Die civilized people die andermans basis rechten verkrachten en dat heel normaal vinden. Vind je het erg om te horen?
Op zondag 31 maart 2002 14:05 schreef SilkTie het volgende:[..]
Waarom hoor ik dan geen protest van binnenuit? Niet een?!?
Als er zeven Palestijnse strijders worden doodgeschoten tijdens een vuurgevecht, zijn er protesten in alle steden van Europa.
Waar zijn die protestanten als er 22 mensen in een feestzaal in een hotel tijdens een religieuze bijeenkomst worden opgeblazen?
Maar ondertussen wel op een Joodse slager in Toulouse schieten, zoals hier zojuist is bekend geworden. Als je zo begaan bent met vrede, gelijkheid en menselijkheid, doe je dit soort dingen niet.
In alle eerlijkheid, ik kreeg respect voor je, Chadi, door een hele hoop dingen die je in de vorige topics hebt gepost. Inmiddels begint het alweer kleine haarscheurtjes te vertonen.
hier heb je nog een site die je vertelt hoe de vork in de steel zit over het IDF. oh Israelische site trouwens.
quote:Hee ik heb iets voor je wat je wel zal waarderen. Als je me effe zou willen mailen op Sesamstraat@msn.com thx
Op zondag 31 maart 2002 14:10 schreef schatje het volgende:[..]
RAMALLAH/JERUZALEM (ANP) - Israëlische militairen hebben in Ramallah de kantoren van Palestijnse televisiezenders overgenomen en zenden pornografie uit. De uitzending van porno en programma's in de Israëlische taal hebreeuws zijn zaterdagmiddag begonnen volgens tv-bezitters.
,,Ik heb zes kinderen in mijn kleine woning die nergens naartoe kunnen met alles wat er gebeurt en nu kunnen ze ook geen televisie meer kijken'', aldus een 34-jarige Palestijnse vrouw. Ook in Oost-Jeruzalem klaagt een televisiekijkster over de Israëlische methode. ,,Wij willen nieuws zien en zappen van het ene station naar het andere maar alles wat we te zien krijgen, zijn schokkende beelden.''
Provocatie
Er worden verder beelden van de intifada uitgezonden waarbij het doorgekruiste woord 'terrorisme' wordt afgebeeld. Een groot deel van de Palestijnen kunnen overigens de beelden niet ontvangen omdat ze geen stroom meer hebben.
Een Israëlische legerwoordvoerder weet niets van de uitzendingen. ,,De strijdkrachten hebben er geen enkel belang bij pornografische of racistische films via de Palestijnse televisie te verspreiden'', aldus de woordvoerder.
Israëlische troepen zijn zaterdag in Ramallah onder meer binnengedrongen in het Riaya ziekenhuis. Ziekenhuisdirecteur Odwan Barghouti zei dat ze patiënten terroriseerden. ,,Dit is terreur, de bezettingstroepen leven zich uit op onschuldige burgers'', aldus Barghouti. Militairen zijn zondagmorgen het kantoor van de Palestijnse mensenrechtenorganisatie al-Haq binnengevallen. Het wordt naar verluidt doorzocht.
verder nieuws :Jordanië dreigt met 'maatregelen' tegen Israël
AMMAN (ANP) - Jordanië dreigt Israël met 'maatregelen' als het zich niet onmiddellijk terugtrekt uit de Palestijnse gebieden. Dit heeft de Jordaanse minister van Buitenlandse Zaken, Marwan Moasher, zondagochtend bekendgemaakt.
Wat voor maatregelen Jordanië in gedachten heeft, wilde Moasher niet zeggen. Moasher heeft de Israëlische ambassadeur in Jordanië ontboden om hem in de Jordaanse kritiek op de Israëlische acties over te brengen.
Moasher zei verder dat hij aan de ambassadeurs van de vijf permanente leden van de VN-veiligheidsraad in Amman gevraagd heeft om onmiddellijk een internationale troepenmacht onder VN-commando naar de Palestijnse gebieden te sturen. Die troepenmacht zou de strijdende partijen moeten scheiden
Zelfs ziekenhuizen en het mensen rechten kantoor moet het ontgelden. Maar ja we weten onderhand dat ze (IDF) niks om mensen geven zolang ze maar niet joods zijn.
Ander nieuws: Bom explosie in Haifa "dozens of wounded Israeli citizens... en dit staat in Haazareth.
At least 10 people were killed and dozens injured when a suicide bomber blew up in the "Matza" restaurant, at around 2:40 P.M. on Sunday, in the Neve Sha'anan neighborhood of Haifa, near the "Grand Kenyon" shopping mall.
Magen David Adom first-aid workers said that 30 people had been evacuated to hospital, some of them in critical condition. Channel One television reported that between 12 and 15 people were killed in the blast.
The restaurant, which is located in a gas station complex, was destroyed by the blast.
Ambulances rushed to the scene of the attack, and first-aid workers were evacuating the injured. Police have closed off the area to the public, and have a helicopter up in the sky in an effort to capture those who transported the bomber to the site of the attack.
quote:lees over gevangenzetting van IDF officieren die niet willen vechten in deze onnozele eigengeilerij van Sharon
Op zondag 31 maart 2002 14:05 schreef SilkTie het volgende:[..]
Waarom hoor ik dan geen protest van binnenuit? Niet een?!?
Mischien een beetje Israelische propaganda die er voor zorgt dat er geneen negatief verhaal jullie bereikt
quote:Die zijn er wel degelijk die protesten tegen de aanslagen maar die wil je niet zien om je eigen zaak naar voren te halen
Als er zeven Palestijnse strijders worden doodgeschoten tijdens een vuurgevecht, zijn er protesten in alle steden van Europa.Waar zijn die protestanten als er 22 mensen in een feestzaal in een hotel tijdens een religieuze bijeenkomst worden opgeblazen?
quote:awwww er wordt iemand beschoten die toevallig jood is, niet alles uit zijn verband gaan rukken omdat het toevallig in jouw straatje past... er wordt op een jood gexhoten en gelijk staan jullie op je achterste poten van "De wereld is anti-Israel".. wake up!
Maar ondertussen wel op een Joodse slager in Toulouse schieten, zoals hier zojuist is bekend geworden. Als je zo begaan bent met vrede, gelijkheid en menselijkheid, doe je dit soort dingen niet.
quote:Chadi gaf een persiflage van de plaat voor jullie kop, jullie trapten er allemaal net zo hard in.
In alle eerlijkheid, ik kreeg respect voor je, Chadi, door een hele hoop dingen die je in de vorige topics hebt gepost. Inmiddels begint het alweer kleine haarscheurtjes te vertonen.
Een stelletje fatalisten zijn jullie, allebij de kampen.. met maar een uitweg... success
quote:
Op zondag 31 maart 2002 14:33 schreef Chadi het volgende:
Pornografie om Palestijnen te treiteren-knip-
Jammer alleen dat de VS enorm gedomineerd wordt door niet onafhankelijke Joodse gemeendschap.
Het is een gebed zonder einde, en ik ben werkelijk bang dat er een oorlog aan te pas moet komen alvorens er ooit vrede zal worden bereikt als al niet nu al over een oorlog kunt spreken
GLG
quote:
Blast kills 12 in HaifaAt least 12 people were killed and dozens wounded in what is believed to be a suicide bombing Sunday at a restaurant in the northern Israeli town of Haifa, police sources and ambulance services said. Earlier in the day, Israeli and Palestinians exchanged gunfire at the headquarters of Palestinian leader Yasser Arafat in Ramallah, West Bank. The latest violence comes in the wake of a suicide bombing in Tel Aviv on Saturday.
Bron: www.cnn.com
Vervolgens installatie van een internationale vredesmacht. Jeruzalem moet net zo'n status krijgen als het Vaticaan. Soort stadsstaat dus onder onafhankelijk bestuur.
quote:Ja, ik vind het erg om te horen, nee het veranderd mijn beeld niet. Niet omdat ik het niet geloof, maar omdat 'netjes' oorlogvoeren nou eenmaal onmogelijk is. Met alle plezier zou ik het willen verbeteren. Maar door alleen de excessen eruit te lichten, laat je een hoop onbelicht. Bijvoorbeeld dat mensen in Ramallah die gewond waren geraakt door verzet bij hun arrestatie, meteen na onderzoek of ze gezocht werden, door de hospiks van het Israelische leger zijn verzorgd.
Op zondag 31 maart 2002 14:12 schreef Chadi het volgende:[..]
Och kan je niet tegen waarheden? heb ik iets gepost wat niet waar is? Iets wat niet bevestigd is door een Israelier? Is je beeld van het IDF aangetast? Die civilized people die andermans basis rechten verkrachten en dat heel normaal vinden. Vind je het erg om te horen?
Waarom vertel je niet dat in het Hadassah ziekenhuis een terrorist, gewond geraakt bij een mislukte aanslag, op een zaal ligt naast mensen die gewond zijn geraakt bij de aanslag in cafe Moment, en precies dezelfde verzorging krijgt als de anderen? Dat in alle ziekenhuizen op de kraamafdelingen precies dezelfde behandeling wordt gegeven aan zowel Joodse als Christelijke als Islamitische kraamvrouwen?
Waarom laat je niet zien dat het om excessen gaat, dat in het dagelijkse leven men werkelijk probeert gelijke verzorging te geven, een poging waagt om ondanks al deze waanzin door te gaan? Omdat het niet in je straatje past? Omdat het je beeld van de allesverslindende Israeli zou kunnen aantasten?
Ik vraag je alleen om mij ook veroordelingen van Palestijnse kant te laten zien, ik probeer geen excessen van het Israelische leger goed te praten. Was het maar waar dat het leger geen acties zou uitvoeren waarvoor ik me op zijn zachtst gezegd eens flink achter de oren moet krabben. Maar als je iets van de wederpartij verwacht, moet je het ook van eigen kant kunnen laten zien. En daarop wacht ik dus nog altijd.
quote:Is idd het beste, maar zal toch niet gebeuren
Op zondag 31 maart 2002 14:51 schreef Strolie75 het volgende:
Overigens lijkt me de beste oplossing dat zowel Arafat als Sharon van het toneel verdwijnen.
quote:Zal ook nooit gebeuren.
Vervolgens installatie van een internationale vredesmacht. Jeruzalem moet net zo'n status krijgen als het Vaticaan. Soort stadsstaat dus onder onafhankelijk bestuur.
quote:Goede dingen staan nooit ter discussie maar als en vanzelfsprekendheid. Als ze niet geholpen werden dan zou het ter discussie moeten komen omdat er dan wat mis is... het zijn de slechte dingen die aan discussie onderworpen moeten worden om die uit te bannen.
Op zondag 31 maart 2002 14:57 schreef SilkTie het volgende:[..]
Ja, ik vind het erg om te horen, nee het veranderd mijn beeld niet. Niet omdat ik het niet geloof, maar omdat 'netjes' oorlogvoeren nou eenmaal onmogelijk is. Met alle plezier zou ik het willen verbeteren. Maar door alleen de excessen eruit te lichten, laat je een hoop onbelicht. Bijvoorbeeld dat mensen in Ramallah die gewond waren geraakt door verzet bij hun arrestatie, meteen na onderzoek of ze gezocht werden, door de hospiks van het Israelische leger zijn verzorgd.
Waarom vertel je niet dat in het Hadassah ziekenhuis een terrorist, gewond geraakt bij een mislukte aanslag, op een zaal ligt naast mensen die gewond zijn geraakt bij de aanslag in cafe Moment, en precies dezelfde verzorging krijgt als de anderen? Dat in alle ziekenhuizen op de kraamafdelingen precies dezelfde behandeling wordt gegeven aan zowel Joodse als Christelijke als Islamitische kraamvrouwen?
Waarom laat je niet zien dat het om excessen gaat, dat in het dagelijkse leven men werkelijk probeert gelijke verzorging te geven, een poging waagt om ondanks al deze waanzin door te gaan? Omdat het niet in je straatje past? Omdat het je beeld van de allesverslindende Israeli zou kunnen aantasten?
Ik vraag je alleen om mij ook veroordelingen van Palestijnse kant te laten zien, ik probeer geen excessen van het Israelische leger goed te praten. Was het maar waar dat het leger geen acties zou uitvoeren waarvoor ik me op zijn zachtst gezegd eens flink achter de oren moet krabben. Maar als je iets van de wederpartij verwacht, moet je het ook van eigen kant kunnen laten zien. En daarop wacht ik dus nog altijd.
Oorlog voeren is een vies spel maar daar bestaan ook regels voor. Geneva convention deel IV voor de civil population en die regels die staan voor minumum aan mensen rechten worden niet eens in acht genomen. En dat door een land die democratisch hoort te zijn.
En ik heb geen beeld van een israeli die moordzuchtig is maar wel het beeld van de IDF soldaat die zijn rol speelt en goed is in het moorden van onschuldige mensen. En dat beeld staat los van het beeld van de gewone israelische burger in zijn burger rol.
quote:Ik denk meer een Berlijn variant
Op zondag 31 maart 2002 14:51 schreef Strolie75 het volgende:
Overigens lijkt me de beste oplossing dat zowel Arafat als Sharon van het toneel verdwijnen.Vervolgens installatie van een internationale vredesmacht. Jeruzalem moet net zo'n status krijgen als het Vaticaan. Soort stadsstaat dus onder onafhankelijk bestuur.
en
Internationale ontmanteling van Palestijnse "terrorisme/vrijheidstrijd" groeperingen
Wijzigen grondwet Israel
quote:Gefeliciteerd! Het is je gelukt om mij tot het kookpunt te krijgen.
Op zondag 31 maart 2002 14:46 schreef Re het volgende:Geblaat tot en met.
Leer gvd eerst eens lezen, voordat je eenzijdig geschreeuw laat horen.
Ik heb hier al vaak genoeg laten zien dat ik ook onze fouten zie, ik heb vaak genoeg laten zien dat ik probeer de zaken genuanceerd te bekijken. Dat ik daarbij dingen laat zien die niet voldoen aan het beeld door de Arabische gemeenschap de wereld ingeholpen, dat is dan jammer.
Ook ik kijk naar van alles en nog wat, ik lees zowel de linkse als de rechtse media en heb gelukkig een hoofd met alles erop en eraan om zelf na te denken en goed rond te kijken.
Bekijk eerst eens in alle rust alle dingen die ik tot nu toe mbt tot deze zaak heb geschreven, kom dan terug. Tot dan raad ik je aan om je mond dicht te houden.
Om je niet compleet in het ongewisse te laten van wat ik bedoel, een voorbeeld.
Eerder schreef ik dat een van de mensen die weigert te dienen in de gebieden die in 1967 veroverd zijn, mij les geeft. Dat ik dus uit de eerste hand weet wat er speelt. Ik vroeg Chadi om een Palestijnse bron van binnenuit die dergelijke geluiden binnen de Palestijnse strijdkrachten laat horen.
Gaat heen en leer.
quote:Volgens jou bestaat er toch geen gewone Israelische burger? Iedereen die lid is van de staat Israel is toch een terrorist en verdient het om een stukken geblazen te worden door de vrijheidsstrijders van Allah?
Op zondag 31 maart 2002 15:04 schreef Chadi het volgende:
En ik heb geen beeld van een israeli die moordzuchtig is maar wel het beeld van de IDF soldaat die zijn rol speelt en goed is in het moorden van onschuldige mensen. En dat beeld staat los van het beeld van de gewone israelische burger in zijn burger rol.
Je spreekt jezelf wel erg vaak tegen hoor.
quote:Ik geloof gewoon NIET dat Israelische soldaten zich tot dat niveau verlagen.
Op zondag 31 maart 2002 15:04 schreef Chadi het volgende:
Maar wel het beeld van de IDF soldaat die zijn rol speelt en goed is in het moorden van onschuldige mensen. En dat beeld staat los van het beeld van de gewone israelische burger in zijn burger rol.
quote:Ach jongen wees gerust en adem diep en ik hou zeker mijn mond niet, excuses als ik een van je zinnetjes verkeerd interpreteerde... vanuit Palestijns oogpunt heb ik ook genoeg positieve ontwikkelingen gezien die mij zeggen dat men daar ook zeer moe is van het "gemaakt" blij moeten zijn als een van de ouders zonen zich heeft opgeblazen bijvoorbeeld. Het enige wat ik wil zeggen is dat iedereen daar lekker fatalistisch is geworden, aan beide kanten
Op zondag 31 maart 2002 15:09 schreef SilkTie het volgende:[..]
Gefeliciteerd! Het is je gelukt om mij tot het kookpunt te krijgen.
Leer gvd eerst eens lezen, voordat je eenzijdig geschreeuw laat horen.
Ik heb hier al vaak genoeg laten zien dat ik ook onze fouten zie, ik heb vaak genoeg laten zien dat ik probeer de zaken genuanceerd te bekijken. Dat ik daarbij dingen laat zien die niet voldoen aan het beeld door de Arabische gemeenschap de wereld ingeholpen, dat is dan jammer.
Ook ik kijk naar van alles en nog wat, ik lees zowel de linkse als de rechtse media en heb gelukkig een hoofd met alles erop en eraan om zelf na te denken en goed rond te kijken.
Bekijk eerst eens in alle rust alle dingen die ik tot nu toe mbt tot deze zaak heb geschreven, kom dan terug. Tot dan raad ik je aan om je mond dicht te houden.
Om je niet compleet in het ongewisse te laten van wat ik bedoel, een voorbeeld.
Eerder schreef ik dat een van de mensen die weigert te dienen in de gebieden die in 1967 veroverd zijn, mij les geeft. Dat ik dus uit de eerste hand weet wat er speelt. Ik vroeg Chadi om een Palestijnse bron van binnenuit die dergelijke geluiden binnen de Palestijnse strijdkrachten laat horen.
Gaat heen en leer.
En je voorbeeld van een Joodse slager in Frankrijk gebruiken om aan te tonen dat de wereld tegen je is, was gewoon een zwakte bod
quote:Ik spreek mezelf niet tegen.. maar je zal vast de moeite niet hebben genomen om een ander stuk te lezen waarin ik die uitspraak uitleg! Maar dat past weerniet in jouw straatje zoals altijd.
Op zondag 31 maart 2002 15:11 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Volgens jou bestaat er toch geen gewone Israelische burger? Iedereen die lid is van de staat Israel is toch een terrorist en verdient het om een stukken geblazen te worden door de vrijheidsstrijders van Allah?
Je spreekt jezelf wel erg vaak tegen hoor.
quote:Nog iets orgineels te melden
Op zondag 31 maart 2002 15:20 schreef Chadi het volgende:[..]
Maar dat past weerniet in jouw straatje zoals altijd.
quote:Welke positieve ontwikkelingen zie jij dan? Ik heb nog nooit een Palestijnse leider de bomaanslagen horen veroordelen!
Op zondag 31 maart 2002 15:18 schreef Re het volgende:
Ach jongen wees gerust en adem diep en ik hou zeker mijn mond niet, excuses als ik een van je zinnetjes verkeerd interpreteerde... vanuit Palestijns oogpunt heb ik ook genoeg positieve ontwikkelingen gezien die mij zeggen dat men daar ook zeer moe is van het "gemaakt" blij moeten zijn als een van de ouders zonen zich heeft opgeblazen bijvoorbeeld. Het enige wat ik wil zeggen is dat iedereen daar lekker fatalistisch is geworden, aan beide kanten
Net was ook weer zo'n Palestijnse woordvoerdster op TV (CNN); haar werd gevraagd wat ze van de nieuwste bomaanslag in Heifa vond. Na heel snel gezegd te hebben dat ze alle onschuldige slachtoffers betreurd hield ze vervolgens een tirade tegen de Israel.
Ik geloof pas in de goede wil van de Palestijnen als ze Hamas en andere terroristen actief gaan bestrijden en de bezette gebieden uitgooien!
quote:'Ayuni, er zijn ook conventies over kind-soldaten ...
Op zondag 31 maart 2002 15:04 schreef Chadi het volgende:[..]
Oorlog voeren is een vies spel maar daar bestaan ook regels voor. Geneva convention deel IV voor de civil population en die regels die staan voor minumum aan mensen rechten worden niet eens in acht genomen. En dat door een land die democratisch hoort te zijn.
Ik voldoe te wijzen op de foto's die hier eerder gepost zijn. Ik kan je een ding vertellen: geen van de mensen die ik ken, ook niet onder kolonisten, leren hun kinderen met wapens omgaan.
quote:De Israelische soldaten zijn opgeleid voor twee dingen (en precies in deze volgorde):
En ik heb geen beeld van een israeli die moordzuchtig is maar wel het beeld van de IDF soldaat die zijn rol speelt en goed is in het moorden van onschuldige mensen. En dat beeld staat los van het beeld van de gewone israelische burger in zijn burger rol.
Dat er daarbij sicko's rondlopen die zich te buiten gaan aan onverkwikkelijkheden, moet ten alle tijde voorkomen worden en overtredingen aangepakt.
quote:Nogmaals een Amnesty raport van 19-3-2002.Er zijn meerdere van dit soort raporten over het IDF.Amnesty heeft ook kritiek op de Palestijnse Autoriteit.Dus ze zijn neutraal en objectief.Dit raport had ik al eerder geplaatst.Dus voor het geval dat je het nog niet gelezen hebt.
Op zondag 31 maart 2002 15:11 schreef logisnack het volgende:[..]
Ik geloof gewoon NIET dat Israelische soldaten zich tot dat niveau verlagen.
The delegation had investigated escalating human rights abuses in the context of recent Israeli army incursions into Palestinian cities and camps and collected information into unlawful killings, including the killing of six medical staff, among them two doctors, large-scale destruction of houses and other objects, and arbitrary arrests of over 2,000 Palestinians.
"The military operations we have investigated appear to be carried out not for military purposes but instead to harass, humiliate, intimidate and harm the Palestinian population," he said.
"Either the Israeli army is extremely ill-disciplined or it has been ordered to carry out acts which violate the laws of war," he added.
Elizabeth Hodgkin, the researcher in human rights in Israel/OT/PA, said that actions by Palestinian armed groups in targeting civilians, letting off bombs around groups of mothers and babies, and shooting arbitrarily at drivers on roads, were appalling tragedies and grave violations of the Geneva Conventions.
"But such unacceptable actions can never justify the human rights violations which, over the past 16 months, we have seen committed daily, hourly, even every minute on Palestinians by Israeli security forces."
She described individual cases from the past three weeks: the tragedy of the lives of medical workers lost; the four houses of Palestinians from the northern Gaza Strip demolished without warning and with no chance to appeal, and the four members of a single family in Deheishe whose homes were demolished; the willingness of IDF soldiers to destroy, trash and loot any house belonging to any Palestinian; and the arrest and inhuman treatment of the hundreds of Palestinians, handcuffed and hooded, kept almost invariably without food, toilet facilities or any blanket for the first 24 hours.
quote:Stop die amnestie reports maar lekker in je aars.
Op zondag 31 maart 2002 15:24 schreef schatje het volgende:Amnestie geblaat.
quote:Niks geen zwaktebod, niks geen argument 'dat de wereld tegen' mij is. Ik wil hiermee alleen maar aantonen dat er elementen zijn die menen dat door de situatie in Israel, iedere Jood ter wereld vogelvrij verklaard mag worden.
Op zondag 31 maart 2002 15:18 schreef Re het volgende:[..]
En je voorbeeld van een Joodse slager in Frankrijk gebruiken om aan te tonen dat de wereld tegen je is, was gewoon een zwakte bod
Dit vind ik even verwerpelijk als het bestoken van moskeeen in Nederland naar aanleiding van de aanslagen in september.
Nu ik het daarover heb, even off-topic gaan: waar zijn al die Nederlanders die een paar jaar geprotesteerd hebben toen in Rostock een asielzoekerscentrum in vlammen opging? Nee, toen ging het om Moffen. Maar nu het in Nederland dezelfde kant opgaat, houdt iedereen de muil dicht en gaat op Pim stemmen.
Hypocriet zooitje.
quote:frankrijk respecteert de Humane rechten van de zwitsers en omgekeerd.
Op zondag 31 maart 2002 15:24 schreef SilkTie het volgende:[..]
'Ayuni, er zijn ook conventies over kind-soldaten ...
Ik voldoe te wijzen op de foto's die hier eerder gepost zijn. Ik kan je een ding vertellen: geen van de mensen die ik ken, ook niet onder kolonisten, leren hun kinderen met wapens omgaan.
[..]De Israelische soldaten zijn opgeleid voor twee dingen (en precies in deze volgorde):
1. de eigen bevolking beschermen, ongeacht zijn/haar afkomst;
2. de vijand die deze bevolking bedreigt uitschakelen. Om te voorkomen dat een mogelijke vijand binnenkomt, heeft men 'grensposten' ingericht. Normaliter zou dit een normale controlepost kunnen zijn. Als we niets te vrezen zouden hebben, zou het net zo soepeltjes kunnen verlopen als de grenspost tussen Frankrijk en Zwitserland.Dat er daarbij sicko's rondlopen die zich te buiten gaan aan onverkwikkelijkheden, moet ten alle tijde voorkomen worden en overtredingen aangepakt.
een stukje van een verslaggever over zogenaamde terroristen.:
And I walked out towards the dunes and they were--the--over the
loudspeaker from an Israeli army Jeep on the other side of the electric fence they were taunting these kids. And these kids started to throw rocks. And most of these kids were 10, 11, 12 years old. And, first of all, the rocks were the size of a fist. They were being hurled towards a Jeep that was armor-plated. I doubt they could even hit the Jeep. And then I watched the soldiers open fire. And it was--I mean, I've seen kids shot in Sarajevo. I mean, snipers would shoot kids in Sarajevo. I've seen death squads kill families in Algeria or El Salvador. But I'd never seen soldiers bait or taunt kids like this and then shoot them for sport. It was--I just--even now, I find it almost inconceivable. And I went back every day, and every day it was the same.
quote:Het antizionisme zal zeker een boost krijgen door het gedrag van Israel. Israel zet zich zelf gevangen in een kooi die oorspronkelijk bedoeld was om de Palestijnen buiten te houden.
Op zondag 31 maart 2002 15:29 schreef SilkTie het volgende:[..]
Niks geen zwaktebod, niks geen argument 'dat de wereld tegen' mij is. Ik wil hiermee alleen maar aantonen dat er elementen zijn die menen dat door de situatie in Israel, iedere Jood ter wereld vogelvrij verklaard mag worden.
Dit vind ik even verwerpelijk als het bestoken van moskeeen in Nederland naar aanleiding van de aanslagen in september.
Nu ik het daarover heb, even off-topic gaan: waar zijn al die Nederlanders die een paar jaar geprotesteerd hebben toen in Rostock een asielzoekerscentrum in vlammen opging? Nee, toen ging het om Moffen. Maar nu het in Nederland dezelfde kant opgaat, houdt iedereen de muil dicht en gaat op Pim stemmen.
Hypocriet zooitje.
Arrestanten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
from The Guardian of London
Hundreds of Palestinian boys and men, rounded up at gunpoint in Israel's sweep through the refugee camps of the West Bank, were left hungry and unwashed and were taunted by their captors during a confinement that lasted as long as six days, the Guardian has learned.
The only apparent criteria for the mass arrests was that they were Palestinian and male, aged between 15 and 45. The round-up has been condemned by Israeli and international organisations - including the United Nations - who say such sweeping arrests are a gross violation of Israel's duties as an occupying power in the West Bank and Gaza. The Israeli human rights group B'Tselem said that the army had "lost any moral compass", and the Public Committee against Torture in Israel said the detainees had been subjected to "degrading and humiliating treatment".
"This is very bad and brutal," said Hannah Friedman, director of the Public Committee against Torture in Israel. "You are not allowed to arrest people withou! any real evidence. This goes against all the conventions. They put numbers on arms, and closed their eyes. This was only to humiliate all the men and the people in the camps, and these mass arrests will make it more difficult to make peace with this people later on. We are creating our own enemies."
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 15:40]
quote:De waarheid komt hard aan he???
Op zondag 31 maart 2002 15:27 schreef logisnack het volgende:[..]
Stop die amnestie reports maar lekker in je aars.
Zijn ze misschien nog bevredigend.
quote:Een Pallestijns verslag gever zeker
Op zondag 31 maart 2002 15:31 schreef Chadi het volgende:[..]
een stukje van een verslaggever over zogenaamde terroristen.:
And I walked out towards the dunes and they were--the--over the
loudspeaker from an Israeli army Jeep on the other side of the electric fence they were taunting these kids. And these kids started to throw rocks. And most of these kids were 10, 11, 12 years old. And, first of all, the rocks were the size of a fist. They were being hurled towards a Jeep that was armor-plated. I doubt they could even hit the Jeep. And then I watched the soldiers open fire. And it was--I mean, I've seen kids shot in Sarajevo. I mean, snipers would shoot kids in Sarajevo. I've seen death squads kill families in Algeria or El Salvador. But I'd never seen soldiers bait or taunt kids like this and then shoot them for sport. It was--I just--even now, I find it almost inconceivable. And I went back every day, and every day it was the same.
Stick it where the sun don't shine, al die 'onafhankelijke internationale' rapportenpoepers.
Ik ga je citaten pas serieus nemen als je ook stukken tekst plaatst over schijnprocessen tegen Joden in Iran, onderdrukking van Koerden in Irak, de aanpak van katholieke terroristen in Noord-Ierland door EU-genoot Groot-Brittanie, etc. etc.
quote:Ik had het over burgers die ook moe worden van het conflict
Op zondag 31 maart 2002 15:23 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Welke positieve ontwikkelingen zie jij dan? Ik heb nog nooit een Palestijnse leider de bomaanslagen horen veroordelen!
Net was ook weer zo'n Palestijnse woordvoerdster op TV (CNN); haar werd gevraagd wat ze van de nieuwste bomaanslag in Heifa vond. Na heel snel gezegd te hebben dat ze alle onschuldige slachtoffers betreurd hield ze vervolgens een tirade tegen de Israel.
Ik geloof pas in de goede wil van de Palestijnen als ze Hamas en andere terroristen actief gaan bestrijden en de bezette gebieden uitgooien!
En hoe zou de PA dan deze groeperingen moeten bestrijden zonder infrastructuur en het opblazen van elk gebouw wat maar tot enig controle kan dienen?
quote:Ik reageer zo omdat ik al duizende keren dat stukje van je heb gelezen en ik heb geen zin om er weer serieus op te reageren.
Op zondag 31 maart 2002 15:36 schreef schatje het volgende:[..]
De waarheid komt hard aan he???
Jezus, wat een zielig reactie!!
Maar goed, je laat je ontzettend kennen!!!
Ik verlaag me verder niet tot jouw niveau.Je hebt immers ook al eerder gezegd dat het ene volk beter is dan het andere.Joodse arrogantie noem ik dat!!
quote:Spamert!
Op zondag 31 maart 2002 15:32 schreef logisnack het volgende:
Ik ben zojuist begonnen aan een eigen forum voor een Israel-Pallestina conflict.
Dat verlicht misschien de druk op dit forum een beetje.
Als iemand een script ofzo heeft voor een fok! alike forum mag je hem mailen naar gotclan@hotmail.com
quote:Dus Israel mag moorden van jou ! Ok dan heb ik jou positie nu ook begrepen.
Op zondag 31 maart 2002 15:37 schreef SilkTie het volgende:
Zolang Magen David Adom (de Rode Davidster), het equivalent van het Rode Kruis, niet internationaal erkend wordt en net zoals de Rode Halve Maan wordt geaccepteerd, kunnen de internationale organisaties wat mij betreft het dak op, de boom in, de rug op en de poekel roetsjen.Stick it where the sun don't shine, al die 'onafhankelijke internationale' rapportenpoepers.
Ik ga je citaten pas serieus nemen als je ook stukken tekst plaatst over schijnprocessen tegen Joden in Iran, onderdrukking van Koerden in Irak, de aanpak van katholieke terroristen in Noord-Ierland door EU-genoot Groot-Brittanie, etc. etc.
quote:Waar zegt hij dat?
Op zondag 31 maart 2002 15:43 schreef Chadi het volgende:
Dus Israel mag moorden van jou ! Ok dan heb ik jou positie nu ook begrepen.
Arafat is een ex-terrorist met een persoonlijheidsprobleem. Prima leider, maar waardeloze politicus die wordt geregeerd door een conflicterende agenda's: persoonlijke macht, democratische Palestijnse Staat, strijd voeren tegen Israelische onderdrukking, vriendjes blijven met gehele Palestijnse achterban. Typische vrijheidsstrijder met geweer in ene hand en palmtak in de andere. Absoluut niet in staat macht uit handen te geven. Als hij meer had gedelegeerd naar de volop beschikbare Palestijnse intelligentia dan was de Palestijnse Staat een feit geweest.
Sharon is een soldaat, geen politicus. Extreem-rechtse warlord met bijpassende verknipte persoonlijkheid en grof geweldsverleden. Arafat is Sharon's al-oude Nemesis, net een film. Primaire agendapunt van Sharon is Arafat vernederen, tweede punt is Groot-Israel en verdrijving Palestijnen of indien onhaalbaar Palestijnen het leven onmogelijk maken.
Hamas zijn wahabistische terroristen. Extreem-rechts. Hebben geen boodschap aan Arafat want zijn politieke agenda (~seculiere Palestijnse Staat) is in conflict met die van hun (~Joden verdrijven en Islamitische staat). Arafat laat ze als het even kan hun gang gaan om druk op de Israelische ketel te houden en om het (extreem-)rechtse deel van zijn achterban niet te vervreemden.
Al Fatah dient Arafat en is verworden tot zijn persoonlijke legertje/lijfwacht. Ex-terroristen en belangrijkste groep binnen de PLO. Terrorisme heeft plaats gemaakt voor politiek. Moeilijk politiek te plaatsen, enige politieke doel is onafhankelijkheid van Israel en democratische Palestijnse Staat.
Al-Aqsa Marter Brigade zijn aan Fatah (en daarmee aan Arafat) gelieëerde terroristen. Doel is Al Fatah's doel, middelen zijn militaire (terroristische) akties. Deze groep wordt direkt door Arafat gesteund.
Likud staat Groot-Israel voor. Extreem-rechts. Agenda is expansie en Joodse staat. Geen ruimte voor Palestijnen want hun land is gewoon netjes aangekocht door Israel. Palestijnen hebben geen macht en dat eenvoudige levensfeit zullen ze onder ogen moeten zien. Geen ruimte voor consessies.
Links Israel heeft momenteel geen macht. Naar Nederlandse begrippen rechts tot extreem-rechts. Het merendeel wil best samenleven met de Palestijnen, maar onder allerlei voorwaarden, zoals bijvoorbeeld Jerusalem moet Joods blijven, Palestijnse vluchtelingen zijn niet welkom, gegarandeerde Joodse regering, enz.. Allerlei haken en ogen, maar oprecht bereid tot het doen van consessies.
De resterende facties zijn marginaal. Wat moet je hier nu mee? In Nederland wordt een Pim Fortuyn vergeleken met Hitler, maar zodra de mensen in Israel of Palestina wonen zijn het ineens groepen van onschuldige lieveheersbeestjes die duivels bevechten. Rare jongens, die Hollanders.
quote:Deze reactie slaat nergens op.
Op zondag 31 maart 2002 15:43 schreef Chadi het volgende:[..]
Dus Israel mag moorden van jou ! Ok dan heb ik jou positie nu ook begrepen.
quote:Het is duidelijk dat jij niet wilt horen wat niet in je straatje past.Weer zo een die zich laat kennen.
Op zondag 31 maart 2002 15:37 schreef SilkTie het volgende:Stick it where the sun don't shine, al die 'onafhankelijke internationale' rapportenpoepers.
quote:Dit is niet het topic daarvoor!!
Ik ga je citaten pas serieus nemen als je ook stukken tekst plaatst over, onderdrukking van Koerden in Irak, de aanpak van katholieke terroristen in Noord-Ierland door EU-genoot Groot-Brittanie, etc. etc.
quote:Bron?
Op zondag 31 maart 2002 15:52 schreef Chadi het volgende:
Belgie is onderweg om de banden met Israel te verbreken.
Krijgen ze geen frieten meer?
quote:geachte moderators, ik snap niet dat julie de heer trolie75 herhaalde keren chadi als antisemiet laten afschilderen. dit slaat helemaal nergens op. het huidige conflict heeft geen flikker te maken met anti-semitisme.
Op zondag 31 maart 2002 13:35 schreef Strolie75 het volgende:Ik beschuldig je van antisemitisme op basis van (bijvoorbeeld) onderstande reactie van jou wanneer jou wordt gevraagd waarom het geen terrorisme is als Palestijnen zich opblazen en onschuldige vrouwen en kinderen opblazen.
quote:als je die door chadi gelinkte site zou lezen, dan kun je het verhaal lezen van Israelische militairen die in de bezette gebieden hebben gediend en dus weten waarover ze praten. momenteel zijn er meer dan 350 reservisten die niet buiten de grenzen van 1967 willen vechten. een tiental geeft hun motivatie, en ga dat lezen voordat jij uitspraken doet over het gedrag van Israelische militairen.
Weet je waarom die Israelische soldaten zich misdragen? Omdat hun vrienden en famillieleden worden opgeblazen en omdat dit ze staat te wachten als ze gevangen worden genomen:
quote:Zie mijn antwoord aan Re.
Op zondag 31 maart 2002 15:46 schreef schatje het volgende:[..]
Het is duidelijk dat jij niet wilt horen wat niet in je straatje past.Weer zo een die zich laat kennen.
quote:Modjes lachen je nu vast keihard uit
Op zondag 31 maart 2002 15:54 schreef don_quichot het volgende:[..]
geachte moderators, ik snap niet dat julie de heer trolie75 herhaalde keren chadi als antisemiet laten afschilderen. dit slaat helemaal nergens op. het huidige conflict heeft geen flikker te maken met anti-semitisme.
quote:Ik heb ook al duizenden keren jouw gezeur over het anti semitisme gelezen.Het "Joden naar de zee verdrijven" verhaaltje, dat de Palestijnen geen vrede willen enzo.Negen van de tien keer hetzelfde gezannik.Heb ik eigenlijk geen problemen mee.
Op zondag 31 maart 2002 15:38 schreef logisnack het volgende:[..]
Ik reageer zo omdat ik al duizende keren dat stukje van je heb gelezen en ik heb geen zin om er weer serieus op te reageren.
Maar ik verlaag me dan niet tot jouw niveau door zo'n stomme reactie te geven.Reageer dan niet!!
quote:Boe boe boe
Op zondag 31 maart 2002 15:54 schreef don_quichot het volgende:
geachte moderators, ik snap niet dat julie de heer trolie75 herhaalde keren chadi als antisemiet laten afschilderen. dit slaat helemaal nergens op.
Overigens is chadi zelf al enkele keren door de heren moderators op de vingers getikt vanwege zijn opmerkingen!
Hoe moet ik zijn opmerking dan anders opvatten? Antisemitisme of op een weerzinwekkende manier goedpraten van de aanslagen? You tell me.
Israel laat zien hoe 'slap' EU als organisatie fungeert en 'hoe' partijdig Bush is.
En dan beweert men dat wij 'beschaaft' zijn
GLG
quote:ga jij die site nou maar lezen, of met je smiley's spelen. de opmerking was voor de mods. bij hun heb ik nog enige hoop dat ze het verschil tussen antisemitisme en antizionisme begrijpen.
Op zondag 31 maart 2002 15:58 schreef Strolie75 het volgende:Hoe moet ik zijn opmerking dan anders opvatten? Antisemitisme of op een weerzinwekkende manier goedpraten van de aanslagen? You tell me.
quote:En Arafat zaten zitten en zijn gang laten gaan breng zeker wel vrede
Op zondag 31 maart 2002 16:04 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:
Hoe kan Bush nu Israel steunen terwijl Arafat's huis letterlijk beschoten wordt?!!? Hoe 'achterlijk' moet je zjin als je dan nog niet doorhebt dat dat dus echt never nooit vrede zal kunnen brengen!Israel laat zien hoe 'slap' EU als organisatie fungeert en 'hoe' partijdig Bush is.
En dan beweert men dat wij 'beschaaft' zijn
GLG
quote:Mja, tell me something new...
Op zondag 31 maart 2002 16:00 schreef logisnack het volgende:
[afbeelding]
Dat krijg je er dus o.a. van...
GLG
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 16:38]
Verder zou het wel heel erg hypocriet staan als Bush Israel zou vragen te stoppen met het bestrijden van terreur terwijl ze net zelf flink hebben huisgehouden in Afghanistan.
VS zou iets harder tegen Israel kunnen zijn en de EU zou iets meer kritiek op Arafat kunnen hebben.
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 16:39]
quote:als dit wel mag waarom mogen de palestijnen dan niet voorkomen dat Israel een invasie pleegt.
Op zondag 31 maart 2002 16:06 schreef logisnack het volgende:Israel voorkomt dat Arafat een Ivasie leger tegen Israel kan opzetten.
quote:Waar moet dat invasie leger vandaan komen dan??
Op zondag 31 maart 2002 16:06 schreef logisnack het volgende:[..]
Israel voorkomt dat Arafat een Ivasie leger tegen Israel kan opzetten.
quote:Komop man, 'invasie leger'? Palestijnen worden al decenia lang gediscrimineerd en hun gebieden bezet door de Israelisch. Dat men 'terugvecht' is heel begrijpelijk.
Op zondag 31 maart 2002 16:06 schreef logisnack het volgende:[..]
En Arafat zaten zitten en zijn gang laten gaan breng zeker wel vrede
Ik denk dat deze acties van Israel gewoon de boel wat versnellen.
Israel voorkomt dat Arafat een Ivasie leger tegen Israel kan opzetten.
We zijn nu op een punt aangekomen dat men moet ingrijpen. Jij zegt dat Israel 'invasie' wil voorkomen, maar Israelische regering wordt nota bene zelf aangelaagt wegens schending van de mensenrechten.
Hoe wil je 'vrede' bereiken (want daar gaat het om) als je elkaar de oorlog verklaart?!
GLG
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 16:39]
quote:Klopt als een bus.
Op zondag 31 maart 2002 16:14 schreef schatje het volgende:[..]
Waar moet dat invasie leger vandaan komen dan??
Je ziet de verhouding toch wel tussen beide partijen??
Israel is een supermacht!!
Daarbij leert de geschiedenis dat je nooit een 'volk' kunt onderdrukken en winnen same time.
De palestijnse staat zal hoe dan ook komen, zelfs al erkent door de VN dus Israel bezet nu officieel 'een erkend land'. En VS keurt dat goed, terwijl ze staan voor vrijheid en democratie voor elk land erkend door de VN. Hoe hypocriet.
GLG
quote:Dus je mag een land niet aanvallen als het een erkend land is?
Op zondag 31 maart 2002 16:17 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
Klopt als een bus.
Daarbij leert de geschiedenis dat je nooit een 'volk' kunt onderdrukken en winnen same time.
De palestijnse staat zal hoe dan ook komen, zelfs al erkent door de VN dus Israel bezet nu officieel 'een erkend land'. En VS keurt dat goed, terwijl ze staan voor vrijheid en democratie voor elk land erkend door de VN. Hoe hypocriet.
GLG
Israel word bijna dagelijks aangevallen door terroristen en zo mogen niks doen???
Ok sturen ze alle soldaten naar huis.
Gaan ze lekker gezellig op tv zitten kijken enzien hoe de pallestijnen zonder gestopt te worden elke Jood oblazen die ze tegenkomen.
En wat zeggen we dan?
"Ja het is Israels eigen schuld want ze deden niks tegen het terrorisme in Pallestijns gebied en lieten toe dat er allemaal terroristen werden gekweekt wat de wereldvrede in gevaar breng"
Hoe het ook loopt of gaat daar in het midden-oosten, Israel zal altijd de schuld krijgen van het negative resultaat!
Het is gewoon een niet te begrijpen zaak dat altijd Israel de lul is met zulke dingen.
Als europa of Amerika een land aanvalt met terroristen lopen we allemaal met ze mee en vinden we alles best.
Israel doet precies het zelfde en Israel is direct de schuld val alle ellende op aarde.
Tja WTC zullen ook de Joden wel hebben gedaan.
O kut een aardbeving in taiwan, Sharon ging zeker op zijn bek. (is beetje overdreven )
Het zal gewoon altijd zo blijven en altijd zo zijn..
Joden zijn altijd de zondebok op deze wereld geweest en zullen het altijd blijven.
Nou is mijn oproep aan jullie.
Gebruik je verstand, en doe niet mee aan de 2e Groote Joden vervolging in nog geen 60 jaar tijd!
WAKE UP AND SMELL THE ANTI-SEMITISM!!
Gaver,
Vanuit Amsterdam wil ik je in deze tijd veel sterkte en wijsheid wensen. Helaas is het nog steeds zo dat praten vanuit je luie stoel in Nederland achter je computertje makkelijk is. Zowel jij als ik weten hoe het voelt om te zien hoe menselijke resten van de straat geschraapt worden. Hoe het voelt om elke passagier in elke bus met argwaan te bekijken. Hoe het voelt om met je gezicht naar de deur te zitten in een restaurant, zodat je in de gaten kunt houden wie er binnen komt.
De verslagenheid, de onmacht, de woede en het verdriet als je weer de foto's in de krant ziet van slachtoffers. De paniek als je hoort dat er een aanslag is geweest en je je vrienden en familie niet telefonisch kunt bereiken.
Het gevoel dat God ons verlaten heeft, als de seider onderbroken wordt voor nieuws uit Israel. Van weer een aanslag, terwijl je net "Volgend jaar in Jeruzalem" gesproken hebt.
Mijn beste SilkTie, hoewel ik deze discussie reeds lang de rug toe heb gekeerd, omdat hij er naar mijn gevoel niet beter op is geworden en hij inmiddels een herhaling van zetten is geworden, blijf ik regelmatig lezen, om te zien hoe het gaat met die mensen met wie ik anoniem achter mijn computer ooit nog dacht te kunnen spreken van hoop en vrede. Dat mijn beste SilkTie, is dan ook wat ik je in deze dagen toewens. Hoop en vrede. Volgend jaar in Jeruzalem.
Veel liefs,
absolutelyarrogant
quote:
Op zondag 31 maart 2002 16:44 schreef logisnack het volgende:[..]
Dus je mag een land niet aanvallen als het een erkend land is?
quote:aaah komop nou man, dit meen je niet
Ookal smeden ze achter elkaar terroristen en is het een groote mierenhoop van anti-semitisten?
quote:niet voor die mensen die aanslagen plegen, maar nogmaal ze worden onderdrukt, en een bevolking die onderdrukt wordt vecht terug, net als een 'bij' die je in het nauw drijft. Is logisch gevolg van... Ik keur dat zeker af, maar die aanslagen zullen alleen ophouden als Israel Palestijnse gebieden met rust laat en de staat erkend.
Ik word zo langzamerhandZIEK
van de mensen hier die zo voor terroristen opkomen.
quote:
En ga nou niet weer zeiken van "je kunt het niet hebben, want dat past niet in je straatje" want dat is de domste opmerking die ik in dit topic heb gehoord.
quote:De eisen van Israel zijn onrealistisch. Alleen vredesbesprekingen als er 7 dagen lang niet geschoten wordt. Arafat heeft niet de gehele Palestijnse bevolking onder controle, net zo min als de Israelische regering de gehele Israelische bevolking onder controle heeft waar steeds meer protest komt tegen de huidige aanpak van de Israelische regering. En dat allemaal komt eenvoudig voort uit de onderlinge haat die decenia lang gevoed is aan beide kanten.
Israel word bijna dagelijks aangevallen door terroristen en zo mogen niks doen???
Vredesbesprekingen moeten plaatsvinden, en niet afgebroken worden omdat 1 gek (en die zullen er altijd zijn) zichzelf zal opblazen, of de Israelische regering die tijdens de bespreking weer een ''palestijns lid van organisatie van Arafat'' weer om zeep helpt omdat die als 'terrorist' wordt gezien.
Het enige dat ik stel is dat door deze aanpak er alleen maar 'meer' aanslagen zullen plaatsvinden in de nabije toekomst, mijn gelijk hierin fundeer ik eenvoudig op de dagelijkse praktijk tussen de Israelisch en de Palestijnen.
quote:Je overdrijft...
Ok sturen ze alle soldaten naar huis.
Gaan ze lekker gezellig op tv zitten kijken enzien hoe de pallestijnen zonder gestopt te worden elke Jood oblazen die ze tegenkomen.
quote:Nee natuurlijk niet, maar draai het eens om, waar denk je dat die 'haat' vandaan komt die 'zo' groot is dat zelfs Palestijnse jongeren zichzelf opblazen.
En wat zeggen we dan?
"Ja het is Israels eigen schuld want ze deden niks tegen het terrorisme in Pallestijns gebied en lieten toe dat er allemaal terroristen werden gekweekt wat de wereldvrede in gevaar breng"
Beantwoord die vraag dan eens svp.
quote:nee, ik vind dat beide partijen zich schuldig maken, maar ruzie maken om details (want zo zwartgallig zie ik die dodenlijst die dagelijks toeneemt inmiddels), is niemand bij gebaat, laat staan 'vredesbesprekingen'. Beide kanten hebben zware offers gebracht, en veschrikkelijke gebeurtenissen op hun naam staan beide.
Hoe het ook loopt of gaat daar in het midden-oosten, Israel zal altijd de schuld krijgen van het negative resultaat!
quote:Israel geniet anders wel van de steun van de VS, hoe bedoel je 'de lul' ? Israelische regering doet wat ze willen doen so far hoor!
Het is gewoon een niet te begrijpen zaak dat altijd Israel de lul is met zulke dingen.
quote:Zeer scheve en onjuiste vergelijking. VS heeft terecht de palestijnse bevolking niet gekwalificeert als 'terroristen', dit was wel de hoop die Israelische regering had. Misselijk noem ik dat de Israelische regering de tevens misselijk makende aanslag van idioten op het WTC gebouw gebruikt heeft voor eigen politieke doeleinden.
Als europa of Amerika een land aanvalt met terroristen lopen we allemaal met ze mee en vinden we alles best.
Israel doet precies het zelfde en Israel is direct de schuld val alle ellende op aarde.
quote:ik wou net zeggen
Tja WTC zullen ook de Joden wel hebben gedaan.
O kut een aardbeving in taiwan, Sharon ging zeker op zijn bek. (is beetje overdreven)
quote:Ik wil niet lullig doen, maar wat de Israelische Joodse regering nu doet met de palestijnen is dezelfde onderdrukking en discriminatie waar zij in de 2e wereldoorlog zelf slachtoffer van waren.
Het zal gewoon altijd zo blijven en altijd zo zijn..
Joden zijn altijd de zondebok op deze wereld geweest en zullen het altijd blijven.
Nou is mijn oproep aan jullie.
Gebruik je verstand, en doe niet mee aan de 2e Groote Joden vervolging in nog geen 60 jaar tijd!
WAKE UP AND SMELL THE ANTI-SEMITISM!!
GLG
Dit kleutergevecht in de zandbak over de rug van twee volken die er zelf beiden ook niet sterk voor maken om de mentaliteit te veranderen zal namelijk waarschijnlijk nog ver na mijn dood voortgezet worden. Hoe kunnen ze het daar eens worden terwijl zelfs in ons kleine kikkerlandje (kijk alleen naar de aflevering van Lagerhuis van gisteren) de gemoederen hoog oplopen over dit conflict alsof het hun bloedeigen moeder betreft? Terwijl ze het niet eens van dichtbij meemaken? Waar komt toch die woede vandaan? Wie weet zal dit ooit alleen nog maar in een geschiedenisboekje herinnerd worden. Tot die tijd: Veel succes daar.
PS. Golfer, jij trouwens ook veel succes...
Nu Sharon vol in de aanval is gegaan is de situatie in het Israel 10 jaar terug in de tijd geworpen, en van een redelijk stabiele situatie in een orgie van geweld veranderd, waarin beide partijen, burgers vermoorden als wraak op de daden van een ander. Ik ben bang dat het conflict nog lang gaat voortsudderen, of in een massamoord veranderd waarbij srebrenica niets is.
Sharon heeft al een slachtpartij in Beiroet op zijn geweten, en hij zal waarschijnlijk geen moeite hebben om een bevel te geven om alle palestijnen vanaft 15 tot 40 de kogel te geven. Zelfs kinderen worden in dit conflict afgeschoten als vee. I
Israel was voor mij altijd een lichtpunt van beschaving in een wereld vol met terroristische arabieren. Nu zie ik geen verschil meer tussen beide partijen, die ieder met hun eigen middelen proberen zoveel mogelijk burgers van de "vijand" te terroriseren.
Zoals gewoonlijk zijn het de gewone burgers, die het slachtoffer worden van de daden van de extremisten aan beide zijden. Ik zie dat de enige uitweg voor israel is om zich uit de bezette gebieden terug te trekken. Israel is vele jaren weg gekomen met een politiek die veel lijkt op die van Milosevic in kossovo of het apartheidsregime in Zuid Arika.
Met de terreuraanslagen krijgt het de rekening gepresenteerd van het als beesten behandelen van de Palestijnen. Als israel al in 1967 de inwoners van de bezette gebieden evenveel rechten had gegeven als de inwoners van israel, dan was de situatie voor "Palestijnse, isreaeliers" verbeterd, en had de militante islam, die de Hamas vertegenwoordigd, veel minder aanhang gehad.
Misschien was de geschiedenis dan wel anders verlopen.
quote:Inderdaad, elke dag een bomaanslag met tientallen doden is natuurlijk geen rede om niet over vrede te praten.
Op zondag 31 maart 2002 17:07 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:
De eisen van Israel zijn onrealistisch. Alleen vredesbesprekingen als er 7 dagen lang niet geschoten wordt.
Ik vind de eisen van de Palestijnen ook redelijk onrealistisch hoor.
- Vernietiging van de staat Israel (Hamas).
- Palestijnse staat met Jeruzalem als hoofdstad (Arafat).
Israel zal nooit en te nimmer Jeruzalem opgeven.
quote:Denk jij dat het uberhaupt mogelijk is een vredesplan op te stellen zonder dat er 1 kogel wordt afgeschoten van beide kanten?
Op zondag 31 maart 2002 17:48 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Inderdaad, elke dag een bomaanslag met tientallen doden is natuurlijk geen rede om niet over vrede te praten.
quote:Dat komt door 'haat' die ik ook afkeur, de politieke vleugel van Arafat zelf is niet voor 'vernietiging van de staat Israel'.
Ik vind de eisen van de Palestijnen ook redelijk onrealistisch hoor.
- Vernietiging van de staat Israel (Hamas).
quote:mee eens, en dat is ook onrealistisch, echter een gedeelte van Jeruzalem waar al veel palestijnen/arabieren wonen kan best als Hoofdstad fungeren voor de palestijnen. Geef ieder partij een respectabel stuk.
- Palestijnse staat met Jeruzalem als hoofdstad (Arafat).Israel zal nooit en te nimmer Jeruzalem opgeven.
GLG
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 18:26]
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 18:26]
quote:
Zware explosie in joodse nederzetting
JERUZALEM - Vlak bij een medische kliniek in de joodse nederzetting Efrata, ten zuiden van Jeruzalem, heeft zich zondagmiddag een zware explosie voorgedaan. Het gaat vrijwel zeker om een zelfmoordaanslag. Volgens de eerste berichten zijn er zeker vier gewonden.Volgens getuigen heeft de dader zich vlak bij een groep medische vrijwilligers van de hulpdienst Magen David Adom (het Israëlische Rode Kruis) opgeblazen met een bom die hij op zijn lichaam droeg. Of de dader om het leven gekomen is, is nog niet duidelijk.
Bron: www.telegraaf.nl
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 31-03-2002 18:27]
quote:Waarom niet inhoudelijk? Haal dat gedeelte bij Lpgisnack dan ook weg!
Op zondag 31 maart 2002 18:25 schreef onschuldig het volgende:
edit-niet inhoudelijk-edit
quote:Inderdaad. Joden hebben Jeruzalem nooit gehad. Hebben daar altijd geleefd als onderdanen van een andere volk. Ze hebben wat mij betreft het minste recht op Jeruzalem!
Op zondag 31 maart 2002 18:24 schreef Re het volgende:
Waarop is het "alleenrecht" van Israel gebaseerd op Jeruzalem? Opdelen die hap. Het is niet voor niets het centrum van 3 van de grote religies. Waarop is de arrogantie gebaseerd dat deze stad alleen aan de Joden toe behoort?
off-topic:
Golfer, iedere keer als je een post van me edit, komt dit dan weer op een post-it papiertje achter mijn naam?
quote:
Op zondag 31 maart 2002 18:30 schreef Strolie75 het volgende:
Is Arafat eigenlijk bereid Jeruzalem te delen? Weet iemand dat?off-topic:
Golfer, iedere keer als je een post van me edit, komt dit dan weer op een post-it papiertje achter mijn naam?
quote:semi offtopic : ah nu snap ik het, ik dacvht al, wrom zie ik de laatste reakties onder mijn naam telkens -edit off topic- etc
Op zondag 31 maart 2002 18:40 schreef don_quichot het volgende:
golver, je begint eeen beetje op Sharon te lijken....heb je de offtopic beschuldigingen van antisemiet ook geedit?
On topic : antwoord op X-ray´s vraag 'of Arafat bereid is Jeruzalem te delen', ja eerst niet, maar als er een mogelijkheid bestaat dat er een eerlijke opdeling kan geschieden dan zal hij daarmee accoord gaan.
De beschuldiging overgens dat Arafat destijds het 'vredesaccoord' kon ondertekenen, is niet geheel juist. Juist dat hij het wel kon ondertekenen maar de punten waren beledigent voor het Palestijnse volk. Ze kregen nog geen 10% waar ze voor streven.
GLG
quote:X-ray's vraag
Op zondag 31 maart 2002 18:49 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:
On topic : antwoord op X-ray´s vraag 'of Arafat bereid is Jeruzalem te delen', ja eerst niet, maar als er een mogelijkheid bestaat dat er een eerlijke opdeling kan geschieden dan zal hij daarmee accoord gaan.
De beschuldiging overgens dat Arafat destijds het 'vredesaccoord' kon ondertekenen, is niet geheel juist. Juist dat hij het wel kon ondertekenen maar de punten waren beledigent voor het Palestijnse volk. Ze kregen nog geen 10% waar ze voor streven.
quote:oops strollie bedoel ik, correctie.
Op zondag 31 maart 2002 18:50 schreef Strolie75 het volgende:[..]
X-ray's vraag
GLG
in plaats van alles zomaar weg te halen, kunt u ook gewoon wat simpele vragen beantwoorden. waarom mag iemand wel een ander totaal offtopic voor antisemiet uitmaken, en wordt een reactie daarop door het moderaarsgilde als offtopic verwijderd.
kijk dan liever naar de kwaliteit van de bijdragen. iemand zegt dat Israel nooit Jeruzalem zal opgeven, terwijl over Oost-Jeruzalem bij de laatste onderhandelingen een akkoord was bereikt.
ps ik kan het me voorstellen dat je je aan mijn wijze van discussieren irriteert, maar de simpele beleefdheid om vragen te beantwoorden is voldoende om dit soort dingen te voorkomen.
quote:De extremen zijn er ook aan de Israelische zijde.Voor fundamentalistische orthodoxe Joden zijn Arabieren niet meer dan mieren.
Op zondag 31 maart 2002 17:48 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Inderdaad, elke dag een bomaanslag met tientallen doden is natuurlijk geen rede om niet over vrede te praten.
Ik vind de eisen van de Palestijnen ook redelijk onrealistisch hoor.
- Vernietiging van de staat Israel (Hamas).
- Palestijnse staat met Jeruzalem als hoofdstad (Arafat).Israel zal nooit en te nimmer Jeruzalem opgeven.
Oost-Jeruzalem als hoofdstad voor een Palestijnse Staat is een redelijke eis.Het hele Saudisch vredesplan liet de Israelisch koud.
GLG
quote:Dat is absoluut waar!!
Op zondag 31 maart 2002 17:07 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
Ik wil niet lullig doen, maar wat de Israelische Joodse regering nu doet met de palestijnen+ Israelische Arabieren is dezelfde onderdrukking en discriminatie waar zij in de 2e wereldoorlog zelf slachtoffer van waren.
quote:scary picture!
Op zondag 31 maart 2002 19:36 schreef schatje het volgende:[..]
Dat is absoluut waar!!
GLG
quote:Aan de lettertekens te zien is het gewoon Arabische propaganda.
Op zondag 31 maart 2002 19:36 schreef schatje het volgende:
Dat is absoluut waar!!
[Dit bericht is gewijzigd door Jernau.Morat.Gurgeh op 31-03-2002 20:03]
quote:edit: http://www.hrw.org/campaigns/israel/schools/index.htm
Op zondag 31 maart 2002 19:53 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Aan de lettertekens te zien is het gewoon Arabische propaganda.
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 31-03-2002 20:13]
Jordan's King Abdullah II, in a telephone conversation with President Bush, urged the U.S. leader to "instantly move to end the Israeli aggression against the Palestinian people and the siege imposed on Palestinian leader Yasser Arafat," the Jordanian state news agency Petra reported.
"His Majesty stressed that the continuation of military escalation policy, adopted by the Israeli government, will have dire consequences that will bring matters out of control and destabilize the stability and security of the region at large," the agency reported.
http://www.cnn.com/2002/WORLD/meast/03/30/arab.reax/index.html
quote:Ook jij sterkte absolutelyarrogant.
Op zondag 31 maart 2002 16:52 schreef absolutelyarrogant het volgende:[..]
J.
quote:Give me hope Joana
Op zondag 31 maart 2002 19:36 schreef schatje het volgende:[..]
Dat is absoluut waar!!
quote:Ik wordt kotsmisselijk van die stinkvlag
Op zondag 31 maart 2002 19:46 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
scary picture!
GLG
quote:Hou je nazitrekjes voor je ja.
Op zondag 31 maart 2002 20:49 schreef onschuldig het volgende:[..]
Ik wordt kotsmisselijk van die stinkvlag
![]()
quote:Als jij zogenaamd niet anti-semiet bent en alleen tegen de regering enzo van Israel bent hoor jij niks tegen die vlag te hebben.
Op zondag 31 maart 2002 20:49 schreef onschuldig het volgende:[..]
Ik wordt kotsmisselijk van die stinkvlag
![]()
quote:Die davidster stond tijdens WWII voor onderdrukking en daar staat ie bij heel veel mensen in het heden ook voor. En het is triest dat de onderdrukten nu zelf onderdrukken.
Op zondag 31 maart 2002 21:24 schreef logisnack het volgende:[..]
Als jij zogenaamd niet anti-semiet bent en alleen tegen de regering enzo van Israel bent hoor jij niks tegen die vlag te hebben.
Die vlag staat symbool voor het joodse volk.
quote:Noem je elke dag het risico lopen om opgeblazen te worden niet onderdrukt zijn dan
Op zondag 31 maart 2002 21:33 schreef Chadi het volgende:[..]
Die davidster stond tijdens WWII voor onderdrukking en daar staat ie bij heel veel mensen in het heden ook voor. En het is triest dat de onderdrukten nu zelf onderdrukken.
quote:ah mijn grootste fan
Op zondag 31 maart 2002 21:08 schreef Refragmental het volgende:[..]
Hou je nazitrekjes voor je ja.
Waarom noem je dat nazitrekjes? Hij zegt toch helemaal geen 'extreme' dingen? Hij plaats enkel 1 'kots' symbooltje, en zegt dat hij misselijk wordt van die vlag. Dat is gewoon een mening, wellicht wat heftig maar geheel niet extreem.
Daarbij is er nu sprake van 'oorlog', aldus Israel, hetgeen discussie wellicht wat 'emotioneler' maakt voor sommige users.
GLG
A very very loud voice (and in Israel nowadays, it is the only voice that is allowed to be fully heard) keeps shouting that we are in the midst of a war between two tribes: a tribe of human beings, of pure good - the Israelis - and a tribe of sub-human beings, of pure evil - the Palestinians.To those who find this black-and-white picture a bit hard to believe, the same voice shouts that this is a war of life and death. Only one tribe will survive, and so even if we are not purely good, we must lay morality and conscience to sleep, shut up and fight to kill - or else, the Palestinians will throw us into the sea.
Does this ring a bell to you? It does to me.As a little child growing up in Israel under Golda Meir and Moshe Dayan, all I heard was that the Arabs are inhuman monsters who want to throw us into the sea, they understand only force, and since our wonderful IDF has won the Six Day War they know not to mess with us anymore - or else. And of course, we must keep the Liberated Territories to ourselves, because there's no one to talk with. Then came the Yom Kippur war, and for a child of 7 it was the perfect proof that indeed the Arabs want to throw us into the sea, and what a great opportunity it was for our glorious IDF to teach them a lesson. I prayed for the war to continue to its natural and final end - the complete surrender of all Arab armies. I was too small to evaluate, then, how the war really ended; all these cease-fires and talks were too complicated and boring, much more boring than a war. And it seemed humiliating that WE should withdraw in these cease-fires; I remember that the re-opening of the Suez Canal was portrayed in our mass media as a kind of defeat.
A few years passed and a funny thing happened: those throw-us-into-the-sea Arabs came to talk with us, and in exchange for all of Sinai they would sign a full peace. The IDF chief of staff (the late Motte Gur, later a Labor Party minister) shouted that it is a hoax, that we should not believe Saadat, but the politicians had to sign. Already a teenager, I went and protested against the withdrawal from Sinai. It seemed strange to me that most of the demonstrators were orthodox Jews. After all, it was a purely logical issue: the Arabs are not to be trusted, that's what we've learned from day one. Well, lucky for the country, the government and the majority of the people employed a different logic, and the peace with Egypt was not missed.
But the throw-us-into-the-sea paradigm immediately found new fields for play. There was an inconvenient reality on the Northern border, and even though the forces on the other side (Palestinians! Phew!) had strictly adhered to a secret cease-fire for about a year, they were Arabs and therefore could not be trusted. So we talked ourselves into invading Lebanon and setting up a friendlier regime there. The mastermind of the invasion was defense minister Ariel Sharon, and Shimon Peres, then head of opposition, voted together with his party in favor of the invasion. Only later, when it turned sour, and after many refuseniks already sat in jail, would the main opposition turn against the whole affair. For me at 16 it was also a turning point. When I understood that the government had lied to me in order to sell me this war, I turned from 'center-rightist' to 'leftist'. Sadly enough, it has taken me almost 20 more years, in a slow and painful process, to understand how deeply the lies and self-delusion are rooted in our collective perception of reality.
Anyway, when Peres withdrew most of our forces from Lebanon in 1985, the Arabs could still not be trusted. And so, to soothe our endless paranoia and suspicion, we created that perpetual source of death and crime ironically known as "the Security Zone." It took many years, a lot of blood and Four Mothers - against almost all politicians, generals, and columnists - to finally pull us out of Lebanon. In the long and hard way, we learned that even the Lebanese are human beings whose rights must be respected.
But not the Palestinians. Because the Palestinians are too painfully close, like a rival sibling (and - may I add - because they have always been so weak), we have singled them out for a special treatment.Having them under our rule, we've allowed ourselves to trample them like dirt, like dogs. We've been doing it even to our own Palestinian citizens (especially before 1966), but we have perfected our treatment in this strange no man's land created in 1967, and known as the Occupied Territories. There we have created an entirely hallucinatory reality, in which the true humans, members of the Nation of Masters, could move and settle freely and safely, while the sub-humans, the Nation of Slaves, were shoved into the corners, and kept invisible and controlled under our IDF boots.
I know. I've been there. I was taught how to do this, back in the mid-1980's. I did and witnessed as a matter of fact, deeds that I'm ashamed to remember to this day. And fortunately for me, I did not have to witness or do anything truly 'pornographic', as some friends of mine experienced.
But what about the existential threat, you may ask? Well I ask you, have you not eyes? Don't you see our tanks strolling in Palestinian streets every other day? Don't you see our helicopters hovering over their neighborhoods choosing which window to shoot a missile into? What type of existential need are we answering in trampling the Palestinians?
Prevention of terror, I hear you say. Let me use the wonderful words of my friend Ishay Rosen-Zvi: "You are 'fighting against terror'? What a joke.The Israeli government, in its policies of Occupation, has turned the Territories into a greenhouse for growing terror!!!"
We have sown the seeds, grown them, nurtured them - and then our blood is spilled, and the centrist-right-wing politicians reap the benefits. Indeed, terror is the right-wing politician's best friend.
You know what? When you treat millions of people like sub-humans for so long, some of them will find inhuman strategies to fight back. Isn't that what the Zionists, and other Jewish revolutionaries, argued about a hundred years ago in order to explain the questionable strategies of survival that Jews used in Europe? Didn't our forefathers say, "Let us live like human beings, and see how we'll act just like other human beings"?
Does Israel have the exclusive monopoly of labeling all its rivals as Nazis, and everyone else has to shut up, even when reality starts speaking for itself?
Parties that support the essentially Nazi idea of deporting all Palestinians from the country, have been part of our Knesset and our 'legitimate' political map since 1984. Recent opinion polls show that 35% of the Jewish public now supports this 'solution', as it is sometimes called. Leaders, Rabbis, and just plain folk feel free to call openly in the mass media to eradicate Palestinian cities with or without their tenants.Last weekend, Gen. (res.) Effi Eitam, fresh out of the military and all ready to take the leadership of the religious public and become a deputy or alternative to Netanyahu, received a flattering cover story on Haaretz supplement. He unfolded his chilling ideology, calling to expel those Palestinians who don't want to remain in the Galilee and West Bank as serfs, to Jordan, and from Gaza to Sinai. And he said this: why should us, the country poorest in land resources, bear the burden of solving the Palestinian problem? Well I don't know about you, but I remember some of the Nazi rhetoric in that dark period between the Kristallnacht of 1938 and the beginning of the war, when Jews were expelled from Germany but could find no safe haven anywhere else. When I see a retired IDF general and rising political star use the exact same Nazi rhetoric on Israel's most 'liberal' newspaper, without any criticism by his interviewer or the editors - my hair just stands on my head in horror.
quote:Dat is een gevolg van de onderdrukking!!! Die mensen die willen ook leven die blazen zichzelf niet voor niets op. Is voor de meeste van hun die zich op blazen de enige uitweg om nog zelf wat te doen met hun waardeloze leven. Zij hebben geen rechten hebben geen staat. Moeten voor ieder geval dat ze willen doen toestemming vragen aan Israel. worden dagelijks geterroriseerd door israelische soldaten. Snachts uit hun bed gelicht om graffeti schoon te maken dat zij niet hebben geschreven willekeurig opgepakt en moeten de raarste dingen doen onder dwang. Ga nou die site lezen van die soldaten die dienst weigeren en waarom die mensen dienst weigen in bezet gebied. Dan krijg je misschien een hele andere kijk op de situatie. voorbeeldje van 1 van de soldaten die overgeplaatst werd omdat hij de palestijnen niet genoeg had vernedert.
Op zondag 31 maart 2002 21:48 schreef logisnack het volgende:[..]
Noem je elke dag het risico lopen om opgeblazen te worden niet onderdrukt zijn dan
quote:Kijk oorlog, en terreur keurt niemand hier goed, maar wat je daar zegt is 'krom'. Als je dat echt meent kan je dus ook zeggen: ' Duitsers die voelden zich ook onderdrukt, door het verzet want die liepen ook elke dag het risico opgeblazen te worden'.
Op zondag 31 maart 2002 21:48 schreef logisnack het volgende:[..]
Noem je elke dag het risico lopen om opgeblazen te worden niet onderdrukt zijn dan
Denk na, het is het logisch gevolg van wat mensen doen in een 'bezet' land. Ik keur het niet goed, maar ik kan me daar wel iets bij voorstellen na jarenlange discriminatie, onderdrukking, en vernedering zonder enig perspectief op verbetering.
GLG
quote:Dat stukje had ik ook gelezen en mijn haren stonden echt overeind.
Op zondag 31 maart 2002 21:55 schreef schatje het volgende:
Ik kwam dit stukje tegen geschreven door Assaf Oron, een Israelier.Lees maar als u dat wilt.
quote:geheel mee eens, dat ze vanaf dag 1 op school leren dat Arabieren 'inhuman' zijn, wist ik al.
Op zondag 31 maart 2002 21:55 schreef schatje het volgende:
Ik kwam dit stukje tegen geschreven door Assaf Oron, een Israelier.Lees maar als u dat wilt.
-knip
Daar zou Netwerk (stiekum) eens een documontaire over moeten maken.
GLG
quote:off topic : hoe lang is je haar dan?
Op zondag 31 maart 2002 22:02 schreef Chadi het volgende:[..]
Dat stukje had ik ook gelezen en mijn haren stonden echt overeind.
But why listen to a 'leftist'? Let's hear it from senior IDF officers. One of the top commanders in the Territories was quoted in Haaretz (Jan. 25) as saying that in order to prepare for potential battles in dense urban neighborhoods, the IDF must learn, if necessary, how the German army 'operated' in the Warsaw Ghetto. A week later, the reporter confirmed this quote and the fact that this is a widespread opinion in the IDF, and went further to morally defend it. A small number of people, including myself, tried to raise a scandal over this. One letter to the editor was published in Haaretz. A much tougher letter, which I wrote, was never published, nor was my plea for a phone discussion with an editor ever answered. The issue just died down. No one in Israel or in the Jewish public abroad was interested. Where were all these holy souls, who now scold Tikkun because they indirectly allude to the Nazi horror, where were they all when a senior IDF officer proudly called, "in order to beat the Palestinians, let's be Judo-Nazis"?
................
Let me end this 'Nazi' discussion with Jose Saramagu's brave statement a couple of days ago. In case you haven't heard (no such case, I presume), he visited Ramallah and said that the reality imposed by Israel in Palestine is a crime. A crime that can be compared with Buchenwald and Auschwitz.
Now Saramagu is no fool; he knows that there are no gas chambers in the Territories yet. But his keen writer's eye has perceived, that we are already well down the mental road that may lead there. This man is a true friend, and a true friend tells you the ugly truth in the face. Indeed, if you thoroughly brainwash yourself that "it's us or them", where does it lead you when push comes to shove?
Saramagu's cry is intended to shock us, to wake us up to what we have really become, to what we are really doing, and to how all this might end. In this sense, he is trying to do exactly what we refuseniks tried to do with our letter, and I thank him for what he's done even though his words may have been too strong to swallow for most people
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 22:12]
quote:Is gewoon mijn mening. Niets met Nazisme te maken. Vind het gewoon een lelijke stinkvlag.
Op zondag 31 maart 2002 21:08 schreef Refragmental het volgende:[..]
Hou je nazitrekjes voor je ja.
quote:Heb gewoon een hekel aan die vlag. Doet me denken aan apartheid. En die vlag is geen symbool van het Joodse volk maar een symbool van Zionisme. Twee verschillende dingen. Anti-Semiet ben ik niet! Anti-Zionist, JA DAT BEN IK MET HEEL MIJN HART!
Op zondag 31 maart 2002 21:24 schreef logisnack het volgende:[..]
Als jij zogenaamd niet anti-semiet bent en alleen tegen de regering enzo van Israel bent hoor jij niks tegen die vlag te hebben.
Die vlag staat symbool voor het joodse volk.
quote:het is beetje een 'boring' vlag vind ik als je naar het ontwerp kijkt... En de kleuren zijn 'mat'.
Op zondag 31 maart 2002 22:11 schreef onschuldig het volgende:[..]
Is gewoon mijn mening. Niets met Nazisme te maken. Vind het gewoon een lelijke stinkvlag.
GLG
quote:Nee, dat noem ik provoceren. Met alle gevolgen van dien!
Op zondag 31 maart 2002 21:48 schreef logisnack het volgende:[..]
Noem je elke dag het risico lopen om opgeblazen te worden niet onderdrukt zijn dan
En hoeveel "onderdrukkers" zouden er onder de mensen zijn die koffie zaten te drinken na de Joodse sabbat toen plotseling hun wereld ontplofte.
En hoeveel winkelende mensen in Jericho er bang zijn voor Joodse zelfmoordenaars die het op hun vrouwen, moeders en kinderen het hebben voorzien
En hoewel er ook veel Pallestijnse doden vallen, hoeveel van hen waren ver weg van de front lijnen en ver weg van millitaire doelen?
De laatste vijf dagen hebben meer dan 34 Joodse levens gekost. Geen enkele van hen was een militair doel of ook maar in de buurt van een millirair doel.
De VN is boos op Israel, omdat ze de aanvallen beantwoorden met een aanval op gewapende doelen.
Voor de aanvallen op onschuldige Joodse burgers kunnen de Pallestijnen rekenen op wereld weide sympathie.
Hoe krom is deze wereld
quote:Niet alleen dat! Maar ook de uitstraling die deze vlag heeft. Komt op mij over als een hakenkruis! Ze kunnen die ster beter vervangen door een hakenkruis. Past beter bij het huidige regime!
Op zondag 31 maart 2002 22:15 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
het is beetje een 'boring' vlag vind ik als je naar het ontwerp kijkt... En de kleuren zijn 'mat'.
GLG
quote:Niet alleen dat! Maar ook de uitstraling die deze vlag heeft. Komt op mij over als een hakenkruis! Ze kunnen die ster beter vervangen door een hakenkruis. Past beter bij het huidige regime van Israel!
Op zondag 31 maart 2002 22:15 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
het is beetje een 'boring' vlag vind ik als je naar het ontwerp kijkt... En de kleuren zijn 'mat'.
GLG
quote:provoceren is nog een understatement lijkt me, maar toch keur ik dat wel af. Geweld lokt geweld uit, ook andersom dus.
Op zondag 31 maart 2002 22:16 schreef onschuldig het volgende:[..]
Nee, dat noem ik provoceren. Met alle gevolgen van dien!
GLG
quote:nou maak je ook een pijnlijke vergissing. Ik begrijp dat je doelt op hakenkruis ten tijde van Hitler's bewind. Maar het 'hakenkruis' is way ouder dan Hitler's tijdperk. Hij heeft dat al reeds bestaande 'symbool' verkracht, oftewel voor zijn doeleinde misbruikt. Als je nu naar Denemarken reist en Bierbrouwerij Carlsbergen bezoekt zie je aan de voorkant van dat gebouw paar grote stenen olifanten staan met hakenkruisen erop. Geloof je niet, maar hetis echt zo. Het symbool is ouder.
Op zondag 31 maart 2002 22:18 schreef onschuldig het volgende:[..]
Niet alleen dat! Maar ook de uitstraling die deze vlag heeft. Komt op mij over als een hakenkruis! Ze kunnen die ster beter vervangen door een hakenkruis. Past beter bij het huidige regime van Israel!
GLG
Of zijn die collaborateurs al allemaal om zeep gebracht, en meegeteld in de aantallen slachtoffers van de Intifada ?
quote:Ik heb al talloze Palestijnse diplomaten op journaals Terreur zien afkeuren, je kijkt blijkbaar nooit naar het nieuws.
Op zondag 31 maart 2002 22:21 schreef CeeJee het volgende:
Nu we al die Israeli's hebben voorbij zien komen die tegen het beleid van hun regering zijn is het nog steeds wachten op de eerste Palestijn die het verkeerd vindt om restauranten vol willekeurige burgers uit te moorden.Of zijn die collaborateurs al allemaal om zeep gebracht, en meegeteld in de aantallen slachtoffers van de Intifada ?
GLG
quote:Jij vergelijkt hier onschuldige Joodse burgers met Duitse militairen
Op zondag 31 maart 2002 21:58 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
Kijk oorlog, en terreur keurt niemand hier goed, maar wat je daar zegt is 'krom'. Als je dat echt meent kan je dus ook zeggen: ' Duitsers die voelden zich ook onderdrukt, door het verzet want die liepen ook elke dag het risico opgeblazen te worden'.
quote:Dus vanwege hun "Onderdrukking" gaan ze onschuldigen opblazen
Denk na, het is het logisch gevolg van wat mensen doen in een 'bezet' land. Ik keur het niet goed, maar ik kan me daar wel iets bij voorstellen na jarenlange discriminatie, onderdrukking, en vernedering zonder enig perspectief op verbetering.GLG
quote:Voor de Palestijnen is er geen andere uitweg. Ze kunnen moeilijk tegen een atoommacht als Israel een conventionele oorlog uitvechten.
Op zondag 31 maart 2002 22:17 schreef logisnack het volgende:
Ik vraag me weleens af welke militaire doelen er te vinden zijn in een cafè ver van de frontlijnen.
quote:Die koffie dronken ze op land dat ze van Palestijnen hebben gepakt. Voor deze Palestijnen ontplofte de wereld ook!
En hoeveel "onderdrukkers" zouden er onder de mensen zijn die koffie zaten te drinken na de Joodse sabbat toen plotseling hun wereld ontplofte.
quote:Daar heeft Israel het Staatsleger voor!
En hoeveel winkelende mensen in Jericho er bang zijn voor Joodse zelfmoordenaars die het op hun vrouwen, moeders en kinderen het hebben voorzien![]()
quote:Meeste Palestijnen worden in hun eigen huis neergeknald!
En hoewel er ook veel Pallestijnse doden vallen, hoeveel van hen waren ver weg van de front lijnen en ver weg van millitaire doelen?
quote:En meer als 50 onschuldige Palestijnen. Laten ze niet op het NOS zien maar wel op sateliet TV!
De laatste vijf dagen hebben meer dan 34 Joodse levens gekost. Geen enkele van hen was een militair doel of ook maar in de buurt van een millirair doel.
quote:Aanvallen op ziekenhuizen? Scholen? Overheidsgebouwen? Ambulances?
De VN is boos op Israel, omdat ze de aanvallen beantwoorden met een aanval op gewapende doelen.
quote:Nee, geen sympathie maar begrip.
Voor de aanvallen op onschuldige Joodse burgers kunnen de Pallestijnen rekenen op wereld weide sympathie.
Hoe krom is deze wereld
quote:TNX 4 the info
Op zondag 31 maart 2002 22:21 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
nou maak je ook een pijnlijke vergissing. Ik begrijp dat je doelt op hakenkruis ten tijde van Hitler's bewind. Maar het 'hakenkruis' is way ouder dan Hitler's tijdperk. Hij heeft dat al reeds bestaande 'symbool' verkracht, oftewel voor zijn doeleinde misbruikt. Als je nu naar Denemarken reist en Bierbrouwerij Carlsbergen bezoekt zie je aan de voorkant van dat gebouw paar grote stenen olifanten staan met hakenkruisen erop. Geloof je niet, maar hetis echt zo. Het symbool is ouder.
GLG
quote:En ik haat islamieten, Vind ze gewoon allemaal stom, is ook een mening...... maar o jee, dat mag niet.
Op zondag 31 maart 2002 22:11 schreef onschuldig het volgende:[..]
Is gewoon mijn mening. Niets met Nazisme te maken. Vind het gewoon een lelijke stinkvlag.
[Dit bericht is gewijzigd door Refragmental op 31-03-2002 22:28]
quote:jij want je buigt mijn woorden om, ik zeg niet burgers, ik zeg de Joodse regering die de 'macht' heeft palestijnse gebieden te bezetten. Jij bekijkt het verhaal van 1 kant, maar het is gewoon een feit dat die palestijnen al decenia lang domweg 'onderdrukt' werden en gediscrimineert. En dat is de pijnlijke waarheid. Die onderdrukking vergelijk in inderdaad voor een bepaald gedeelte met de geschiedenis waarin Joden ook onderdrukt werden.
Op zondag 31 maart 2002 22:22 schreef logisnack het volgende:[..]
Jij vergelijkt hier onschuldige Joodse burgers met Duitse militairen
Wie praat hier nou krom?
Het enige dat 'krom' is aan dat verhaal is dat de Joodse regering nu hetzelfde doet, etnische zuivering, onderdrukking, discriminatie etc etc.
Dat noem ik krom ja.
quote:Ik zou het anders zeggen, maar ja inderdaad.
Dus vanwege hun "Onderdrukking" gaan ze onschuldigen opblazen
quote:Tja als je al niet snapt wat mensen doen als ze onderdrukt worden moet je maar eens geschiedenisboek openslaan. Ik zeg nogmaals niet dat ik dat goedkeur, maar het er is niks 'kroms' aan want zo zit het inderdaad in elkaar.
Nogmaals: Wie praat hier nou krom?
Vreemd dat je dat niet 'ziet'.
Je ziet het maar van 1 kant. Jammer.
GLG
quote:Geen dank
Op zondag 31 maart 2002 22:25 schreef onschuldig het volgende:[..]
TNX 4 the info
quote:Zal me jeuken
Op zondag 31 maart 2002 22:27 schreef Refragmental het volgende:[..]
En ik haat islamieten, Vind ze gewoon allemaal stom, is ook een mening...... maar o jee, dat mag niet.
Lang leve de ISLAM
quote:Dat mag wel, alleen vraag ik me sterk af of je wel begrijpt wat 'haat' is.
Op zondag 31 maart 2002 22:27 schreef Refragmental het volgende:[..]
En ik haat islamieten, Vind ze gewoon allemaal stom, is ook een mening...... maar o jee, dat mag niet.
Waarom 'haat' jij 'islamieten' dan?
Toch niet enkel omdat ze volgens jou allemaal 'dom' zijn, want je begrijpt zelf ook wel dat dat 'domme' opmerking is ook al is dat jouw mening.
Een 'vlag' niet mooi vinden is wat anders dan mensen 'haten', of erhm begrijp je dat niet?
GLG
quote:Je zult bedoelen, lang leve de vrijheid van keuze.
Op zondag 31 maart 2002 22:29 schreef onschuldig het volgende:[..]
Zal me jeuken
Ik heb gelukkig aan niemand een hekel
Meeste mensen zijn echter wel jaloers op een Nederlander die bewust voor de Islam heeft gekozen en ook nog eens zeer succesvol is
Lang leve de ISLAM
Hier wordt gewoon ontzettend krom geredeneerd.
Zoals logisnack al zei, welke militaire doelen zijn er rond een winkelstraat, of een café?
Mijn sympathie voor de palestijnen wordt met de dag kleiner.
quote:Er zijn zat mensen die gestreden hebben op een geweldloze manier maar probeer jij maar een demonstratie te regelen vlakbij een IDF post. Dan blijft er letterlijk niks over van die mensen. Vandaag hebben we gezien hoe buitenlanders wel konden demonstreren met de camera's draaiende. Ze zijn zelfs bij Arafat binnen gelopen... wel lef moet ik zeggen. 6 zijn zelfs in Jenin achter gebleven om hun verhalen te vertellen aan de rest van de wereld.
Op zondag 31 maart 2002 22:21 schreef CeeJee het volgende:
Nu we al die Israeli's hebben voorbij zien komen die tegen het beleid van hun regering zijn is het nog steeds wachten op de eerste Palestijn die het verkeerd vindt om restauranten vol willekeurige burgers uit te moorden.Of zijn die collaborateurs al allemaal om zeep gebracht, en meegeteld in de aantallen slachtoffers van de Intifada ?
Wat ik ook triest vind is dat heel errug wordt benadrukt dat het pasen is voor de joodse gemeenschap maar wel een tankgranaat door een kerk heen jagen in Betlehem.
[Dit bericht is gewijzigd door Chadi op 31-03-2002 22:36]
quote:Post ik een stuk volledig naar waarheid en oficiële bronnen en nog ga jij het lopen verkrachten met roddels van arrabische sateliet TV.
Op zondag 31 maart 2002 22:24 schreef onschuldig het volgende:HOPELOOS GEBLAAT
quote:Inderdaad. Maak hem dat nu ff duidelijk.
Op zondag 31 maart 2002 22:32 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:
Een 'vlag' niet mooi vinden is wat anders dan mensen 'haten', of erhm begrijp je dat niet?GLG
quote:"Offtopic kid, ik heb mijn mening gegeven, einde discussie."
Op zondag 31 maart 2002 22:32 schreef Good_Looking_Gobling het volgende:[..]
Dat mag wel, alleen vraag ik me sterk af of je wel begrijpt wat 'haat' is.
Waarom 'haat' jij 'islamieten' dan?
Toch niet enkel omdat ze volgens jou allemaal 'dom' zijn, want je begrijpt zelf ook wel dat dat 'domme' opmerking is ook al is dat jouw mening.
Een 'vlag' niet mooi vinden is wat anders dan mensen 'haten', of erhm begrijp je dat niet?
GLG
Om maar jou woorden te gebruiken.
Was maar een stom voorbeeld, ik haat geen islamieten.
De enige mensen die ik haat zijn criminelen.
ABC
quote:Ach, er valt toch niet met die mensen te praten.
Op zondag 31 maart 2002 22:33 schreef logisnack het volgende:[..]
Post ik een stuk volledig naar waarheid en oficiële bronnen en nog ga jij het lopen verkrachten met roddels van arrabische sateliet TV.
Israel valt niet zomaar expres ziekenhuizen, scholen blablabla aan.
Misschien als hier binnen terroristen geherbergt worden, maar dat meld je arrabische betrouwbare zendertje zeker niet.
Ik beschouw Arabische nieuwszenders niet als bron.
Ik weet niet of je ooit iraakse TV hebt gezien?
Het begint met "Vandaag ging onze groote leider saddam hoesein een kopje koffie drinken bij zijn buurvrouw, hij stelde de gastvrijheid zeer op prijs."
Dat is een beeld dat ik heb bij Arabische TV.
Pure leugens, propaganda, hoe je het ook noemen wilt.
quote:Hmz, tja.
Op zondag 31 maart 2002 22:37 schreef Refragmental het volgende:[..]
Ach, er valt toch niet met die mensen te praten.
Wanneer je Onschuldig's postgedrag een beetje volgt zul je zien dat de joden schuld aan alles hebben en de palestijnen zijn allemaal heilige boontjes.
[oftopic]
Weleens opgevallen dat de Palestijnen niet zo van allah houden als ze beweren?
Ramallah= RAM ALLAH
quote:Ze laten anders beelden zien die de realiteit mooi weergeven. Bijv. Razia's waarbij tientallen mannen worden opgepakt en mishandeld. Om later vrijgelaten te worden. Vrouwen die verkracht worden, kinderen die voor de gein worden doodgeschoten! Lijken me geen roddels als je het echt ziet gebeuren!
Op zondag 31 maart 2002 22:33 schreef logisnack het volgende:
Post ik een stuk volledig naar waarheid en oficiële bronnen en nog ga jij het lopen verkrachten met roddels van arrabische sateliet TV.
quote:Zeggen ze altijd. Praktijk wijst anders uit!
Israel valt niet zomaar expres ziekenhuizen, scholen blablabla aan.
quote:Die zenders geven mij een andere beeld. Kan mijn mening basseren op Arabische en Westerse zenders!
Misschien als hier binnen terroristen geherbergt worden, maar dat meld je arrabische betrouwbare zendertje zeker niet.
quote:Iraakse TV moet je niet vergelijken met biv Aljaziraa! Ik vergelijk sesamstraat toch ook niet met CNN?
Ik beschouw Arabische nieuwszenders niet als bron.
Ik weet niet of je ooit iraakse TV hebt gezien?
quote:
Het begint met "Vandaag ging onze groote leider saddam hoesein een kopje koffie drinken bij zijn buurvrouw, hij stelde de gastvrijheid zeer op prijs."
quote:Grappig ventje ben je. Je hebt zo te zien nog nooit naar het nieuws gekeken op MBC of op Aljazira! Nou begrijp ik waar je domheid vandaan komt.
Dat is een beeld dat ik heb bij Arabische TV.
Pure leugens, propaganda, hoe je het ook noemen wilt.
quote:Mensen die worden opgeblazen in cafés, mensen die worden opgeblazen in bussen, mensen die aan het winkelen zijn en vervolgens worden opgeblazen, etc etc.
Op zondag 31 maart 2002 22:40 schreef onschuldig het volgende:[..]
Ze laten anders beelden zien die de realiteit mooi weergeven. Bijv. Razia's waarbij tientallen mannen worden opgepakt en mishandeld. Om later vrijgelaten te worden. Vrouwen die verkracht worden, kinderen die voor de gein worden doodgeschoten! Lijken me geen roddels als je het echt ziet gebeuren!
quote:Ja Aljazira is de CNN van het middenoosten, en iedereen weet hoe "partijdig" CNN is.
Grappig ventje ben je. Je hebt zo te zien nog nooit naar het nieuws gekeken op MBC of op Aljazira! Nou begrijp ik waar je domheid vandaan komt.
In andere woorden, propaganda TV.
[Dit bericht is gewijzigd door Refragmental op 31-03-2002 22:43]
quote:De pot verwijt de ketel.......
Op zondag 31 maart 2002 22:37 schreef Refragmental het volgende:[..]
Ach, er valt toch niet met die mensen te praten.
Wanneer je Onschuldig's postgedrag een beetje volgt zul je zien dat de joden schuld aan alles hebben en de palestijnen zijn allemaal heilige boontjes.
quote:Ehmm, die zenders versta ik niet.
Op zondag 31 maart 2002 22:40 schreef onschuldig het volgende:Grappig ventje ben je. Je hebt zo te zien nog nooit naar het nieuws gekeken op MBC of op Aljazira! Nou begrijp ik waar je domheid vandaan komt.
quote:?
Op zondag 31 maart 2002 22:42 schreef onschuldig het volgende:[..]
De pot verwijt de ketel.......
quote:Dus aan beide kanten zijn ze verkeerd bezig. Geef dat dan een keer toe. Ik doe dat tenminste. Alleen als je de bron van het kwaad moet erkennen is dat toch Israel! Die zijn daar de boel komen bezetten!
Op zondag 31 maart 2002 22:41 schreef Refragmental het volgende:[..]
Mensen die worden opgeblazen in cafés, mensen die worden opgeblazen in bussen, mensen die aan het winkelen zijn en vervolgens worden opgeblazen, etc etc.
Ja m'n respect voor die palestijnen groeit met de dag.
quote:Mij ook niet. Maar is een zeer mooie taal
Op zondag 31 maart 2002 22:42 schreef logisnack het volgende:[..]
Ehmm, die zenders versta ik niet.
Er is mij nooit verteld dat ik Arabisch moest leren.
Ik praat ook geen Arabisch, maar laat het vertalen Ben wel bezig met Arabisch leren
[Dit bericht is gewijzigd door onschuldig op 31-03-2002 22:47]
quote:Weleens naar je eigen postgedrag gekeken? Bllalalalala Moslims, Blalalalalalal Palestijnen. En dat duizenden keren achter mekaar!
Op zondag 31 maart 2002 22:43 schreef Refragmental het volgende:[..]
?
Verklaar je nader aub.
Israel: Cease Attacking Medical Personnel
(New York, March 9, 2002) -- Human Rights Watch today called on the Israeli government to instruct soldiers to immediately refrain from attacking medical personnel in the West Bank and Gaza. During the past week, at least three ambulances have been fired upon, three ambulance staff have died, and nine other medical personnel have been injured.
Human Rights Watch called on the Israeli government to respect international humanitarian law, which stipulates that respect for the safety of medical personnel and ambulances is a basic duty of all forces and individuals involved in fighting. Human Rights Watch called for investigations into all incidents of firing on emergency medical personnel.
"Attacking humanitarian personnel and their vehicles is strictly prohibited under international humanitarian law," said Joe Stork, Washington Director of the Middle East and North Africa division of Human Rights Watch. "Israel should take immediate steps to prevent any recurrence of these attacks."
Human Rights Watch said that deliberate attacks on medical personnel, vehicles and infrastructure constitute a grave breach of the Geneva Conventions.
On March 4, the head of the Palestinian Red Crescent Service (PRCS) emergency medical service in Jenin, Dr. Khalil Sulieman, was killed and another five PRCS staff injured when Israeli troops shot at their ambulances in Jenin refugee camp. Initial explanations from the Israeli Defense Forces (IDF) indicated that the ambulance was fired on when it was observed to be speeding towards a group of Israeli soldiers. Medical personnel in the area have said that, contrary to these claims, Dr. Sulieman was killed after an IDF soldier fired a projectile at his ambulance as it drove slowly down a narrow street. Oxygen containers in the ambulance then blew up as a result of either direct impact or heat, causing a secondary explosion.
Ibrahim Assad, a PRCS driver, and Kamal Salem, of the United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees (UNRWA) were killed by Israeli fire on March 7 while en route to provide emergency assistance to wounded in the West Bank town of Tulkarem. Medical personnel have informed Human Rights Watch that Ibrahim Assad had received permission to move forward from the Israeli authorities. He drove some 750 meters, and was shot in the hand from the machine gun of an Israeli tank. He exited the ambulance, and was then shot in the head.
The International Committee of the Red Cross and PRCS have publicly stated that all ambulances were clearly marked and were coordinating their movements closely with the Israeli authorities.
"Israel should investigate these deaths in a credible and transparent manner, and discipline or bring to justice those found responsible for any wrongdoing," Stork said.
Human Rights Watch expressed further concern that ambulances had reportedly been prevented from gaining access to injured in Tulkarem refugee camp.
"Purposely hindering medical access also constitutes a serious violation of international humanitarian law," said Stork.
-----------
Lekker, als je met spoed naar het ziekenhuis moet.
Nog een uur wachten ook bij een checkpoint.
Het Rode Kruis wordt zelfs niet direct doorgelaten in Ramallah door de honden van het IDF.
mag ik nog even mijn vraag herhalen... Wat is de reden dat Israel zo krampachtig vast wil houden aan Jeruzalem. Stad waar 3 grote religies hun oorspong hebben.
quote:Beide kanten zijn fout bezig, maar er is er maar 1 die de situatie enigzins kan wijzigen, en dat zijn de palestijnen.
Op zondag 31 maart 2002 22:43 schreef onschuldig het volgende:[..]
Dus aan beide kanten zijn ze verkeerd bezig. Geef dat dan een keer toe. Ik doe dat tenminste. Alleen als je de bron van het kwaad moet erkennen is dat toch Israel! Die zijn daar de boel komen bezetten!
quote:Kweet niet. Maar met die 100 tanks creeert Israel weer een paar zelfmoordenaars!
Op zondag 31 maart 2002 22:47 schreef logisnack het volgende:
News!Tanks Israel gaan Qalqilya binnen met meer dan 100 tanks
Qalqilya
hoe spreek je dat uit?
Het is jammer dat jullie even onverzoenlijk zijn als de echte betrokken partijen.
Verder doorgaan lijkt mij geen zin hebben en dus gaat nu dit topic voorlopig op slot.
Indien er echt weer reden voor verdere inhoudelijke discussie is, open dan een nieuw centraal topic, maar probeer dan eens verder te kijken dan jullie eenzijdige blikvelden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |