quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:41 schreef golfer het volgende:
Het is wel erg Brabo-humor.
quote:
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:41 schreef golfer het volgende:
Het is wel erg Brabo-humor.
Ik vind hem eigenlijk helemaal niet onaardig tegenover het publiek. Juist tegenovergesteld. Dat doen andere caberetiers véél erger.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:53 schreef golfer het volgende:
[..]
![]()
Ik snap niet wat er cabaret aan is om heel lang iemand uit het publiek in de zeik te nemen.
Dat is humor ten koste van iemand die geen microfoon heeft.
Ik vind helemaal niet dat hij ze in de zeik neemt. Hij 'buurt' gewoon met die mensen zoals je ze ook ziet doen wanneer mensen elkaar na een lange tijd tegenkomen op straat, in de supermarkt, etc.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:53 schreef golfer het volgende:
[..]
![]()
Ik snap niet wat er cabaret aan is om heel lang iemand uit het publiek in de zeik te nemen.
Dat zeg ik, niks speciaals.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:04 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik vind helemaal niet dat hij ze in de zeik neemt. Hij 'buurt' gewoon met die mensen zoals je ze ook ziet doen wanneer mensen elkaar na een lange tijd tegenkomen op straat, in de supermarkt, etc.
Ik herken in z'n manier van doen (en praten) m'n hele familie.
En toch vind ik het wel iets dat je aan het denken zet. Niet heel diepgaand maar je moet maar even volhouden tot het eind dan he.quote:
Idd.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:38 schreef happyme28 het volgende:
Ik vermaak me er prima mee. Wat kan hij lullen zeg! Niet allemaal even grappig, maar het kijkt lekker weg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |