Moet dat dan? Zijn humor was geweldig en het was gewoon een gezellige vent. Net zo oud als ik, prachtig Schots accent, wonend in Parijs, ging stappen die avond en vroeg me mee uitquote:Op woensdag 24 december 2008 03:29 schreef RealZeus het volgende:
Stemmen zeggen niks over uiterlijk, hè?
Ze wilde gewoon niet vergeleken worden met Giel. Ik begrijp haar wel hoorquote:Op woensdag 24 december 2008 03:36 schreef Twerk het volgende:
Net zei je nog dat je een kleine poging had gedaan hem te achterhalen.. En nu ben je al wezen stappen of kwam dat er niet van?
Hij woonde in Parijs. Ik niet. En de verbinding werd per ongeluk verbroken, maar hij had me al geholpen en ik durfde niet terug te bellenquote:Op woensdag 24 december 2008 03:36 schreef Twerk het volgende:
Net zei je nog dat je een kleine poging had gedaan hem te achterhalen.. En nu ben je al wezen stappen of kwam dat er niet van?
LOL... Dat jij iemand een lelijke aap noemt zegt al heel erg veel over jouw post. Dat je vervolgens het meisje, die jij niet kent, naief noemt zegt zomogelijk nog meer. En dat je dan besluit met de opmerking dat de relatie niets voor stelt zorgt echt voor een vaste plaats in de lijst van de meest stupide posts op FOK ever.quote:Op woensdag 24 december 2008 03:11 schreef Twerk het volgende:
Lelijke aap heeft toevallig wat centjes en bekendheid.. ontmoet een naief meisje.. Na veel gespeculeer wordt een relatie bevestigd.. duurt maar even, stelt niets voor en heel nederland is van slag..
Wat is dat toch met deze posts? Alsof het niet kan als ze 17 of 16 is. Vanaf 16 is het legaal om seks te hebben met wie dan ook hoor. Schijnbaar zijn veel fokkers niet van die wet op de hoogte en denken ze dat het pas vanaf 18 mag/quote:Op dinsdag 23 december 2008 17:28 schreef Red_85 het volgende:
Zij is nu toch 18? Waar maken jullie je druk over? Begin dan ook gelijk te blaten over hugh hefner.. je weet wel, die gast van de playboy.
Boeiend
quote:Op woensdag 24 december 2008 03:53 schreef Twerk het volgende:
Spijtig voor je zeg. Hij moet je vast wel heel bijzonder hebben gevonden dan ie uitgerekend jou vroeg om te stappen terwijl hij brak op zijn werk zat. Een echte oppurtinist ook nogeens.. Er zomaar vanuitgaande dat jij ook wel in Parijs zou wonen.. Heb je er nog lang mee gezeten dat je niet hebt teruggebeld?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Het leedvermaak is groot.. Zo weinig gevoel voor sarcasme en er nog bloedserieus op ingaan ook.. Notabene om 4:00quote:Op woensdag 24 december 2008 03:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
LOL... Dat jij iemand een lelijke aap noemt zegt al heel erg veel over jouw post. Dat je vervolgens het meisje, die jij niet kent, naief noemt zegt zomogelijk nog meer. En dat je dan besluit met de opmerking dat de relatie niets voor stelt zorgt echt voor een vaste plaats in de lijst van de meest stupide posts op FOK ever.
Dat is mijn ideaalquote:Op woensdag 24 december 2008 04:03 schreef BasementDweller het volgende:
WOW![]()
![]()
Heb 't ook een keer op TV gezien, zo'n WOW stel. Mevrouw had haar haar roze geverfd en was overgekomen uit de USA. Ze konden immers zo goed met elkaar opschieten (in het spel). Meneer had geen studie/werk meer en speelde de hele tijd WOW. Dat deden ze dan samen (gezellig!). Papa was wel een beetje ongerust over zijn toekomst, maar hij kwam ze wel cola light brengen (zo blijft men gezond!). Stel je voor hoeveel items ze hadden kunnen verliezen in de tijd dat ze drinken zouden inschenken
Gaat het nou om Giel of om gewoon mens...?quote:Op woensdag 24 december 2008 04:14 schreef Isabeau het volgende:
Maar als mensen nou dol op elkaar zijn, wat de beweegredenen ook zijn, dan kan je toch ook gewoon blij zijn voor die mensen? Altijd dat negatieve denken is ook zo vervelend. Tenzij je je gevoel van eigenwaarde er mee denkt op te krikken oid.
Om iedereen, dus incl. de Giel Beelens van onze samenlevingquote:Op woensdag 24 december 2008 04:48 schreef JoeThePlumber het volgende:
Gaat het nou om Giel of om gewoon mens...?
quote:Op woensdag 24 december 2008 04:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Om iedereen, dus incl. de Giel Beelens van onze samenleving
Ik ben ook heel blij voor Giel alleen ik heb medelijden met dat naïve meisjequote:Op woensdag 24 december 2008 04:14 schreef Isabeau het volgende:
Maar als mensen nou dol op elkaar zijn, wat de beweegredenen ook zijn, dan kan je toch ook gewoon blij zijn voor die mensen? Altijd dat negatieve denken is ook zo vervelend. Tenzij je je gevoel van eigenwaarde er mee denkt op te krikken oid.
Ja, walgelijk mannetje. Gaat die gestoorde ook nog voor de zoveelste keer bijna een week in een glazen huis zitten zonder te eten, dit keer om vluchtelingen te helpen. Gadverdamme wat is het toch een naar mannetje.quote:
Je doet alleens een weekje gek he om de andere 51 weken ongegeneerd als onverschillige grootverbruiker door het leven te gaan en naar complimentjes te vissen. Beelen is een berekende psychopaat.. Laat je niet misleiden door zijn circusactje die hij zo nu en dan opvoertquote:Op woensdag 24 december 2008 15:34 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, walgelijk mannetje. Gaat die gestoorde ook nog voor de zoveelste keer bijna een week in een glazen huis zitten zonder te eten, dit keer om vluchtelingen te helpen. Gadverdamme wat is het toch een naar mannetje.
quote:Op woensdag 24 december 2008 15:38 schreef Twerk het volgende:
[..]
Je doet alleens een weekje gek he om de andere 51 weken ongegeneerd als onverschillige grootverbruiker door het leven te gaan en naar complimentjes te vissen. Beelen is een berekende psychopaat.. Laat je niet misleiden door zijn circusactje die hij zo nu en dan opvoert
Want?quote:Op woensdag 24 december 2008 15:44 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Beelen is een held
Verreweg de beste DJ van NL.
Want hij draait elk uur dezelfde hitjes keurig volgens een van tevoren gekregen lijstje van de radiobaas. Daarnaast blinkt hij uit in het herhaaldelijk maken van ingestudeerde grappen. Alsof dit alles nog niet genoeg is tracteert hij luisteraars op de werkvloer in de fabriek enz. meerdere malen per uur op zogenaamde effects... Te schel klinkende toetertjes bijv. als een auto ter sprake komt etc.. Een echte heldquote:
Je reageert in dit topic alsof jij vervangen bent.quote:
Ik registreer slechts.. En dat tekeer gaan kost me geen enkele moeite. Dat kan zelfs over jou.quote:Op woensdag 24 december 2008 18:59 schreef Stali het volgende:
[..]
Je reageert in dit topic alsof jij vervangen bent..
Dat je zo te keer kunt gaan over een DJ..
Nee, maar laten we wezen : het oog wil ook wat.quote:Op woensdag 24 december 2008 03:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Moet dat dan? Zijn humor was geweldig en het was gewoon een gezellige vent. Net zo oud als ik, prachtig Schots accent, wonend in Parijs, ging stappen die avond en vroeg me mee uit
Tuuk, die flauwekul kun je at random over mensen uitstorten, maar blijkbaar is Giel Beelen dan heel speciaal voor je.quote:Op woensdag 24 december 2008 19:09 schreef Twerk het volgende:
[..]
Ik registreer slechts.. En dat tekeer gaan kost me geen enkele moeite. Dat kan zelfs over jou.
Beelen -1
Gefeliciteerd. Je hebt net vrij aardig weergegeven hoe Giel Beelen in elkaar steekt.. Om nog maar over zijn dramatische uitzendingen te zwijgen (zie bovenstaande post van mij)quote:Op donderdag 25 december 2008 14:56 schreef Lemmeb het volgende:
Komop zeg, Giel Bellen is gewoon de grootste linkse hypocriete moraalridder van Nederland. Altijd z'n mening klaar over van alles en nogwat, maar zelf gewoon een puur hedonistisch levendje lijdend. Dat laatste vind ik overigens prima, maar zit dan niet zo te zeiken op anderen die precies hetzelfde doen.
Anyway, dit gezegd hebbende, dat hij een vriendin van 18 ofzo heeft moet hij lekker zelf weten. Ik zou het ook wel weten als ik hem was. Is toch stukken beter dan zo'n afgelebberde boterham van je eigen leeftijd? Maar goed, het zou me niks verbazen dat Giel in één van z'n uitzendingen vroeger ook flink heeft af heeft lopen geven op oudere mannen met piepjonge vriendinnen. Want zo hypocriet is Giel dan ook wel weer!
Giel
Dit dusquote:do 25 dec 2008, 12:34
Dit is de vriendin van Giel Beelen!
Er werd wat afgezoend gisteravond tijdens de finale-uitzending van Serious Request. De drie DJ's werden door hun vriendinnen verwelkomd, zo ook Giel Beelen!
Wie deze dame is en wat ze doet voor de kost, blijft vooralsnog onbekend, het stel zag er in elk geval verliefd uit!'
quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:22 schreef SHE het volgende:
Wat een gezeik zeg; alsof het zo vreemd is om op je 18e met een dertiger te gaan
Mij verbaasd het meer dat ie met die rotkop zo'n leuke chick heeft weten te scoren. Zal ie toch iets goed doen.
Ach, ik heb ook een beroemd vriendje gehad. Als je jong bent is dat gewoon tof. En helemaal niet om het geld, maar om het simpele feit dat zo iemand je dingen kan laten zien die je anders nooit zal zien.quote:
Heb je wel eens in een duur restaurant rond gekeken?quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:22 schreef SHE het volgende:
Mij verbaasd het meer dat ie met die rotkop zo'n leuke chick heeft weten te scoren.
Surequote:Op vrijdag 26 december 2008 13:29 schreef SHE het volgende:
[..]
Op die leeftijd ben je helemaal niet met geld bezig, maar met ervaren.
Vanaf 14 zelfs, meen ik. Maar wat doet het er toe, als je maar lekker kunt veroordelen.quote:Op woensdag 24 december 2008 03:52 schreef scanman01 het volgende:
Wat is dat toch met deze posts? Alsof het niet kan als ze 17 of 16 is. Vanaf 16 is het legaal om seks te hebben met wie dan ook hoor. Schijnbaar zijn veel fokkers niet van die wet op de hoogte en denken ze dat het pas vanaf 18 mag/
Ik moet helaas de spijtige conclusie trekken dat je vrijwel nog zo redeneert als dat meisje dat het ooit tof vond een bekend vriendje te hebben die haar zulke bijzondere dingen kon laten zien. Ondanks de enorme geestelijke ontwikkeling die jij jezelf ongetwijfeld toedicht.quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:29 schreef SHE het volgende:
[..]
Ach, ik heb ook een beroemd vriendje gehad. Als je jong bent is dat gewoon tof. En helemaal niet om het geld, maar om het simpele feit dat zo iemand je dingen kan laten zien die je anders nooit zal zien.
Op die leeftijd ben je helemaal niet met geld bezig, maar met ervaren. Slimme chick.
Nou en, dat doen alle vrouwen toch?quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:43 schreef Picchia het volgende:
Ze is zichzelf gewoon aan het prostitueren.
Check hem kijkenquote:Op vrijdag 26 december 2008 14:29 schreef Regenbui het volgende:
Voor veel fokker gaat "evny" wel op:
Als ik Giel was had ik exact het zelfde gedaan, lekker boeiend of ze nu voor me geld of looks gaat, ik bal wel een lekkere chick.
[ afbeelding ]
say what?quote:Op vrijdag 26 december 2008 14:29 schreef Regenbui het volgende:
Voor veel fokker gaat "evny" wel op:
Als ik Giel was had ik exact het zelfde gedaan, lekker boeiend of ze nu voor me geld of looks gaat, ik bal wel een lekkere chick.
Hij heeft vast humor en een goed karakter.quote:Op vrijdag 26 december 2008 13:22 schreef SHE het volgende: Mij verbaasd het meer dat ie met die rotkop zo'n leuke chick heeft weten te scoren. Zal ie toch iets goed doen.
Hij is vast ook de domste niet.quote:Op zaterdag 27 december 2008 11:48 schreef Flumina het volgende:
[..]
Hij heeft vast humor en een goed karakter.
Probeer eens een paar volzinnen te formuleren die wel te begrijpen zijn.quote:Op vrijdag 26 december 2008 14:10 schreef Twerk het volgende:
[..]
Ik moet helaas de spijtige conclusie trekken dat je vrijwel nog zo redeneert als dat meisje dat het ooit tof vond een bekend vriendje te hebben die haar zulke bijzondere dingen kon laten zien. Ondanks de enorme geestelijke ontwikkeling die jij jezelf ongetwijfeld toedicht.
Vmbo-alertquote:Op zaterdag 27 december 2008 16:39 schreef SHE het volgende:
[..]
Probeer eens een paar volzinnen te formuleren die wel te begrijpen zijn.
Dat krijg je als je afhankelijk bent van (vooraf zorgvuldig ingestudeerde) cliches. Om de kansloosheid te verbloemen.quote:Op zondag 28 december 2008 13:33 schreef Suko het volgende:
Hij was gisteren in de late editie van Shownieuws met een piepkort interviewtje vlak na die radiomarathon, zij had het over dat ze blij was haar 'man' weer te zien en Giel zei dat hij eerst kerst ging vieren met z'n schoonouders en dan op vakantie. Wat een vreemde manier van uitdrukken als je elkaar nog niet zo lang kent.
ik wacht nog op antwoord in een topic over de voorspellingen van 2008. lutser.quote:Op zaterdag 27 december 2008 16:39 schreef SHE het volgende:
[..]
Probeer eens een paar volzinnen te formuleren die wel te begrijpen zijn.
De jaren 50 belde net, ze vroegen waar je bleefquote:Op zondag 28 december 2008 17:50 schreef rja het volgende:
Ik vindt die Giel maar niks.
Dat hij zich laten pijpen in een radio uitzending, vindt ik te gek voor woorden.
Valt me nog mee, dat hij toen niet ontslagen is, schaamteloos !
Werkelijk,quote:Op zondag 28 december 2008 18:07 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
De jaren 50 belde net, ze vroegen waar je bleef
ach, giel is nou eenmaal een soort van amerikaanse dj (die met dat micropenisje) avant la lettre.quote:Op zondag 28 december 2008 18:12 schreef rja het volgende:
[..]
Werkelijk,
Noem je dat normaal ?
Dat doe je ergens anders in privacy en zeker niet op de radio.
bronquote:Giel Beelen wil kinderen met 18-jarige vriendin
HILVERSUM - Giel Beelen wil kinderen met zijn 18-jarige vriendin Guilia Wolthuis. Dat onthulde de 31-jarige VARA-dj vrijdag in het programma van Ruud de Wild op Q-Music.
Dat zijn nieuwe vriendin nog maar net meerderjarig is, deert de presentator allerminst.
"Tot op de dag van vandaag denk ik 'jij bent echt geen achttien' als ik leuke dingen met haar doe. Maar toch staat het in haar paspoort.''
Beelen liet weten erg gelukkig te zijn met zijn nieuwe liefde die hij verborgen hield totdat hij uit het Glazen Huis stapte.
Echte liefde
Negatieve reacties over haar leeftijd laten hem koud. "Het gaat okee. En zolang de mensen in mijn en haar omgeving maar weten dat het echte liefde is.''
Beelen had eerder een relatie met radio-dj Marisa Heutink. Deze relatie liep vorig jaar op de klippen.
Flop
Vrijdagavond presenteert Beelen op Nederland 3 de eerste aflevering van het muziekprogramma Top of Flop. De revival van de VARA-show van Herman Stok is een idee van Paul de Leeuw, die ook een grote rol heeft in het programma. Beelen:
"Ik kende het programma uit de jaren zestig niet, maar Paul wel. Toen gingen we er even voor zitten en voordat ik het wist, gingen we het doen en komt het al op televisie.''
Je HOEFT niet naar de radio te luisteren. En wees blij dat het op de radio was en niet op tv, want dan heb je het kunnen zien.quote:Op zondag 28 december 2008 18:12 schreef rja het volgende:
[..]
Werkelijk,
Noem je dat normaal ?
Dat doe je ergens anders in privacy en zeker niet op de radio.
Hij is vast liefquote:Op zaterdag 27 december 2008 11:48 schreef Flumina het volgende:
[..]
Hij heeft vast humor en een goed karakter.
quote:Op zondag 28 december 2008 18:07 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
De jaren 50 belde net, ze vroegen waar je bleef
Te-ring.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 01:03 schreef zoalshetis het volgende:
giel is tenminste niet zo links. hij begrijpt ook niet waarom die GASTarbeiders ooit een carte blanche hebben gekregen van de pvda om zich hier van 700 mensen tot 1 miljoen te vestigen.
tenminste, als ie echt kritisch is.
dat na het nieuwe pvda-debacle van de 'wouterbosbankaffaire', nederland straks voor de komende eeuwen gevrijwaard mag zijn van de pvda.
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:10 schreef scanman01 het volgende:
[..]
![]()
![]()
GielKlasse DJ en goede vent na zoveel jaar in het glazen huis!
Waren er maar meer mensen zo actief voor het goede doel. Maar zelfs dat weten sommigen nog af te kraken en af te doen met 'aandacht trekken'. Lol, dan ben je toch wel sneu bezig. Diezelfde mensen zullen zich wel goed voelen nadat ze een euro hebben gegeven.
Staat zijn foto al op StopKindersex.com?quote:Op donderdag 18 december 2008 22:45 schreef bierzuipert het volgende:
Giel bevestigde donderdagmorgen voor het eerst dat hij weer een vriendin heeft.
Volgens mij heb ik hem gevondenquote:Op zondag 8 februari 2009 09:09 schreef ES57 het volgende:
[..]
Staat zijn foto al op StopKindersex.com?
Het is ook flinterdun hoor.quote:Op zondag 8 februari 2009 11:56 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Waarom wordt er zo moeilijk gedaan? Het meisje is meerderjarig en heeft een 13 jaar oudere vriend.. Zo extreem is dat verschil helemaal niet. Daarbij zijn het hun privé-zaken.
En zo is het maar net.quote:Op zondag 8 februari 2009 22:47 schreef Lemmeb het volgende:
Afijn, die Giel moet lekker zelf weten waar hij z'n pik in steekt. Aan dat ik hem een vervelende hypocriete sneue paardenpijper vind doet dat verder helemaal niks bij of af.
Wel weer leuk geprobeerd natuurlijk.quote:Op zondag 8 februari 2009 23:03 schreef Stali het volgende:
[..]
En zo is het maar net..
En waarom iemand als Lemmeb verder iemand die hij niet kent maar ongefundeerd, een vervelende hypocriete sneue paardenpijper noemt, dat, interesseert dan ook werkelijk helemaal niemand. Het zo heftig reageren over het liefdesleven van e.o.a. dj. houdt wel het vermoeden levendig over die uitzakte zeug..
Wat?quote:Op zondag 8 februari 2009 23:10 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Wel weer leuk geprobeerd natuurlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |