Al druk bezig met ideetjes uitwerkenquote:Op zaterdag 27 december 2008 21:31 schreef KinkyGiraf het volgende:
Je wordt er wel hebberig vanik kijk iedere dag of er nieuwe apps zijn maar dat gaat me veel te langzaam!
Lijkt me gaaf als je die apps zelf kunt maken... als je iets interessants maakt á 1 euro per download dan heb je een aardig zakcentje, lijkt me!
Vraag je dat aan mij of bedoel je dat jij daar druk mee bent? Je maakt me wel nieuwsgierig!quote:Op zaterdag 27 december 2008 22:25 schreef Slein83 het volgende:
[..]
Al druk bezig met ideetjes uitwerken
Moi, is er druk mee bezigquote:Op zaterdag 27 december 2008 22:26 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Vraag je dat aan mij of bedoel je dat jij daar druk mee bent? Je maakt me wel nieuwsgierig!
Als je nog een creatief brein nodig hebt tegen een schappelijke gage dan weet je me te vinden he?quote:
Haha, mocht mijn creatieve geest leeg zijn dan zijn alle ideetjes welkom. Maar voorlopig eerst ideetjes uitwerken kijken wat haalbaar is en interessant(en wat niet in strijd is met sdk licentie). En dan misschien bedrijfje starten als het gaat zoals het plan nu isquote:Op zaterdag 27 december 2008 22:32 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Als je nog een creatief brein nodig hebt tegen een schappelijke gage dan weet je me te vinden he?
Slimquote:Op zaterdag 27 december 2008 22:42 schreef Slein83 het volgende:
[..]
Haha, mocht mijn creatieve geest leeg zijn dan zijn alle ideetjes welkom. Maar voorlopig eerst ideetjes uitwerken kijken wat haalbaar is en interessant(en wat niet in strijd is met sdk licentie). En dan misschien bedrijfje starten als het gaat zoals het plan nu is
Mocht het gaan lukken dan zul je vast er wel iets van horenquote:Op zaterdag 27 december 2008 22:48 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Slim! Hoop dat het je gaat lukken. Lijkt me super als je dat kunt. Ik zou het misschien ook wel kunnen maar ik heb niet van nature dat inzicht in programmeren etc (of hoe noem je dat). Ik bewonder mensen die dat wel kunnen
Naar mijn weten is het gevaar zeer nihiel vanaf versie 2.0 het is echt binnen 5 minuten gepiept en zelfs de grootste leek kan het.quote:Op woensdag 24 december 2008 20:25 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Wat is nou het gevaar daarvan
Dat kan, ik vind het wel leukquote:Op zondag 28 december 2008 00:37 schreef Blaxje het volgende:
Godver. Rolando gekocht omdat iedereen er positief over was. Ik vind er echt geen fuck aan
Dat bestaat al ongeveerquote:Op zondag 28 december 2008 02:04 schreef Blaxje het volgende:
Ik heb een goed idee voor een iPhone app! Een programma dat waarmee je muziek kan taggen die je niet kent en dattie dan de naam van de artiest en het nummer erbij zoekt uit een online database!
Ik wil ook trucjes?quote:Op dinsdag 23 december 2008 22:40 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik heb KinkyGiraf even wat trucjes uitgelegd over hoe je apps kan "kopen".
Lijkt erg op loco roccoquote:Op woensdag 24 december 2008 13:10 schreef geelkuikentje het volgende:
Ik vind zelf het spel Rolando echt geweldig:
[ afbeelding ]
Heb het spel gekocht en vind het tot nu toe een van de leukste spelletjes op de TouchBen nu bij het level Orinoco Mine
Bij deze heb ik nu monkeyball 'gekocht'.quote:Op woensdag 24 december 2008 00:16 schreef MacorgaZ het volgende:
Tot nu toe 6 mensen gePMed.
En ja, het is 'jailbreakmeuk', maar niet superkut ofzo. Alles is redelijk simpel, en je hebt op een relatief simpele manier allemaal leuke "gekochte" games makkelijk op je iPhone of iPod touch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |