Ze-ker niet.quote:Op maandag 29 december 2008 23:11 schreef mike_hunt het volgende:
que? jij bent niet van de download?
Wel! die bitch was wel in London (denk ik) of was dat met Live 8?quote:Op maandag 29 december 2008 23:12 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Die was niet in Londen, dus heb haar optreden niet meegekregen. Wel waren de Foo Fighters er en Metallica. Toen ben ik maar even drinken en snacks gaan halen. Mijn beste vriendin gaf er niet zoveel om maar vond het superleuk om ze eens live te zien toen ze toch toevallig op het programma stonden, maar ik kon er echt niks mee. Gitaargebrul..
Heyyyyyy, wat cool.quote:
Ja das ook wel weer waar.quote:Op maandag 29 december 2008 23:12 schreef Cairon het volgende:
[..]
Juist wel.
We zagen juist hoe de moord gepleegd werd, wat er vooraf aan ging, en we kregen te zien wat Laura Palmer nu eigenlijk werkelijk voor mens was.
Ik heb het even opgezocht en dat was Live 8 inderdaad. Ik was bij Live Earth.quote:Op maandag 29 december 2008 23:13 schreef mike_hunt het volgende:
Wel! die bitch was wel in London (denk ik) of was dat met Live 8?
Thanx!quote:Op maandag 29 december 2008 23:14 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Heyyyyyy, wat cool.. Gefeliciteerd!!!
Leon.quote:Op maandag 29 december 2008 23:10 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
o was die kamer in het hele begin? Dan heb ik het nog wel lang volgehouden. Ben tegen het eind gestopt. Er zat ook een gast in met een fout staartje. Werd er ook wel nat van...
Nee omdat je de serie ook niet afgekeken hebtquote:Tuurlijk weet ik dat het een prequel is, maar het voegde totaal niets toe..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Maar goed, dat wist je eigenlijk ook al in de eerste 4 afleveringen van seizoen 1l. Maar het voegt dus wel degelijk wat toe aan de serie vind ik.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
quote:Op maandag 29 december 2008 23:11 schreef Stroekie het volgende:
[..]
volgende keer gewoon een moeilijk password erop zetten
Ik heb de twee Twin Peaks boekenquote:Op maandag 29 december 2008 23:15 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Ja das ook wel weer waar.
Wat ik me nog kan herinneren is dat Laura not so nice was. hahaahah
Nee het is een mening. En een mening kun je onderbouwen met nog zoveel argumenten, het blijft ene mening. Het is geen feit dat seizoen 2 minder was, slecht was of beter was dan seizoen 1. Het is een mening. Jouw recensies zijn geen feiten, niet die van series, films, boeken, en ook niet die van mensen. Het zijn meningen. JOUW meningen.quote:Op maandag 29 december 2008 23:10 schreef Cairon het volgende:
het is een feit, geen mening, , geen suggestie, geen veronderstelling, maar een onbetwistbaar gegeven...
Ik heb gewoon gelijk.
Heb het dagboek gelezen in Lloret da Marquote:Op maandag 29 december 2008 23:17 schreef Cairon het volgende:
[..]
Ik heb de twee Twin Peaks boeken
"Laura Palmer's secret diary" waaruit blijkt dat ze al heel lang geen fris en fruitig meisje was.
"Mijn Leven Mijn Tapes" van Dale Cooper.
ze missen allebei wel iets van charme. Dagboek van Laura Palmer vooral is niet heel goed geschreven, wat dat betreft is Dale Cooper's boek een stuk vlotter en leuker.
gefeliciteerd! dus die eerste gast had em niet genomen?quote:
Maar sex heb je toch ook nooit?quote:Op maandag 29 december 2008 23:17 schreef hierissieweer het volgende:
Wanneer gaan we het weer over seks hebben? Dat snap ik tenminste nog. (ben nogal dom weetje)
Klopt, daarom wil ik het van anderen over horen!quote:
Graag. Even terug naar de realiteit.quote:Op maandag 29 december 2008 23:17 schreef hierissieweer het volgende:
Wanneer gaan we het weer over seks hebben? Dat snap ik tenminste nog. (ben nogal dom weetje)
Nou, ik heb het de laatste tijd niet meer zo vaak als ik gewend ben.... en ik mis het nog niet echtquote:Op maandag 29 december 2008 23:20 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Klopt, daarom wil ik het van anderen over horen!
Jap jap jap, morgen weet ik helemaal zeker of het rond is. Maar ik ga er gemakshalve vanuit. Als ik ben wezen kijken komen de foto'squote:Op maandag 29 december 2008 23:19 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
gefeliciteerd! dus die eerste gast had em niet genomen?
was dat dat huis aan het plein o.i.d.? dat kleine huisje?
En Twin Peaks? was dat ook een boek dat in een serie werd gegoten? Of kwam dat allemaal daarna?quote:Op maandag 29 december 2008 23:17 schreef Cairon het volgende:
[..]
Ik heb de twee Twin Peaks boeken
"Laura Palmer's secret diary" waaruit blijkt dat ze al heel lang geen fris en fruitig meisje was.
"Mijn Leven Mijn Tapes" van Dale Cooper.
ze missen allebei wel iets van charme. Dagboek van Laura Palmer vooral is niet heel goed geschreven, wat dat betreft is Dale Cooper's boek een stuk vlotter en leuker.
Zeg Xenos-gereedschap!quote:Op maandag 29 december 2008 23:21 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
En Twin Peaks? was dat ook een boek dat in een serie werd gegoten? Of kwam dat allemaal daarna?
Dat is Dale Cooper's boek ook, fan-materiaal.quote:Op maandag 29 december 2008 23:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heb het dagboek gelezen in Lloret da Mar
Vond 't wel leuk om wat achtergrond info te krijgen, maar wel echt iets voor de fans.
Cool man. Superleuk. Je wou het zo graag!quote:Op maandag 29 december 2008 23:21 schreef hierissieweer het volgende:
Jap jap jap, morgen weet ik helemaal zeker of het rond is. Maar ik ga er gemakshalve vanuit. Als ik ben wezen kijken komen de foto's
Kan het wel hebben over iets van een paar dagen geleden. Ik heb er een bloedende aars aan over gehouden.quote:Op maandag 29 december 2008 23:20 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Klopt, daarom wil ik het van anderen over horen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |