Meningen en feiten niet verwarrenquote:Op dinsdag 23 december 2008 22:35 schreef Creature het volgende:
Digitenne is pure oplichting, want het is niet beter dan analoge televisie!
quote:Mensen, ik heb al wel het één en ander bekeken op internet maar ik vind geen bevredigend antwoord.
Ik heb een Sharp Aquos tv (LC-46XD1E .. http://www.hdtvnieuws.nl/hdtv/sharp-lc-46xd1e-lcd-tv/) en kijk tv via Digitenne. Nu loopt dit dus via een decoder -> SCART -> TV maar ik heb een DVB-T tuner erin zitten dus zou daar een CA Card voor kunnen kopen en dan Digitenne via die CA Card kunnen kijken.
Op internet word dus veel gepraat over een CONAX Card, wat kan kloppen want die kreet zie ik ook regelmatig in de instellingen van de decoder, maar in de handleiding van m'n TV staat het volgende:
CA system supported by
Crypto Works
Aston CAM
VIAccess
Nagra Vision
Irdeto
MR CAM
NOTE
Betekend dit dat ik er dus geen CONAX Card in zou kunnen stoppen en dus geen Digitenne op m'n tv zou kunnen binnenhalen? Of toch stug zo'n Card kopen en TV kijken maar?
Vraag het even op kieskeurig.nl of anders bij een leverancier van die modules. Misschien heb je een firmware update nodig voor je TV. Ik heb zo gauw nergens een bericht kunnen vinden van iemand die echt bevestigt dat Digitenne werkt op deze TV met de Conax module. Misschien had je dit soort dingen beter uit kunnen zoeken voordat je de TV kocht.quote:Op woensdag 24 december 2008 08:52 schreef Keltie het volgende:
[..]
Meningen en feiten niet verwarren
Weet iemand hier een antwoord op:
[..]
Neuh, het is leuk als extra'tje. Geen verplichtingquote:Op woensdag 24 december 2008 13:03 schreef Riparius het volgende:
[..]
Vraag het even op kieskeurig.nl of anders bij een leverancier van die modules. Misschien heb je een firmware update nodig voor je TV. Ik heb zo gauw nergens een bericht kunnen vinden van iemand die echt bevestigt dat Digitenne werkt op deze TV met de Conax module. Misschien had je dit soort dingen beter uit kunnen zoeken voordat je de TV kocht.
Vind ik ook! En met analoog kan je dan nog lekker zappen met je tvquote:Op dinsdag 23 december 2008 16:10 schreef DurQ het volgende:
Naja, heb nog liever analoog met een klein beetje sneeuw, dan dat je digitaal hebt wat niet scherp is. Maarja das ieder voor zich:P
Wat maakt dat nou weer uit.quote:Op vrijdag 26 december 2008 12:15 schreef napalmpje het volgende:
[..]
En met analoog kan je dan nog lekker zappen met je tv
Precies!quote:
Nee, ik heb UPC. Daar betaal ik analoog al dik ¤ 16 voor per maand. En met digitaal komt daar nog 5 euro bijquote:Op vrijdag 26 december 2008 23:37 schreef Renesite het volgende:
TS heeft toch ziggo? kost je niets extra een digitale tv abonnement. Je behoud je basis tarief alleen krijg je een digitaal kastje met een gratis digitale uitzending.
Per 1 januari krijg je daarbij per ADRES een abonnement. Voordeel is: op mijn slaapkamer heb ik een gratis kastje (verandering van abonnement) én mijn ouders in de woonkamer hebben het uitgebreide abonnement. Ik krijg straks gratis ook het uitgebreide abonnement omdat het niet meer per aansluiting gaat maar per adres
Ohja, er is nog een stuk in Friesland waar weer UPC zit. Nvmquote:Op zaterdag 27 december 2008 02:23 schreef DurQ het volgende:
[..]
Nee, ik heb UPC. Daar betaal ik analoog al dik ¤ 16 voor per maand. En met digitaal komt daar nog 5 euro bij
Wie heeft er dan ook meer dan 3 TV's?quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
met een max van 3 kaarten zeker? :w
Is altijd UPC geweest in mijn dorpquote:Op zaterdag 27 december 2008 09:00 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ohja, er is nog een stuk in Friesland waar weer UPC zit. Nvm!
wijquote:Op zaterdag 27 december 2008 09:45 schreef JDude het volgende:
[..]
Wie heeft er dan ook meer dan 3 TV's?
vind het anders zwaar irritant om je volume met de ene te doen en kanalen met de andere afstandsbediening. en als je dan per ongeluk zapt met je tv ab, dan kan je weer door al je sources cyclen tot je weer op je decoder zit.quote:
Wie wat waar? Kan er nog niets over vinden op de site van Ziggo?quote:Op vrijdag 26 december 2008 23:37 schreef Renesite het volgende:
TS heeft toch ziggo? kost je niets extra een digitale tv abonnement. Je behoud je basis tarief alleen krijg je een digitaal kastje met een gratis digitale uitzending.
Per 1 januari krijg je daarbij per ADRES een abonnement. Voordeel is: op mijn slaapkamer heb ik een gratis kastje (verandering van abonnement) én mijn ouders in de woonkamer hebben het uitgebreide abonnement. Ik krijg straks gratis ook het uitgebreide abonnement omdat het niet meer per aansluiting gaat maar per adres
Ja, dat hoorde ik.quote:Op zaterdag 27 december 2008 13:54 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Wie wat waar? Kan er nog niets over vinden op de site van Ziggo?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |