FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] Vintage Longines Ultronic met stemvorkuurwerk
TheSilencerdonderdag 18 december 2008 @ 13:39


Het mooiste (ook ongeveer het nieuwste) Accutron uurwerk ooit gemaakt. Door ESA in licentie (van Bulova). Dit uurwerk zit in onderstaand horloge, dat ik zo weinig draag dat het wellicht tijd is er een liefhebber mee blij te maken. Bovendien heeft het horloge een datumaanduiding . Let op de interessante hoefijzerindexen die over de minutenwijzer lopen. De glanzende wijzers zijn een beetje geöxideerd. Horloge heeft een plexi glaasje, opgelegd merklogo en opgelegd Ultronic logo en originele gesigneerde kroon! VANDAAG VOORZIEN VAN NIEUW BATTERIJTJE!

Voor leken: Het stemvorkuurwerk is de voorloper van de quartz uurwerken. Je hoort het horloge prachtig brommen en de secondenwijzer loopt vloeiend over de wijzerplaat.

1. Merk: Longines
2. Model: Ultronic (stemvorkuurwerk)
3. Diameter: ca. 37 à 38 mm van de 9 naar de 3, zonder kroon
4. Conditie, krasjes, recent geserviced?: Zeer goede staat, NOS gekocht, sporadisch gedragen. Loopt prima op tijd op een nieuwe batterij. LET OP: de vervangbatterij heeft een plastic ringetje en is met ringetje (ander nr.) moeilijk verkrijgbaar. Bewaar dus altijd dit ringetje, dan past er een normaal verkrijgbare batterij in.
5. Vaste prijs: EURO 250,00
6. Leeftijd : 70's
7. Aanwezigheid van papieren en doos: Neen
8. Kosten verzending: Aangetekend per post binnen NL op mijn kosten.
9. Hoogte: n.b.
10. Uurwerk: LONGINES Cal.6312 ESA Cal.9162 (1970) Datumfunctie en hacking.
11. Bandaanzet: 18 mm. Horloge komt met (gedragen) vlakke blauwe Hirsch band en originele Longines gesp.



Swetseneggerzaterdag 27 december 2008 @ 19:16
Hee, ik zie dit topic nu pas. Mooie klok.... *twijfel*
TheSilencerzaterdag 27 december 2008 @ 19:31
Echt een leuk ding inderdaad... maar jij wilde toch een 214 (kijk mij eens verkoopvermijdend gedrag vertonen)?
Swetseneggerzaterdag 27 december 2008 @ 19:40
Ik wil een spaceview bij voorkeur.
TheSilencerwoensdag 7 januari 2009 @ 21:19
Toch nog een beter plaatje gevonden op mijn harde schijf: