klopt ik maak hiebiij graag dankbaar gebruik vanquote:Op zondag 8 maart 2009 12:04 schreef Sala-adin het volgende:
Ik denk gewoon dat er veel users zijn die alleen willen weten wat de sneak is en gewoon niet posten.
Jajajajajaja, nu weten we het wel hoorquote:Op zondag 8 maart 2009 17:36 schreef soares het volgende:
ze durven gewoon niet.... chickensss!!!
Ik ben wel ere lid.... aangezien ik begonnen ben, met het eerste topic...
Zonder mij was zou je topic nog steeds dood zijn geweestquote:Op zondag 8 maart 2009 17:36 schreef soares het volgende:
ze durven gewoon niet.... chickensss!!!
Ik ben wel ere lid.... aangezien ik begonnen ben, met het eerste topic...
ik nietquote:
quote:Op zondag 8 maart 2009 18:12 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Zonder mij was zou je topic nog steeds dood zijn geweest
Most probably yeah..quote:Op zondag 8 maart 2009 18:12 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Zonder mij was zou je topic nog steeds dood zijn geweest
Nope, hij haalt ze van een andere forumquote:Op zondag 8 maart 2009 23:01 schreef Smeich het volgende:
Hoe kom je altijd aan die info Sala-adin? Ik lees pas sinds dit topic en ben wel benieuwd. Jij werkt bij een bioscoop/filmdistributeur?
Sneakpointquote:Op maandag 9 maart 2009 00:08 schreef 2Mini het volgende:
[..]
Nope, hij haalt ze van een andere forum
Das beroepsgeheimquote:Op zondag 8 maart 2009 23:01 schreef Smeich het volgende:
Hoe kom je altijd aan die info Sala-adin? Ik lees pas sinds dit topic en ben wel benieuwd. Jij werkt bij een bioscoop/filmdistributeur?
Waar danquote:Op dinsdag 10 maart 2009 11:40 schreef zapruder het volgende:
Wanneer komen er weer eens nieuwe films in de sneak? Defiance heb ik ook al maanden geleden gezien
In de internetbioscoopquote:
In de sneak krijg je films die in NEDERLAND vers zijn. Snap je dat concept niet?quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:22 schreef zapruder het volgende:
[..]
In de internetbioscoopMaar hij draaide in januari en februari al in veel Europese landen, waarom hij in Nederland zo laat uitkomt is me een raadsel. Bij een sneak preview verwacht ik toch wel iets dat verser is.
No shit, Sherlock. Wat ik probeer te zeggen is dat het anno 2009 alleen een beetje stom is om een film maanden later in Nederland uit te brengen, met name door de rol van het internet. Dat dat in bv. Duitsland gebeurt is logisch, maar hier hoeft er ook niks te worden nagesynchroniseerd. Het is maar goed dat dit topic bestaat, dat bespaart me weer wat centenquote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:26 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
In de sneak krijg je films die in NEDERLAND vers zijn. Snap je dat concept niet?
Misschien zijn er ook mensen die niet op een klein beeldschermpje films willen kijken maar het gewoon tof vinden om dat in de bios te doenquote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:46 schreef zapruder het volgende:
[..]
No shit, Sherlock. Wat ik probeer te zeggen is dat het anno 2009 alleen een beetje stom is om een film maanden later in Nederland uit te brengen, met name door de rol van het internet. Dat dat in bv. Duitsland gebeurt is logisch, maar hier hoeft er ook niks te worden nagesynchroniseerd. Het is maar goed dat dit topic bestaat, dat bespaart me weer wat centen
Ach ja, de bios heeft natuurlijk ook genoeg nadelen. Thuis weet je zeker dat er geen mensen door de film heen praten of voor je gaan zitten zodat je minder ziet. En zo klein zijn de meeste beeldschermen natuurlijk niet meer. Bij slechts een paar films vond ik het persoonlijk echt een meerwaarde om ze in de bioscoop te zien, zoals The Dark Knight en Cloverfield.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 14:56 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Misschien zijn er ook mensen die niet op een klein beeldschermpje films willen kijken maar het gewoon tof vinden om dat in de bios te doenAl kwamen films hier gelijk uit met de rest van de wereld, dan nog heb je zat mensen die toch niet naar de bios gaan maar hem downloaden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |