Vanaf 2009, kan dus 2020 zijnquote:Op dinsdag 23 december 2008 19:44 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
serieus? en we hadden nog wel zo'n mooie samsonband.
quote:Op dinsdag 23 december 2008 19:51 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nou,ik klopte hem leeg en daarna bleef de L steken en deed de spatiebalk het niet meer, nu heb ik een nieuwe
pfeeeew ik kreeg al bijna longkanker van de schrik.quote:
Dan zal ik de laatste wel zijn denk ikquote:Op dinsdag 23 december 2008 19:31 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Well dûh, ben jij de laatste FOK!ker die dat nog niet wist?
Je hebt je drankvoorraad aangevuld, hè?quote:Op dinsdag 23 december 2008 15:38 schreef yvonne het volgende:
[..]
7 verschillende soorten
Net geteld, ik heb een goed excuus, ik ben in Duitsland wezen shoppen waar zo zooooooooooooveel lekkers hebben
quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:02 schreef Dirkh het volgende:
Stoppen met roken in 2009?Mensen die stoppen met roken.
Wat is het volgende, stoppen met drinken?
Heb jij geen flesjes bier in huis?quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
roken is het enige dat ik nog heb...
nee, ik heb wel een leverziekte in huis.quote:
Ja, ik zoek je wel op in Avondrood dan.quote:
Da's balen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:08 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee, ik heb wel een leverziekte in huis.
ik drink nu al bijna een jaar niet meer, mag ook niet meer en antibus helpt goedquote:
Dan zoek je toch een dokter die bier op recept uitschrijft.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:08 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
nee, ik heb wel een leverziekte in huis.
Hé, mensen die niet mogen drinken verdienen ook een beetje aandacht. Omdat jij niet mag drinken heb je dus meer vrije tijd, je ligt niet de halve dag laveloos op de bank en kan je dus haar kastjes uitruimen, soppen, inruimen, koken en tussendoor een shaggie roken. Ik zie alleen maar oplossingen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:11 schreef zoalshetis het volgende:
maar he! genoeg over mij, ik steun yvonne natuurlijk door dik en dun!
lekker soppen.quote:Op dinsdag 23 december 2008 20:15 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Hé, mensen die niet mogen drinken verdienen ook een beetje aandacht. Omdat jij niet mag drinken heb je dus meer vrije tijd, je ligt niet de halve dag laveloos op de bank en kan je dus haar kastjes uitruimen, soppen, inruimen, koken en tussendoor een shaggie roken. Ik zie alleen maar oplossingen.
Goed,quote:Op vrijdag 26 december 2008 00:20 schreef paultjuhhh het volgende:
Natuurlijk willen wij nu allemaal weten :
Yvonne , hoe is het eten bevallen bij de kinders?
Is het allemaal opgegaan ?
pics ?
Vond Brechtje het lekker ?
Wie deed de afwas?
Neuh, uit m'n keuken blijven, mijn.quote:
Interesseert me niks, ik vind 't gezelligquote:Op vrijdag 26 december 2008 00:33 schreef paultjuhhh het volgende:
Gekleurde lichtjes in de boom
Laat Nolius het maar niet zien
Of was hij dat niet die daar zo op kotste
Ik had nogal veel ingeslagen hèquote:Op vrijdag 26 december 2008 00:30 schreef Ole het volgende:
Hebben ze niet eens alles opgemaakt?mietjes
Vertel nog eens.quote:
Heb je tenminste wat in huis in geval van een ramp. Aan dat noodpakket heb je niet veel hoorquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |