ik heb gebeld !quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:02 schreef spapaars het volgende:
Bij deze tankstation te Purmerend mocht ik bij Mona afrekenen.
Laan der Continenten 15
1448TA Purmerend
(0299)402870
Maar had ze wel interesse in een interview? Ja zeker hè?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:14 schreef dieenebart het volgende:
ik heb gebeld !
kreeg haar aan de lijn ook, ze had het drukDe benzineprijzen dalen, hè
Yep, de enige echte. maar niet verder vertellen hoor.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:22 schreef de_boswachter het volgende:
Is TS DE bart van BB1 trouwens ?
Ik ook.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:03 schreef yvonne het volgende:
Precies, ik wil weten hoe het met Seki gaat!!!
Nee, ze hield juist de boot een beetje af. pas toen ik drie keer gezegd had dat het geen afzeikprogramma zou worden (en zij nog snel een klant hielp tussendoor), gaf ze me haar emailadres.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:21 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maar had ze wel interesse in een interview? Ja zeker hè?
Aangenaam.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:22 schreef de_boswachter het volgende:
Is TS DE bart van BB1 trouwens ?
En of-ie nog met Sabine isquote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:29 schreef de_boswachter het volgende:
Dan wil ik graag weten wat hij van dat geld gedaan heeft en wat hij momenteel doet voor de rauwkost? 250.000 gulden. Is ook net niks meer tegenwoordig.
Dat verbaast me. Ze deed laatst nog mee aan het programma Million Dollar Wedding. Dan schuw je de media niet echt.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:32 schreef dieenebart het volgende:
Nee, ze hield juist de boot een beetje af. pas toen ik drie keer gezegd had dat het geen afzeikprogramma zou worden (en zij nog snel een klant hielp tussendoor), gaf ze me haar emailadres.
ik denk dat ze niet erg op publiciteit zit te wachten. Weet jij hoe de broer van haar toenmalige man Ernst heette? Want daar was ze toch mee weggelopen ofzo
Die heeft een sportschoolquote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:34 schreef dieenebart het volgende:
Kan Seki zich even in de dagboekkamer melden?
http://seksans.hyves.nl/?&pageid=5VTCKKWMTJSW84SC8quote:Beschrijving:
Sport School Sek & Sans Oldschool Gym
Voor iedereen die hier Traind.
Op Plein 1953 nummer 65
Eigenaars : Sandra en Seki
Ga eens kijken en doe eens mee in de sportschool.
Voor ¤ 25 per maand kunt al werken aan uw conditie en Sandra en Seki kunnen u deskundige aanwijzingen geven.
Het is maar dat u het weet!
Ooooh, hij is braaf geworden. Zou hem niet meer herkennen.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:37 schreef Scrutinizer het volgende:
Die heeft een sportschool
http://www.kansenzoneskra(...)e/nl-NL/Default.aspx
Jup. Held van Fok! Winnaar van Klaagbaak Big Brother 1. Aangenaam.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:32 schreef dieenebart het volgende:
Aangenaam.
de_boswachter, I presume?
Toen Fc den Haag die bus met vuurpijlen bestooktequote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:30 schreef tuinfluiter het volgende:
De Bus vertrok onder grote belangstelling en de eerste uitzending trok 875.000 kijkers. Na niet al te lange tijd ontstonden er echter problemen rond het programma, gevoed door het agressieve gedrag van één van de passagiers, de Bosnische Mirsad "Seki" Balic.
Ook werd hij in de pers abusievelijk verward met een criminele naamgenoot uit Bosnië.
Jaar 2000
Gemaild:)quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
http://seksans.hyves.nl/?&pageid=5VTCKKWMTJSW84SC8
Mooi, skip de hele boel maar, maak maar eenspecial overquote:
Komt ie samen met Annetteketet?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 15:44 schreef dieenebart het volgende:
Heb trouwens Ruud net gesproken. hij vind het maar al te leuk
schiet lekker op zo! heb ze bijna llemaal gemaild, maar nog weinig tot geen reacties terug gehad.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:56 schreef Suikeroom het volgende:
Ik had Roel wel op msn maar die had ik eraf gepleurd.. heb wel wat hyves van mensen, vrij simpel te vinden
BB5
http://dido-van-kuijk.hyves.nl/
http://roeland303.hyves.nl/
http://tayy28.hyves.nl/
BB6
http://etienne-meulhof.hyves.nl/
http://jankgezichtje.hyves.nl/
volgens de wiki samen met seki (of misschien alleen Seki)...quote:Op dinsdag 13 januari 2009 15:43 schreef dieenebart het volgende:
[..]
heeft hij ook niet een plaatje gemaakt?
Hilde uit BB6.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:22 schreef Rens_Wilders het volgende:
Zoek ook dat dikke rode wijn slobberende varken uit BB5 (dacht ik) eens op. Hoe heet ze nou
[ afbeelding ]
Die zat toch in de bus 2. Daar zaten toen meer belgen in.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:28 schreef Coos het volgende:
Er zat toen ook zo'n knettergekke Belg in de bus.
Ik geloof dat ie Koen heette.
Peterquote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:30 schreef Peter6000 het volgende:
BB6 was een mindere editie, maar dankzij FOK! af en toe toch wel leuk.
[ afbeelding ]
In Den Haag stond de bus op het dak van de Megastores in de stad, toen enkele tientallen ADO-fans door de hekken braken, bouwmateriaal gooiden en allerlei verwensingen uitten. De bus verplaatste zich daarom vroegtijdig naar Arnhem. Ook in latere weken zou de bus op diverse plaatsen onwelkom zijn, waardoor deze zelfs uitweek naar België en Duitsland.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:56 schreef de_boswachter het volgende:
Toen Fc den Haag die bus met vuurpijlen bestookte![]()
Hilarische TV.
De eerste serie van de Bus werd nog in hetzelfde jaar 2000 opgevolgd door een tweede. Hiervoor ging SBS 6 een coproductie aan met de Vlaamse zender VT4. Behalve zes Nederlandse kandidaten deden er daarom ook zes Belgen mee aan het programma.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:28 schreef Coos het volgende:
Er zat toen ook zo'n knettergekke Belg in de bus.
Ik geloof dat ie Koen heette.
Dat verhaal wil ik horen!quote:Deelnemer Nancy raakte later in de problemen en werd als drugshandelaar veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf.
misschien werken ze wel ofzo weet jij veelquote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:12 schreef dieenebart het volgende:
[..]
schiet lekker op zo! heb ze bijna llemaal gemaild, maar nog weinig tot geen reacties terug gehad.
Naaktmodel Nancy Zago uit De Bus 2.quote:
Vamosquote:Op dinsdag 13 januari 2009 17:54 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Seki is gewoon baas....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |