Ja, tuurlijk weet ik hoe Johnny erbij liep..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 18:58 schreef DutchErrorist het volgende:
Oh trouwens je wilt als Johnny Cash in een geld pak gaan? Weet je uberhaupt hoe Johnny Cash er bij liep?![]()
In het zwart slet... Ken je helden![]()
Beter noem je het dan niet Johnny Cash want Johnny Cash is tof! En dat pak nietquote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:02 schreef Tism het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk weet ik hoe Johnny erbij liep..![]()
Het is maar voor carnaval, hè!! Dan hoeft 't niet zo serieus te zijn..![]()
Het gaat maar om 't idee..![]()
I know my hero's..![]()
Ja, zat! Maar ik wil ze niet allemaal van binnen gaan bekijken, in de hoop dat ze ergens wel of niet zo'n PAK hebben hangen..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:00 schreef sjimz het volgende:
Als Johnny Cash gaan en dan aan een pak denken met cash erop
In Limburg heb je toch vast wel wat carnaval shops?
Zoek de telefoonnummers en email adressen op en ga het ze vragen.quote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:05 schreef Tism het volgende:
[..]
Ja, zat! Maar ik wil ze niet allemaal van binnen gaan bekijken, in de hoop dat ze ergens wel of niet zo'n PAK hebben hangen..
Jantje Contantje dan!..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:04 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Beter noem je het dan niet Johnny Cash want Johnny Cash is tof! En dat pak niet
Jaquote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:06 schreef Tism het volgende:
[..]
Jantje Contantje dan!..Is da wel goed, dan??..
Ja, 't hoeft niet persé 't zelfde PAK te zijn zoals in de OP getoond, het mag ook een sjieker PAK zijn, natuurlijk..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 19:15 schreef Em.ster het volgende:
Ik wil niet vervelend zijn maar wat een oerlelijk pak. Kun je voor carnaval nou niets beters verzinnen? Johnny Cash met een cash-pak, wat ongelofelijk vergezocht.
Neuh! Het PAK moet wel 3 dagen carnaval in mijn stadje kunnen overleven, met dit idee kom ik er 1 dag nog niet mee door vrees ik..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 20:19 schreef __Saviour__ het volgende:
maak het zelf. zo'n stofjas volplakken met bankbiljetten uit zimbabwe
Yep!..quote:Op zaterdag 10 januari 2009 21:11 schreef Microtechs het volgende:
waarom typ je de hele tijd PAK in hoofdletterscopy/paste van de dutcherrorist?
Nu je er toch over begint he, is het niet gewoon goedkoper om in zimbabwe je kleren, meubels en dergelijke van geld te maken ipv ervoor te betalen?quote:Op zaterdag 10 januari 2009 20:19 schreef __Saviour__ het volgende:
maak het zelf. zo'n stofjas volplakken met bankbiljetten uit zimbabwe
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |