Zij konden toch de edits zien ??quote:Op maandag 22 december 2008 22:38 schreef Litton-Lane het volgende:
Jij was ook snel met op de quote knop drukken....![]()
De 18+ editiequote:Op maandag 22 december 2008 22:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Binnen 24 minuten pas? Is Sesamstraat tegenwoordig pas zo laat op TV?
Uiteraard! Behalve DiedjeeJ want die bakte er weinig van.quote:Op maandag 22 december 2008 22:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Heb het gelezen, was meer of Groningers wel in de maat konden klappen
Je hoort mij niet zeggen dat het een verkeerd nummer is...maar als Armin draait wil je dat ook horenquote:Op maandag 22 december 2008 22:39 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Stevie horen is geen straf
Hij moet straks om 2 uur weer en waarschijnlijk zal Armin dan ook nog wel wakker zijn . . .quote:Op maandag 22 december 2008 22:39 schreef marcodej het volgende:
Komt Paul niet zn bed uit voor Armin eigenlijk? Had hem ook wel verwacht!
Het is vakantie hè.quote:Op maandag 22 december 2008 22:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Binnen 24 minuten pas? Is Sesamstraat tegenwoordig pas zo laat op TV?
tss... moet jij nodig zeggequote:
Natuurlijk ook mogelijk (en logisch).quote:Op maandag 22 december 2008 22:39 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Ja dat zou natuurlijk wel kunnen, maar nu treedt ie op in een radio-uitzending. Bij Pinkpop, Lowlands of een ander festival komen de artiesten in de eerste plaats voor het festival. Dat het op de radio komt is een bijkomstigheid.
Ik denk dat het puur om de requests gaat. Als Armin nou allemaal platen zou draaien die zijn aangevraagd (zoals met de hakkuhnacht) dan hadden we meer kunnen horen.
Klopt.quote:Op maandag 22 december 2008 22:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Uiteraard! Behalve DiedjeeJ want die bakte er weinig van.(
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |