Doe jij met JS dynamisch de 'naam' en 'email' veldjes vermeerderen? Zo ja, geef je die wel elk een uniek ID en name attribuut mee?quote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:41 schreef Chandler het volgende:
Ik zit met iets vaags, op een of andere manier wordt een bepaald element niet meegenomen als ik een pagina verstuurd met POST (form)
[ code verwijderd ]
Als ik op bekijk voorbeeld klik zou ik ook in de array van $_POST card_receivers moeten tegenkomen maar die staat er niet bij (ongeacht of er gegevens zijn ingevuld)
[ code verwijderd ]
Wat doe ik fout?
Dat zou je wellicht hier kunnen vragen: [CSS] voor dummies - deel 11 of in een apart topic. Het heeft namelijk niets te maken met PHP of MySQL.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 15:08 schreef toma het volgende:
Nou heb ik een volgend probleem
De tekst staat bovenaan in een tekst vak. Maar deze moet tegen de onderkant aanzitten. Hoe doe ik dat?
Ok, ik wist niet dat daar een apart topic voor is.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 15:10 schreef HuHu het volgende:
[..]
Dat zou je wellicht hier kunnen vragen: [CSS] voor dummies - deel 11 of in een apart topic. Het heeft namelijk niets te maken met PHP of MySQL.
De naam hoeft niet uniek te zijn. Als je bijvoorbeeld name="card[]" gebruikt dan krijg je in het php-script netjes een array te zienquote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:59 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Doe jij met JS dynamisch de 'naam' en 'email' veldjes vermeerderen? Zo ja, geef je die wel elk een uniek ID en name attribuut mee?
Nee, die velden worden gebruikt om de card_receivers te vullen met dataquote:Op dinsdag 27 januari 2009 14:59 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Doe jij met JS dynamisch de 'naam' en 'email' veldjes vermeerderen? Zo ja, geef je die wel elk een uniek ID en name attribuut mee?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | 1 3 1 4 1 5 2 4 2 5 2 6 2 10 3 5 4 5 5 7 5 12 6 12 8 9 10 11 13 14 |
1 |
1 2 3 | UNION SELECT land_2 as buur FROM buren WHERE land_1 = 5 |
Als je de buren van land 5 wil hebben, dan moet je de regels hebben waarbij een van de twee landen 5 is, maar je wil uiteindelijk het land hebben dat juist ongelijk aan 5 is:quote:Op dinsdag 27 januari 2009 20:09 schreef Swetsenegger het volgende:
query vraagje
[...] Nu wil ik alle buren van land 5, dus 1,2,3,4,7,12. [...]
1 2 3 | FROM buren WHERE 5 IN (land_1, land_2) |
1 2 3 | FROM buren WHERE 5 IN (land_1, land_2) |
Klinkt logisch. Wat ik er niet bij verteld heb is dat het access betreft. En ik krijg een foutmelding terugquote:Op dinsdag 27 januari 2009 21:02 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Als je de buren van land 5 wil hebben, dan moet je de regels hebben waarbij een van de twee landen 5 is, maar je wil uiteindelijk het land hebben dat juist ongelijk aan 5 is:
[ code verwijderd ]
Of anders geschreven:
[ code verwijderd ]
Iemand die mijn fout ziet? of ben ik nou gek aan't worden?quote:Op dinsdag 27 januari 2009 16:52 schreef Chandler het volgende:
[..]
Nee, die velden worden gebruikt om de card_receivers te vullen met data
<option value="email">naam (email)</option>
De fout zit 'm dan sowieso in het feit hoe die 'options' dynamisch gegenereerd worden. Post je Javascript eens.quote:Op woensdag 28 januari 2009 09:00 schreef Chandler het volgende:
[..]
Iemand die mijn fout ziet? of ben ik nou gek aan't worden?
1 |
1 2 | options[options.length] = new Option(name + " (" + email + ")", email, false, false); |
1 2 3 | return document.getElementById(e); } |
Ja fijn een "$" functie waarmee je kan verhullen dat je vreselijk inefficiente code schrijftquote:Op woensdag 28 januari 2009 20:04 schreef Light het volgende:
Ik zorg altijd voor een $-functie in javascript. Voor zover ik weet zit die ook (maar dan uitgebreider) in de meeste frameworks, dus wel zo makkelijk.
[ code verwijderd ]
En speciaal voor Chandler is er ook [Javascript] voor dummies (deel 8)
Ja, het is een extra functie-aanroep en dat kun je als inefficient betitelen. Aan de andere kant vind ik het de leesbaarheid juist ten goede komen. En er zijn meer mogelijkheden met zo'n functie.quote:Op woensdag 28 januari 2009 20:07 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
Ja fijn een "$" functie waarmee je kan verhullen dat je vreselijk inefficiente code schrijft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |